Özel Retina Göz Merkezi

(2 görüş)

Özel Retina Göz Merkezi kadrosunda 2 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Özel Retina Göz Merkezi İzmir ilinde 1488 sokakno:3 Alsancak adresinde bulunmaktadır. daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Retina Göz Merkezi

1488 Sokak No: 3 Alsancak

35220 , İzmir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Retina Göz Merkezi kadrosunda 2 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Özel Retina Göz Merkezi İzmir ilinde 1488 sokakno:3 Alsancak adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Süleyman Kaynak Randevu

  Süleyman hocaya yaklaşık 2yıldır annemi götürüyoruz sarı nokta hastalığı için.Götürmediğimiz prof ya da doktor kalmadı ama annemin özel durumundan ve ileri derece sarı nokta hastalığından dolayı kimse kabul etmedi.Süleyman hoca gördüğü gibi Öncelikle bizleri rahatlattı sonra da bilgilendirdi.2yıldır da düzenli olarak her ay gidiyoruz.Allah Süleyman hocamızdan razı olsun

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erdal Lebe

  Sol gözümün önünde sitah bir iplik görüyordum doktora söyledim muayene etti filmlerimi çektirdi filmlere baktı yine gözlerimi kontrol etti ve endişelenecek bir durum yok 66 yaşındaki bir insanda bu olabilir buna alışacaksınız dedi.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar