Op. Dr.

Özden Avcı

Genel cerrahi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Yer: Pendik Şifa HastanesiHizmet: Gastroskopi

  Merhabalar, Ben Ebru Günay.Dr. Özden Avcı hocamızla tanışmam iki yıl önce ablam Arzu Uzun’un obezite ameliyatını başarılı bir şekilde yapması ve sağlığına kavuşturmasıyla oldu.Uzun zamandır sıkıntısını çektiğim mide rahatsızlığım yüzünden ben de bugün Dr. Özden Avcı hocama gittim. Başarılı geçen bir endoskopi sonrasında yoğun olmasına rağmen bana vakit ayırıp kafamdaki soru işaretlerine nokta atışı yaparak cevaplaması doğru yerde olduğumu bana tekrar hatırlattı.Başarısı,sabrı,enerjisi,güleryüzlü olmasıyla tam bir beyefendi.Gazi Mustafa Kemal Atatürk ne güzel demiş “Beni Türk Hekimlerine Emanet Edin” Bu sözü layıkıyla hakeden başta Dr. Özden Avcı hocam olmak üzere İlknur Hanıma ve tüm çalışanlarınıza sonsuz teşekkürler. Yolunuz açık olsun..

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Opr.Dr. Özden Avcı Pendik Şifa Hastanesi' nde hizmet vermektedir

  Hastalıklar

  daha fazla

  Hasta / Danışan Soruları

  Sormak istediğiniz bir soru mu var?

  Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

  Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun
  Özden Avcı
  Özden Avcı
  Genel cerrahi
  İstanbul
  mehabalar.öncelkile operasyon ve sonrası nedeniylew kilo almanıza neden olan bir jinekolojik durum var mı diye jinekolog dr unuzla görüşün.burada sorun yoksa öncelikle bir beslenme uzmanı kontrolü… Daha fazla

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  49 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Yer: Pendik Şifa HastanesiHizmet: Gastroskopi

   Merhabalar, Ben Ebru Günay.Dr. Özden Avcı hocamızla tanışmam iki yıl önce ablam Arzu Uzun’un obezite ameliyatını başarılı bir şekilde yapması ve sağlığına kavuşturmasıyla oldu.Uzun zamandır sıkıntısını çektiğim mide rahatsızlığım yüzünden ben de bugün Dr. Özden Avcı hocama gittim. Başarılı geçen bir endoskopi sonrasında yoğun olmasına rağmen bana vakit ayırıp kafamdaki soru işaretlerine nokta atışı yaparak cevaplaması doğru yerde olduğumu bana tekrar hatırlattı.Başarısı,sabrı,enerjisi,güleryüzlü olmasıyla tam bir beyefendi.Gazi Mustafa Kemal Atatürk ne güzel demiş “Beni Türk Hekimlerine Emanet Edin” Bu sözü layıkıyla hakeden başta Dr. Özden Avcı hocam olmak üzere İlknur Hanıma ve tüm çalışanlarınıza sonsuz teşekkürler. Yolunuz açık olsun..

  • Yer: Pendik Şifa HastanesiHizmet: Laparoskopik Reflü Ameliyatı

   Mide ve göğüs ağrısı için gittiğim dahiliye bölümünün istediği endoskopi ve ultrason sonucu ile Özden Avcı yı ziyaret ettim. Mide fıtığı ve safra kesesi taşı olduğu teşhisi kondu. Bu sonucun yaşam standartını nasıl etkilediğini yaılması gerekenleri bir bir anlattı. İleride daha büyük sıkıntılar yaşamamak (mide kayması vb) ve kalan ömrümüzde diyet/perhiz yapmamak için operasyona karar verdik. Mide fıtığı ve safra kesesi operasyonunu aynı anda oldum. Bugün 1. ay ve her istediğimi yiyebiliyorum. 1 aylık süreçte ağrı kesici kullanabileceğim tek sikayetim olmadı. Özden Avcı ve ekibine sonsuz teşekkürler.
   Uğur BOZKURT

  • E
   Yer: Pendik Şifa HastanesiHizmet: Obezite ameliyat i

   Ameliyat oldum çok memnunum 4ncu ayimda 32 kilo verdim çok teşekkür ameliyat olmak isteyenlere şiddet ile tavsiye ediyorum

  • H
   Yer: Pendik Şifa HastanesiHizmet: Morbid Obezite Cerrahisi

   Daha 1 haftalık tüp mideliyim ameliyat öncesi iğneden bile korkan ben özden hocam sayesinde oldum ve bitti agrı kesici almiyorum bile bugun evimide süpürdüm tabiki cok yormadan kesinlikle böyle yaşamayın özden hocama ve ilknur hanima (şifa has. Calisanlarina) coo..ook tesekkurler bol bol kilo verecegim günleri bekliyorum sabırsızlıkla

  • Öncelikle Özden Bey'e sonrasında İlknur Hanım başta olmak üzere tüm Pendik Şifa Hastanesi çalışanlarına yoğun ilgi ve yardımları için çok teşekkür ederim. Tüp mide ameliyatımın tüm etaplarını Özden Bey'in içten ilgisi sayesinde çok rahat atlattım.Hastalarına gösterdiği bu tutum kendisinin ne kadar profesyonel olduğunun ve işini ne kadar severek yaptığını gösteriyor. Özden Bey'le tanıştığım için çok şanslıyım. Çok teşekkürler.

  • Doktor ozden beye ilgisi ,bilgisi ve guleryuzu icin, kizimin ameliyatini basariyla gerceklestirdigi icin sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum..Sevgiler..(Reyhan büyükşengür)

  • 10 ay önce biraz korkarakta olsa reflü ameliyatı olmaya karar verdim ve kendimi özden beyin güvenilir ellerine teslim etmekten bugüne kadar bir kez bile pişman olmadım. Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum binlerce kez teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun..

  • T

   Özden hocamızdan çok memnunum hocam eşimi de ameliyat etti. Bende ona güvenerek geldim ve ameliyat oldum. Bir sıkıntım yok tedavi sürecimizde de çok ilgilendi .

  • S

   Özden bey değerli bir doktor sorunumu ilk etapta hemen tespit edip müdahale etmesi ile ciddi bir sıkıntıdan kurtuldum bu işin 2. aşaması da vardı reflüden sonra bende safra sorunu da baş gösterdi yine o tedavide de kendisinden faydalandım ilgisi alakası inanılmaz iyiydi . Şöyle ki; Tatilde olduğu anda dahil bizim tahlil sonuçlarını whatsapp üzerinden kendisine gönderdim ve Özden bey yorumlarını bizimle paylaştı. Çok daha ilgi çeken başka bir konu daha vardı hastanede kalacağım süreç içerisinde başka bir doktor arkadaşını arayarak bana refakat etmesini sağlamıştır . Özden beyden memnun kaldığım için de bir çok yakınımı kendisine yönelndirdim .

  • H

   Daha önce birkaç yere gitmiştim ve tam olarak çözüm alamadığım için hocama gittim. Mide fıtığı ve reflü ameliyatı oldum. Çok başarılı bir ameliyat sonrasında sağlığıma kavuşmuş oldum. Tavsiye ediyorum herkese.

  • A

   Referans üzerine gittik hocama. Çok memnun kaldık. Herşeyiyle dört dörtlük bir doktor. Annemin sorunundan dolayı gitmiştim. Safra kesesi taşı için ameliyat oldu ve sonrasında pansumana ve kontrole gitmek suretiyle sıkıntımızdan kurtulduk.

  • Özden bey, 2 sene boyunca çektiğim mide ve reflü ağrılarından kurtuldum ki 4 doktor gezdikten sonra tesadüfen Özden beyi buldum. iyi ki de buldum. insana güven ve enerji veren bi duruşu var ve herşeyden önce İNSAN ! Hocam iyi ki varsınız..

  • Ü

   Daha önce bir arkadaşım gidiyordu ve memnun kaldığı için gitmiştim. İlgi alakası çok güzel. Güvendiğim bir doktor. Bir kaç defa ameliyat oldum ve tedavi sürecim de gayet güzel sonuçlandı. Yakınlarıma da tavsiye ediyorum doktorumu.

  • H

   Araştırmalarım sonucunda ve aynı zamanda devamlı gittiğim bir hastane olmasının etkisi de olmuştu.Doktorumun hastalarına yaklaşımı son derece güzel.Bağırsağımda yırtılma ve hemoroid için ameliyat oldum.Allah a şükür sağlığıma kavuştum.Yakın çevremdeki bağırsakla ilgili ve hemoroid hastalarına kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • Ameliyat korkum olmasına rağmen tek sözüyle beni ikna eden ve güven veren işine aşık hastalarına son derece ilgili bir doktor. Apandistten ameliyat oldum laparoskopik iki günde kendime geldim üçüncü gün işime döndüm. Hiç bir şekilde Ağrım yok. İyiki varsınız mesleki bilgisini kaliteli karakteriyle birleştirmiş eşsiz doktor. İyiki varsınız.

  • D

   Yakın olduğu için bu hastaneyi tercih ettik. Hocamız nöbetçiydi ve eşimin apandisit ameliyatını yaptı. Aynı zamanda kayınvalidemin safrakesesi ameliyatını yapmıştı. Yüksek şekeri olduğu için kimse ameliyat edemiyordu. Tecrübesine dayanarak ameliyat oldu. Sağlığı gayet iyi ve hiçbir sıkıntı yaşanmadı. Gözüm kapalı herkese tavsiye ediyorum Hocam'ı. Ailemden birkaç kişiyi ameliyat etti ve hiçbir sıkıntı yaşamadık.

  • D

   Daha önce annemin ve teyzemin operasyonunu gerçekleştirdiği için tercih ettim. Telefonda görüştüğümüzde bile teşhisi ve tedavi süreci hakkında bile bilgi alabiliyoruz. Gittiğimizde de öngördüğü şeyleri söylüyordu tahliller yapıldıktan sonra.Safra kesemde tas vardı ve operasyonla safra kesem alındı. Çok büyük bir ağrım alındı ve operasyon sonrasında hiçbir sıkıntı yaşamadım. Hocam sayesinde sağlığıma kavuştum. Mutlaka yakınlarıma tavsiye ediyorum.

  • A

   Tanıdık bir doktor vesilesiyle tanıştık Gürkan Bey ile. Güleryüzlü ilgili ve alkalı bir soktor olduğunu gördük. Safrakesesi ameliyatı ve kasık fıtığı ameliyatı gerçekleştirdim. Tedavi sürecim çok rahat geçti.Neler yapılacağı hakkında çok ayrıntılı olarak bilgi verdi. Hastasıyla birebir ilgilenmesinden,iilgisinden ve güleryüzünden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

  • F

   internetten araştırmalarım sonucunda ulaştım Hocam'a. Tecrübeli ve bilgili bir doktor olduğunu her davranışıyla belli ediyordu.Çok ilgili hastasıyla. Reflü ameliyatı ve mide ameliyatlarımı gerçekleştirdi. Gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyat sonrası ayrıntılı olarak bilgilendirdi beni. Çok başarılı geçti ameliyatım ve soran bütün tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum.

  • H

   Şifa hastanesine gittiğimizde tanıştık Özden Hocamla.Bilgilendirmesi ve anlatımı,ilgi ve alakası çok memnuniyet vericiydi. İşini doğru yapan bir doktor gerçekten. Tedavisinden çok memnun kaldık. Annemin midesinde kitle vardı ve alındı.Sağlığına kavuştu annem hocam sayesinde. Çok memnun kaldık Hocamdan.

  • Ö

   Tanıdıklarımın olumlu referansıyla ulaştık. Sıcakkanlı bir doktor ve yanında yabancı gibi hissetmiyorsunuz.Mide ameliyat öncesinde ve sonrasında detaylı olarak bilgilendirdi. ameliyatdan sonra telefonla arayarak bilgi alabildiğimiz bir doktor.. Ulaşımı kolay bir doktor. Daha önce babamda ameliyat olmuştu ve çok memnun kalmıştı.

  • S

   Yakın komşumuz ameliyat olmuştu ve çok memnun kaldıkları için tavsiye edildi. Allah razı olsun çok ilgilendi bizimle. Sayesinde iyileştim. Midemde açıklık vardı ve operasyon oldum. Kullanacağım ilaçlar hakkında da detaylı bilgi verdi. ameliyat sonrasında hiçbir sıkıntım olmadı. Çok memnun kaldığım için mutlaka soranlara tavsiye ediyorum.

  • D

   Özden beye tavsiye üzerine gittim çok memnun kaldım tüp mide ameliyatı oldum başarılı geçti benden sonra da 3 arkadaşım kendisine gitti hem teşhisi net hem de hastalarına karşı güler yüzlü kesinlikle çözüm bulucu her konu da mutlaka kendisine danışıyorum hatta aile doktorumuz oldu mutlaka tavsiye ederim

  • Ç

   Tavsiye ve araştırmam üzerine Özden hocama gittim tüp mide ameliyatı oldum çok memnunum sağolsun çok ilgili yaptığı işe saygılı işini en iyi şekilde yapan tatlı dilli bir doktorda olması gereken tüm özelliklere sahip aklınızda soru işareti kalmıyor ne zaman arasam cevap veriyor kendisi arıyor takip ediyor

  • Yaklaşık bir sene önce Özden Bey'le annemin mide rahatsızlığı sonucu tanıştık. Bir çok dr gitmemize rağmen bir sonuç alamadık.Annem su dahi içemez durumdaydı.Özden Bey annemin 10 senelik sorununu birkaç dk da çözdü. Ameliyattan bu güne annem yeniden doğmuş gibi. Uzatmaya gerek duymuyorum annemin duası hala sizinle. Teşekürler Sn. Özden Avcı

  • E

   Kızımın fıtık olduğunu biliyorduk fakat pek üstünde durmamıştık özden beye iki yakınım apandisit ameliyatı olmuştu ve biz de kendisine güvendiğimiz için gittik. Özden bey tehlikeli bir bölgede olduğunu teşhis etti ve ameliyat kararı alındı. Kızım 2 ay önce başarılı geçen bir ameliyat oldu. Biz normalde uzun süreceğini tahmin ederken yarım saat içinde gayet başarılı bir şekilde bitmişti.Hatta kızım 3 gün sonra 4 yaşında olmasına rağmen rahat bir şekilde ayağa kalkabildi ameliyat sonrası çok rahattık hiç bir şekilde sorun yaşamadık . Tekrar bir sıkıntı yaşarsak Allah korusun yine Özden Avcı beye gideriz.

  • S

   Apandisit ameliyatı oldum . Ameliyatım çok başarılıydı ve Özden beyden çok memnun kaldım . Bildiğim bir hekimdi zaten o nedenle de ona gittim . Diyaloğu çok iyi asla burnu havada değil başarılı ve iyi bir insan herkese de tavsiye ediyorum.

  • B

   Safra kesesi taşı nedeniyle tavsiye üzerine gittim . Memnun kaldım süreçten bir sıkıntı yaşamadık Özden bey gayet güzel pozitif yaklaşım sergiledi aynı zamanda Özden bey ve ekibi işini severek yapan ve hastalarına gerekli bütün özeni gösteren başarılı bir hocamız .

  • Kelimelerin yetersiz kalacagini dusunuyorum ne kisiliginizi anlatmaya nede yaptiginiz isteki basariyi anlatmaya ben hem sizinle calisabildigim icin hemde hastaniz oldugum icin sansli kisilerdenim yaptiginiz en kucuk operasyonda bile hastalariniza yaklasiminiz gece gunduz demeden birebir ilgilenmeniz bu ulkede hala birileri insanligini kaybetmemis hala meslegine kendisine ve insanlara saygisi olan birilerinin oldugunu gostermeniz sahsim adina gurur verici sayenizde cok daha iyiyim ve ben o sureci yasarken sadece bana degil ailemede verdiginiz destekten dolayi binlerce kez tesekkurederim yasadiklarimda dogru bir secim yaptigimi gosteriyor iyiki varsiniz iyiki doktorsunuz hayatim boyunca cerrah denildiginde aklimda kalacak insanlara gururla benim doktorum diyebilecegim tek kisisiniz omur boyu basili olmaniz dilegiyle unutmayin siz nekadar basarili olursaniz saglikli ve mutlu insan sayisi okadar cok olur

  • TEŞEKKÜR

   Dr. Özden Avcı yı bundan altı yıl kadar evvel annemin troid ameliyatı esnasında tanıdık.
   Çok başarılı bir operasyon sonrasında , anneme troid kanseri teşhisi konuldu.
   Daha sonra bizim için uzun bir süreç ile birlikte ilgili tedavilere başladık .
   Tedaviler esnasında, kendi alanın dışında olmasına rağmen her zaman tıbbi konuda bize destek oldu,bu sayede ailemizin arkadaşlarımızın doktoru oldu .
   Kayınvalidem fıtık ameliyatı oldu ve çok kısa sürede sağlığına kavuştu.
   kardeşim, abim kolonoskopi ,arkadaşlarımın yakınları da tıbbi yardımlarından faydalandılar.
   Doktorluğu hakkında daha çok şey yazabilirim......Cerrahlığı tartışılmaz.
   Beni en çok etkileyen bir yönü olan insanlığına değinmeden geçemem.
   Ne zaman sağlıkla ilgili bir sorunumuz olsa , ister kendi alanı ister başka alanlar biliyorumki bir telefon kadar yakın.
   Her aradığımızda ,her sorunumuzda yanıtını gönül rahatlığı ile alabilmekteyiz ,bunu bilmek beni inanılmaz rahatlatıyor.

   Türkiye'de başarılı cerrah bulabilirsiniz fakat insanlığını mesleğile böyle bütünleştiren bir doktoru bulmak çok zor.
   Böyle bir doktorla karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.
   Kesinlikle kendimi ve yakınlarımı ,başımıza gelebilecek herhangi bir cerrahi müdahalede gözleri kapalı emanet ederim.
   Türkiye'nin böyle doktorlara ihtiyacı var.
   Size sağlıklı mutlu bir yaşam diliyorum.
   İyi ki tanıdık sizi iyi ki varsınız.

   Berrin Şahinoğlu