Prof. Dr.

Ömer Akçalı

Ortopedi ve travmatoloji

8 görüş +ekle

Soru sorun Randevu takvimini isteyin

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Merhaba, 2016 ocak ayında 12 yaşındaki kardeşime skolyoz tanısı koyulması ile yaşadığımız panik,korku ile bu alanda uzman bildiğimiz tüm doktorlara gittik diyebilirim.Bu sırada Ömer hocamla kesişti yollarımız.Gerek insani yaklaşımı gerek bu hastalığın ne olduğu,ameliyat süreci ve sonrasında bizleri nasıl bir duruma hazır olmamız gerektiği konusunda en ince detayına kadar anlatan mükemmel bir insan Ömer hocam.Rabbime şükürler olsun ki çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi ameliyat sonrasında telefonla yada sms ile ne sorduysak mutlaka sabırla geri dönüş yaptı.Bu hastalık tanısı koyulmuş yakınlarınız varsa kesinlikle Ömer hocama gitmelisiniz.Rabbim sizin gibi yüce doktorları eksik etmesin.Herşey için çok teşekkürler.

 • çok memnunum

  24 yaşındayım ve 13 yaşımda bu hastalıkla tanıştım; 24 yaşında bu ameliyatı olmaya karar verdim ve 3 ay önce bu ameliyatı 42 dereceyken oldum. Böyle alanında başarılı bir hoca bu kadar içten samimi bir hoca çok nadir çıkar insanın karşısına. Ameliyata gülümseyerek gittim ve 2 aydır is hayatıma devam ediyorum. Ameliyatım çok başarılı geçti Ömer hocam her daim yanımda olduğunu hissettirdi aradım, mesaj attım anında geri dönüşleri ile beni çok mutlu etti. Şu an sayesinde eskisinden daha iyi olduğumu hissediyorum. Gözüm kapalı yakinlarima tavsiye edebileceğim nadir hocalardan; Allah razı olsun. Çok teşekkür ederim her şey için.

 • çok memnunum

  Arkadaşlar sizlerle paylaşmak istedim nedenini sorarsanız Yeğenimi hayata küsmesine neden olan skolyoz denen bir olay ama rabbim hocamdan razı olsun böyle bir zor operasyonun sonunda hepimizi mutlu bir ortama soktuğu için Ömer Akçalı hocama binlerce Teşekkürler onun sayesinde psikolojik ve fizyolojik değişime uğradık hayat kalitemiz nasıl deyişti bilemezsiniz hocam sayesinde yaşam kalitem deyişti sanki yeniden doğmuş gibiyiz ailem ve çevreleri bu yüzden sizlerle paylaşmak istedim hiç düşünmeden önce rabbimize sonra hocamıza güvenin boşa güvenmediğinizi göreceksin iz Teşekkürler Prof Dr Ömer Akçalı hocama ve ekibine.

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Ömer Akçalı ( 20 Mayıs 2015)

  Rica ederim, iyi dileklerinize ben teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  12 yaşındaki kızım Çağla Yaytaş'ta meydana gelen skolyozdan dolayı Sayın Ömer Akçalı ile yollarımız kesişti. Hastalığın tanısını ve eğrilik derecesini öğrendiğimizde yaşadığımız panik, üzüntü ve çaresizlik duygularımızı, gerek insani kimliğiyle gerekse akademik yaklaşımlarıyla bizi inanılmaz rahatlatmış ve güven duygusu yaratmıştır. Hastalığın tanısı konulduktan sonra, İzmir'de bu alanda uzmanlaşmış pek çok doktoru gezdik, o süreçte kafamızı karıştıran pek çok sorunun cevabını yine Ömer beyden aldık. Bütün referanslar bizi yine Ömer Bey'e götürdü. İnsanının çocuğunu emanet edebileceği doktora güvenmesi ve mesleki tecrübesinden emin olması kadar önemli birşey yok. Çocuklarla olan iletişimi, sağduyusu, sağladığı güven duygusu kızımın kendisini ameliyat için hazır hissetmesinde büyük rol oynamıştır. Çok başarılı bir ameliyat geçirdik ve daha 1 ay geçmesine rağmen kızım günlük hayatına çoktan geri döndü. Kendisine çok teşekkür ediyor ve saygılarımı iletiyorum. Gözde Berent

 • çok memnunum

  Ben de Dr. Ömer Bey'e baştan çok güvenmişim ve iyikide güvenmişim çok başarılı ameliyat geçti herkese hiç düşünmeden Ömer Beye gitmeleri tavsiye ederim??

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Ömer Akçalı ( 20 Mayıs 2015)

  Umarım güveninin karşılığını yerine getirebilmişimdir Buse.

 • çok memnunum

  ömer hocamız on numara bir dokor ve çok sygı değer birinsan kendisine ve asistanlarına sonsuz teşekkürlerimisunuyorm kızım onun sayesinde sağlığına kavuştu allah razıolsun ygı değerbir

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Ömer Akçalı ( 20 Mayıs 2015)

  Dualarınız için teşekkürler.

 • çok memnunum

  mükemmel insan herşeyden önce ve harika bir dr allah bin kere razı olsun kızım önce allahın sonra onun sayesinde çok sağlıklı

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Ömer Akçalı ( 20 Mayıs 2015)

  Ben teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Değerli doktorum ÖMER AKÇALI Bey ile pott hastalığı sebebiyle tanıştım .hastlığımın ameliyatı çok başarılı geti.doktorum ameliyat ve sonrası tedavilerimde çok ilgi davrandı.bize verdiği moral vegösterdiği çabalar sayesinde ayağa kalktım .ikinci ameliyatım karpal tunel ameliyatında da aynı titizlikle yardımcı oldu.bütün bu rahatsızlıklarım süresinde ve sonraki kontrollerimde ilk günki gibi ilgilendi.AlLAH RAZI OLSUN. Ömer akçalı,doktorluktan öte süper bir insan ve gerçekten eli öpülecek bir insan...değerli doktorum başarılarınızın devamını diliyor saygı vesevgilerimi sunuyorum.iyiki varsınız.

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Ömer Akçalı ( 20 Mayıs 2015)

  Sevgi ve saygılarımı sunuyorum Zehra Hanım.