Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Sada Hastanesi

Esat Paşa Mahallesi İzmir Çanakkale Asfaltı No:2

35660 , Menemen ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Türker Karabuğa Diğer

  Tüp mide ameliyatı olalı henüz 2 ay oldu ama bu iki ayda bile bana çok büyük kolaylıkları oldu Allah razı olsun diyorum doktorumdan ve ekibinden. Herşeyiyle mükemmel bir ekip mükemmel bir ilgi var. Çok çok çok teşekkür ediyorum kendilerine...


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Türker Karabuğa Genel Cerrahi Randevusu

  Midemde ülser vardı ülserim bağırsaklara giden yolu tıkamıştı kusmak uyuyamamak zayıflamak korkulu rüyam olmuştu mide bağırsak ameliyatı oldum Doktorum Türker Karabuğa çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi beni hayata geri döndürdü. Kusmaktan kurtuldum sağlığıma kavuştum her geçen gün daha iyi oluyorum. En başta değerli doktorum Türker Bey'e ve ekibine diyetisyenime sonrasında hastanede kaldığım süreçte benimle ilgilenen güler yüzlü sıcak kanlı tüm hemşire arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım doktorumdan ekibinden çok memnun kaldım güven ilgi alaka her şey çok güzeldi tekrardan sonsuz teşekkürler..


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Emrah Akartuna Randevu

  Yeğenim bana önerdi emrah beyi cok iyi bir dir diye onda sınır sıkış masi vardi ayni sorun benim 2 eli. De vardi randevu alıp muayne oldun öğün amaliyat yapti süreç te hasta lara karşı iyi savra nip ameliyatı guzel gec mesini sağladı ondan allah razı olsun şuan ellerim de hic bir sorun yok ne bir uyuş ma nede ağrı ken disine burdan cok tesekkur ederim


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özlem Özbilen Randevu

  Özlem hanıma regl düzensizliği için gitmiştim. Kendisi polikistik over teşhisi koyup yumurtalıklarda kist olduğunu söyledi. Üslubu da çok sertti ve daha yası bu kadar küçük birine ilerde çoçuğunun olup olamayacağı konusunda belirsizliklerin olduğunu söyledi. Daha sonra başka bir doktora gittim. Detaylı bir muayene sonrasında anlaşılan polikistik over falan yok. Ne kist ne de başka bir şey, hiçbiri yok.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Name Derya Gökçek Randevu

  Annem felç hastası yürüme ve konuşma bozulması sonucu babamla Name hanım a gittiler ve kendileri tedaviden ,Name hanımın güler yüzünden,ilgisinden çok memnun kaldılar.Gittiginiz doktora güvenmeniz de çok önemli Name hanım o güveni sağlıyor annem eve geldiğinde gözlerinin içi gülüyordu.Annem ve babam adına Cok teşekkür ediyorum.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Onur Er Dolgu Uygulamaları

  Onur beye yaptırdığım botoks ve dolgu uygulaması tam istediğim gibi oldu, nezaketleri incelikleri ve bu kadar ilgili olmaları ayrıca memnun etti çok teşekkürler


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Name Derya Gökçek Randevu

  Derya Hanıma annemi denge sorunundan dolayı götürmüştük harika ilgilendi ve uygalığı tedaviler sonucu rahatça yürümeye başladı. Ailecek gittiğimizde karşılaması, tedavi yöntemleriyle ve detaylı açıklamalarıyla nörolojik olarak tüm sorunlarımıza çözüm buldu. Teşekkürler hocam.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Kamil Kayahan Endoskopi

  Öncelikle şundan bahsedeyim.ben sürekli balgam çıkaran ve sürekli hayatından şikayetçi olan bir bireydim.gitmedigim doktor görmedigim tedavi kalmadı.ta ki kamil hocamla tanışana kadar.sıcak kanlı tavrı ve uyguladıgı tedavi ile beni bu rahatsızlıktan kurtardı.ne kadar teşekkür etsem azdır kendisine.güvenle ve huzurla kendinizi emanet edebileceginiz bir hoca.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Name Derya Gökçek EEG (Elektroensefalografi)

  Anevrizma sonrası tedavi sürecinde karşıma çıkan bir doktor iyi ki karşılaşmışım canım doktorum bir çocuğun karşısına çıkabilecek en büyük şans iyi bir öğretmense bir hastanın hele de genç bir hastanın karşısına çıkabilecek en büyük şans Name hanım. Ne kadar teşekkür etsem az minnettarım


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Onur Er Diğer

  Yüz için kılcal damar tedavisi yapıldı, 1. Seansta bişey değişmedi ,neden geçmedi sorusunun cevabı şuydu burası zaten geçmez göze çok yakın. Neden başta söylenilmiyor ?ilk seansta haberim olsaydı yaptırmazdım peki diğer bölgeler neden geçmiyor sorusunun cevabı da onlar geçer oldu. 2. Seans yapıldı fakat yüzümdeki küçücük bir kılcal damar bile kaybolmadı.Daha önce farklı yerlerde defalarca yaptırdığım bir tedaviydi.hiç sorun yaşamamıştım burada en küçük bir kılcal damarın bile hala kaybolmaması beni çok mutsuz etti.En çok üzen ise göze yakın olan büyük Kılcal damarın 2. Seansta bu zaten geçmez denilmesi.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar