Dt.

Mehmet Kahveci

Diş hekimi

40 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde belirlenmiş 14 ziyaret var

dtmehmetkahveci.com - 2011 yılında Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde öğrenimini tamamlayan Mehmet Kahveci 2011-2012 yılları arasında Sakarya'da özel bir muayenehanede… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
40 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • F
  Yer: Mehmet Kahveci Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji KliniğiHizmet: Çürük

  Eşimin dişinde büyük bir çürük vardı Mehmet bey diş canlı kalsın diye kanal tedavisi yerine dolguyla kurtaralım dedi dolgu yaptırdık teşekkürler.

 • N
  Yer: Mehmet Kahveci Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji KliniğiHizmet: Kanal Tedavisi

  Benim için gerçekten acısız bir süreç oldu, çok memnun kaldım.İğne ve kanal tedavisinden çok korkan biri olarak bu kadar kolay olabileceğini hiç düşünmemiştim. İlginiz için çok teşekkür ederim.

 • H
  Yer: Mehmet Kahveci Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji KliniğiHizmet: Diş çektirmek

  Merhaba Dr bey çok özenli dikkatli ve saygılıydi. Muayene bir saat kadar sürdü çok memnun kaldım.temizlik ve hijyen çok iyiydi .

 • K
  Yer: Mehmet Kahveci Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji KliniğiHizmet: Kanal Tedavisi

  Azı dişim iki kere üst üste apse yapti. Devlet hastanesinde bir endodonti uzmanina sevk edilmek icin beş kere gittim hastaneye sonucunda da senin dişin çekilmek zorunda asla düzelmez dediler. Bende doktor Mehmet beye geldim yarim saat süŕmedi kanl tedavisi . Birde üstune kaplama yaptik suan estetik olarakta cok guzel . Eli de cok hafif ben cok memnun kaldimm . Cok kibar doktor

 • L
  Yer: Mehmet Kahveci Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji KliniğiHizmet: Diş kırılması ve kaplaması

  Bir çok diş doktoruna gittim tedavi oldum ama Mehmet KAHVECİ gibi işine önem veren bir doktor görmedim.Gerçekten işinin ehli ve ço titiz.

 • M
  Yer: Mehmet Kahveci Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji KliniğiHizmet: Kanal Tedavisi

  Mehmet Bey’in profesyonel tavrı, elinin çabukluğu ve hafifliği diş doktorunu ziyaret etmenin verdiği stresi azaltıyor. Sorularınızı sabırla dinleyip açıklayıcı cevaplar vermesi işinin ehli olmasının getirisi. Kronik iltihaplı kanalımın tedavisinin zor olmasından korkmayarak dişimi kurtarmak adına insiyatif alması çok duyarlı ve hoş bir davranış. Emekleri için tekrar teşekkür ederim ellerine sağlık.

 • E
  Yer: Mehmet Kahveci Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Kliniği

  Son derece işine hakim, güler yüzlü ,insanı kasmayan biri Mehmet bey. Ayrıca tertemiz ve hijyenik bir ortamda hizmet veriyor. Görevim dolayısıyla il dışında olmama rağmen en ufak bir sıkıntı da bile buraya geliyorum. Her şey için teşekkür ediyorum.

 • G
  Yer: Mehmet Kahveci Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji KliniğiHizmet: Diş Dolgusu

  İmplantlarımı dahil her türlü tedavimi Mehmet beye yaptırıyorum. Korkularımı onun sayeside yendim. Ailecek tşk.lerimi sunuyorum. Elleine sağlık.

 • Yer: Mehmet Kahveci Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji KliniğiHizmet: Tam Diş Protezi

  Çok saygılı ve İyi Bir Doktor.Herşey İçin Tek Tek Konuşup Karar Verdik.Herkeze Tavsiye Ederim.Memnun Oldum.Teşekkürler Mehmet Hocam...Tekrar Görüşmek Dileğiyle

 • S
  Yer: Mehmet Kahveci Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Kliniği

  Diş hassasiyeti ve ağrı sebebi ile başvurdum sonuçta kanal tedavisi uygulandı. Memnunum. Tavsiye ediyorum

 • Yer: Mehmet Kahveci Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji KliniğiHizmet: Implant ve köprü

  Eskişehirin en güzel dış hekimindeyim acısız dış yaptırmak çok hoş hafif ellere ve ATAM'ın dediği gibi beni TÜRK hekimlerine emanet edin sözünü doğrulayan MEHMET KAHVECI 'ye çok teşekkür ederim

 • Mehmet beyi, arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine muayenehanesine kaplama isteğim üzerine ve genel diş sağlığını edinmek amaçlı randevu alarak gittim. Mehmet Bey , benim isteklerimi ve sorunlarımı dinleyerek neler yapabileceğimizi ortak bir karar izleme amacıyla bana anlattı. İki aylık bir tedavi sürecine başladık. Önce dişimde bulunan tartarları temizleyip , 20lik dişlerimi çekerek kaplama için temiz bir zemin hazırladık. Bu süreçte beni sakinleştirmesi, elinin hafif oluşu ve güleryüzlü olması benim tüm isteklerimi yerine getiren bir diş hekimi olmasıyla güvenimi tamamiyle kazandı. Kaplama işlemleri sürecinde 8 dişe karar vererek renk ve boyut konusunda düşüncelerimi önemle dikkate alarak doğal ve sağlıklı bir görünüm ortaya çıkardı. Diş sağlığımdan ve kaplamalarımdan çok memnunum bu süreçte kafama takılan her türlü soruyu çekinmeden sorup beni tatmin edici cevaplar aldığım için Mehmet Beyi herkese tavsiye ederim.

 • Diş doktorları ile ilgili önyargımı yıktığınız için teşekkür ederim. Eşimin zorlaması ile diş doktoruna (Mehmet Kahveci) hatta beklerken kaçmayı düşündüm. Ancak beklediğimden çok daha iyi bir süreç oldu. Böyle olacağını bilseydim çok daha önceden giderdim. İlginiz için teşekkür ederim. Çok memnun kaldım. Mehmet Bey 6 ay sonra tekrar görüşmek üzere...

 • Farklı illerde farklı birçok diş hekimine muayene oldum ancak Mehmet bey kadar eli hafif, yaptığı işi açıklayan ve güler yüzlü olanına az rastladım.

 • V

  Mehmet Bey dişime kaplama yaptı, gayet memnunum. İşi aceleye getirmeden içime sinecek şekilde yaptı. Bazı dişlerimin durumunu gözden geçirdi. Rahat iletişim kurabildik, kendisi dinliyor ve sabırla açıklıyor durumu. Daha önceki deneyimlerime kıyasla gayet başarılı bir süreç oldu.

 • Yazilan yorumlarin olumlu olmasi sebebiyle gittim ve iyi ki gitmisim.Mehmet Bey ve Figen Hanim cok ilgili ve güleryüzlü.Tedavi ile ilgili bütün alternatifleri detayli olarak anlattilar.Bütün samimiyetimle tavsiye ederim.

 • Mehmet bey ve Figen hanım güleryüzleriyle hastayı rahatlatmasını bilen; çok ilgili ve dişçi fobisini yenmemizi sağlayabilen; işini severek yapan nadir kişilerdir. Tedavi süresince ailece çok memnun kaldık. Güvenerek gidebileceğiniz Eskişehir'deki tek diş doktorudur. Teşekkürler Mehmet bey...
  Sevim Kesmen

 • F

  Mehmet Bey'e kırılan dişime kaplama yaptırmak amacıyla gittim. Bunun yanında pek çok dolgumu da yeniledi. Güleryüzlü, işini gerçekten iyi yapan bir diş hekim kendisi. Başarılarının devamını dilerim. Herkese tavsiye ederim.
  Figen

 • K

  Eskişehir'de kendime devamlı gidebileceğim bir diş hekimi ararken burda Mehmet Bey'le ilgili yorumları okudum ve denemek istedim. Sorun yaşadığım dişime porselen kaplama yapıldı, her kontrolde kendisi titizlikle ilgilendi çok memnun kaldım. Dişçi koltuğunda kendini rahat hissetmeyenler varsa psikolojik olarak da Mehmet Bey'in güleryüzlü yaklaşımı ile bu korkularını yenebileceklerini söyleyebilirim.

 • G

  Acil olarak gittiğimde tedavimi hemen gerçekleştirdi.Kanal tedavisi, diş çekimi ve kaplama işlemlerimi gerçekleştirdi. Çok titiz ve hijyen çalışan bir doktor. Memnuniyetimden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

 • F

  Memnun kalan bir arkadaşım tavsiye etti ve gittiğimde bende çok memnun kaldım. Çok ilgili ve açıklayıcı bilgiler veriyor hastasına. Obsiyonları sunuyor ve kararı size bırakıyor. Yaptırdığım işlemlerden bir sıkıntı yaşamadım.

 • G

  Tesadüfen gittiğim bir doktor. Birebir hastasıyla ilgilenen bir doktor. En ufak bir sorunumda arayarak görüşebiliyorum. Kendisi işlem yaptırdıktan sonra takibini yapar,mutlaka arayıp sorar.Kanal tedavisi ve kaplama işlemi yaptı. Her işleminden çok memnun kaldım.

 • H

  Referans ile gittim.Kanal tedavi,dolgu, diş taşı temizliği gibi birçok işlem yaptırdım.Mehmet beyin en beğendiğim yönü doğal diş için çok çaba sarf etmesiydi.Kurtarmak için elinden geleni fazlasıyla yapıyor.Ben çok memnun kaldım.

 • B

  Mehmet beyden çok memnun kaldım.İnternetten araştırmalarım sonucunda ulaştım.Kanal tedavisi ve dolgular oldu.Yapılan işlemlerden hiç sıkıntı yaşamadım.Mehmet bey başarılı bir hekim başarılarının devamını dilerim.

 • M

  Bir arkadaşımın vasıtası ile gittim.Bir dolgu, diş taşı temizliği ve bu işlemde bir çürük daha belirlendi dolgu yapılacak.Ve Mehmet beyde işlemler sırasında ve sonrasında hiç sıkıntı yaşamadım ve çok memnun kaldım.Boşluklar mevcut bunun içinde implant yapılmasını planlıyorum.

 • G

  Bir arkadaşımın referansı ile gittim.Ortam çok steril indi.Çok ilgileniyor.Çok hassas diş ağrıyla gittim.İlk olarak çok güzel hastasını sakinleştiriyor ve dinliyor.Daha sonrasında tedaviye başlıyor.İmplant yaptırdım ve her şey çok güzel ilerliyor.Eşim ve ben daha öncesinde diş çekimi, dolgu gibi bir çok işlem yaptırdık ve gayet başarılıydı.Mehmet bey ve asistanından çok memnun kaldık.Çevremde de herkese tavsiye ediyorum.

 • E

  İmplant sürecindeyim .Hiç sıkıntı yaşamadım.Son aşama kaldı.Bir arkadaşımın referansı ile gitmiştim.Hastasının gerginliğini alıyor.Operasyon olacağı zaman çok gergindim çok rahatlattı.Kesinlikle eli çok hafif hiç ağrı ve acı hissetmedim.Hatta sonrasında morarma da olmadı.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 • O

  Mehmet Kahveci bey ile tanışıklığımız ilk olarak Diş ağrım olduğunda iltihap yapıp kendisine gitmemle oldu.Yaptığı kanal tedavimi yenileme işleminde tedavinin ilerleyişinden emin olmak için süreci bir kaç haftaya yaydı. Kendisi çok iyi bir insan hiçbir sıkıntı yaşamadım ve çok memnun kaldım.

 • A

  Bir arkadaşımın önerisiyle gittiğim bir doktordu Mehmet Kahveci sonrasında da Kendisine gitmeye devam ettim. Hiçbir sorun yaşamayınca memnun kalıyorsunuz ve bende tavsiye ediyorum Mehmet beyi yakınlarıma şuanda da implant tedavim devam ediyor .

 • B

  Bir yakınımın tavsiyesiyle Diş bakımı ve kontrolu için Mehmet beye gittim.Titiz ve temiz çalışan bir hekim anlatarak bilgi vererek tedavisini yapıyor .

Hakkımda

Hakkımda

 • dtmehmetkahveci.com

  -

  2011 yılında Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde öğrenimini tamamlayan Mehmet Kahveci 2011-2012 yılları arasında Sakarya'da özel bir muayenehanede çalıştıktan sonra 2012 yılında doktorlar caddesinde şu anki adresinde muayenehanesini açmış ve hasta kabulüne başlamıştır

Okullar / Eğitimler

 • Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Deneyimler

 • 2011-2012 yılları arasında sakarya da özel bir muayenehanede hizmet vermiştir.
 • 2012 yılından itibaren eskişehir de kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir

Fotoğraflar