Mirza Zafer Dağtaş, Ortopedi Ve Travmatoloji Maltepe

Op. Dr. Mirza Zafer Dağtaş

Kaydet

Ortopedi Ve Travmatoloji

5 görüş

Kaydet


Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

5 hasta/danışan görüşü

Genel skor

D
Doğrulanmış
Konum: İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Dr. Zafer Bey bizim şansımız. 80 yaşındaki kalp, şeker,böbrek hastası babamın, kesilecek denilen bacağını küçük bir parmak operasyonu ile kurtaran tecrübeli, hastasını dinleyen, operasyon öncesi ve sonrası takibini yapan, ilgisi ve bilgisiyle ve her şeyden önce verdiği pozitif enerjisi ile umudumuz oldu. Uzun süreçli tedavide sabırla ve aynı ilgi ile kontrollerimiz devam etmekte. Kendisine minnettarız. Teşekkürler.

B
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Kol kırığı

Zafer hoca 72 saatte parçalanan kolumu iyileştirmiş ve beni Nikahıma yetiştirmiş müthiş bir doktordur.
Korkunç bir kol kırığım vardı ve ameliyatımı mükemmel yaptı, ayrıca kendisi samimiyeti ile ayrı bir güzel insandır. Ortopedi ile sorununuz varsa = Mirza Zafer hoca konusunda uzman tek kişidir. Çok çok teşekkür ediyorum. Korkunç bir kırığı 3 günde iyileştirerek beni nikahıma yetiştirmiştir. Sonsuz teşekkürler.

B

Alanında tam bilgili ,deneyimli ve hastayı sabırla dinleyip hastalık hakkında bilgilendirerek tedavi eden mükemmel bir hekim.Kendisine yapmış olduğu tedavi için teşekkürlerimi sunuyor ve başarılarının devamını diliyorum.

B

Rahatsızlığım endişe verici bir haldeyken beni tedavisi ile hayata döndüren değerli doktorumun başarılarının devamını temenni ediyorum.Şikayetleri sabırla dinleyerek ve hastalık hakkında detaylı bilgi vererek hem hastanın endişe duymamasını hemde tedaviyi sürdürürken rahatsızlığın gidişatını takip etmesi özellikle takdire şayan.Samimiyeti ise ayrı bir özellik.Kendisini kutluyorum.

B

randevu almak için yol arıyoruz sadece yorumları isteyen sistemle engelleniyoruz..Niye? Bu doktorla ilgili Şile'den hastaları tarafından iyi yorumlar aldık o yüzden ona gitmeyi istiyoruz..

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar