Dr.

N. Cem Yıldız

verifiedCreated with Sketch.

Diş hekimi, Periodontoloji

7 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Sevgili arkadaşlarım, meslektaşlarım ve hastalarım; mesleki yaşantıma başladığım, sonrasında ortağı olduğum Primadent Diş Kliniği'ndeki ortaklığımı Eylül 2017 itibari ile sonlandırmış… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A

  Cem Bey'i yaklaşık 10 yıldır tanıyorum. Başarılarını, hem sosyal medyadan hem de yakınen takip ediyorum. Hem insanlığı hem de doktorluğu 10 numara. Türkiye çapında, gerçekten bilgisi ve başarısı süper. Dolgu ve implantta yaptığı işin arkasında. Hatta tekrardan aynı tedaviye gidilmiyor. Çok sağlam ve çok temiz yapıyor. Tekrardan başka bir tedavi için terch etmek istersek yine Cem Bey olacak. Tüm çevreme de söylüyorum, tavsiye ediyorum. Ettiğim tavsiyeler de boşa gitmiyor. Şu ana kadar olmuş olduğum tedavilerden hiç şikayetçi olmadım.

 • Ş

  Cem Bey'in eli çok hafifti, tüm işlemlerde hiçbir sıkıntı ağrı çekmedim. Yaklaşımı kibar ve profesyoneldi. Bundan sonraki tedavi süreçlerinde de kendileri ile devam etmek isterim. 1'er saat aralıkla çok yormadan günlere bölerek tüm tedavi sürecim bitti. Bu tedavi sürecinde, dişlerime ekleme yaparken geçici dişleri takması günlük yaşantımı çok kolaylaştırdı.

 • A

  Bir çok sebepten dolayı ben 3 kez enfeksiyon geçirdim. Bu enfeksiyonlar sert ve yumuşak doku kaybına sebep oldu. En sonunda burada bir doktorun tavsiyesi ile Doktor Cem Yıldız hocama ulaştım. Cem Yıldız tarafından yumuşak doku, sert doku grafiği yapıldı. İmplant çevresi restorasyon yapıldı. Ameliyat çok başarılı geçti. Daha önceden yaşadığım hiçbir olumsuzluları yaşamadım. Ben en sonunda Cem Yıldız'a ulaştım ama ulaşana kadar bir çok sıkıntı yaşadım. Başkaları diş kayıplarıma neden oldu. İyi doktorlara rastlamak için ne yapmalıyız? Acaba bu süreçte hep mağdur mu olmamız gerekiyor? Doktorum Cem Yıldız'a çok teşekkür ederim .Başarılarının devamını dilerim. İnşallah bundan sonra dişle ilgili sorunları olanlar Cem Yıldız'a rastlar.

 • N

  Ben lamine yaptırmıştım. Çok memnun kaldım. 2 sene oldu herhangi bir sorun yaşamadım. Çok doğal ve güzel oldu. Bir de Cem Bey'e dolgu yaptırdım. Daha önce farkı bir yerde yaptırdığım dolgu düştü ve aynı zamanda yaptırırken çok acımıştı. Ama Cem Bey'de böyle bir sorunla karşılaşmadım. Benim memnuniyetimden sonra ablam ve annem de hastası oldu.

 • O

  Benim bir dişçi korkum vardı ve Cem Bey'le bunu yendim. Hizmeti, doktorluğu ve personellerin yaklaşımı çok güzel, tedavim devam etmekte. Benim diş eti çekilmem var. 2 kanal yapıldı şimdi kaplama takılacak. Sonrasında damaktan et alınıp diş eti çekilmesine parça eklenecek. Biraz uzun bir süreç oldu ama çok memnunum.

 • M

  Ben dişlerimle alakalı çok büyük sıkıntılar yaşayan bir insanım. Şu ana kadar müdehalede bulunan doktorlardan en iyisi Cem Bey oldu.

 • E

  Ben kendisine 20'lik diş çekimi için gittim. Oldukça zor olan bir operasyonu hem başarıyla ve mümkün olan en az acıyla gerçekleştirdi. Çok kısa sürede yapabildi. Kendisi oldukça emek harcayarak yaptı. Operasyon sonrası süreçte de bilgisiyle oldukça tatmin ediciydi. Bir daha başıma böyle birşey gelse Cem Bey'i tercih ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • Sevgili arkadaşlarım, meslektaşlarım ve hastalarım; mesleki yaşantıma başladığım, sonrasında ortağı olduğum Primadent Diş Kliniği'ndeki ortaklığımı Eylül 2017 itibari ile sonlandırmış bulunuyorum.

  Bugüne kadar olan mesleki kazanımlarımın tümünde vermiş olduğu sınırsız destek icin Sayın Ateş Parlar’a, desteğini ve sevgisini bir anne, bir abla gibi cömertçe sunan Sayın Şebnem Parlar’a gönülden teşekkür ediyorum.

  Bundan sonraki mesleki yaşantımı, çok yakında, Nene Hatun Caddesi 91/1 adresinde “Dr. Cem Yıldız Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Kliniği"nde sürdüreceğim.

  Bu süre zarfında tedavileriniz icin benimle nolu numaradan iletişime geçebilir, geçici süre ile hastalarıma hizmet verdiğim kliniğe gelebilirsiniz.

  Saygı ve sevgilerimle…

Okullar / Eğitimler

 • Özel Arı Koleji (1990-1996)
 • Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (1996-2001)
 • Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilimdalı - Doktora (2002-2007)

Deneyimler

 • Özel Muayenehane

Fotoğraflar