Hakkımızda

Özel OLDCITYDENT Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, 3000 metrekare kapalı alanda kurulu, içerisinde  Oral  Diagnoz  ve Radyoloji, Çene Cerrahisi, Ortodonti, Pedodonti, Protez, Genel Diş Hekimliği klinikleri ve tam teşekküllü ameliyathanesi bulunan bir diş hastanesidir. Hastanede bütün radyografik değerlendirmeler, dental tedaviler, cerrahi operasyonlar ve lazer uygulamaları sterilizasyon, dezenfeksiyon kurallarına uygun olarak, gerektiğinde genel anestezi ve bilinçli sedasyon ile yapılabilmektedir.
Daha fazla bilgi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (99)

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Zeynep Altın Diğer

  Zeynep hanıma diş taşı temizliği, dişlerimdeki hassasiyet üzerine başvurdum. İlgisi ve titiz çalışmasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Burak Bekçioğlu Diş Çekimi

  Burak hocama 1 aydır şişen ve ağrı çektiğim kanal tedavisi sonrası travma geçiren ve altında kist oluşan dişim için gittim.disim zor uyuştuğunu belirtince bekleriz dedi ve işlem sırasında detaylı bir açıklama yaptı şimdi kaplamayı çıkarttım şimdi disi aldim kisti temizliyorum gibi.hic ağrım olmadı eli çok hafif sakin bir şekilde dişimi aldı kisti temizledi.tedavi sonrası da hiç bir ağrı yaşamadım doktorumuza teşekkür ediyorum.

  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Zeynep Altın Diğer

  Çocukluğumdan itibaren diş konusunda fazla çeken biriyim.Dişimin şiddetli ağrıması sonucu Zeynep hanım ile tanıştım.Eli o kadar hafif ki, dişlerim çok sorunlu olmasına rağmen hiç acı çekmedim, hissetmedim desem yeridir.Dişime kanal tedavisi yaptık ve 3 dişime daha kanal tedavisi yapılacak.Ve tereddüt etmeden Zeynep hanım ile ilerleyeceğim.İşlemi tek tek anlatarak ilerledik, seans aralarında ağrı veya başka hiç bir durum ile karşılaşmadım, ki her ihtimale karşı Zeynep hanım neler olabileceğini, ne yapmam gerektiğini detaylı bir şekilde anlattı ve bu durum inanın insanı fazlasıyla rahatlatıyor.İşlemimiz bittiğinde ‘acaba ağrım olacak mı?, şehir dışına git-gel yapıyorum, bir şey olursa ne yapıcam” diye kendime hiç sormadım.Çünkü hepsinin cevabını Zeynep hanım vermişti :) Kesinlikle güler yüzlü,eli hafif, işini hakkıyla yapan bir doktor, gözünüz kapalı gidebilirsiniz :)

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Burak Bekçioğlu Diğer

  Burak bey işini fazlası ile özveriyle yapan, hastaya yaklaşımı açısından iletişimi mükemmel, sakinleştirici etkisi var adeta hekimin Bugün iki yirmilik disimi sedasyon operasyonu ile gerçeklestirdi,ne bir acı, ne bir ağrı hiç bir şey hissetmedim. İnancim sonsuzdu kendisine muayenede hissetmistim.Güvenilirliğiniz için sonsuz teşekkürler. Çok memnun oldum. Tavsiyelerimle ...

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Enes Tan Diğer

  15 ay süren ortodonti tedavimin sonuna geldim bugün, süreçte her şey çok güzel ilerledi. Enes Bey'in güler yüzü samimiyeti ve işlemleri yapmadan önce size anlatması stres durumunuzu azaltıp kendinizi güvende hissettiriyor. Güzel bir gülüş hayata karşı bakış açınızı bile etkiliyor, ne kadar teşekkür etsem az harika bir gülüş verdi bana. Çevremde çok araştırarak tercih ettigim bir hekimdi kendisi ve bugün ne kadar doğru bir tercih yaptığımı sağlıklı, mutlu gülüşümle görüyorum. Tekrar eline emeğine sağlık Enes Bey'in.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Eskişehir, Mustafa Kemal Paşa Mah. Yücelen Sok. No: 9 (Büyük Otel Karşı Arası)

İlgili aramalar