Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adresler (3)

Merkez Mahallesi No:71 Kat:1 (ʏᴇɴɪ ʜᴀsᴛᴀɴᴇ ᴄᴀᴅᴅᴇsɪ - ᴋᴏᴏᴘᴇʀᴀᴛɪғ ᴋᴀʀşısı), Erdemli, Mersin
Beril Diyet Sağlıklı Yaşam Merkezi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Diyetisyen Randevusu


Online Danışmanlık

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Randevu

Gebelik ve Beslenme

Kilo Alma Diyetleri +1 daha fazla

Zayıflama ProgramıGöksu Mah. Ali Önder Cad. Boztepe Apt. Kat:1 No:2, Silifke, Mersin
Beril Diyet Sağlıklı Yaşam Merkezi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Diyetisyen Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Diyetisyen Safiye Koçak; 2015 ‘ te lise eğitimini Mersin Silifke Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Di...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Şişmanlık (Obezite)
  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Kilo Problemi
Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Merkez Mahallesi No:71 Kat:1 (ʏᴇɴɪ ʜᴀsᴛᴀɴᴇ ᴄᴀᴅᴅᴇsɪ - ᴋᴏᴏᴘᴇʀᴀᴛɪғ ᴋᴀʀşısı), Mersin

Beril Diyet Sağlıklı Yaşam Merkezi


Göksu Mah. Ali Önder Cad. Boztepe Apt. Kat:1 No:2, Mersin

Beril Diyet Sağlıklı Yaşam MerkeziOnline Danışmanlık

Diğer Hizmetler


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık

26 hasta yorumu

Genel skor

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Online Danışmanlık Diğer

Trigliserit problemim hayatımı idame ettirmemde büyük problem oluyordu. 1553 seviyesine geldiğinde endokrin uzmanım bir diyetisyen ile görüşmem gerektiğinin bir zorunluluk olduğunu söyledi ve Dyt. Safiye KOÇAK ile birlikte sıkı takibi ve desteği sayesinde trigliserit değerim önce 136 sonra 86 ya kadar düşüş gösterirdi. bu süreçte hem kilo vererek daha konforlu ve kaliteli bir yaşamım oluştu ve sağlıklı olmanın verdiği enerjim yerine gelmişti. bu sürecin üzerinden tam 1 sene geçti. ara ara kendim yanlış beslendiğim için trigliserit değerlerimde yükselme oldu, bunu diyetisyenim Safiye KOÇAK öngörerek verdiği listelere uyarak , hayat kalitemi ve sağlığımı korumaya devam ediyorum.
Online olarak diyet takibinde ve görüşmelerde sorun hiç yaşanmadı, gayet hızlı dönüşler oldu ve farklı şehirde olmamım dezavantaj olmadığını deneyimleyerek görmüş oldum. Gerekli dökümanların ve listelerin online sağlanması interaktiflik açısından beğendiğim yönlerinden birisi oldu.

Destek ve teşfiklerinden dolayı teşekür ediyorum.

G

Çok candan çok güzel, ilgileniyor.Kendisinden çok memnunum.Çok güzel vakit ayırıyor, sırf diyet olarak değil çok yönlü şekilde ilgileniyor.Kendisi belirli şeyleri yemenizden ziyade, balık vermekten çok balık tutmayı öğretiyor.Hayatınızda beslenmeyi düzenli bir şekilde nasıl programlayacağınızı öğretiyor.Ben aynı zamanda tüp mideliyim.3 ayda 24 kilo kaybım oldu.Ne zaman ulaşmak istesem mutlaka geri dönüş sağlayıp yardımcı oldu.Çok yakınıma da kendisini önerdim.

N

Safiye Hanım'ı çok seviyoruz.Çok ilgileniyor, çok alakalı, sayesinde sağlıklı beslenmeyi öğrendik.2 ayı geçiyor. 9 kilo kaybım oldu.Hiç zorlanmıyorum, severek yapıyorum diyet programımı.Her zaman whatsapp ve telefonla görüşüyoruz.Hala devam ediyorum, arkadaşlarıma da kendisini öneriyorum.

Z

Herşeyden öte güleryüzlü,candan, içten konuşması ve sıkılmadan dinlemesi çok güzel.Devam ediyoruz kendisiyle diyetimize.Dengeli beslendim, yiyerek zayıflattı.3 ayı doldurmadan 9 kilo verdim. Listeleri uygulamakta hiç sıkıntı yaşamadım.Bulamadığım şeylerde Safiye Hanım'la görüştük.Hiçbir sıkıntı yaşamadık.Gitmek isteyen herkese öneririz.Arkadaşlarımı da kendisine yönlendirdim.

Ç

Çok memnunum, gayet iyi bir diyetisyen.Danışanlarına karşı çok anlayışlı ve çok sabırlı.Ben bir arkadaşım vaıstasıyla kendisiyle tanıştım.Hem psikolojik açıdan hem de bedensel olarak rahatlıyorum. Benim çok fazla kilom yoktu, 4-5 ayda 7 kilo kadar verdim.Diyet listelerimizde özel birşey istemiyor, ulaşılabilir ürünler var.Danışmak isteyen herkese öneririm Safiye Hanım'ı.

F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Filiz Aile Danışmanlığı Merkezi Kilo Verme Diyetleri

Safiye Hanımcığım çok bilgili ve değerli. Yaşadığım bölgede arkadaşlar gidiyorlardı onlardaki farkı gördüm ve bende denemek istedim ve sonuç harika kilo vermekten öte evinizin bereketi ve düzeni artıyor ne pişirsem diye düşünmenize gerek kalmıyor. Ve en önemlisi dengeli ve sağlıklı beslenmeyi öğreniyorsunuz.

N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Filiz Aile Danışmanlığı Merkezi Diyetisyen Randevusu

Mutlu mutlu kilo veriyorumDiyet listesindeki yemekleri yaparken zorlanmıyrum ve evdeki olan malzemelerle diyet listesine uyabiliyorum

Ş
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Filiz Aile Danışmanlığı Merkezi Sağlıklı Beslenme

9 aydır gidiyorum ilgisinden diyet listesinden çok memnunun ve 14kilo verdim safiye hanım sayesinde çok teşekkürler safiye hanımcım..

N

Çalıştığı kurumda tanıştık kendisiyle.Diyete başlamadan çok korkuyordum, başladıktan sonra çok memnun kaldım.Verdiği listelerde hiç zorlanmasım. Doya doya kilo verdim.2 ay oldu başlayalı, 8 kilo verdim.Evde yaptığımız yemekleri sorup evdeki ürünlere yapabileceğim listeler hazırlıyor.Hiç zorlanmadım, çok iyi ve çok tatlı, canayakın bir diyetisyen.Akşam geç saatte bile dönüş yapıyor.Karşılıksız kalmıyor yazdıklarımız. Çok memnunum kendisinden.

H

Kilo problemim olduğu için kendisine geldim, ciddi anlamda kilo kaybım oldu. 4 ay gibi sürede 12 kilonun üzerinde kilo verdm.Listeleri bizim ulaşabileceğimiz şekilde hazırladı.Kapanma döneminde köyde de kaldım.Köy şartlarında ne uygulayabiliyorsam ona göre liste yazıyordu.Detaylı bilgilendiriyor, en ince ayrıntısına kadar anlatıyordu.Kalori değerlerini anlatıyordu.Her danıştığımda yeni bilgilendirmeler yapıyordu.Ben hedefime ulaştım.Kilo vermekten ziyade yaşam kalitesini artırmak için sürdürülebilir beslenme alışkanlığına dönüşmesini söylüyordu. Öyle de oldu.sağlıklı beslenme alışkanlığı edinmiş oldum sayesinde.Kilomu da korudum.Mesleğinde ilerleyen zamanlarda parlayan yıldızlardan biri olacağını düşünüyorum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Diyetisyen Safiye Koçak; 2015 ‘ te lise eğitimini Mersin Silifke Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Di...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Şişmanlık (Obezite)
  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Kilo Problemi
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (2)