Prof. Dr.

Mehmet Reha Cengizlier

Çocuk alerjisi, Çocuk sağlığı ve hastalıkları

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • P

  Siz yada o dunyanin neresinde olursaniz olun, hep yanimizda olan Doktorumuz Reha beyin ozellikle teshisleri cok kuvetlidir.
  Konusmasi az oz ve nettir, kendisine sonsuz guvenimiz vardir. Ailemizim tum cocukarina yardimlarindan dolayi sonsuz tesekkur eder ve herkese tavsiye ederim.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • 1983 Hacettepe Tıp Fakültesi mezunuyum. Hacettepe’de Çocuk Hastalıkları ve ardından da Allerji Uzmanlığı eğitimi. 2006 yılında Ankara’da Ufuk Üniversitesi, aynı yılın sonunda İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi’nde Allerji Bilim Dallarını kurdum. Eylül 2014’den bu yana da kendi muayenehanemde çalışmaya devam ediyorum.

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • P

   Siz yada o dunyanin neresinde olursaniz olun, hep yanimizda olan Doktorumuz Reha beyin ozellikle teshisleri cok kuvetlidir.
   Konusmasi az oz ve nettir, kendisine sonsuz guvenimiz vardir. Ailemizim tum cocukarina yardimlarindan dolayi sonsuz tesekkur eder ve herkese tavsiye ederim.

  • A

   Oğlumun Hayatını kurtaran müthiş bir doktor.Oğluma süt allerjisi teşhisi konulmuştu ve biz 1 sene boyunca sütden mahrum kaldık sonrasında uzun süren Ateşli bir hastalıkla kendisiyle tanıştık Kapıdan girer girmez zatürre teşhisini koyup hemen tedavi etti bu süreçte ilgisi,bilgisi,titizliği ve sevecenliğiyle oğlumun,eşim ve benim kalbimizi Kazandı.Oğlumun süt allerjisi olmadığını boşuna ilaç Alıp sütten mahrum kaldığımızıda sayesinde öğrendik.Oğlumun allerjik astımınıda uyguladığı tedavi ile neredeyse bitirmiştir.3 senedir oğlumun doktorudur ve teşhisleri, tedavisi,yaklaşımı,titizliği çok az doktorda olabilecek kadar mükemmeldir.Çocuklarla arasında çok kuvvetli bir bağ vardır işini gerçekten çok büyük sevgiyle yaptığının kanıtıda her çocuğun Reha bey'in kucağına atlamasından anlayabilirsiniz.Kesinlikle çok tavsiye edeceğim harika bir doktor harika bir insandır. ASLI ÖZTÜRK

  • D

   Merhaba
   kızımın alerjisi yoktu fakat öksürük ile ilgili problem yaşadığım bir dönemde Reha Beyin bir yazısını okudum internette. Ertesi gün randevu aldık hemen gittik. Daha sonra kızımın bütün kontrolleri için Reha Beye gittik. Bize çok güzel bilgiler verdi ve bu sayede hastalıklarımızı daha rahat atlattık. Reha Bey kızıma iğne yaptığında kızım "kolumu sıkmayın dedi" ama o sırada aşı vurulmuştu bile anlamadı. Muhteşem bir insan ve muhteşem bir doktor. Herkese tavsiye ederim.

  • D

   4 yaşında yaklandığım alerjik bronşit hastalığından yaklaşık olarak 2 yıl süren bir takip ile kurtuldum. Tedavide farkındalık yaratan Reha CENGİZLİER' e teşekkürler...

  • M

   Allerji konusunda önerilebilecek en iyi doktor.Allerji tedavisi çok sabır isteyen bir süreç ama Dr. Reha beyle daha rahat ve güven içinde geçirilebiliyor.Kızımın tedavi süresinde öncelikle bilgisi,ilgisi ile hep yanımızda hissettik ve çok güvendik.Herşeyden önce tedavi sürecinde Dr.Reha beyde yaptığı işi ciddiye alan ve çok iyi disipline olmuş çalışma düzeni görüyorsunuz.Bu çalışma düzenine eklediği insani güzel ahlakı ile Dr.Reha bey tercih edilecek doktorlarımızdandır.Kendisine uzun güzel bir ömür diliyorum.

  • T

   zaman kaybetmek istemiyorsanız, doğru doktorla çalışmak ve düz tedavi istiyorsanız Allerji konusunda doğru adres Dr.Reha Bey'i tavsiye ederim. Gönül rahatlığı ile..