Şeref Demirel, Kardiyoloji İstanbul

Prof. Dr. Şeref Demirel

Kardiyoloji

3 görüş

Kaydet


Adres

Topkapı, Turgut Özal Millet Cd,, İstanbul
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
3 görüş

G
Doğrulanmış kullanıcı

allah senden razı olsun seni tanımak şerefine nail olduğum için rabbime sonsuz şükranlarımı sunarım .İyiki varsın hocam inşallah fenerbahçe bu sene şampiyon olur.......


D
Doğrulanmış kullanıcı

profesör olduğu için odasına çekinerek girdiğim, güleryüzlü, esprili ve insancıl davranışından dolayı kuş gibi hafiflemiş olarak çıktığım SÜPER bir insan ve doktor. Saygıdeğer doktor Şeref Beyle tanıştığım ve onun tavsiyelerini aldığım için çok mutluyum. Keşke bütün devlet hastanelerindeki doktorlar böyle olsa. Moralim bozuk olarak gittiğim Çapa hastanesinden, neşeli olarak çıkmama sebep olduğu için Prof. dr. Şeref Demirel Beyefendiye çok teşekkür ederim.


O
Doğrulanmış kullanıcı

Kendisini kısa süre önce sedef hastalığım nedeniyle muayene olmak üzere gittiğimde tanıdım.Eğer gerçekten yakınlık ve ilgi ve hastalıkla ilgili bilgi ve tavsiye görmek isterseniz lütfen ona gidiniz.Allah uzun bir ömür ve kariyer nasip etsin.Kendisine çok teşekkür ederim yaklaşımından ve hastalarına verdiği değer için.Hastalara gösterdikleri pozitif yaklaşım ister istemez dikkat çekiyor.Hastalığınız dermotolojik olarak ne olursa olsun gidin ve görün.Yalnız randevu şart.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar