Adres

Fevzi Çakmak Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No:9, Pendik
VM Medical Park Pendik Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
0850 333.....

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Doç. Dr. Sabahattin GÜNDÜZ, 3 Haziran 1981 yılında İskenderun'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1999 yılında İstanbul Üniversitesi İ...

Daha fazla

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi (2009, Kardiyoloji İhtisası)
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (2005, Tıp Doktorluğu)
 • Adana Fen Lisesi (1999)

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
9 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: VM Medical Park Pendik Hastanesi Kalp Yetmezliği Tedavisi

Anneannenim kalp yetmezliğine bağlı gelişen akcigerlerinde su toplama rahatsizlığı vardı. 5 aydır özel ve devlet hastaneleri olmak üzere bir çok hastaneye gidip muayene olmamıza rağmen net bir teşhis konulmamış ve doğru tedavi uygulanmamıştı. Durumu gittikçe kötüleşmişti ta ki Sabahattin beye muayene olana kadar. Şuanda eskisinden bile sağlıklı. Hastamızla yakından ilgilendi. Guleryüzlü ve işinde çok iyi bir dr. Kesinlikle tavsiye ederim.


K

Arkadaşım tavsiye ettiğinden dolayı kendisini tercih ettim. Hastalarına karşı çok ilgili bir doktor. Rahatsızlığım yoktu benim. Kontrol amaçlı gittim. Sağlıklı olduğumu söyledi. Ben memnun kaldım. Yakınlarıma tavsiye ederim.


S

Annem rahatsızdı. Ben de, annem de tanıdığım bütün ailem de, ömürlerinin sonuna denk ona ve yönlendirdiği doktora gideriz. İnanılmaz ilgili bir doktor. Hastalarına çok yakın ve çok seviyor. En iyisini yapmak için çaba sarf ediyor. 5 dakikalık işiniz varsa bile 1.5 saat inceliyor. 7/24 ulaşabiliyoruz telefondan. Sürecimiz mükemmeldi. Sık sık kontrollere çağırdı bizi. Randevu da bekletmedi bize ciddi anlamda zaman ayırdı. Malatya ve Adapazarı'ndan geliyoruz kendisi için. Hayatımda tanıdığım en en iyi hekim. Çok kaliteli bir doktor. Herkese tavsiye ederim.


S

İnsan ilişkileri ve tetkitlerinde çok dikkatli oluğu için tercih ettim. Bizden luzumsuz bir tahlil istemiyor ve yanlış yönlendirme yapmıyor. Ben tansiyon hatasıyım eşim de 2014 yılından beri takipli bypasslı hastası. Biz çok memnunuz. Çevremdekilere tavsiye ederim.


A

Öncelikli olarak komşumdu bundan tercih ettim. Rahatsızlığım ile ilgili bütün tetkitleri istedi ve ne için istediğini açıkladı detaylı. Hastalarına karşı oldukça ilgili. Hastaya detaylı olarak açıklıyor. Hangi ilaçı ne için kullanmamız gerektiğini de açıklıyor. Her bir bişeyi ayrı ayrı ele alıyor. İkna edici bir özelliği. Tedavime devam ediyorum ölene kadar da devam edecek tedavim var. Kalbimde stent var. Kardeşim gibi sevdiğim bir insan oldu. Son derece bilimsel insan dışına çıkıp farklı makaleler ile değişik açıcan araştırıcı bir kardiyolog. Nereye giderse gitsin peşinden gidiyorum. Yüksek bir bilgi seviyesi var.


P

Çok yararlı bir insan Allah ondan razı olsun. Benim kalp kapağımı açtı. 23 yaşında ameliyat olduğum ve sonradan daralan kalp kapağımı açtı bir mucizeyi gerçekleştirdi. Çok başarı ve iyi bir doktor. 8 yaşında çocuğum da var hayata bağladı beni.


Y

Kendisine güvendiğim için tercih ettim. Yakınlığı, ilgisi ve alakası çok güzel bir doktor. Hastalarının sürecini takip ediyor. Gerekli olan bilgiyi telefondan ulaşıp kendisinden bilgi alabiliyorum her zaman. Aile hekimimiz gibiydi kendimizden birisi olarak görüyorum. Ne zaman randevu alsam gittiğimde olumlu yaklaşımlar ile tedavimi gördüm.


Ö

Öğretmenim ben araştırarak gittim kendisine. Kendisi çok başarılı ve hastalarına karşı ilgii bir doktor. Hastasını sonuna kadar takip eden her nerde olursa olsun ilgilenen bir doktor. Sebahattin bey hem karekteri hemde mesleğinde çok başarılı bir doktor.


M

İşini çok iyi ve güler yüzlü yapıyor. Hastaları ile iletişimi çok iyi. Hastalarının ilk önce derdini dinliyor. Tahlillerim olsun başka şeyler olsun en hızlı ve iyi şekilde hizmet aldım. Yaklaşık 5-6 seneden beri tanıyorum kendisini ama benim için çok değerli bir hocadır Sebahattin bey.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Doç. Dr. Sabahattin GÜNDÜZ, 3 Haziran 1981 yılında İskenderun'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1999 yılında İstanbul Üniversitesi İ...

Daha fazla

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi (2009, Kardiyoloji İhtisası)
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (2005, Tıp Doktorluğu)
 • Adana Fen Lisesi (1999)

Deneyimler

 • 2005-2010 İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
 • 2010-2012 Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi
 • 2012-2014 Tuzla Devlet Hastanesi
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Ödüller

 • Türk Kardiyoloji Derneği Remzi Özcan Genç Araştırmacı Ödülü, İstanbul, 2009
 • Avrupa Kardiyoloji Derneği Kongresi En İyi Poster Bildiri Ödülü, Londra, 2015