Uzm. Psk.

Şahin Uçar

verifiedCreated with Sketch.

Psikoloji, Aile terapisi

15 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 451 profil ziyareti var

Uludağ Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünü 2002 yılında tamamladım. Aynı alanda Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisans öğrenimimi 2008 yılında… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
15 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • N

  Ben Şahin Bey'e gittiğimde baya ümitsizdim fakat Şahin Bey'in sözleri bana çok güven verdi, ayakta durmamı sağladı. Olayların üstesinden gelmemde çok çok etkisi oldu. Herkese de tavsiye edebilirim. Sözleri beni çok etkiledi. Çok büyük bir durum değildi, ilaç kullanmadım ama sözleri benim çok büyük yol almamı sağladı. Mesela uyuyarak tedavi yöntemine başvuruyor. Bazı şeyleri ortaya çıkarıp bununla ilgili yol almamı sağladı. Ben kendime Şahin Bey ve sözleri sayesinde çok güvendim. Olaylara karşı duruş gösterdim. Kesinlikle Şahin Bey'i yakınlarıma tavsiye ederim. İşinde gerçekten çok başarılı, çok uzman. Bunun için kendilerine çok çok teşekkür ederim. Böyle insanların hayatımızda her zaman olması gerekiyor. Küçük önerilerle büyük şeylerin kazanılmasına sebep oluyorlar.

 • F

  Ben panik atak, baş dönmesi ve uykusuzluk için tercih ettim. Çok memnun kaldım. Şu an kendimi daha huzurlu, mutlu hissediyorum ve hayata daha pozitif bakıyorum. Gitmek isteyen herkese tavsiye ederim. Çok faydasını görürler. Konuşmalarıyla hayata bakış açımı değiştirdi. Ben resmen hayattan kopmuştum. Fakat almış olduğum destekle şu an daha iyi hissediyorum kendimi. Seanslardan memnun kaldım. Araştırırak gittim. Uykularım düzene girdi. Kendimi rahat hissediyorum. Şahin Bey'e çok teşekkür ederim.

 • G

  Kendisinin danışanıyım. Bursa'nın en iyi psikoloğunu ararken internert üstünden buldum. Kendisi ile görüşmelerimden çok yararlandım çok faydası oldu bana. Kendimle ilgili çok büyük sonuçlar aldım. Herkese tavsiye ediyorum.

  Şahin Uçar2017-05-18

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederim Gülşah hanım

 • M

  Biz geçen sene gittik oğlanın korkuları vardı. Bizsiz yalnız yatmıyordu, annesiyle yatıyordu. İnternetten araştırdık kendisini ve aradık randevu aldık. ilk bizi aldı seansa sonra çocuğu aldı hakikaten psikoloğa inanan insanlar değildik olurmu olmazmı para tuzagı olarak görüyorduk. Seantan sonra çocuğum düzeldi ŞahinBey tamam dedi gündüz eve girmeyen çocuk gece eve gidiyor artık hem yanlız kalıyor yanlız kendi banyo yaptı kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Çocukla ilgili çok korkumuz oluyordu ileriye dönük annesine bağlı yaşıyordu resmen bizim aile doktorumuz oldu artık ufak bir problemde bile ona gidiyoruz. Şahin Bey gibi uzmanların herkes tarafından bilinmesini isterim.

  Şahin Uçar2017-05-12

  Teşşekkür ederim mümtaz bey. Geçmiş olsun dileklerimle

 • H

  Çok memnunum uzmanımdan. İyi bir empati kurduğumuzu düşünüyorum. 2 . senastan sonra kendimi çok daha iyi hissediyorum açıkcası herkese tavsiye ediyorum.

  Şahin Uçar2017-05-12

  Gelişmelere sevindim habibe hanım.

 • S

  Oğlum gitti önce çok memnun kaldı sonra ben gittim. Bende arkadaşlarıma tavsiye ettim onlarda gidiyor. Çok sevecen bir doktor hepimiz seviyoruz çok memnunuz aile psikoloğumuz diyebiliriz.

  Şahin Uçar2017-05-12

  Teşekkürler servet hanım, geçmiş olsun dilklerimle

 • E

  Panik bozukluğu ile ilgili 3 yıldır tedavi görüyordum .İlaç kullanıyordum.Bir yakınımın referansı ile Şahin Bey'e gitmeye karar verdim.Panik bozukluğum kusmama sebeb oluyordu.Bana oldukça sıkıntı yaratıyordu.Şahin Bey e gittinden 3 ay sonra tamamıyla ilaç kullanımını da bıraktım.Şuan çok iyiyim.Sayesin de bu sıkıntıdan kurtuldum.Kesinlikle böyle rahatsızlıkları olan herkese tavsiye ederim.En doğru şekilde çözüm bulabileceksiniz .

  Şahin Uçar2017-03-13

  Herşeyin yolunda olmasına sevindim erdal bey. yorum için teşekkür ederim.

 • Merhaba; Şahin beyi bursa da psikolog ararken bulduk. Bursa ya yeni taşınmıştık, eşimin doğum sonrası psikolojik desteğe ihtiyacı vardı ve yeni bir şehire alışmanında getirdiği zorlukları Şahin bey sayesinde aştık. Kendisine ilgisinden ve tecrübelerini bize aktarmasından dolayı teşekkür ederiz. Şuan evliliğimiz de hayatımızda çok şükür iyi. İyi ki varsınız Şahin bey...

  Şahin Uçar2017-03-13

  Geçmiş olsun. Mutluluklar dilerim

 • Doktorum olmasinin yani sira cok uzun senelere dayanan bir dostlugumuz var güler yüzlü,kendisini her geçen gün daha da geliştiren bilgiye her daim aç olduğunu düşünen hastaları için en iyisini yapmaya çalışan biridir benim arkadaşım.
  Huzursuz bacak sendromu yaşayan birisi idim,uykularimdan uyanır gecelerce uyuyamadigim zamanlarim oldu. Sayesinde çok kisa sürede bunun üstesinden beraber geldik.
  Seni tanigim için çok mutluyum iyiki varsın

  Şahin Uçar2017-03-13

  Geçmiş olsun fartma hanım

 • Kızıma 8 yaşında anksiyete bozukluğu teşhisi konuldu.Yıllarca psikyatri kliniklirinde ilaç tedavileri gördük durumu düzeleceğine her geçen yıl daha kötü oldu.Bizim için çok zor yıllardı.En son geldiğimiz nokta kızım kötü yüzler görüyor ve hiç bir şeyi korkuları yüzünden yalnız yapamıyor ve ölmek istiyordu.Kendimi hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim.Tesadüfen kendisi ni öğrendiğimde son bir umut diye Şahin Beye gittik.Kızım şuan da12 yaşında.Çok mutlu ve başarılı artık hiç bir şeyden korkmuyor.Bütün bunları Şahin Beye borçluyum.Artık tamamen normal bir çocuğum var.Ne kadar teşekkür etsemde yaptığının karşılığı olmaz.İyiki varsınız.Kızım ve kendim adına tekrar teşekkür ediyorum.

  Şahin Uçar2016-10-24

  Çok teşekkürler.. geçmiş olsun

Hakkımda

Hakkımda

 • Uludağ Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünü 2002 yılında tamamladım. Aynı alanda Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisans öğrenimimi 2008 yılında tamamladım. 2013 yılında ise Arel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümü ikinci lisans eğitimini tamamladım. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans öğrenimini 2016 yılında tamamladım.

  Kent Gazetesi’nde “Psikoloji ve Ruh Sağlığı” içerikli; Bursa Hakimiyet Gazetesi’nde ”Cinsel Yaşam” içerikli yazdım. Hürriyet Gazetesi Bursa ekinde “Ruh Sağlığı, Evlilik Aile Danışmanlığı ve Cinsellik“ üzerine zaman zaman yazılar yazmaktayım.

  Bilimsel Yayınlar

  - Prof Dr Daniel ARAOZ’ un “ The New Hypnosis in Sex Therapy “ adlı kitabının Türkçe versiyonunun editörlüğü. ( Cinsel Terapide Yeni hipnoz )
  - 3. Tıbbi Hipnoz Kongresi’nde ‘’ Hipnotik Af Seanlarının Etkililiği, Bir Olgu Sunumu ‘’ konulu bir bildiri sunumu.

Okullar / Eğitimler

 • Uludağ Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik (Bursa, 2002)
 • Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yüksek Lisans (Konya, 2008)
 • Arel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji (İstanbul, 2013)
 • İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans ( İstanbul 2014-2016 )
daha fazla

Yayınlar

 • 21 Uluslararası Cinsel Sağlık Kongresinde ” Erken Boşalma ve Tedavisi ” içerikli sunumu. 17-21 Nisan 2014 Su Otel- Antalya
 • 3. Tıbbi Hipnoz Kongresi’nde ‘’ Hipnotik Af Seanlarının Etkililiği, Bir Olgu Sunumu ‘’ konulu bir bildiri sunumu.
 • Prof Dr Daniel ARAOZ’ un “ The New Hypnosis in Sex Therapy “ adlı kitabının Türkçe versiyonunun editörlüğü. ( Cinsel Terapide Yeni hipnoz )

Ödüller

 • .

Videolar

Zayıflamaya Psikolojik Hazırlık Nasıl Olur? - Psk. Şahin UÇAR
Zayıflamaya psikolojik hazırlık nasıl olur? - psk. şahin uçar
Ortoreksiya Nervoza Nasıl Tedavi Edilir? - Psk. Şahin UÇAR
Ortoreksiya nervoza nasıl tedavi edilir? - psk. şahin uçar
Ortoreksiya Nervozanın Sebepleri Nelerdir? - Psk. Şahin UÇAR
Ortoreksiya nervozanın sebepleri nelerdir? - psk. şahin uçar
Ortoreksiya Nervoza Nedir?
Ortoreksiya nervoza nedir?