Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Son 30 gün içerisinde 740 profil ziyareti var

Op Dr saffet örs 1995 Ankara üniversitesi Tıp fakültesi mezunudur. 2000 yılında estetik cerrahi uzmanı olmuştur. 2000 yılından beri kayseri de kendi kliniğinde estetik ameliyatlar… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
25 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • E
  Yer: Saffet Örs MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Tereddütte kaldığım noktalarda doktor beyin açıklamaları karar vermeme yardımcı oldu. Yapılan işlemden çok memnun kaldım. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.

 • E
  Yer: Saffet Örs MuayenehanesiHizmet: Burun Estetiği

  Saffet beye çok teşekkür ederim burun ameliyati oldum tam istediğimgibi oldu başarılarının devamını dilerim

 • D

  Tavsiye üzerine gittik. Birkaç kişi çok iyi olduğunu söylemişti. Daha sonra da ne kadar iyi bir doktor olduğunu ve alanında uzman olduğunu anlamış olduk. Çok ilgili davrandı detaylı olarak bilgi verdi. Yaptırdığım işlemden çok memnun kaldım ve arkadaşlarıma da tavsiye ettim.

 • Ş

  Öneri üzerine gittim. İlgisinden çok memnun kaldım. akrabalarımızdan bir çok kişi de operasyon gerçekleştirdi ve benim de yine tavsiye ettiklerim oldu. Burun ameliyatım çok başarılı geçti,çok beğendim.

 • M

  Saffet Hocama öneri üzerine gittim ve kepçe kulak ameliyatımı yaptı. Çok başarılı geçti,tam istediğim gibi oldu. Mutlaka tavsiye ediyorum.

 • S

  Burun ameliyatı için bir çok doktor araştırdım ve tavsiyeler üzerine Saffet hocama gittim. Çok memnun kaldım ilgisinden. Korktuğum gibi hiç olmadı. Ayrıntılı olarak da beni bilgilendirdi. Çok memnun kaldım yaptığı işlemden.

 • O

  Estetik ameliyatla ilgili fikir almak için gitmiştim ve hocamız ikna etti beni konuşmalarıyla. Göğüs büyütme ameliyatı oldum. Normalde ameliyat da yaşanabilecek durumları yaşadım. ama hocam da bilgilendirmişti beni. Çok kısa zaman içinde sosyal hayatıma döndüm. 1 ay içinde de oturdu göğsüm ve estetik gibi durmuyor şuanda. Çok doğal durdu. Korkularım vardı ve o kadar güzel moral verdi ki hepsi sona erdi. Hocam'ı herkese tavsiye ediyorum.

 • H

  Göğüs estetiği ameliyatı için internetten ulaşarak randevu alıp gittik Bülent Hocam'a. İlgisi alakası,ameliyat hakkında bilgilendirmelerde bulunması çok güzeldi. Göğüs estetiği ameliyatı oldum ve çok memnun kaldım. Tam da istediğim gibi oldu.

 • A

  Saffet beyin başarılarıyla ilgili adını çok duymuştum .Daha sonrasında bir hekimin referansı ile gittim.Hem hekim olarak bende insan olarak mükemmel bir kişiliğe sahip.Liposuction yapıldı çok başarılı bir netice aldım.Bende herkese tavsiye ederim.

 • E

  Araştırarak gitmiştim..Çok titiz çalışması ve özenli olması beni çok etkiledi ve kendisi ile devam etmeme karar verdim.Saffet beye botoks ve dolgu yaptırdım ve çok memnun kaldım.Hiç kimse anlayamayacak derece çok doğal ki kesinlikle de hiç kimse anlamıyor.Çevremde yönlendirdiği bir çok kişi oldu.Başarılı ve güven veren bir doktor.

 • D

  İnternetten araştırarak gitmiştim.Tanıştığımda çok memnun kaldım ve kendisinde devam etmeye karar verdim.Burun operasyonu geçirdim.Operasyon öncesi ve sonrasın da yani iyileşme sürecim çok rahat geçti.Memnuniyetim üzerine annemde 2 operasyon geçirdi.Göğüs ve göz kapağı operasyonları aynı şekilde annemde çok memnun .Halen görüştüğümüz bir doktor herkese tavsiye ederim.

 • M

  Saç ekimi için araştırarak gittim.Kesinlikle fevkalade bir işlem oldu .Çok memnun kaldım.Hijyenik ve çalışma süreci çok iyi çok ilgili bir doktor.Tedaviye başlamadan öncesi ve sonrası için detaylı bilgilendirme yaptı.Alanında başarılı bir doktor.

 • A

  Ben doktor beyde en iyi hizmeti aldım.İstediğim gibi oldu herşey.Bütün hasta sürecinde ve daha sonrasındaki ilgisinden çok derece memnun kaldım.Operasyon sonrası da hiç sıkıntı yaşamadım.Beklentilerimin üstünde bir sonuç elde ettim Saffet bey sayesinde .Saffet beye çok teşekkür ederim.

 • Ş

  Burun estetiği için internetten araştırmalarım sonucunda ulaştım.Başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi.Sıkıntı yaşamadım.Saffet beyin soğuk bir görünümü var fakat göründüğü gibi.Göründüğü gibi değil aynı zamanda tedavi konusunda çok başarılı.

  Saffet Örs2016-10-21

  teşekkürler

 • M

  Bir akrabam ameliyat olmuştu onların memnuniyeti üzerine bende gitmeye karar verdim.Benim burunla ilgili şikayetim vardı.Görsel olarak ta tıbbi açıdan da çok memnun kaldım.Beni görüp te gitmek isteyen çok yakınım var ki şehir dışında olduğumuz için.Ben İzmir den gittim.Hastasına olan ilgi ve takibi çok iyi aynı zamanda ekibi de öyle samimi ve candan davrandılar.Başarılı bir hekim herkese tavsiye ederim.

  Saffet Örs2016-10-21

  teşekkürler mehtap hanım

 • Savaş IRMAK
  Saffet Bey ile tanışmamız 2010 yılında saç dökülmesi sorunum ile başladı, 5000 kök saç ektik ve çok doğal bir görüntüyle 5-6yaş gençleştim adeta. Memnuniyetim üzerine 4 arkadaşım daha ekim yaptırdı, hepimiz çok memnunuz, hatta bir arkadaşımız da 2015 kasımda tavsiyemiz üzerine burun estetiği oldu, gayet doğal ve solunum yönünden rahat bir sonuç aldı. Saffet Bey, yapılması gerekeni yapıyor, bilmemiz gerekeni söylüyor, sonuç sıhhat, emeğinize sağlık saffet hocam..

 • R

  Arkadaş tavsiyesiyle gittik Saffet Hocam'a. Hastasıyla net konuşan bir doktor. ilgili davranıyor hastasına.İki yeğenime burun ameliyatı yaptırmak için götürmüştüm. Bir tanesinde eğrilik vardı ve operasyon geçirdi.Operasyondan sonra çok doğal durdu ve sorun yaşamadık. Hocam'ı herkese tavsiye ediyorum.

  Saffet Örs2016-10-21

  teşekkürler

 • Ş

  Daha önce arkadaşımı ameliyat yapmıştı ve sonucunu beğendiğim için tercih ettim. Çok ilgili ve işinde ciddi bir doktor. Lıposuction işlemi yaptırmak için gitmiştim. 42 bedendim ve şuanda 38 beden oldum. Yıllardır kilo veremeyen bir insandım.Ameliyat sonrası anlatılanlar gibi ağrılarım pek olmadı. Kızım olsa kendi elimle yaptırırım ihtiyacı olsa. o kadar güveniyorum Saffet Hocam'a.

  Saffet Örs2016-10-21

  teşekkürler şule hanım

 • S

  Bir arkadaşımın vasıtasıyla gittik Kızımın burnunu yaptırmak için Saffet hocayı gördük ve çok hoşumuza gitti. Ameliyatımız çok güzel geçti ilgisi alakası çok güzeldi .Gerçekten estetik olarak da çok başarılı oldu. Şimdi görenler çok beğeniyorlar.Hatta bir kaç tane daha hasta yönlendirdik .

  Saffet Örs2016-10-21

  teşekkürler sebile hanım

 • E

  Daha önce bir başka doktora estetik amaçlı ameliyat olmuştum . Fakat sonrasında öncelik sağlık olmak üzere estetik olarak da bu operasyonu düzelttirmek amaçlı arkadaşlarımın operasyon geçirip memnun kaldıkları ve estetik olarak da güzel göründükleri için Saffet Örs beye gidip operasyon geçirdim.Başarılı geçen bir operasyon oldu ve hiçbir sıkıntım olmadı . Saffet Beyden çok memnunum.

  Saffet Örs2016-10-21

  teşekkürler esra hanım

 • T

  Kızım da kepçe kulak sorunu vardı eşimde yine daha önce Saffet hocaya bir operasyon olduğu için kızım için de Saffet hocayı tercih ettik . Hatta benim eşimin kız kardeşi de Saffete bey'e ameliyat oldu ailemizin doktoru oldu çok memnun kaldık. Kendisi samimi,açıksözlü bilgilendirmeleri detaylı ve açıklayıcı güven telkin etti bizlere, bende burun deviasyon ameliyatı olabilirim yakında kendisine ameliyat esnasında sonrasında da hastanedeki misafir edilişimizden çok memnun kaldık .

  Saffet Örs2016-10-21

  teşekkürler tuncay bey

 • N

  Burnumun görüntüsü kemerden ötürü hoşuma gitmiyordu . Kayseri de doktorlar sadece Saffet beyi öneriyorlardı. Bizde annemle gittik muayene oldum ve bana güven sağladı kendinden emin bir hekimdi.Hemen karar verdim ve kendisine ameliyat oldum. Operasyondan önce,sonra,ameliyat esnasında hiç bir sıkıntı da yaşamadım iyiki de Saffet Örs gibi başarılı bir hekime operasyonumu yaptırmışım .

  Saffet Örs2016-10-21

  teşekkürler

 • F

  Göğüs büyütme için gittim içinde boşalma ve düzleşme başlamıştı yağ dokuları eridiği için bana bir doktor önerdiler. Bende Saffet beye gittim . Cerrahi operasyonları çok iyi bende başarılı bir operasyon geçirdim .

  Saffet Örs2016-10-21

  teşekkürler

 • G

  Doktor beye tavsiye üzerine gittim ve çok memnun kaldım.Saffet bey hastanın iyileşme sürecini en max. getirmek için bilmesi gerekenden fazla bilgi vermez. Bu da hastayı psikolojik olarak daha iyi etkiliyor. Eli çok iyi bir cerrah ameliyattan sonra bir ağrı hissetmedim ve ne yapmam gerekiyorsa onu anlattı .

  Saffet Örs2016-10-21

  teşekkürler

 • Ü

  Burnum ile ilgili problem için doktor araştırdığımda Saffet beyi buldum ve kendisine gittim rinoplasti ameliyatı oldum şu an çok iyiyim ve çok memnunum işini sanat gibi yapan bir hekim

  Saffet Örs2016-10-21

  teşekkürler ümit bey

Hakkımda

Hakkımda

 • Op Dr saffet örs 1995 Ankara üniversitesi Tıp fakültesi mezunudur. 2000 yılında estetik cerrahi uzmanı olmuştur. 2000 yılından beri kayseri de kendi kliniğinde estetik ameliyatlar ve saç ekimi yapmaktadır.

Okullar / Eğitimler

 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı 2000
 • Tıp Doktoru 1995, Ankara Üniversitesi, Tıp Fakültesi, ANKARA

Yayınlar

 • 1-Comparison of Various Rhinoplasty Techniques and Long-Term Results. Ors S, Ozkose M, Ors S. Aesthetic Plast Surg. 2015 Aug;39(4):465-73. doi: 015-0497-5. Epub 2015 May 7.
 • 2-Follicular Unit Extraction Hair Transplantation with Micromotor: Eight Years Experience. Ors S, Ozkose M, Ors S. Aesthetic Plast Surg. 2015 Aug;39(4):589-96. doi: 015-0494-8. Epub 2015 May 7.
 • 3-Late postoperative massive bleeding in septorhinoplasty patients; A prospective study. Safvet örs, Mehmet özköse. Plastic Surgery in press 2016.
 • 4-Hand Burn in Severe Raynaud’s Phenomenon; Case Report ORS S. Burns,30 (3):272-5,2004.
 • 5-Cold injury from liquid petroleum gas (LPG) : a report of two cases. ORS S. Scand J plast hand surg. in press 2004
 • 6-A NewTechnique for Volume Measurement of Asymmetrical Breasts. Safvet Örs. Erciyes medical journal 28(1):013,2006.
 • 7-Carcinoma of the caecum: an unusual cause of Fournier''''''''s gangrene. Safvet Örs, Oğuz Ekmekcioğlu, Atila Çoruh, Galip K. Günay. Turkish journal of medical sciences. 33: 181, 2003.
 • 8-A simple alternative for preventing the blood loss in burn surgery. Ors S. Burns. 2002 Aug;28(5):519.
 • 9-Atypical Microtia Correction with Multiple Z-Plasties Safvet Örs, Galip K. Günay. Turkish journal of medical sciences. 34:76,2004.
 • 10-Fizik Stres ve Transdermal Östrojen Uygulamasının Tavşan Kulak Kartilajında Oluşturduğu Makroskopik ve Mikroskopik Değişiklikler. Safvet ÖRS, Galip K. GÜNAY, Birkan YAKAN. Türk Plastik Cerrahi Dergisi 11 (1) 2003.
 • 11-Mikrocerrahi dışı penil rekonstrüksiyon: olgu sunumu. Safvet ÖRS, Galip K. GÜNAY. Türk Plastik Cerrahi Dergisi baskıda.
 • 12-Rinoplasti Uygulanan Vakalarda Farkli Tekniklerin Karşilaştirilmasi; Ön Rapor Safvet Örs, Atila Çoruh, Mehmet Özköse, Galip K. Günay Türk Plastik Cerrahi Dergisi 11(3) 2003.
 • 13-Antrax on eyelid skin; case report and litherature review. Safvet Örs. Turkish journal of plastic surgery Cilt 13, Sayı 1 (2005)
 • 14-Traumatic Malign Blue Nevus. Safvet ÖRS, Galip K. GÜNAY. Turkish journal of plastic surgery vol 16, no 1 (2008)
 • 15-Skar dokusunda gelişen malign deri tümörleri: İki olgu ve literatürün gözden geçirilmesi. İrfan Özyazgan, Olgun Kontaş, Kamil Abacı, Safvet Örs, Teoman Eskitaşcıoğlu, Fatih Dağdelen, Ali Tuncer, Halit Baykan. Türk Plastik Cerrahi Dergisi 8;2:111,2000. .
 • 16-Modifications in autoaugmentation mastopexy; To prevent buttoming-out deformity and areola distortion; A preliminary reports. safvet ors, Aesthetic Plastic Surgery 2016, volume 40;4:497-506.
 • Autoaugmentation mastopexy, Autoprosthesis buttock augmentation during lower body lift. Dr saffet örs Türk plastik cerrahi deneği 35, ulusal kurultayı 28-31 ekim 2013 istanbul kongre merkezi.
 • rinoplasty sonrası adli süreçler Dr saffet örs Türk plastik cerrahi deneği 1, yüz estetiği VIII rinoplasti kursu 21-24 mayıs 2014 istanbul
 • rinoplasty sonrası geç dönem kanamalar Dr saffet ÖRS Estetik plastik cerrahi derneği 19, ulusal kongresi 10-11 ocak 2015 istanbul
daha fazla

Ödüller

 • Türkiye Klinikleri Tıp Bilimleri Yarışması Türkiye dokuzuncusu, Ankara Üniversitesi birincisi 1994, ANKARA

Bilinen Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • So-Ep Estetik Cerrahi Saç Ekimi ve Lazer Merkezi

Sertifikalar

Hastalıklar

 • Göğüs Estetiği
 • Yüz Estetiği
 • Meme Küçültme
 • Bölgesel Yağlanma
 • burun estetiği
 • göğüs estetiği büyütme küçültme dikleştirme silikon jinekomasti
 • karın germe liposuction uyluk germe
 • yüz germe göz kapağı estetiği boyun germe
 • saç ekimi fue yöntemi, kaş bıyık sakal ekimi
 • kulak estetiği
 • popo estetiği, büyütme gerdirme dikleştirme
 • ameliyat dışı estetik; dudak dolgusu botoks, yanak dolgusu
 • mezoterapi, cilt bakımı, fraksiyonel lazer, dövme silme, zayıfla
 • diyetisyen bölgesel zayıflama
 • kul
daha fazla

Fotoğraflar