Adres

Fevzi Çakmak Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:10, Pendik
Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakülteside Tıp eğitimine başladı sonrasında 2010-2016 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ku...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Ses Hastalıkları
  • Vokal Kord Paralizileri
  • Ses Kısıklığı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

Ö
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Diğer

34 yaşındayım ve 16-17 yıldır spazmodik disfoni hastasıyım. Bu süreçte bir çok doktora gittim. Rahatsızlığımın psikolojik olduğu ya da reflü sebebiyle olabileceği söylendi. Fakat doğru teşhis 2012 yılında konuldu. Genel anestezi yoluyla botoks yapıldı fakat bir süre sonra şikayetlerim tekrar başladı, genel anestezi yapılması da beni korkutuyordu. Tavsiye üzerine saygıdeğer doktorum Necati Enver'le tanıştım. Ses hastalıkları üzerine Amerika'da da eğitim almış son derece naif, anlayışlı ve ilgili bir doktor. Beni bir çok konuda bilgilendirdi ve aydınlanmamı sağladı.Sesimde tremor olduğunu da ilk defa kendisi belirtti.Botoksun genel aneztezi olmadan otururken uygulanabilmesi, uygulandıktan sonra normal hayatıma devam edebilmem beni ayrıca mutlu etti. Kendisine güvenim ve saygım sonsuz. Hayatımdaki en büyük şanslardan biri diyebilirim. İyi ki böyle bilgili ve ilgili doktorlara sahibiz.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ses Cerrahisi (Fonocerrahi)

Merhaba saygı deger doktorum Necati Enver cok  tesekur ederim. 2018 yılında geçirmişim oldugum ses teli ameliyatını başarıyla gercekleştirdi. Necati Bey ve ekimine çok tesekur ederim. Ameliyat öncesi sesimde oluşan çatallaşmalardan dolayı konuşurken  rahatsız oluyordum. Netten bakınırken Necati Beyi gördüm  biraz özgeçmişeni  baktım aldıgı egitimi özellikle ses alanındaki çalışmalarına sonrada  randevu aldım ve giitim iyikide gitmişim cokkk memnun kaldım. Şu an sestellerimde bir problem yok her sey yolunda. Bol şans diliyorum iyiki varsınız :)


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ses

Sayın Necati enver bey mesleğinde başarılı bir doktor bir o kadarda güler yüzlü hastasına önem veren kbb uzmanıdır,Kendisine ses teli felcinden dolayı ameliyat oldum. Çok memnun kaldım.İyiki sizi tanımışım iyiki varsınız teşekkürler Hocam.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Burun ameliyati olmak icin muayene olmaya gittim.Kirik sonrasi egilme ve nefes alma problemim var.Cok ilgili,kibar,yaninda kendinizi rahat ifade edebileceginiz bir doktor.Operasyon sonrasi olabilecekleride tum acikligiyla anlatip bilgilendirmesi ise kendinizi ozel muayenede hissetmenizi sagliyor.Ameliyat icin gun bekliyorum daha sonrasi icinde kismet olursa yazacagim.
Tekrar merhaba..04.06.2018 tarıhınde burun ameliyatımı oldum.Odadan Ameliyathaneye giderken korıdorda denk geldiğmizde hızlıca sedyeme gelip aşağıda gorusuruz diyen doktorumun , o gulen yuzunuve samimiyetini hatırlıyorum.Kırık olan kemik düzelip,çoken yer torpülenip,dusmüs burun ucu duzelecektı.Estetiğide yapılacaktı yani.Sevgili doktoruma ilk muayene oldugumda güvenmiştim zaten.Bu ameliyat olabilmem için en buyuk etkendi...Ameliyat sonrası hafif agrım oldu.Oda agrı kesıcılerle gecti.Buz çok tuttum.Yuzum ,gozum şişip morardı.Bu normal bi surecmiş.Bugun bir hafta oldu amelıyata girdiğim ve tamponum çıktı,aynı boyle yazdığım gibi kolay çıktı hemde anlamadım bile Ekibi de çok iyi ,insan kendi gibi İYİ insanları seciyor sanırım.Dr.Cevahir ve Dr.Orhan a ayrıyeten tesekkurler.Sevgili Necati Bey Sizi tanımak benim için gercekten çok buyuk bir sanstı,çokkk tesekkur ederim.İyiki varsınız.Hep varolun.YOLUNUZ AÇIK OLSUN.Selam ve sevgiler.


Doğrulanmış kullanıcı

Bu gün randevum neticesinde kendileri ile görüştüm. Kendisinin naifliği karşısında çok şaşırdım. Zira bir devlet hastanesi hekimine nazaran sanki bir özel hastane kliniğinde bulunuyordum.
Derdimi anlatırken dikkatli bir biçimde dinlemesi ve yorumunu benim anlayacağım biçimde izah etmesi de çok etkiledi.
Operasyon sırasında elinin hafifliği ve telkinleri ile çok rahat bir operasyon oldu. Ayrıca klasik devlet hastanesi mantığı ile koştura koştura iş yapmaması işlem aralarında beni beklesi ve acele ettirmemesi de büyük bir etkendir. Bundan sonraki tüm işlemlerimde kendisine gideceğimi rahatlıkla belirtebilirim.
Çevreme de kendisini tavsiye edeceğim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakülteside Tıp eğitimine başladı sonrasında 2010-2016 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ku...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Ses Hastalıkları
  • Vokal Kord Paralizileri
  • Ses Kısıklığı
Tümünü göster

İlgili aramalar