Prof. Dr.

Müge Akmansu

Radyasyon onkolojisi

Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

. daha fazla

 • hocam merhaba, düştüğüm için sol göğsümde şişlikten şüphelenerek doktora gittim.2012 yılında takılan protezim mevcut. mr ve ultrasonla bakıldı.Raporda her iki memede dens heterojen patern vardır.bilateral subpektoral silikon implant izlenmektedir.intra veya ekstrakapsüler rüptür lehine bulgu izlenmemiştir.Solda… Daha fazla

  VERILEN YANIT:

  Prof. Dr. Müge Akmansu

  Birads 3 de yaklaşık yüzde 5 olası kötü bir durum vardır içiniz rahat değilse biyopsi ysptırın uugun yspılırsa bir zararı olmaz

 • hocam merhaba, düştüğüm için sol göğsümde şişlikten şüphelenerek doktora gittim.2012 yılında takılan protezim mevcut. mr ve ultrasonla bakıldı.Raporda her iki memede dens heterojen patern vardır.bilateral subpektoral silikon implant izlenmektedir.intra veya ekstrakapsüler rüptür lehine bulgu izlenmemiştir.Solda… Daha fazla

  VERILEN YANIT:

  bI-RADS 3 DE YAKLAŞIK %5 İHTİMAL İLE KÖTÜ HUYLU BİR HASTALIK OLABİLİR, BİYOPSİNİNZARARI OLMAZ GEÇMİŞ OLSUN

Adresler

 • Müge Akmansu Muayenehanesi

  Kızılırmak Mahallesi Next Level Ofis (Armada Karşısı) 9. Kat No:43
  6000 Ankara

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

  Geçerli Sigortalar
  Nakit

  Hizmetler

  Normal randevu
  Işın tedavisi

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
9 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Son derece ilgi gördüm ,son derece başarılı bir tedavi gördüm.Doktorumun yaklaşımından çok memnun kaldım .Işın tedavisi gördüm tedavim bitti.Ve sayesinde sağlığıma kavuştum.Rutin kontrollerim devam etmekte.Çok teşekkür ederim.

 • Araştırarak gittik.Babam gırtlak kanseri.Doktorumuzun eşi kbb doktoruydu onun takibindeydi.Müge hanımla devam ettik.Kemoterapi ve radyoterapi gördü.6 ay tedavimiz devam etti.Kanser hücreleri durduğunu rutin kontroller devam ediyor. Babam yaşlı olduğu için .Halen telefon destekte veriyor bize sağolsun.

 • Hastayla ilgisi yakından oldukça memnun ediciydi.Bütün sorularımıza sabırla cevaplandırabildi. haftada 1 veya 2 defa kontrollerimi yaptı.Meme kanseri için ışın tedavisi gördüm.Oldukça memnun kaldım çünkü ışın tedavisinde daha sonrasında deride yanık ödem gibi şikayetler yaşanabiliyor, bunları hiç bir şekilde Müge hanımda yaşamadım. Tedavim bitti başarılı sonuç aldık.Ayrıca hastaneden ve Müge hanımın ekibinden çok memnun kaldım.Hastanın psikolojisine göre davrandılar.Çok teşekkür ederim.

 • Hastayla iletişim ve hastasını yönlendirmesi çok güzel annem ve biz hekim olarak kendisinden çok memnunuz.Annem hastası olarak Müge hanıma çok güveniyor aynı zamanda bizlerde aynı şekilde .Annem nazofarenks (geniz) kanseri.Bir doktorumuzun referansıyla gitmiştik.2 sene tedavi gördü ve tedavisi bitti.Doğru iletişim kuruyor zor olan durumları bile en güzel şekilde hastasını üzmeden kırmadan anlatıyor doğru tedavi yollarını hastasıyla paylaşıyor.Çok başarılı bir doktor.

 • Hocamdan ve tedavisinden çok memnunum.Çok iyi sonuçlar alıyorum. Başka bir doktorumun tavsiyesi ile gittim.Hiç sıkıntı yaşamadım ve çok memnun kaldım.

 • Ağız içi yara vardı.Onun için ameliyat oldu.Müge hocamızı uzun yıllardır doktorumuz.Çok insancıl, bilgili ,kültürlü ve hastasına yaklaşımı çok ılımlıydı.Detaylı bilgi veren bir doktordur hocam.Çok memnunuz.

 • Araştırarak gittim.Tatlı dilli güler yüzlü bir hekim .Kanser tedavisi gördüm.Kemoterapi aldım ışın tedavisi uyguladı.Şuan çok şükür sağlığı kavuştum hastalıktan kurtuldum.Doktorum sayesinde kurtuldum.Bir çok doktora gittim.Ama tedavi üstlenen doktor olmadı.Müge hanım üstlendi ve birlikte başardık.3 ay içerinde beni ayağa kaldırdı.

 • Komşum tedavi görmüştü.Başarılı bir şekilde sonuçlanmıştı.Bunun üzerine araştırdım.Araştırmalarımda her doktordan 2. Müge hocam çıkıyordu.Bunun üzerine hiç tanımadan Ankara 'ya gittim.6 yıldır tedavi görüyorum.3 operasyon geçirdim.Kemopetapi, radyo terapi, ışın tedavi gördüm hocamda .Tedavim gayet başarılı ilerledi ve hocamla birlikte hastalığımı yendim..Çok başarılı bir doktor kendisinin söylediklerinin dışına çıkmadım ve çıkmıyorum..Eskişehir'de yaşıyorum çevremde bu hastalığa yakalanmış olanlar çok kötü durumdan bu hale geldiğimi görünce ve rahatsız olanlar Müge hanıma yönlendirmemi istiyorlar.Hocamla birlikte hastalığımı yendim.Şuan sadece kontrollerim devam ediyor.Kendisine çok teşekkür ederim.

 • en iyi hekim.en iyi insan.en güvenilir en yakındost