Op. Dr.

Mazhar Eserdağ

verifiedCreated with Sketch.

Kalp ve damar cerrahisi

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 103 profil ziyareti var

Op. Dr. Mazhar ESERDAĞ, Manisa Lisesi'nden 1982 yılında, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1988 yılında mezun olmuştur. 1988 – 1990 yıllarında Devlet Hizmet Yükümlülüğünü… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

0

Genel skor
0 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan

Hakkımda

Hakkımda

 • Op. Dr. Mazhar ESERDAĞ, Manisa Lisesi'nden 1982 yılında, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1988 yılında mezun olmuştur. 1988 – 1990 yıllarında Devlet Hizmet Yükümlülüğünü Muş ilinde Sağlık Ocağı Tabipliği ve Muş İl Sağlık Müdür Yardımcılığı yaparak tamamladıktan sonra tayin olduğu Manisa Devlet Hastanesinde Acil Servis hekimliği ve Hemodiyaliz Sorumlu Hekimliği görevlerinde bulunmuştur. İhtisasını 2004-2009 yılları arasında, Celal Bayar Üniversitesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalında tamamlamıştır. 2009-2012 yılları arasında Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi, Bursa Yüksek İhtisas Hastanesi ve İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı olarak çalışmıştır. 2012 yılında Manisa Devlet Hastanesi’ne tayin olmuştur.
  Kasım 2012 de Manisa Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanmıştır. 2 yılı aşkın süre Başhekimlik görevini sürdüren Mazhar Eserdağ, Ocak 2015’te Manisa ili Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanlığı görevine atanmıştır. Mesleki kariyerinin son 3 yılını aşan sürede yöneticilik görevlerini sürdürmekte iken temel ilgi alanı olan Vajinismus Hastalığı ve Venöz Hastalıklar (Fleboloji) konusunda uzmanlaşmak üzere çeşitli eğitimleri tamamlamıştır.
  Kamu hizmetinin 28. yılında, 2016 yılı Ocak ayında özellikle son yıllarda sürekli eğitimlerini aldığı Cinsel Tıp alanında hastalarına ulaşabilmek, onlara yeterli zaman ayırabilmek ve Kalp ve Damar Cerrahisi branşında özellikle kılcal varisler ile ilgili uygulamalarına da ağırlık vermek amacıyla serbest çalışma kararı alarak kamudaki görevinden ayrılmış ve İzmir Alsancak’taki muayenehanesinde hasta kabulüne başlamıştır.
  Türk Tabipler Birliği İzmir Tabip Odası, Türkiye Fleboloji Derneği, Türkiye Kalp Damar Cerrahisi Derneği üyesidir.
  Evli ve 2 çocuk babası olan Op. Dr. Mazhar Eserdağ İngilizce bilmektedir.
  Halen Talatpaşa Bulvarı No:42/4 İzmir adresindeki muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi (İzmir 1988)
 • Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kalp ve Damar Cerrahisi ABD (Manisa 2009)

Deneyimler

 • Manisa Devlet Hastanesi, Acil Servis Hekimliği ve Hemodiyaliz Sorumlu Hekimliği
 • Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi
 • Bursa Yüksek İhtisas Hastanesi
 • İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
daha fazla

Fotoğraflar