Son 30 gün içerisinde 352 profil ziyareti var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

İstanbul
Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Nakit
0850 333..... Numarayı göster

Genel Cerrahi Randevusu

Genel Cerrahi Randevusu

Genel Cerrahi Randevusu +88 daha fazla

Randevu

Randevu

Abdominal Laparoskopi

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Kilis doğumlu olan Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt, ilk ve orta öğrenimini burada tamamlamıştır. Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Kıl Dönmesi
 • Hemoroit
 • Safra Kesesi Taşları
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Taksim İlk Yardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Dalında- İhtisas
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Cerrahi Endoskopi Eğitimi

Fotoğraflar


Videolar


Bilinen Diller

İngilizce

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt


Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt


Op. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş Kurt


Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt

Diğer Hizmetler


Op. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş Kurt


Op. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş Kurt


Op. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş KurtOp. Dr. Mehmet Durmuş Kurt

46 hasta yorumu

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kozyatağı Central Hospital Genel Cerrahi Randevusu

İlerlemiş olan hemoroid rahatsızlığım için tedavi olmuştum kendisine. Uygulayacağı tedaviyi detaylıca açıkladı ve eksiksiz yaptı. Klasik yöntemlerden farklı uyguladığı yöntemle, ağrı kesici kullanarak neredeyse acı çekmeden ve çok kısa bir sürede bu hastalıktan kurtuldum. Yıllardır çektiğim sıkıntının bu kadar kolay geçeceğini düşünmemiştim. Eğer bu hastalıktan muzdaripseniz bir gün bile beklemeyin. Süreci sonuna kadar takip eden, alanında oldukça iyi bir doktor.

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt

Çok teşekkürler.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: MDK Klinik Bebek Genel Cerrahi Randevusu

Yaklaşık 1 yıldır makat çatlağı sorunum vardı. 2 kere başka doktora gittim ve bana kremler vererek gönderdi. Tuvalette oturup ağladığım zamanlar çok oldu. Operasyon geçirenlerin yorumları da beni çok ürküttü. Medikal'den randevu alıp Mehmet D.'u araştırınca buradaki yorumları okuyup gitmeye karar verdim. Radyo frekans ve botoks yöntemiyle ağrılarıma son verdi. Operasyondan 10 gün kadar ağrı var ama dayanılır bir ağrı. Acaba geçecek mi duygusu ile 10 günü endişeyle atlattım. Doktor Bey'i de aradığımda kendinden o kadar emin bir şekilde geçecek dedi ki...Sonra ciddi bir kaşınma süreci yaşadım. Bu da iyileşme belirtisiydi. Krem ve ilaçlarla da kaşınma sona erdi. Operasyonun üstünde 1.5 ay geçti. Ağrım yok. Tuvalette yaşadığım sıkıntılar son buldu. Doktorum kesinlikle çok oturmamamı ve zorlamamamı söyledi. uyarılarına harfiyen dikkat ediyorum. Bir kere size kendinizi anlatma ve sizi de dinleme konusunda tanıdığım en iyi doktor. Bu sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyorum. Kolay değil ama yaşadığımız o sıkıntıları atlattığım için yaşama sevincim geri döndü diyebilirim.

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt

Çok teşekkürler.


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: MDK Klinik Bebek Genel Cerrahi Randevusu

27 Mart’ta Hemoroid şikayeti için muayeneye gittim. 11 Mart’ta MDK yöntemi ile ameliyat olup 2 saat sonra eve yürüyerek gittim Ameliyat olduğum gibi oturabiliyordum Bugün 13 Mart oldukça rahat olduğumu söyleyebilirim. Kendisine buradan da teşekkür ederim.

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt

Çok teşekkürler geçmiş olsun.


K

Ben kendisini çok severim, çok iyi bir doktor.Benim kızımın kıl dönmesi vardı, onun ameliyatını yaptı. Çok memnunuz şu an.Kızımızın da hiçbir şikayeti yok .Hiçbir sorun yaşamadık. Çok ilgiliydi kendisi.Gece 1de bile hastasını ziyaret eden bir doktor.İnsancıl, dertleşmesini çok iyi bilen, insanları hor görmeyen bir.İşinde ustalığı, profesyonelliği, titizliği çok iyiydi.Çok takdir ettiğim bir doktor.Kızımızı da ikna etti.Kızımız çok korkuyodu ve tedirgindi.Örneklerle kızımızı da inandırdı, babacan davrandığı için iletişimi gayet güzel kurdu.Biz çok memnunuz kendisinden.Sevgilerimizi iletiyoruz.

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt

Çok teşekkürler geçmiş olsun.


M

Ben her zaman memnunum kendisinden.Bağırsaklarımda tümör vardı. Karın ağrısı şikayeti ile geldim.Ameliyatımı Mehmet Hoca yaptı. Her anıyla ilgilendi. Gerek psikolojik anlamda, genel cerrahi anlamda olsun ameliyat öncesi ve sonrası ilgilendi.Bağırsaklarımdaki tümör temizlendi.Durumum şu an gayet iyi. Bir problemim yok çok şükür.Hastaya güven vermesi, her anımda ilgilenmesi çok güzel.Psikolojik açıdan moral ve motivasyon açısından çok desteği oldu.Ben çok korkuyordum ama Mehmet Hoca sayesinde korkularımı yendim.Onu çok seviyorum.

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt

Çok teşekkürler geçmiş olsun.


G

Mehmet Bey ile varis tedavisine başladık. Bacaklarımdaki damarlar çok fazlaydı ve ağrı oluyordu.Tedaviye başladık ve gerçekten güzel bir sonuç aldım.Mehmet Bey işini hakkıyla yapan doktorlardan bir tanesi. Mesleğinin dışında hastalarına yaklaşımı gerçekten çok etkili.İnsani değerlere önem veren bir doktorumuz.Manevi anlamda da konuşarak anlatarak tedavilerine başlıyor.Kişisel olarak sevdiğimiz bir doktorumuz.Hangi sorunla gidersek gidelim hiçbir zaman geriye çevrilmedik.Ailece eşim ve çocuklarım dahil kendisine geliyoruz. Eşime de hemeroid tedavileri yapıldı.Mehmet Durmuş Kurt hocamız ailemizin doktoru.

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt

Çok teşekkürler geçmiş olsun.


Ö

Gayet ilgili bir doktor, benim iki ameliyatımı da kendisi gerçekleştirdi.Safra kesesi ve hemeroid ameliyatı oldum.Ameliyat sonrasında da her türlü konuda yardımcı oldu kendisi.Gayet memnun kalmıştım.İhtiyaç duyan herkese tavsiye ederim kendisini.

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt

Çok teşekkürler geçmiş olsun.


C

Selam ben Hollanda ve  Belçika 'da  çalışıyorum.İzin münasebetiyle Türkiye'ye  geldiğimde  annemin rahatsızlığını  öğrendim  ve  araştırma yaptım.  Sayın Dr. Mehmet Durmuş Kurt Bey'i tavsiye ettiler ve Dr.Mehmet Bey'den bir randevu aldım.İki gün içinde  annemin tüm  tetkiklerini yaparak , safra kesesi ve göbek fıtığı iki ameliyatı tek seferde  sağolsun ameliyatı  yaptı.Annem sağlıklarına doktorumuz sayesinde kavuştu. Çok memnunuz genel olarakta hastalarının memnuniyetine  şahit oldum ve insanların kendilerinden çok memnun oldugunu duydum  ve bende burda gereken yerlere tavsiyelerde bulundum. Saygılarımla

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt

Çok teşekkürler geçmiş olsun.


C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi

Büyük abdestte sancı ve kanama şikayetiyle gitmiştim makatta çatlak tanısı hemoroid tedavisi uygulandı şikayetlerim devam etmesine rağmen ilaç krem vererek gönderildim bu arada 6 ay geçti daha sonra Başka bir cerraha gittim muayene edince makatın 7 /8 cm ilerisinde kitle tespit edildi ve kitleden örnek alındı sonucu kanser olduğum anlaşıldı .Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt

Hemoroid kanserleşmez.Kanser ayrı hemoroid ayrıdır. İşlem sırasında makatın son kısmında kanser olup olmadığı görülür.Hemoroid tedaviniz yapılmıştır , bağırsanızın diğer taraflarında kanser olup olmadığı hemoroid tedavisinde anlaşılmaz.Sadece kolonoskopi ve tomografi çekilmesi gerekir.
Siz kendi tetkiklerinizi eksik yaptırmışsınız , bu benim sorumluluğumda değil , sizin sorumluluğunuzdadır.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Annemin Central Hospital/Bostancı'da acil bağırsak tıkanıklığı ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleşiren ve ilgisini esirgemeyen doktorumuza çok teşekkür ederiz.

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt

Çok teşekkürler geçmiş olsun.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Kilis doğumlu olan Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt, ilk ve orta öğrenimini burada tamamlamıştır. Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Kıl Dönmesi
 • Hemoroit
 • Safra Kesesi Taşları
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Taksim İlk Yardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Dalında- İhtisas
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Cerrahi Endoskopi Eğitimi

Deneyimler

 • 2001 yılında Sivas Numune Hastanesi
 • 2002 yılında Beykoz Devlet Hastanesi
 • Özel Pendik Hospital Hastanesi
Tümünü göster

Fotoğraflar


Videolar


Bilinen Diller

İngilizce

Diğer içerikler

Makaleler (1)

İlgili aramalar