Prof. Dr.

Mert Kazandı

Kadın hastalıkları ve doğum

4 görüş +ekle

Soru sorun Randevu takvimini isteyin

Prof. Dr. Mert Kazandı, 1991 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nden mezun olmuş; Eylül 1991 TUS ile, 03.10.1991 – 12.12.1996 tarihleri arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi... daha fazla

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

 • Prof. Dr. Mert Kazandı, 1991 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nden mezun olmuş; Eylül 1991 TUS ile, 03.10.1991 – 12.12.1996 tarihleri arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’ nda asistan olarak görev yapmıştır.

  1996 senesinde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’ nda Uzman Dr. olarak göreve başlamıştır.

  1998 –1999 yılları arasında Jandarma Bölge Komutanlığı Dispanseri - İstanbul Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak askerlik görevini gerçekleştirmiştir.

  1999 – 2000 tarihleri arasında ise Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığı görevine atanmıştır.

  2000 – 2004 tarihleri arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Yardımcı Doçent olarak görev yapmıştır.

  2004'te doçentlik sınavını kazanarak Doçent Doktor unvanını almış sonrasında; 2011 yılında Profesör Doktor unvanına hak kazanmıştır. Halen Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda görev yapmaktadır.

  Çeşitli meslek kuruluşlarına üye olup, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok bilimsel makalesi bulunmaktadır. TÜRK Jinekoloji ve Obstetrik Derneği’nin (TJOD) Araştırma Ödülü’nün sahibi olan Prof. Dr. Mert Kazandı'nın, gebelerde düşük tehlikesini önlemeye yönelik bir çok çalışması bulunmaktadır.

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Çooook zor bir hamilelik sürecim oldu. Sıkıntılarım son 5 aylık süreçte başladı. Bu sürede çok doktor değiştirdim. En son Mert Bey'e ulaştım. Son derece soğukkanlı,pozitif,kendinden emin ve ilgili bir doktor.Bir okadar da mütevazı. İstediğimiz zaman aradık ulaştık.Hastanede kaldığım süre boyunca da birebir takip etti. Sıkıntılı gebeliği olan herkese şiddetle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Cok sorunlu gebelik sureci gecirdim, plasenta previa tanisi konmustu, gebelik suresince bebek ve benim hayatim risk altindaydi hatta bebegi kaybedebilirdik ama Mert Kazandi sayesinde bebegimizi kucagimiza saglikla alabildik, herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Ikizlere hamileyim, ciddi saglik problemlerim var, gebeligimin ilk basindan beri Prof. Dr. Mert Kazandi takibini yapiyor. ilk aylarda dusuk riskini sayesinde atlattim, simdide erken dogum riskini atlatiyorum, hicbir detayi atlamiyor son derece titiz ve profesyonel yaklasimindan dolayi herkese gonul rahatliligiyla tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  HASTALARI İLE ÇOK YAKINDAN İLGİLENİYOR.GÜNÜN HER SAATİNDE KENDİSİNİ ARIYORUM.HERTÜRLÜ KONUDA YARDIMCI OLUYOR.