Uzm. Dr.

Mehmet Murat Özkan verifiedCreated with Sketch.

Ortopedi ve travmatoloji

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • E
  Konum: Özel Ankara Cerrahi Tıp MerkeziHizmet: Karpal Tünel Ve Sinir Basısı Onarımı

  13 Eylül 2018 tarihinde Dr. Mehmet Murat ÖZKAN tarafından, elime, çok başarılı karpal tünel 'sinir basımı' operasyonu yapıldı.
  Sayın Dr. Mehmet Murat ÖZKAN'a ve değerli ekibine ilgi ve nezaketleri nedeniyle çok teşekkürlerimi sunuyorum.
  Emine GENEL

 • Hakkımda

  Hakkımda

  Ankara üniversitesinden mezun olduktan sonra Ankara Numune hastanesinde ihtisasımı tamamladım.10 yıl belediye hastanesinde görev yaptım.Meslek hayatımda ilgi alanım özellikle diz ve kalça artrozu tedavisi olmuştur. Şuan da Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezinde tam zamanlı olarak görev yapmaktayım.

  Hastalıklar

  Hizmetler

  Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi

  Aşağı Öveçler Mahallesi 1332. Sokak No: 15, 06460 Çankaya

  Diz kireçlenmesi (gonartroz)
  Kalça kireçlenmesi (koksartroz)
  Karpal tünel sendromu
  Kemik ve eklem hastalıkları cerrahi tedavisi (açık, kapalı)
  Tetik parmak
  Halluks valgus
  Omuz artroskopisi (rotator kılıf onarımı, slap onarımı, bankart onarımı)
  Diz artroskopisi (menisküs yırtığı, çapraz bağ tamiri)

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  43 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • E
   Konum: Özel Ankara Cerrahi Tıp MerkeziHizmet: Karpal Tünel Ve Sinir Basısı Onarımı

   13 Eylül 2018 tarihinde Dr. Mehmet Murat ÖZKAN tarafından, elime, çok başarılı karpal tünel 'sinir basımı' operasyonu yapıldı.
   Sayın Dr. Mehmet Murat ÖZKAN'a ve değerli ekibine ilgi ve nezaketleri nedeniyle çok teşekkürlerimi sunuyorum.
   Emine GENEL

  • R

   Sn.Dr.M.Murat Özkan'a 03.10.2016 tarihinde sol dizimden ''Menisküs+Skleroz tanısı ile artroskopi ameliyatı oldum.Bu gün ameliyatımın ikinci günü, ameliyat esnası ve sonrasında en ufak bir acı,ağrı olmadı.Şu anda kendimi çok iyi hissediyorum.Ayrıca hastasına karşı nazik ve sevecen tutumu o kadar iyi ki,kendisine buradan çok teşekkür ediyor,elleriniz dert görmesin diyorum. Recep Ulvi Adakan

  • A

   Bir arkadaşımızın tavsiyesiyle gittik. Annemin rahatsızlıgından dolayı gitmiştik. Çok kibar davrandı ve hızlı işlem yaptılar. Annemin elinde uyuşmalar oluyordu ve sinir sıkışması oldugundan şupheleniyoruk. Nitekimde öyle oldugu bilgisi verildi Murat Hocamız tarafından. Operasyon geçirdi ve sıkıntısından kurtuldu. Tedavisinden dolayı herkese tavsiye ediyoruz.

  • B

   Tavsiye edildi Murat Hocam. Hasta gibi değilde candan arkadaş gibi nazik ve kibar davranıyor. Sağ omuzumda lif yırtılması vardı ve ağrılarım çoktu geceleri uyuyamıyordum. Ameliyat oldum ve lif yırtıklarım dikildi. Ağrılarım sona erdi tamamen geçti. Birkaç kişiyede tavsiye ettim onlarda çok memnun kaldılar.

  • D

   Ankara cerrahi tıp merkezine daha öncede farklı bir branşa gidiyordum. Ortopedi sorunumdan doalyı gittiğimde yönlendirildim. İlgili bir hekim hastasıyla.Bileğimde sinir sıkışması vardı ve operasyon geçirdim. Memnun kaldığım için herkese tavsiye ederim.

  • H

   Yakın çevremden çok iyi bir doktor oldugunu duymuştum ve ortopedi doktoru arayışı içerisindeydim. Gittiğimde çok memnun kaldım. Hastasıyla çok iyi ilgilenen,hastasını dinleyen bir hekim.İşlemlerimi en hızlı şekilde yaptı. Ayagımdaki sorundan dolayı gitmiştim ve operasyonla sorunumdan kurtuldum. Bu nedenle herkese tavsiye ediyorum.

  • M

   Bir dostumuzun tavsiyesiyle gitmiştik Murat Bey'e. Annemin diz kapağı sorunundan dolayı gittik. Diz kapaklarındaki kırkırdakları erimişti ve protez takıldı. 6 ay arayla operasyon gerçekleştirildi.annem herzaman dua eder Murat bey'esağlıgına kavuştugu için.Kardeşimin Ayağının baş parmağında eğriilik vardı ve operasyonla düzeldildi. Annem ve kardeşimde çok memnun kaldılar tedavilerinden.

  • K

   Diz kapağımdaki ağrılar yürümeme engel oluyordu. Özellikle merdiven inip çıkarken rahatsız oluyordum. O şikayet ile Mehmet Murat Özkan Hocaya gittim.Beni muayene etti ve tahlil verdim,emar çekildi.Bunlardan sonra muayenenemi yaptı ve ameliyat yapılmasını söyledi ameliyatım 1 ay evvel oldu . şuan memnunum bir sıkıntım yok .Mehmet Murat Bey in en beğendiğim yönü bir hekim olarak çok güleryüzlü samimi olması ve özellikle hastanın nazını da çekebilen bir hekim .

  • E

   Annemin diz kapağında problem vardı Mehmet Murat beye tedavi sürecinden ve hocamızdan da çok memnunum şeker gibi bir hoca . Tüm içtenliğimle söylüyorum ilgisinin ve alakası çok fazla 10 numara bir hekim .

  • M

   Dizimde menisküs yırtığım vardı.Mehmet Murat beyi internetten araştırarak bulduk çok da memnunum . İnsancıl bir insan insana yaklaşmasını biliyor . İşinin ehli bir hekim .Herkese tavsiye ederim .Yakın zamanda tekrar kontrole gideceğim.