Uzm. Dr.

Mehmet Murat Özkan

Ortopedi ve travmatoloji

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • R

  Sn.Dr.M.Murat Özkan'a 03.10.2016 tarihinde sol dizimden ''Menisküs+Skleroz tanısı ile artroskopi ameliyatı oldum.Bu gün ameliyatımın ikinci günü, ameliyat esnası ve sonrasında en ufak bir acı,ağrı olmadı.Şu anda kendimi çok iyi hissediyorum.Ayrıca hastasına karşı nazik ve sevecen tutumu o kadar iyi ki,kendisine buradan çok teşekkür ediyor,elleriniz dert görmesin diyorum. Recep Ulvi Adakan

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Ankara üniversitesinden mezun olduktan sonra Ankara Numune hastanesinde ihtisasımı tamamladım.10 yıl belediye hastanesinde görev yaptım.Meslek hayatımda ilgi alanım özellikle diz ve kalça artrozu tedavisi olmuştur. Şuan da Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezinde tam zamanlı olarak görev yapmaktayım.

  Hastalıklar

  daha fazla

  Hizmetler

  Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi

  Aşağı Öveçler Mahallesi 1332. Sokak No: 15, 06460 Çankaya

  Diz kireçlenmesi (gonartroz)
  Kalça kireçlenmesi (koksartroz)
  Karpal tünel sendromu
  Kemik ve eklem hastalıkları cerrahi tedavisi (açık, kapalı)
  Tetik parmak
  Halluks valgus
  Omuz artroskopisi (rotator kılıf onarımı, slap onarımı, bankart onarımı)
  Diz artroskopisi (menisküs yırtığı, çapraz bağ tamiri)

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  42 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • R

   Sn.Dr.M.Murat Özkan'a 03.10.2016 tarihinde sol dizimden ''Menisküs+Skleroz tanısı ile artroskopi ameliyatı oldum.Bu gün ameliyatımın ikinci günü, ameliyat esnası ve sonrasında en ufak bir acı,ağrı olmadı.Şu anda kendimi çok iyi hissediyorum.Ayrıca hastasına karşı nazik ve sevecen tutumu o kadar iyi ki,kendisine buradan çok teşekkür ediyor,elleriniz dert görmesin diyorum. Recep Ulvi Adakan

  • A

   Bir arkadaşımızın tavsiyesiyle gittik. Annemin rahatsızlıgından dolayı gitmiştik. Çok kibar davrandı ve hızlı işlem yaptılar. Annemin elinde uyuşmalar oluyordu ve sinir sıkışması oldugundan şupheleniyoruk. Nitekimde öyle oldugu bilgisi verildi Murat Hocamız tarafından. Operasyon geçirdi ve sıkıntısından kurtuldu. Tedavisinden dolayı herkese tavsiye ediyoruz.

  • B

   Tavsiye edildi Murat Hocam. Hasta gibi değilde candan arkadaş gibi nazik ve kibar davranıyor. Sağ omuzumda lif yırtılması vardı ve ağrılarım çoktu geceleri uyuyamıyordum. Ameliyat oldum ve lif yırtıklarım dikildi. Ağrılarım sona erdi tamamen geçti. Birkaç kişiyede tavsiye ettim onlarda çok memnun kaldılar.

  • D

   Ankara cerrahi tıp merkezine daha öncede farklı bir branşa gidiyordum. Ortopedi sorunumdan doalyı gittiğimde yönlendirildim. İlgili bir hekim hastasıyla.Bileğimde sinir sıkışması vardı ve operasyon geçirdim. Memnun kaldığım için herkese tavsiye ederim.

  • H

   Yakın çevremden çok iyi bir doktor oldugunu duymuştum ve ortopedi doktoru arayışı içerisindeydim. Gittiğimde çok memnun kaldım. Hastasıyla çok iyi ilgilenen,hastasını dinleyen bir hekim.İşlemlerimi en hızlı şekilde yaptı. Ayagımdaki sorundan dolayı gitmiştim ve operasyonla sorunumdan kurtuldum. Bu nedenle herkese tavsiye ediyorum.

  • M

   Bir dostumuzun tavsiyesiyle gitmiştik Murat Bey'e. Annemin diz kapağı sorunundan dolayı gittik. Diz kapaklarındaki kırkırdakları erimişti ve protez takıldı. 6 ay arayla operasyon gerçekleştirildi.annem herzaman dua eder Murat bey'esağlıgına kavuştugu için.Kardeşimin Ayağının baş parmağında eğriilik vardı ve operasyonla düzeldildi. Annem ve kardeşimde çok memnun kaldılar tedavilerinden.

  • K

   Diz kapağımdaki ağrılar yürümeme engel oluyordu. Özellikle merdiven inip çıkarken rahatsız oluyordum. O şikayet ile Mehmet Murat Özkan Hocaya gittim.Beni muayene etti ve tahlil verdim,emar çekildi.Bunlardan sonra muayenenemi yaptı ve ameliyat yapılmasını söyledi ameliyatım 1 ay evvel oldu . şuan memnunum bir sıkıntım yok .Mehmet Murat Bey in en beğendiğim yönü bir hekim olarak çok güleryüzlü samimi olması ve özellikle hastanın nazını da çekebilen bir hekim .

  • E

   Annemin diz kapağında problem vardı Mehmet Murat beye tedavi sürecinden ve hocamızdan da çok memnunum şeker gibi bir hoca . Tüm içtenliğimle söylüyorum ilgisinin ve alakası çok fazla 10 numara bir hekim .

  • M

   Dizimde menisküs yırtığım vardı.Mehmet Murat beyi internetten araştırarak bulduk çok da memnunum . İnsancıl bir insan insana yaklaşmasını biliyor . İşinin ehli bir hekim .Herkese tavsiye ederim .Yakın zamanda tekrar kontrole gideceğim.

  • S

   Amcamı diz ağrısı şikayetiyle bir tavsiye üzerine Mehmet Murat Özkan Beye götürdük .Doktor beyden memnun kaldık . İşini iyi yapıyor bir doktor olarak ilgili alakalı bir hekim tedavinin sonunda iyi bir sonuç alabildik .

  • K

   Annemin dizinde kireçlenme vardı Mehmet Murat Beye Ufak bir operasyon geçirdi şuanda sağlığı gayet iyi fizik tedavi görüyor.Eski sancıları yok Mehmet Murat beyden memnun kaldık. Bizimle her şekilde ilgilendiler

  • M

   Kolumda ve omzumdaki liflerde su toplaması mevcuttu . Mehmet Murat Hocaya gittim ve çok da memnun kaldım. Ben hastane de kaldığım sürede olsun kontrole gittiğim de olsun her zaman ilgisini alakasını eksik etmedi.

  • M

   Ön çapraz bağlarım kopmuştu ve menisküs yırtığım mevcut oldu o nedenle benim eniştem de ameliyat olduğu için Mehmet Murat Hocaya gittim . Bu tür konularda doktorun iyi olması çok önemli. Ben çok memnun kaldım Mehmet beyden ve tedaviden benden sonrada iki kişi daha ameliyat oldu benim tavsiyem üzerine. Benimle Hocamız ameliyat öncesi ve sonrası iyi ilgilendi emar ve laproskopi yapıldı. Şuan iyiyim eski sağlığıma yüzde 80 oranında geri döndüm. iyileşme sürecim hala devam ediyor.

  • N

   Mehmet Murat beyden memnunum tedavisinden yaklaşımından çok memnun kaldım.Hem hastaneye hem doktoruma ve hemşiresi hanıma çok teşekkür ediyorum . Hastayı rahatlatması çok güzel beni rahatlattı ilk önce tedirgin gitmiştim ama yersiz olduğunu gördüm bu tedirginliğimin

  • F

   Doktorumu tesadüfen buldum sağ elimde sinir sıkışması olduğundan tıp merkezine gittiğimde kendisi vardı. Kasım ayında ameliyatımı yaptı başarılı geçti kontrollerimi düzenli olarak yapıyor. Hastası ile güzel ilgilenen güler yüzlü bir doktor

  • H

   Doktorumu tesadüfen buldum muayene için gitmiştim dizimde sıkıntı vardı menisküs olduğunu söyledi ve ameliyat oldum ameliyatım başarılı geçti şu an daha iyiyim sıkıntı gitti doktorum beni çok bilgilendirdi her şeyi anlattı ilaçları ne şekilde kullanacağımı anlattı kendisinden memnunum

  • A

   Annem dizinde şikayeti vardı.Aslında büyük bir ameliyat denilmişti .Tavsiye üzerine Mehmet hocama annemi götürdüm.Çok ilgiliydi ve tedavi de çok başarı sonuç verdi.Annem sayesinde çok rahat yürüyor.Hocama çok teşekkür ederim.

  • T

   Sinir sıkışması şikayeti ile gittim.Hastaneyi eşim araştırmıştı. O hastanenin doktorları çok iyi diye tesadüfen doktora gitmiştim.Doktorum da kadrosu da çok ilgili yaklaştılar.Ameliyat oldum.Yeni ameliyat oldum.Ama iyim ve daha iyi olacağıma inanıyorum.Ben çok memnun kaldım.

  • G

   Kardeşim elinde sinir sıkışması vardı.Küçük bir operasyon geçirdi.Başarılı geçti.Annemde diz kapağında kayma vardı.Operasyon geçirdi.Annem duacı kendisinden.Biz ailece çok memnunuz.Ortopedi konusunda şikayetimiz olsa gene doktorumu bulurum.

  • S

   Çok memnun kaldım.Çok güler yüzlü ilgili ve çok bilgi bir hekim.Sinir sıkışması vardı elimde ameliyat oldum.Kontrollerim devam ediyor.Şuan ki süreçten memnunum.Başarılı buldum kendisini çok teşekkür ederim.

  • H

   Çok ilgili bir doktor.Çok memnunuz .Alanında çok başarılıdır.Tedavi sürecimiz devam ediyor.Bu süreçte herşey yolunda gidiyor.Hastalık ve tedavi hakkında hastasını verdiği bilgilerle tatmin ediyor.

  • N

   Hastasını çok iyi karşılıyor.Elimde sinir sıkışması vardı.Çok ilerlemiş .Operasyon geçirdim .Tam anlamıyla geçmeyeceğini söylemişti.Ama öncesine göre çok rahattım .Çok teşekkür ederim.

  • I

   Kendisi ile yakınım vasıtası sayesinde tanıştım dirseğimde sinir sıkışması vardı ameliyatımı oldum memnunum kontrollerime gittim doktorum artık iyileştiğimi söyledi herkese tavsiye ederim çok iyi bir insan

  • M

   Doktoru kızımdan dolayı tanıyorum annemin elinde de sinir sıkışması olunca tekrar Mehmet Murat beye gittik annem ufak bir operasyon geçirdi şu anda iyi çok memnun kaldık doktorumuzun hastaya yaklaşımı çok güzel ve ilgili

  • A

   Bir tanıdıgım vasıtasıyla tercihe ttim Murat Hocayı. Çok ilgili bir doktor. Menisküs yırtığı için ameliyat oldum. Ağrılarım vardı ve sona erdi. Yakınlarıma tavsiye ediyorum.

  • A

   Yıllardır Ankara Cerrahi Tıp merkezine gidiyorum ve Murat Hocamı çok beğeniyorum. Çok ilgili ve özel bir doktor. Düşme sonucunda diz kapağımda kese oluştu ve operasyonla kese alındı. Tedavi süresince her konuda bilgilendirdi,sorularıma yanıt verdi. Çok seviyorum Murat oğlumu.

  • A

   Daha önce iyi bir doktor oldugunu duymuştum ve tavsiye üzerine gittim. İki elimdede sinir sıkışması vardı ve ameliyat oldum,Şuanda tek elimden ameliyat oldum ve elim tamamen iyileştikten sonra diğer elimden de olacağım. Ameliyat süresince hiç sıkıntı olmadı. Tedavi sürecim olumlu olarak devam ediyor.

  • A

   Ankara cerrahi tıp merkezine nöroloji bölümüne gidiyorudum ve bu sayede tanıştık Murat Hocamla.Sinir sıkışması ameliyatı oldu eşim . İyi bir doktor ve hastaya davranışı da güzel. Tedavisinde hiçbir sorun yaşanmadı. Yakınlarımıza tavsiye ediyoruz Hocamı.

  • G

   Tesadüfen olarak gittiğimde tanıştım Murat Hocamla. Bileğimde sinir sıkışmasından dolayı gittim. Hastane personelide dahil olmak üzere herkesten çok memnun kaldım.Hastaya çok iyi davranıyorlar. Sağlığıma kavuştum ameliyattan sonra.

  • M

   Doktorumuz Mehmet Murat Özkan a şubat 2015 de sol dizden osteokondritis dissekans sağ elden de karpal Tünel ameliyatı oldum. Ameliyatın üzerinden bir ay geçti ve ben artık merdiven inip çıkabiliyorum. Sağ elimi de fazla ağır kaldırmamak suretiyle kullanıyorum. Konusunda uzman, güven verici, alçak gönüllü ve sevecen doktorumuza çok teşekkür ederim.