Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 295 profil ziyareti var

İstanbul Tıp Fakültesinden 1981 yılında mezun oldum. 1986 yılında İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalında İç Hastalıkları Uzmanı, 1996 yılında İstanbul Tıp Fakültes... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.
 • tansiyondan eziyyet çekirem

  selam.ben azeriyim. 2 yildir tansiyondan eziyet çekirem. zülal(protein 1.2), kreatin 1.3. 2 yildir doktorlari geziyorum. herkes diyeta (pəhriz) etmem gerekeni söylüyor. benim 33 yaşım var.

  DOKTORUN CEVABI:

  Öncelikle sizin tahlillerinizle birlikte değerlendirilmeniz gerekli. Sonrasında tedavi için yapılması gerekenler konuşulur.

 • Vitilgo hastasıyım ne yapmaliyim

  Vitilgoo hastasıyım neyapmaliyim?
  Merhaba bean yardımcı ollun 4 yıldır vitilgo hastasıyım gitmedim yer kalmadı dışarı çıkmaya utanıyorum neyapmaliyim nasıl ilesebilirim

  DOKTORUN CEVABI:

  İyi bir dermatoloji uzmanı size bu konuda yardımcı olabilir.

Tüm cevapları kontrol et (19)

Hakkımda

Hakkımda

 • İstanbul Tıp Fakültesinden 1981 yılında mezun oldum. 1986 yılında İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalında İç Hastalıkları Uzmanı, 1996 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalında Kardiyoloji Uzmanı ünvanlarını aldım. 1990 yılınd Doçent ve 1996 yılında Profesör ünvanına hak kazandım. İstanbul Tıp Fakültesi'ndeki öğretim üyeliği görevimden 2011 yılında emekli oldum. Halen American College of Cardiology'de ve European Society of Cardiology'de Fellow ünvanına, ayrıca Avrupa Hipertansiyon Uzmanı (European Hypertension Specialist) ünvanına sahibim. European Society of Hypertension ve European Atherosclerosis Society üyesiyim. Halen Ateroskleroz Derneği ve Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği Başkanlığını ve Farmakogenomik ve Bireyselleştirilmiş Tedavi Derneği Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekteyim.

Mezun olunan okullar

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi 1981

Deneyimler

 • Fellow of European Society of Cardiology 2010
 • European Hypertension Specialist 2011
 • Fellow of the American College of Cardiology 2013

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Makaleler

Hasta değerlendirmeleri:

3 görüş

 • Nevrez hocaya eşim için gittik. Kendisi oldukça pozitif, güleryüzlü bir hoca.Her sorunuza yanıt alabilirsiniz. Sohbet havasında geçen muayene ve sonucundan çok memnun kaldık. Bir doktordan öte bir ağabey gibi bize nasihatlar verdi, önerilerde bulundu hepsini biz oraya onun arkadaşıymışız da çayını içmeye gitmişiz rahatlığıyla bize yaşattı. Zaten bu rahatlık ve güzevnle çıkıp iyi olmamak mümkün değil. Konusunda uzman, insan olarak iyi bir doktor arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

  Prof. Dr. Nevrez Koylan2016-12-28

  Faydalı olabildiğime sevindim, teşekkür ederim.

 • Sayın Profesör Nevres Koylan.. Merhum babanıza Allahtan rahmet,sizlere başsağlığı dileriz... Eskişehire ziyaretinizde verdiğiniz tedavi yöntemleriyle babam sayenizde şifa buldu.Çok teşekkür ediyor,saygilarımızı sunuyoruz....

  Prof. Dr. Nevrez Koylan2016-12-28

  Faydalı olabildiğime sevindim, teşekkür ederim.

 • Nevrez hoca eskiden Çapa Tıp Fakültesinde hoca imiş ve oradaki arkadaşlarımdan da çok olumlu geri bildirimler almıştım fakat site aracılığıyla daha olumlu yazılar gördüğümüz için gitmeye karar verdik.Çok ilgili ve rahatlatıcı bir doktor. Gitmeden önce kafamızda pek çok soru ve endişe vardı, hepsini giderdi. Size oldukça vakit ayıracak, pek çok soru bulacak ve kendi uzmanlığı dışında bir de psikoljik danışmanlık verecek ve kesinlikle rahatlamış olarak yanından çıkacaksınız, kendi adıma garanti veririm. İşinde profesonel, insancıl ve empati kurabilen bir doktor düşünürseniz Nevrez hocayı kesinilikle tavsiye ederim.

  Prof. Dr. Nevrez Koylan2016-12-28

  Faydalı olabildiğime sevindim, teşekkür ederim.