Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 2857 profil ziyareti var

Doç.Dr. Nurten AKDENİZ ilk, orta ve lise eğitiminden sonra 1991'de Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlık eğitimini 1998 yılında Dicle... daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.
 • İdrar Kaçırma

  Merhaba Hocam,
  Annem 91 yaşında ve gece idrar kaçırma sorunu var. Uykusu defalarca bölünüyor. Ayrıca sık sık idrar yolu iltihaplanması oluyor (sızı ve yanma). Özellikle idrar kaçırmanın tedavisi var mı ve uzman doktoru kimdir?

  DOKTORUN CEVABI:

  Üroloji ve Kadın Doğum hekimine muayene olmasında fayda var.

 • saç dökülmesi

  doğum kontrol hapını saç dökülmesi için erkekler kullanırsa (dışardan deriye sadece) hormonal bir zararı olur mu? kısırlık yada başka bir hastalığa yol açar mı

  DOKTORUN CEVABI:

  Bir dermatoloji uzmanı ile görüşebilirsiniz

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Doç.Dr. Nurten AKDENİZ ilk, orta ve lise eğitiminden sonra 1991'de Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlık eğitimini 1998 yılında Dicle Üniversitesi Tıp fakültesinde tamamlamasının ardından aynı üniversitede 2004 de Yardımcı doçent 2010 da doçentlik ünvanını aldı.
  Hacettepe Üniversitesi Tıp fakültesi kadın doğum ve hastalıkları bölümünde Tüp bebek (IVF) konusunda eğitim almış ve sertifika sahibidir.

  Doç.Dr. Nurten Akdeniz kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir.

Mezun Olunan Okullar

 • Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp, 1985 - 1991

Deneyimler

 • Hacettepe Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Tüp Bebek Ünitesi, 2007
 • Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi - Öğretim Üyesi (Doçent), 2004-2010
 • Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisası, 1994-1998

Fotoğraflar

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • Nurten Hanım,insancıl tavrı ve hastayı rahatlatan muayene şekliyle İzmirde gidilebilecek en iyi hekim...

 • Sevgili Hocam Nurten Hanım güleryuzlu, bilincli, bilgili, profesyonel ve ilgili bir doktor muayene boyunca nazik davranışınin yani sıra bize bilgi vererek ilerledi kendisine teşekkür ederiz. Deniz&Suat

 • Nurten hanimla 2aydir calisiyoruz ilk bebegme hamileyim ve gercektn memnunm cok ilgili ve titiz calisiyor . Buda benim icime cok siniyor. güler yüzü samimi kisiligi candan olusu ve herzamn ulasabilmem aklima takilan sorularima cvp alabilmem isinde ne kadar iyi oldugunu gösteriyor zaten . Yolun cok basindayiz daha cok birlikte olacagiz:) hersey icin tskler gönül rahatligiyla herkese tavsiye edebilirm.

  Doç. Dr. Nurten Akdeniz2017-01-24

  Selin çok teşekkür ederim.Sende benim için önemlisin

 • Araştırmalarım sonucunda alanında çok uzman bir doktor olduğunu öğrendiğimiz için gittik.İlgisi alakası son derece iyiydi. Pozitif yaklaşımı çok rahatlattı. Tedavi sürecimiz gayet güzel geçti.

 • Nurten hocamıza gittiğimizde hem açıklamaları tatmin etti,hemde hastayla ilişkileri konusunda çok memnun kaldım. Burada bulunduğum süre içinde devamlı doktorum kendisi oldu. Çok memnun kaldık tedavi sürecimizden.

 • Gerçekten çok iyi bir doktor. Tedavi gördüğüm sürece çok yardımlarını gördüm. Hastasına karşı olan ilgisi de çok güzeldir. memnunum kendisinden.

 • Uzun yıllardır gittiğim bir doktordur. Yıllar önce çocuk yapmak için gitmiştim ve tedavi gördüm ve hamile kaldıktan sonra takibimi kendisi yaptı. Doğum sonrasında da hastasının takibini yapan bir doktor. İlgisinden alakasından çok memnun kaldığımız için herkese tavsiye ediyorum.

 • Daha önce Diyarbakır da hizmet verirken gidiyorduk ve İzmir'e gidişine gerçekten çok üzüldük. Kendisi mükemmel iyi bir doktordur.Her gittiğimizde çok yardımcı oldu ve Tedavilerimiz çok olumlu geçti. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Benim 2 doğumumu da hocamız gerçekleştirdi. Çok ilgili alakalı bir doktor. Diğer doktorlar 5 dakikada ultrasona bakıp gönderiyordu. Hocam hem beni bilgilendiriyordu hem de eşimi. 2 tane hamilelik ve doğum gerçekleştirdi ve hiçbir sorunda yaşamadım.

 • Çok iyi bir doktor olduğunu duyduğum için gittim.Hastalarıyla çok güzel ilgileniyor. Çok memnun kaldığım için bütün akrabalarıma tavsiye ettim. Hamilelik sürecimle ilgili gitmiştim hocama. İlk çocuğum 7 yaşındaydı ve sonrasında çocuğum olmuyordu. Tedaviyle hamile kaldım ve hastaneye gittiğimde çocuğumun özürlü olduğunu söylemişlerdi. Sonra Nurten Hocama gitiğimde böyle bir durumun olmadığını belirtti. Sapasağlam bir bebek dünyaya getirdim. Hocama çok teşekkür ediyorum yardımlarından dolayı.

 • Bir yakınımın tavsiyesiyle gitmiştim. Deneyim ve güler yüz olarak çok memnun kaldım. Kızımın doğumunu gerçekleştirdi. Normal doğum olarak yaptırdı. Her konuda bilgisinden çok memnun kaldım.

 • Tavsiye üzerine gitmiştim doktoruma. Doktor değil de arkadaş gibiydi hastasına karşı. Gebelikle ilgili gitmiştim ve sonrasında takibimi de çok güzel gerçekleştirdi. Hastane konusunda da yardımcı oldu. Hiçbir sorun yaşamadım ve herkese tavsiye ediyorum.

 • Ameliyatları ve başarılarını takip ettiğimiz için gittim. Muayene oldum ve ameliyat olmam gerektiğini belirtti. İnsani olarak yaklaşımı çok güzel. İnsanlara güven veriyor bir numara bir doktor. Ameliyat sonrası bizzat kendisi geldi kontrole. Çok memnun kaldım ilgisinden.

 • Daha önce bir kaç defa düşük yapmıştım ve tavsiye edildi ve gittim. İyi ki gitmişim hocama. Şu anda 2 tane çocuğum var. Çok bilgili bir doktor. Bu sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyorum.Hem bilimsel olarak hem de tıbbi olarak rahatlatıyor. Resmi davranmıyor hastasına kesinlikle.Çok rahatlatıyor hastasını. Mutlaka tavsiye ediyorum.

 • En yakın akrabalarımızın tedavisinde başarılı olmuştu ve o nedenle tercih ettik. Bir çok çocuğu olmayan tanıdığımızı çocuk sahibi yaptırdığı için gittim. Detaylı olarak muayene etti ve bilgilendirdi. Tedavisinden çok memnun kaldım.

 • Hocamın ilgisinden alakasından çok memnun kaldım. Hastasıyla çok güzel ilgilenen ve bilgi veren bir doktor. Tedavisi çok güzeldi. Çok memnunum. Başarısından ve ilgisinden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

 • İyi bir hekim olduğunu bir yerden öğrendiğim için gitmiştim. Polikistikover tedavisi gördüm ve olumlu bir tedavi zamanı yaşadım. İlgisinden,alakasından ve tedavisinden çok memnun kaldığım için tavsiye ediyorum.

 • Tavsiye üzerine gitmiştik Nurten hocama. Çocuk tedavisi için gittim ve kısa zaman içerisinde tedavisi sonuç verdi. İlgisinden dolayı da çok memnun kaldık. Bu sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyoruz.

 • Hamilelik takibimi yaptı.Hasta karşı yakındı.Aile doktorumuz yönlendirmişti.Detaycı bir doktor hastasının kafasında hiç bir soru işareti bırakmıyor.Ben çok memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.

 • Çok mükemmel bir doktor.Kendi dalında çok çok iyi,insan olarak çok iyi ve hastasına olan yaklaşımı mükemmel.Ben Nurten hanımda rahim ameliyatı gerçekleştirdim.Rahimde miyomlar vardı operasyonla rahim alındı.Benim gibi rahatsız olan bir kaç arkadaşımı da yönlendirdim onlarda ameliyat oldu ve çok memnun kaldılar.Diyarbakır da hizmet veriyordu ve İzmir e yerleşmesi Diyarbakır için büyük bir kayıp oldu.Ben çok üzüldüm.Kendisini hem insancıl yönüyle hemde doktor yönüyle çok takdir ediyorum.Ve İzmir de hastası olan herkese çok şanslı görüyorum.

 • İnternetten araştırmalarım sonucunda ulaştım ve arkadaşlarımda bahsetmişti Nurten Hocamdan. İnsancıl ve hastalarına karşı çok yakın bir doktor.Bilgisi insanları cezbediyor. Hastalıgımla illgili çok açıklayıcı bilgiler veriyordu. Sorunlarım vardı ve yanına gittiğimde rahatlıyordum verdiği bilgilerle.Mükemel bir doktor. Düşük tedavisi uygulandı ve tedavim olumlu sonuç verdiği için şuanda 4 aylık bir bebeğim var. Çok memnun kaldım Hocamdan. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Arkadaş çevremden ismini duymuştum Nurten Hocamın. Hastayla iletişimi çok güzeldi. Hastası olarak değilde arkadaşı olarak davranıyor. Genel kontrollerimden dolayı gidip muayene oluyordum. Simir testi yaptırmıştım, Bir defada mantar tedavisi gördüm. Verdiği ilaçlar çok iyi geldiği için sıkıntım sona erdi. Hasta doktor ilişkisi mükemmel bir doktor.

 • Yaşadığım yerde ismini çok duymuştum ve tavsiye üzerine gittim. Çok güleryüzlü ve konuşmalarıyla çok rahatlatıyor hastasını. Tedavisinden önce hastasını rahatlatan bir doktor. Polikistik over tedavisi gördüm. Tedavi hakkında da detaylı olarak bilgilendirdi. İhtiyacı olan herkese de söylüyorum,tavsiye ediyorum Hocam'ı.

 • Tavsiye üzerine gitmiştim Hocam'a. Bayan oldugu için rahat olarak derdimi anlatabiliyordum. Nurten Hnm gerçekten mükemmel bir insan. Hafif ilaçlar veriyor hastalarına. Çok nazik davranıyor.Kist tedavisi gördüm ve iyi oldum. Soran arkadaşlarıma mutlaka tavsiye ediyorum.

 • İsmini çevremden duymuştum ve bayan oldugu için tercih ettim. Güleryüzlü ilgili ve hastasını takibini çok iyi yapan bir doktor. 2 doğumumuda ve gebelik takibimi Nurten Hocam gerçekleştirdi. Bazı doktorlara soru soramazsınız sorsanız bile yanıt alamazsınız Nurten Hocam asla o doktorlardan değil. Hertürlü sorunuza yanıt veriyor. Çok memnun kaldıgım için tavsiye ediyorum.

 • Yıllardır gittiğim bir doktor.Kadın hastalıgından dolayı gitmiştim.Tedavim çok olumlu sonuç verdi.Sorduğumuz sorulara net olarak yanıt alabildiğim bir hekim. Doktorlugundan dolayı birçok kişiye tavsiye ettim.

 • Bütün hastalere gittim ve teşhis konulamadı. Tavsiye üzerine Nalan Hocam'a gittiğimde teşhis koydu ve tedavi uyguladı. Hastasına iyi davranan ve çok ilgilenen bir doktor. Teşhis koymadan bırakmıyor hastasını. Miyom ve rahim büyümesi teşhisi koyuldu. ilaç tedavisi uygulandı,operasyona gerek duymadı. Gayet olumlu sonuç verdi.Soran herkese tavsiye ediyorum Nalan Hocam'ı,çok memnun kaldım.

 • Çevremdeki tanıdıklarım tarafından çok önerildi Hocam.Daha önce gittiğim doktorlar gebeliğimin sorunlu oldugunu ve karnımdaki bebeğin özürlü oldugunu isterse alabileceklerini belirtmişlerdi. Daha sonra tavsiye üzerine Nurten Hocam'a gittim. Tahliller ve tedaviyle böyle bir surumun olmadığını belirtti. Şuanda 2 çocuğum var ve çok sağlıklı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Psikolojim sayesinde düzeldi. Diyarbakır'dan İzmir'e gittiğini duydum. Keşke burada olsaydı. Kendisini çok arayacağız.

 • H

  Oglumu doktor nurten hanimin uyguladigi tedavisiiyle kucagima aldim hemhamilelik boyunca bilgisi ve aydinlatici rahatlatici tedavisi uygun anda mudahalesi bana yavrumu bagisladi cokkk tesekkurler ben sansli bir anneyim

 • A

  Dr.Nurten Akdeniz i oldukça başarılı güler yüzlü samimi bir hasta olarak yanında kendimi rahat hissettigim tek doktor diye bilirim uzun zaman dır çekmiş olduğum bazı sıkıntılarım da hep yanım da oldu şu an iyiyim herkese tavsiye ede bileceğim hastasının kafasında soru işareti bırakmayan tüm detayları hastasıyla paylaşan başarılı bir doktor olduğunu söyleye bilirim Allah razı olsun
  ,