Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Prof. Dr. Mert Kazandı, 1991 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nden mezun olmuş; Eylül 1991 TUS ile, 03.10.1991 – 12.12.1996 tarihleri arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi... daha fazla

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

 • 308
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  5
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

 • Mert Kazandı Muayenehanesi

  İslam Kerimov Cad. Sunucu Plaza İş Merkezi No:1 Martı Tower K:12 D:1208-1209
  Bayraklı

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

 • Prof. Dr. Mert Kazandı, 1991 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nden mezun olmuş; Eylül 1991 TUS ile, 03.10.1991 – 12.12.1996 tarihleri arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’ nda asistan olarak görev yapmıştır.

  1996 senesinde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’ nda Uzman Dr. olarak göreve başlamıştır.

  1998 –1999 yılları arasında Jandarma Bölge Komutanlığı Dispanseri - İstanbul Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak askerlik görevini gerçekleştirmiştir.

  1999 – 2000 tarihleri arasında ise Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığı görevine atanmıştır.

  2000 – 2004 tarihleri arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Yardımcı Doçent olarak görev yapmıştır.

  2004'te doçentlik sınavını kazanarak Doçent Doktor unvanını almış sonrasında; 2011 yılında Profesör Doktor unvanına hak kazanmıştır. Halen Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda görev yapmaktadır.

  Çeşitli meslek kuruluşlarına üye olup, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok bilimsel makalesi bulunmaktadır. TÜRK Jinekoloji ve Obstetrik Derneği’nin (TJOD) Araştırma Ödülü’nün sahibi olan Prof. Dr. Mert Kazandı'nın, gebelerde düşük tehlikesini önlemeye yönelik bir çok çalışması bulunmaktadır.

Hasta değerlendirmeleri:

5 görüş

 • MK

  canım annem endometrium sa grade 1 evresindeymis mert kazandi sayesinde ege universitesinde açik a dönmeden kapalı(laporoskopik) bir ameliyat geçirdik şuan daha hastanedeyiz çıkmadan yazmak istedim benim gibi buradaki az yorumları tekrar tekrar bir sürü insan vardır lütfen herkez duyarlı olsun iyileştikden sonra okuyanları rahatlatsin içiniz gönlünüz rahat olsun mert bey dünyanın en sakin huzurlu doktoru herkeze tavsiye ediyorum patoloji sonucumu henüz belli değil sonrasında kemoterapi alıp almayacağı belli olcak allah herkezin şifasını versin herşey rabbim den bu hastalıktan üzülmeyin korkmayın güclü olun bende hemsireyim tedavi ile herşey durdurulabiliyor rabbim herkezin yardımcısı olsun

 • ED

  Çooook zor bir hamilelik sürecim oldu. Sıkıntılarım son 5 aylık süreçte başladı. Bu sürede çok doktor değiştirdim. En son Mert Bey'e ulaştım. Son derece soğukkanlı,pozitif,kendinden emin ve ilgili bir doktor.Bir okadar da mütevazı. İstediğimiz zaman aradık ulaştık.Hastanede kaldığım süre boyunca da birebir takip etti. Sıkıntılı gebeliği olan herkese şiddetle tavsiye ederim.

 • NK

  Cok sorunlu gebelik sureci gecirdim, plasenta previa tanisi konmustu, gebelik suresince bebek ve benim hayatim risk altindaydi hatta bebegi kaybedebilirdik ama Mert Kazandi sayesinde bebegimizi kucagimiza saglikla alabildik, herkese tavsiye ediyorum.

 • GC

  Ikizlere hamileyim, ciddi saglik problemlerim var, gebeligimin ilk basindan beri Prof. Dr. Mert Kazandi takibini yapiyor. ilk aylarda dusuk riskini sayesinde atlattim, simdide erken dogum riskini atlatiyorum, hicbir detayi atlamiyor son derece titiz ve profesyonel yaklasimindan dolayi herkese gonul rahatliligiyla tavsiye ediyorum.

 • HASTALARI İLE ÇOK YAKINDAN İLGİLENİYOR.GÜNÜN HER SAATİNDE KENDİSİNİ ARIYORUM.HERTÜRLÜ KONUDA YARDIMCI OLUYOR.