Son 30 gün içerisinde 123 profil ziyareti var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bagdat Caddesi, No:121 A blok Özgen Apartmanı Daire 4 Feneryolu Kadıköy Amerikan Hastanesi Karşısı, Kadıköy , İstanbul
Uzm. Dr. Kudret Kulak Muaynehane'si


Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı, Banka Havalesi

Randevu

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu ve aynı üniversitenin pediatri bölümünde ihtisasımı tamamladım.
10 yıllık bir yenidoğan yoğun bakım ağırlıklı b...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 1991
  • İhtisas Cerrahpaşa Pediatri ABD 1996

Fotoğraflar


Hizmetler


Bagdat Caddesi, No:121 A blok Özgen Apartmanı Daire 4 Feneryolu Kadıköy Amerikan Hastanesi Karşısı, İstanbul

Ücretler Hakkında

Uzm. Dr. Kudret Kulak Muaynehane'siBagdat Caddesi, No:121 A blok Özgen Apartmanı Daire 4 Feneryolu Kadıköy Amerikan Hastanesi Karşısı, İstanbul

Ücretler Hakkında

Uzm. Dr. Kudret Kulak Muaynehane'si

25 hasta yorumu

Genel skor

F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

2012 de ilk oğlumun doğumunda tanıştık kendisi ile, doğumda bebek uyuyordu sanırım sesini duyamamışlar Kudret hocanın yaptığı müdahale ile hemen ağlamaya başlıyor ve kendine geliyor. Birkaç gün sonrasında evde nefessiz kalarak morarıyor ve doğum yaptığım hastane doğuma giren dr un kartını verdiği için Kudret hocayı aradım hemen hastaneye gitmemizi ve iyice araştırma yapılması gerektiğini söyledi. Telefonda birşey diyemem dedi. Hastanede her gün bebeğin bir yerine bakıldı ve sonucunda şükür ki bronşiyolit olduğu anlaşıldu, bu süreçte bizim stresimizi minimuma indirerek hep yanımızda oluşu, sürekli arayışı ve doğru teşhisleri ile nokta atışı yaparak gerekli tedaviyi uygulayan güven veren ve ne söylerse yanılmayan bir doktor, hala daha kendisine danışmadan hareket edemiyorum çünkü o kadar güveniyorum teşhisi çoğu zaman tahlil ile değil gözünden anlayan, acaba mı demeden tedavisini asla sorgulayamacağım tek doktor. Her hastalıkta yanına çağırmayan ve telefonda bile şifa olan, ebeveynlere davranışları bile ne kadar yoğun olsa da hep güleryüzlü bir şekilde vakit ayıran doktorumuz iyiki varsınız...
ÜNLÜ Ailesi

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Med Amerikan Tıp Merkezi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

Öncelikle ilk tanıdığımız andan itibaren kişilik ve karakteri ile bizi etkileyen daha sonra ise tartışılamayacak bilgi birikimi ve deneyimini bize hissettiren Kudret Hocamıza sonsuz teşekkürü borç biliriz. Oğlumuzun baya yoğun gaz sorunu bulunmaktaydı Kudret Hocamıza ilk götürdüğümüz gün doğru teşhis ve ilaçlarla götürdüğümüz ilk günden itibaren sorunumuzu çözdü. Oğlumuzu artık Kudret Hocadan başkasına götürmeyiz. Ayrıca ebeveynler ile olan iletişimi herhangi sorduğunuz soruya çok hızlı dönüşleride tartışılmaz bugune kadar karşılaştığımız en iyi doktor. İstanbul'da başka çocuk doktoru aramaya kesinlikle gerek yok. Ganidağlı Ailesi

E

Oğlumun ilk doğduğu gün kendisiyle tanıştık .Oğlum şu an 5 yaşında. Kızım doğduğunda ilk kontrolünü Kudret Bey'e yaptırdık .Kendisinden başkasına güvenemiyorum.Tedavi gerektiği durumlarda ve aylık genel rutin kontrollerinde ilgilenir .7-24 gecenin bir yarısı kızımın ateşi olduğunda ararım sorarım.Sonrasında kendisi sorar, bilgi verir.Çocukla iletişimi muhteşemdir .Oğlum da Kudret Bey'den başka doktora gitmez.

S

Bence tek doktor bu dünyada.18  yıldır kendisiyle görüşüyoruz.1 yaşından  18 yaşına kadar çocuğum için kendisiyle birlikteydik.Her türlü hem genel kontrol hem sağlık hem bronşit sürecinde tedavisi çok düzgün ve iyi oldu.Hiçbir zaman alerjimiz azmadı . 18 yaşından sonra doktorumuzu değiştirmek zorunda kalacağız.Kendisini tanıdığımdan beri herkese tavsiye ediyorum. Hiçbir zaman ilaç taraftarı olmayan, doğal yöntemlerle tedavi eden bir doktor. Bu konuda çok rahat ettik.Gerçekten mükemmel bir çocuk doktoru.

Ş

Biz kendisinden çok memnunuz.Teşhis ve tedavisi çok net tutarlı, çok rahatlatıcı tavrıyla ebeveyni yatıştıran ve ebeveyn-bebek dilini çok iyi bilen bir doktor .Biz 7-24 anında cevap alabiliyoruz.Doğallığı tercih ediyor .Sürekli ilaç taraftarı değil .Gerekli yerde ve gerekli dozda kullanıyor . Çocuğum neredeyse 1 yaşına geldi,  her aşısında ve her muayenesinde bizim gördüğümüz doğal ve ilaçsız ilerliyor. Olabildiğince sağlıklı yaşamı önde tutuyor .Çok rahatlatıcı tavrı var. Teşhisi ,tedavisi çok net,çok doğru ve tutarlı oldu.

I

Çok memnunuz.Hem oğlumun hem de kızımın doktoru. Doğduklarından beri hala bugüne kadar ne zaman başımız sıkışsa Kudret hocayla irtibata geçeriz.Sorunlarımıza çözüm sağlıyor.Genel kontrol, grip, nezle oluyorlar.Muhtelif rahatsızlıklarında gidiyoruz.Çocuklarla iletişimi mükemmel, dörtdörtlük bir doktor ve dörtdörtlük bir kişilik.

F

Ben kendisinden çok memnunum. Benim kızım sürekli ateşleniyordu, tedavisi bulunamadı. Birçok deneyimimizin sonrasında Kudret Bey'e gittik.15 günde bir ateşleniyordu sürekli rutin olarak.Sonrasında Kudret Bey'e gittik, neden ateşleniyor diye kendisi takibe aldı.Pfapa teşhisini koydu, bu da bademciklerin kendi kendisini iltihap etmesiyle olan bir hastalık.Hiçbir ateş düşürücü ve antibiyotiğin buna etki etmediğini söyledi, atak geçiriyordu.Ameliyat olunması ve bademciğin alınması gerektiğini söyledi ve gerçekten dediği gibi oldu.Ameliyat olduk, sıkıntısından kurtulduk ve çocuğum 2 senedir hiç ateşlenmedi.Kendisinden çok memnunuz gerçekten. Çok özel bir insan.Birçok deneyimimizde teşhiş konulamazken Kudret Bey hiçbir ilaç vermeden direkt teşhis etti ve gerçekten dediği gibi oldu. Bu hastalıkta çoğu çocuklara antibiyotik veriliyormuş ama kendisi sayesinde çocuğum Pfapa hastalığından kurtuldu. Alanında çok iyi bir doktor .Reçetesi inanılmaz, ilaçlarda örneğin 3-5 gün kullanım yazıyor ve gerçekten hastalık o süreçte kökten çözülüyor .Çocuk sendroma girmeden, psikolojisini etkilemeden hastalık atlatılıyor.Güler yüzlü ,tatlı dilli ,pozitif ve en beğendiğim özellikleri her an ulaşabilmem ve yönlendirme yapması.Kendisine çok teşekkür ederim.

D

Doktor Kudret Bey'den oldukça memnunum.Kendisi doğal yolları tercih eden ,az ilaç veren ,her an ulaşabildiğim bir doktor.Çocuğum doğduktan beri gidiyoruz ,teşhisleri çok iyi .İlk muayenede teşhisi koyabiliyor. Benim en beğenim özelliği bu kendisinde.Teşhisleri son derece başarılı.Bir sıkıntı yaşamıyorum, kendisinden oldukça memnunum .Çocuğumu hastalıklarında getiriyorum .Genel gelişim takibi ve kontrollerinde de, ayrıca herhangi bir enfeksiyon ve aşı takibi için de kendisine gidiyoruz .Allah'a şükür bir sıkıntımız yok.

S

Kudret Bey'den çok memnunum .Ne zaman arasam ulaşabilirim. Bence çocuk doktoru için önemli birşey .Teşhisleri çok kuvvetli, hemen anında söylüyor .Tahlile çok meraklı değil, ilaç öncelikli değil, tedavi için daha doğal yöntemler öneriyor .İlaca tutkun bir doktor değil .Teşhisi doğru çıkıyor .Gece kaçta olursa olsun ulaşabiliyorum .Ulaşım konusunda sıkıntı çekmiyorum.Genel olarak çocuğum doğduğundan beri kendisine götürüyorum. Tüm kontrollerini yapıyor .Hastalıklarında da kendisine gidiyoruz ,herşeyiyle o ilgileniyor .Çocuğum doğduğundan beri etrafımda bu civarda kendisine giden çok kişi var. Bu yakada tanınan bir doktor.

O
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Med Amerikan Tıp Merkezi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

Çocuklarımın doğduğundan beri çok sevdiğimiz , çok vicdanlı ve çok tecrübeli bir doktordur. kızımın alerjik astımını geçirmiştir, kesinlikle herkese tavsiye ederim

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu ve aynı üniversitenin pediatri bölümünde ihtisasımı tamamladım.
10 yıllık bir yenidoğan yoğun bakım ağırlıklı b...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 1991
  • İhtisas Cerrahpaşa Pediatri ABD 1996

Deneyimler

  • Cerrahpaşa Pediatri 1996
  • Medipol hastanesi 2000-2008
  • Florence Nigtingale Hastanesi 2008-2016
Tümünü göster

Fotoğraflar


İlgili aramalar