Adres

İstanbul
Doktor Muayehanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • HPV enfeksiyonu
  • Çiller
  • Atopik Dermatit
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
13 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: başka bir yer Kaşıntı ve saç derisinde kepeklenme

Yukarıda belirtmiş olduğum şikayetlere bağlı olarak doktorumuzun verdiği hapı yan etkilerinden dolayı kullanamadım malesef.

Saçım için önerdiği şampuan ise gerçekten iyi geldi. Kendisine teşekkür ederim.

Bu arada annemin elindeki egzama için tedavi sürecinden çok deterjandan uzak durulmasını tembihlemesi malesef bizim için hastalığı geçiren bir çözüm yolu olmadı.


H

İlk gittiğimde bana güven vermesi tercih etme nedenim oldu.Sibel hanımla ilk görüşmemizde Allah ın izniyle ben şikayetinizin son bulmasına sağlığınıza kavuşturacağını vereceği ilaç tedavisine düzenli uymam gerektiğini söyledi.Söylediği doğrultuda ilerledim ve şikayetim Sibel hanımın sayesinde son buldu.Çok teşekkür ederim.


B

Fazla araştırmadan direkt Pendik bölge hastanesine gittim de Sibel Hocam'a yönlendirildim. İlgisinden memnun kaldım. Alnımdaki siğil tedavisi için gitmiştim. Önce muayene etti ve tedavisi için yakılma işlemi yapıldı. Yeniden çıkmadı ve izide kalmadı. O nedenle siğil sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyorum.


B

Eniyihekim sitesinde görmüştüm ve yorumlarını beğendiğim için tercih ettim. Kafamda soru işareti kalmadan açıklayıcı bilgiler verdi. Cildimde yazın güneşe çıktıgımda çillenme oluyordu ve ben vardı yüzümde.Kontrol için gittim zararlımı değilmi diye. Detaylı olarak bilgilendirildim. Yüzümdeki lekelerde azalma oldu.Yüz yıkama krem ve jeller verdi. Memnun kaldıgım için tavsiye ediyorum.


S

%80 doğru teşhis koydu.Sedef olduğunu söyledi.Uyguladığı tedavide doğruydu.Sibel hocamdan sonra eşim Sibel hoca sedef deyince birde Prof. Dr. Agop Kotoğyan gitti.Sibel hocanın teşhisiyle aynı idi ve uyguladığı tedavinin de doğru tedavi olduğunu ama bunun yanı sıra sadece bir deri hastalığı olduğunu daha görmüştü.Ama Sibel hocamın sayesinde ilk teşhis kondu.Hastasına karşı sıcak kanlı ve bilgili bir hekim.


T

4 aydır bacağımdaki yara nedeniyle hastane hastane dolaştım. yapılan pansuman ve verilen tedavilerle her defasında daha kötü oldu. acillerde pansuman yaptırarak günlerimizi geçirmeye başladık ve her gün acile gitmekten yorulduk ve bir neticede alamadık. sonra bir arkadaşımız dr hanımı önerdi. gözlerimize inanamadık. verdiği tedavi ile 2. gün ayağım değişti ve 10 gün sonra kontrole gittiğimizde neredeyse tama yakın iyileşti ve herkese tavsiye ediyorum artık, nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum..


Z

Sivilcelerimden çok çekmiştim bütün suratım leke ve sivilceydi Sibel Hanım'ın dogru kremleri ile sivilcelerimden kurtuldum bütün arkadaşlarıma da tavsiye ettim herkese de tavsiye ederim


Dr. Sibel hanım ile yaklaşık 10 yıl önce o günkü çalıştığı hastanenin cildiye servisine tesadüfen gittim. Yıllardır tedavi görmeme rağmen sonuç alamadığım yüzümle ilgili basit bir kremle cildimi iyileştiren doktorum Sibel Mutluer hocama çok teşekkür ediyorum. Çalışma hayatında başarılar diliyorum.


M

tanı ve tedavideki yaklaşımı, ciddiyeti ve başarısı için doktor hanma çok teşekkür ederiz..tavsiye üzerine gelmiştik ve aldığımız sonuçtan memnun kaldık..


O

Gerçekten memnun kaldım, tavsiye üzerine gitmiştim, iyi ki gitmişim..:) daha önce gittiğim yerlerden sonuç alamamıştım, tam tersi daha da kötü olmuştum ve sanıyorum yanlış bir yığın tedavi kullandım, sonunda bir arkadaşım tavsiye etti son bir umut sibel hanıma gittim ve denildiği kadar varmış.. teşekkür etmek borç oldu..


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • HPV enfeksiyonu
  • Çiller
  • Atopik Dermatit
Tümünü göster