Dr. Dt.

Nur Kocakerim İskender verifiedCreated with Sketch.

Diş hekimi, Restoratif diş tedavisi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • M
  Konum: Çankaya DentHizmet: Ön dişte leke

  Nur hocam ve ekibi,çok başarılı ve hastalarına en iyisini sunuyorlar.Benim ön dişimde leke vardı. küçüklüğümden beri onun için kendisine başvurdum.Zaten kendisi Restoratif diş hekimi uzmanı çok memnun kaldım.Teşekkürler hocam.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • 1975'de Erzurum'da doğdu. Erzurum Anadolu Lisesi'nde ilk ve orta öğretimini tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur.Doktora eğitimini 2006 yılında Atatürk Üniversitesi Diş HEkimliği Fakültesi Restoratif Diş Tedavisi Ana Bilim Dalı'nda ''amalgam dokuların plazma ve tükürük cıva konsantrasyonları ve bazı antioksidan seviyeleri üzerine etkileri'' konulu tez projesiyle tamamlamıştır.
   Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde 2007 yılında estetik diş hekimliği üzerine eğitim ve bilimsel çalışmalarda bulunmuştur.
   Uluslararası seviyede kabul görmüş hakemli dergilerde yayınları bulunmaktadır. Birçok uluslararası ve ulusal kongre ve sempozyuma katılmıştır.Bilgisayar destekli diş hekimliği uygulamaları, kompozit venerler, porselen lamina restorasyonları ve dijital gülüş tasarımı klinik ilgi alanları arasındadır.

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • M
   Konum: Çankaya DentHizmet: Ön dişte leke

   Nur hocam ve ekibi,çok başarılı ve hastalarına en iyisini sunuyorlar.Benim ön dişimde leke vardı. küçüklüğümden beri onun için kendisine başvurdum.Zaten kendisi Restoratif diş hekimi uzmanı çok memnun kaldım.Teşekkürler hocam.

  • H
   Konum: Çankaya DentHizmet: Dis curugu.Kanal tedavisi icin

   Dr Nur Hanımın eli ve hızlı çalışması bir harika.Yapacagi işlemle ilgili ayrıca bilgi verisi de çok hoşuma gitti.

  • K
   Konum: Çankaya DentHizmet: Diş Dolgusu

   Nur hanım muhteşem bir hekim. 9 dişimi yaptırdım hepsinden çok memnunum. İlgisi, alakası, nezaketi ve el becerisi ile çok memnunum. Tavsiye ederim.

  • A
   Konum: Çankaya DentHizmet: Diş lamine tedavisi, gülüş dizaynı

   Diş tedavısı benım ıcın cok korkutucu bir işlemdi. Taa kii Çankaya Dent e gidene kadar. Nur hanımın, dişime iğneyi enjekte ettıgını hıssetmedım bıle. Harika bir klinik, atmosferi süper, hersey hijyen üzerine kurulu...Duygu hanım ve Nur hanım gülüş tasarımımı büyük bir özenle gerceklestırdıler.. cok tesekkur ederım..

  • Z
   Konum: Çankaya DentHizmet: Dolgu va kanal tedavi

   Teşekkür ederim ben çok memnun kaldim normalde dişçiye gitmeye çok korkardım ama korku kalmadi nur hanim sayesinde.

  • Y

   Güler yüzlü, ilgili ve hastasına işlem yaparken adeta bir sanatçı gibi konsantre şekilde ağrısız çalışmaktadır. İşlem esnasında, fondaki güzel müzikler eşliğinde adeta terapi yapılıyormuşçasına kendinizi rahat hissediyorsunuz. Takım arkadaşı Duygu Yazıcıoğlu'nu da unutmamak lazım uzmanlık alanlarına göre görev devrini alıp çok iyi sonuç çıkarmaktadırlar. Özetle ordaysanız güvende ve mutlusunuzdur. :)