Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

İÜ.Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirdikten sonra 2 yıl Antalya -Elmalı ilçesinde mecburi hizmet yaptım.
Tıpta uzmanlık sınavını kazanarak Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma hastanesinde…
daha fazla

 • 4 YAŞINDA OĞLUM VAR EPİLEPSİ HASTASI DÜN TAHLİL YAPILDI HGB SINIR 12 İMİŞ BİZİM 11 ÇIKTI NE YAPMAM GEREKİYOR?

  VERILEN YANIT:

  Uzm. Dr. Leyla Yolar

  Demir depoları düşük ise tedavi vermek gerekir.Bunun yanında aç karnına 1 çorba kaşığı üzüm pekmezi içine 1-2 damla limon da sıkarak verebilirsiniz.geçmiş olsun.

 • Benim oglum 14 aylik ve bronsit ilac kullaniyorum kalici tedavisi varmidir yoksa 6 yasindan sonra kendi atarmi tesekkurler

  VERILEN YANIT:

  Uzm. Dr. Leyla Yolar

  Bronşit derken alerjik mi, tekrarlayan mı olduğunu belirtmemişsiniz.Eğer sık sık tekrarlıyorsa ve ailede astım veya alerji öyküsü varsa tedavisi biraz uzun sürebilir.Tabii ki kalıcı değil.Belli bir yaşta… Daha fazla

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • İÜ.Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirdikten sonra 2 yıl Antalya -Elmalı ilçesinde mecburi hizmet yaptım.
  Tıpta uzmanlık sınavını kazanarak Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma hastanesinde çocuk ihtisasın yaptım.
  Marmara Üniversitesi Çocuk Göğüs Hast. Kliniğinde ASTIM ve ALLERJİ eğitimi aldım.Bakırköy Dr.Sadi
  Konuk Eğ. ve Araş.hastanesi Çocuk allerji ve astım polikliniğinde çalıştım.

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
8 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Araştırarak gittim kendisine ve bayan olması öncelikli arayışımdı. Çok memnunum Leyla Hanım'dan. Çok ilgili, işini iyi bildiği çok belli, çok kibar ve bilgili bir doktor.Teşekkür ederim.

 • Çok memnunuz çok ilgili alakalı bir doktor. Kızım doğduğundan beri Leyla Hanım'ın takibinde çok seviyoruz çok memnunuz.Şuan hizmet verdiği kuruma geçmeden önce de hep ona gidiyorduk. Teşhisleri çok güzel koyuyor. Yazın kızım anlaşılmayan bir karın ağrısı vardı. Tatildeydik gidememiştik dönünce hemen Leyla Hanım'a gittik ameliyat oldu kızım. Kızım ona gitmeden iyileşemiyor :)

 • Doktor araştırıyorken bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim ve çok olumlu referanslar aldım. Çok memnun kaldım. Çocuğuma olan ilgisi çok iyiydi ve çok severek muayene ediyordu. Çocuğum kendisinden korkmuyordu . Çok güzel ilgileniyor ve gözlemliyor hep iletişim halinde oluyorduk.Bu bölümde hakkıyla mesleğini yapan bir doktor.Bende referans oluyorum.

 • Başka bir hastanın tedavi sürecinde gördüm beğendim. Başa bir doktora randevu almıştım ama Leyla Hanım'ı gördüm hoşuma gitti kendisine randevu aldım. Kesinlikle çok memnunum. Uyguladığı tedaviler, konuşması kısacası herşeyden memnun kaldım. Mükemmel bir insan ve mükemmel bir hekim. 11 senedir hangi hastaneye giderse gitsin oraya gidiyoruz.

 • E
  Yer: başka bir yer

  Çocuğunuzu uzman ve deneyimli bir doktora teslim etmek istyorsanız Leyla Hanım ideal bir doktor. Oğlumun büyüme sürecinde her zaman güler yüzlü. Doğru teşhislerinden oldukça memnun kaldık.

 • Yer: başka bir yer

  Oğlumun Güler yüzlü, içten, şefkatli, çok değerli doktorumuzdur.Teşhisleri çok iyi olup, güvenerek çocuğunuzu emanet edebileceğiniz biridir.Ayrıca doktor kaprisinin hiç olmadığı, çocuğunuzu ve sizi içtenlikle dinleyen kısacası mesleği hakkıyla yapan sayılı kişilerden biridir.Berna Yaman

 • Yer: başka bir yer

  Her iki kızımın da bebeklikten yetişkinliğine kadar olan süreçte yanında olan doktorumuz güler yüzü ve çocuklara olan yaklaşımı ile çok pozitifti.koyduğu isabetli teşhisler ile iyileşme süreçleri çok hızlı idi. Herşey için teşekkürler
  Fergün İlter Yalçın

 • Leyla Hn la doğumdan sonraki gün tanıştık. Oğlumun doğumu zor doğum diye adlandırıldı ve doğduğunda ölü gibiydi hemen kadın doğum uzmanım Leyla hn tavsiye etti ve oğlumu hayata döndüren kendisi oldu bir hafta yeni doğan yoğun bakım ünitesinde kaldı bizimle ilgisi ve bebeğimi ilk gördüğü anda sahiplenmesi çok hoşuma gitmişti ve 2,5 senedir oğlumla ilgili erken tanı ve tedavilerde kendisinin payı çok yüksektir. Bizi yönlendirmesi ve titiz davranması bize çok şey kazandırdı iyiki kendisini tanımışız ve ona güvenmişiz. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Keşke tüm doktorlar Leyla Hn gibi olabilse ..