Özel Kayseri Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

(34 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Kayseri Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. (Eski Talas Durağı Melikgazi) 23/A

38050 , Kayseri ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Meltem Özsaygılı Diğer

  geçen sene Eylül ayında diş teli tedavisi için birçok hastaneye gittim en son buraya geldim ve Meltem Hanım ile tanıştık. ilk seanstan son seansa kadar harika bir ilgi gösterdi. güzel açıklamaları olsun ilgisi olsun mükemmel bir doktor. 1 sene olmadan dişlerimde çok güzel bir değişim oldu ve hala kontrollerim devam ediyor. her şey için kendisine çok teşekkür ederim


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Meltem Özsaygılı Diğer

  Kayseri'de ortodonti tedavim için doktor ararken Meltem hanımla tanıştık iyi ki de karşılaşmışız, işini seven, çok sıcakkanlı ve güleryüzlü bir doktor. Uzun yıllar tedaviyi korkumdan ertelemiştim, 30'lu yaşlarda olmama rağmen tedavim daha uzun sürer diye düşünüyordum ama 1,5 yılda tamamlandı, şuanda gayet güzel dişlerim var.İlk tellere alışma sürecinde, Meltem hanımın bilgi birikimi, detaylı anlatımı ve yönlendirmeleriyle bu süreci kolaylıkla atlattım. Son altı ayımı Kayseri dışından gidip geldim randevu konusunda hiç sıkıntı yaşamadım. Herşey için teşekkür ediyorum. Ortodonti tedavisi için doktor araştırması yapan varsa hiç düşünmeden Meltem hanıma gidebilirsiniz.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Meltem Özsaygılı Ortodonti Randevusu

  Ortodonti uzmanı Meltem Özsaygılı, 9 yaşındaki kızıma İnvisalign şeffaf plak tedavisi başladı. Her seansta ilgili alakalı ve profesyonel tavrı ile bizimle ilgilendi. Tedavimizin 7. ayındayız çok büyük bir değişim var. Kızım da bizde çok mutluyuz. Şeffaf plak tedavisi için Kayseride Ortodonti uzmanı arayan herkese Meltem Özsaygılı hocamı tavsiye ederim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Meltem Özsaygılı Diş Teli Tedavisi

  Meltem hanımla oğlumun dis teli tedavisi sayesinde tanıştık işinde uzmanlığı ilgisi alakasi tatlı dili güler yüzü hanimefendiligi ile kesinlikle alaninda başka doktor araştırmaya gerek kalmayacak bir doktor.Kesinlikle tavsiye ediyorum.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Meltem Özsaygılı Invisalign Tedavisi

  12 yaşındaki oğlumun dişlerindeki eğrilik nedeniyle araştırmalarımız sonucu Meltem hanıma başvurduk. Bizi hem tel tedavisi hem de şeffaf plak konusunda detaylıca bilgilendirdi. Bizimle ve çocuğumuzla iletişimi çok iyi idi. İlk muayenede şeffaf plak tedavisine başlamaya karar verdik ve dijital tarama yapıldı. Yaklaşık 3 hafta sonra plaklar geldi ve oğlumun tedavisine başlandı. Tedavinin 5. ayındayız ve belirgin düzelme var. Oğlum her randevusuna istekle gidiyor. Meltem hanımın büyük bir kurumda çalışıyor olması hijyen ve malzeme kalitesi açısından da bize güven verdi. Meltem hanım tüm işlemleri kendisi severek yapıyor. Kayseri ve çevre illerdeki tanıdıklarımıza Meltem hanımı gönül rahatlığı ile öneriyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Meltem Özsaygılı Diş Teli Tedavisi

  Meltem hanımdan ortodonti bölümü ile ilgili tedavi aldık tedavinizi sonucunda başarıya ulaştık meltem hanımın ellerine sağlık çok teşekkürler


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Meltem Özsaygılı Ortodonti Randevusu

  Dişlerimindeki açıklık ve yamukluk üzerine Meltem Hanıma başvurdum. Yıllardır korkup ertelediğim artık bu yaştan sonra olmaz dediğim dönemde tanıştık kendisiyle ilk randevuda detaylı bir kontrol sonucunda güler yüzü ve uzmanlığıyla süreci en ince ayrıntısına anlattı ve şeffaf plak tedavisine karar verdik. Başta yoğun korku yaşadığım sürece Meltem Hanımın ilgisi ve yönlendirmeleriyle kolaylıkla alıştım ve şimdi iyiki başlamışım diyorum. 4 ay gibi kısa sürede inanılmaz değişime hayret ve hayranlık duyuyorum. Tedavimiz keyifle devam ediyor. İyiki Meltem hocamla tanışmışım. Güler yüzü tatlı dili ve uzman dokunuşları için teşekkür ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Meltem Özsaygılı Şeffaf Plak Tedavisi (Telsiz Tedavi)

  Dişlerimi beğenmediğim için bir çok kliniğe gittim. Dişlerimi kaplama yaptırayım dedim en son Mayadiş hastanesine gittiğimde ise muayene sonrası eden hekim dişlerimin sağlam olduğunu ortodontik tedavi ile düzelebileceğini başka tedaviye gerek olmadığını anlattı. Ortodonti uzmanı Meltem hanıma muayene olduğumda ilk andan itibaren samimi yaklaşımı, güven verici konuşması, işine hakimiyeti çok hoşuma gitti ve estetik bir tedavi olan şeffaf plak tedavisine başladım. Yaklaşık 10 ay sonunda ise inanılmaz düzelme elde ettik. Meltem hanıma çok teşekkür ediyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Meltem Özsaygılı Ortodonti Randevusu

  Bir yakınımın tavsiyesi üzerine gittim.
  Tedavi sürecim çok ilgili ve kısa bir sürede tamamlandı. Bunun için çok teşekkür ederim. Benim tedavim diş çekimi yapılarak açık kapanış bozukluğunun giderilmesine yönelik oldu. Tedavim 15 ay gibi kısa bir sürede tamamlandı. Şu anda plak tedavime devam etmekteyim. Emekleri için çok teşekkür ederim.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Meltem Özsaygılı Diş Teli Tedavisi

  Tedavi sürecimiz ilgili ve tahmin edilenden daha kısa bir sürede tamamlandı. Bunun için çok teşekkür ederim. Benim tedavim diş çekimi yapılarak açık kapanış bozukluğunun giderilmesine yönelik oldu. Tedavim 15 ay gibi kısa bir sürede tamamlandı. Şu anda plak tedavime devam etmekteyim. Emekleri için çok teşekkür ederim.

  Uzm. Dt. Meltem Özsaygılı

  Güzel dönüşleriniz, bana olan güveniniz için teşekkür ederim. Sağlıklı ve güzel gülüşler dilerim:)


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar