Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Safa Hastanesi Yenibosna

Zafer Mahallesi Gümüş Sokak No:9-11

Bahçelievler ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Yavuz Güler Diğer

  Oğlumuzun sünneti için başvurduk, hayatımız boyunca bu kadar profesyonel, güler yüzlü aileden biriymişiz gibi davranan ilgi gösteren Babacan bir doktor daha görmedik. ÇOK MEMNUN KALDIK. Giderseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız sevgiler hocam

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Aysu Alp Tosun Diğer

  3 çocuğum var üçüde aile genlerimizde olduğu için alerjik bronşit.Bebekliklerinden itibaren sık sık boğaz enfeksiyonu kulak enfeksiyonu oluyorlar kış ayları hava değişimleri kabusumuz oluyor.İlk oğlum 2 yaşındayken Aysu hanımla tanıştık iyiki yollarımız kesişmiş iyiki tanımışız kendimi çocuklarım adına çok şanslı hissediyorum Aysu hanımın teşhis koyması ve iyi ilaç tedavisiyle çok şükür büyük oğlum şuan 8 yaşında yaklaşık 2 senedir rahatladık bağışıklığı güçlendi eskisi gibi hasta olmuyor diğer çocuklarım için de hala devam ediyoruz her gittiğimizde ilgisi sevgisi desteği bi abla bi anne gibi yaklaşımı beni de çok mutlu ediyor ki görüyorum her hastasına yaklaşımı öyle işini çok severek yapan alanın da çok iyi profesyonel bir doktor Allah onu başımızdan eksik etmesin seni çok seviyorum canım doktorumuz.

  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Sağsözlü Adenoidektomi

  1 hafta önce kızımız adenoidektomi ve bademcik ameliyatı olup kulağa tüp takıldı şimdilik her şey yolunda doktorumuzun söylediği diyete uyduk kızımız gayet iyi. Serdar bey e ilgisinden ve kibarlığından dolayı çok teşekkür ederiz..

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Sağsözlü Diğer

  Daha onceden kulak zarindan ameliyat olduğum ve basarisiz gecen ameliyattan sonra devlette bi dr gittim ismi lazım değil yanlış tedavi ve ilaç neticesinde kulağımda iltihap oluştu.serdar beye gittim gerek üslubu gerek davranislariyla gercekten bir doktorun hastaya nasil yaklasacaginin ornegini gösterdi.verdigi ilaçları kullaniyorum ve cok memnunum hastane yonetimine ve serdar beye tesekkur ediyorum şiddetle tavsiye ederim.

  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cabbar Sarı Diğer

  Cabbar hocam çok ilgili Güler yüzlü sevecen.. 2 yaşındaki oğlumun sünneti yaptı çokta memnun kaldık herkese kesinlikle tavsiye ediyorum... iyiki warsınız hocam Keske tüm doktorlar sizin gibi olsa

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Vural Diğer

  2015 yılında özefagus arazisiyle doğan yavruma Allahın izniyle şifasına vesile olan dualarımizda hic eksik etmediğimiz doktorumuz evladımızı evladı gibi sahiplenip her aşamada bizimle sevinip bizimle üzülürdü şimdi oğlum 6 yaşında Rabbim sevdiģi kulları arasına kaydeylesin yusuf selim çetinin annesi

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Remzi Aktürk Randevu

  Troid nodülü şikâyet i üzerine gittim.Hastanenin ilgi ve alakası son derece beğendim.troid ameliyatı mi yapan Remzi Akgün son derece mesleğinde profesyonel diyebilirim.Korktugum GB bir ameliyat yaşamadım.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Aysu Alp Tosun Diğer

  Kendisinin teşhisleri ve tedavisi de hastaya yaklaşımı da bir harikadır. Her randevumuzda çok memnun kalıyoruz.Keşke daha önce keşfetseydim diyorum. Oğlumun geçirdiği bir enfeksiyon sonucu sesinin kısık kalması sonucu götürdüğümde uyguladığı tedavi hemen etkili oldu.Ayrıca çok dikkatli bir doktordur en ufak detayı yakalıyor hem de kendisinde bir anne şefkati var. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Böyle doktorlar her zaman bulunmuyor.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Uğur Doğançe Diğer

  Bütün hamilelik sürecini dogumumu kendisinde gerçekleştirdim. Iyiki denk gelmişim Bütün korkumu geçirdi hep destek oldu kendisine sonsuz teşekkürler

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cabbar Sarı Diğer

  Cabbar Hocam harika bir insan. Babamın prostat kanseri tanısını kendisi koydu. Tedavi öncesinde ve sonrasında çok yardımcı oldu. Pozitif enerjisi ve konuya hakimiyetiyle herkese önerebileceğim bir doktordur kendisi.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar