Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Ankara, Ankara
Doktor muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Saç Dökülmesi
  • Cilt Lekeleri
  • Cilt Hastalıkları
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

4 hasta yorumu

Genel skor

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Boynumdaki et benleri için gittim. Hızlı ve kolay bir şekilde çözüm aldım. İşinde uzman, ilgili, egosuz bir doktor. Gerçekten ihtiyacım olması durumunda tekrardan gideceğim biri. Böyle doktorların olması gerçekten sevindirici. Her şeyi detaylı açıklıyor ve gerekli ne varsa yapıyor. Tavsiye ederim kesinlikle.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Doktor muayenehanesi

Öncelikle şunu söylemeliyim, gerçekten harika bir insan ! Anne ve büyük şefkati ile yaklaşan, hastalığa çözüm arayıp ilaç firmalarını zengin etmeyi düşünmeyen bir insan. Doğru teşhisleri yerinde. Uzun zamandır onlarca doktora gittim ve tedavi bulamadığım sakallarımda oluşan kıl kökü iltihaplarına, göbeğimde bulunan akıntıya, dirseğim de oluşan egzamaya, bileklerimde bulunan (abartısız tüm doktorların söylediği) saat alerjisi, bileklik alerjisi denilip yıllarca geçmeyen Liken Planus hastalığını tedavi eden güzel doktor. Ayrıca belirtmeliyim ki çevremdekileri yönlendirdiğimde herkes çok memnun kaldı. Her şey için çok teşekkürler.


Doğrulanmış kullanıcı

uzun süredir teşhis konulmayan yigenim için ulaştık mukadder hoca'ya. ilk muayesinde ön tanı olarak belirlediği p.elastikum, tetkikler sonucu ortaya çıktı. çok insancıl ve bilgili. işini çok iyi bilen kararlı bir hoca.Yaklaşımınız ve ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz hocam. Allah razı olsun. minnet ve saygılarımı sunarım.


A
Doğrulanmış kullanıcı

hocam, ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.. ala hastalığı nedeniyle yıllardır gezmediğimiz yer kalmamıştı. tedavileriniz sayesinde iyileştik, saygı ve hürmetle


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Saç Dökülmesi
  • Cilt Lekeleri
  • Cilt Hastalıkları
Tümünü göster

İlgili aramalar