Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Alemdağ Cad. Sezer Sk. No:3-5 Ümraniye - İstanbul, Ümraniye
Özel Çakmak Erdem Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu


Hizmetler


Alemdağ Cad. Sezer Sk. No:3-5 Ümraniye - İstanbul, Ümraniye

Özel Çakmak Erdem Hastanesi

5 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
O
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Çakmak Erdem Hastanesi Bebek Takibi ve Aşılar

Bir tanıdığımız vesilesiyle tanıştığımız doktorumuza şuan 5 aylık olan oğlumuzu doğduğu günden beri genel kontrolleri ve aşıları için götürüyoruz. Bebeğimize yaklaşımı sanki bir doktor gibi değil de kan bağı olan bir seveni gibi adeta. Bu durumda bizi ve bebeğimizi oldukça rahatlatıyor. Oğlumuzu onun gözetiminde büyütmeyi planlıyoruz. Herkese tavsiye ederim. Bu web sitesi vesilesiyle de kendisine alakasından dolayı teşekkürlerimi sunarım. Doruk bebeğin anne ve babasından selamlar...


T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer

2,5 yaşındaki kızımın rahatsızlığında tanıştığım, daha önce kendisi ile tanışmadığım için kendime kızdığım bir doktor Mehmet Bey. Bugün kendisi ile 2. Kez görüştük ve yine çok iyi hislerle ayrıldım yanından. İlgisi, bilgilendirmesi,, en önemlisi çocukları severek muayene etmesi ve bunu gerçekten içinden gelerek yaptığını belli etmesi anne baba olarak bizi çok mutlu etti. İyi ki varsınız ve umarım sizin gibi doktorların sayısı artar. Sağolun Mehmet Bey.


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Sağlam Çocuk Muayene

Dr mehmet beye kızımın ve oğlumun genel kontrollerini yaptırmak için götürüyorum. mükemmel derecede ilgilenmektedir. Allah başımızdan eksik etmesin..inşallah diğer dr larda hasta karşılamada ilgilenmede takipte onun kadar ilgili olur. Tespitleri çok yerindedir... Geçenlerde ateşle acil gitmemizdede yaptigi testlerler dogru teşhis ve ilaclarla iyilesme saglamistir. mehmey bey Doktorluğunu sadece odasinda gerçekleştirmiyor. hastalarını 7/24 takip ediyor.


V

Mehmet Bey'e ilk gidisimde 4.5 yasindaki kizimi 2 hastane dolastirdiktan sonra goturdum. Kizimi ilk once medikal park gebze hastanesine gecmeyen oksuruk sikayeti ile goturdum. Doktor bey sadece dogal oksuruk surubu verip eve gonderdi. yaklasik 1 hafta sonra bir Ankara gorevi donusunde evde kizimi atesler icinde buldum hemen nobetci cocuk doktoru olan bir hastaneye goturdum kizima bronsit teshisi koydu ve ilaclar verdi ama kizim duzelmiyordu 2. gun Mehmet Bey'e goturdum ve yaptigi testler sonunda zature teshisi koydu ve ilaclarini degistirdi. Kizimi bu dunyada Amerikadaki UPENN'in hastanesinden sonra rahatlikla teslim edebilecegim tek kisi. Kendisinine cok tesekkur ederim.


E

Bizde Dr Mehmet bey'e bebeğimi güvenerek götürenlerden biriyiz.Gerek eşi Dr Gülçin hanım , gerekse Dr Mehmet bey hem alanlarında hem de kişilik yönünden mükemmel insanlar. Tanıları, tedavileri, yönlendirmeleri çok iyi. 3. Bebeğimi büyütüyorum , çok seçiciyim ama kesinlikle her ikisine de güveniyorum ve herkese de gönül rahatlığıyla öneriyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar