Sinan Kahraman, Ortopedi Ve Travmatoloji Şişli

Doç. Dr.
Sinan Kahraman verifiedCreated with Sketch.

Ortopedi ve travmatoloji

19 görüş
Son 30 gün içerisinde 374 profil ziyareti var

Adres

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli
Şişli Florence Nightingale Hastanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, SGK, Allianz Sigorta, + 5 daha fazla

Kifoplasti

Eklem enjeksiyonu(kortizon enjeksiyonu)

Kalça protezi + 94 daha fazla

Laminotomi

Spinal artrodez

Skolyoz ameliyatı

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Sinan Kahraman hem çocuk hem de erişkinlerdeki skolyoz, kifoz, bel fıtığı, bel kayması, bel düzleşmesi, omurga travmaları ve tümörleri gibi omurg...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Bel fıtığı
 • Boyun Fıtığı
 • Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz)
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - TIP, 1998 - 2004

Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
19 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
H
Konum: Şişli Florence Nightingale Hastanesi Bel ağrısı

SN DR SİNAN KAHRAMAN I ilk kez tanıdım ;
Dakikliği ✅
alakası✅
Hasta şikayetini dinleme✅
Detaylı muayene✅********
6 ay önce akut boyun fıtığı ufalanmasıyla geçirdiğim amelyat Cd lerini inceleyip
Şilayetimin boyun omugslarında daralma , nedeniyle olabildigini ,yeni MR -TOMOGRAFİ -RÖNTGEN - istedi ve en kısa zamanda heyette inceleme yapıp Bilgi vereceğini bildirdi.
Bütün günün yorgunluğuna rağmen bizi karşılaması
yolculaması da ayrı bir güzellik ti
KendisineTEŞEKKÜR ediyorum
Yolu ve geleceği açık olsun


Konum: Şişli Florence Nightingale Hastanesi Skolyoz Ameliyatı

Kızımın skolyoz u vardı. Şubat 2018 de ilk gittiğimizde muayenesinde ameliyat olması gerekli olduğunu söyledi. Herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlatması bizi çok memnun etti. Ve skolyoz ameliyat ı Mayıs 2018 de gerçekleşti. İyileşme süreci çok hızlı oldu. Şu anda kızım liseye başladı hamdolsun çok çok iyi herşey çok güzel gidiyor. Gözünüz kapalı gidebilirsiniz. Allah razı olsun her daim. Dualarımız sizinle her zaman saygıdeğer hocam.

Fahri Gökçe


A
Konum: Şişli Florence Nightingale Hastanesi Konjenıtal skolyoz

Adını ilk defa duyduğumuz hiç bir zamanda unutamayacağı mız doktorumuz olan Azmi bey ve ekibinden Sinan kahraman soy adı gibi oğlum Ali imran ın kahramanı oldular.Hastaneye ilk gittiğimizde Sinan beyin sakinliği güler yüzlülüğü bize herşeyi ayrıntılarıyla anlatan aklımızda hiç bir soru işareti bırakmaması bizi çok rahatlattı .Ameliyatın çok başarılı geçmesi hastanedeki süreçte bayram tatili, hafta sonu demeden bizimle iletişimde olması ve ilgilenmesi bizi çok memnun etti .Her konuda bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyoruz hayatı boyunca başarılarının devamını diliyoruz .


K
Konum: Şişli Florence Nightingale Hastanesi Diz ağrısı

25.04.18 tarihinde başarılı bir diz protezi ameliyatı oldum. Gün geçtikçe iyiye giden sağlığımı, oğlum dediğim sevgili doktorum Doç.Dr. Sinan Kahraman’a borçluyum. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Hastalarına moral veren ilgisi, cana yakınlığı beni çok mutlu etti. Hastanede kaldığım sürede tatil, gece, sabah, erken demeden yanımızda olması çok dikkatimizi çekti. Canım doktorum Sinan ile birlikte benim için emek veren herkese, hastane personeline sonsuz teşekkürlerimle sevgilerimi sunuyorum.

B. Tülay Uğur


E
Konum: Şişli Florence Nightingale Hastanesi Skolyoz Ameliyatı

İsmim Semra Karataş oğlum Emir Erdem doğuştan miyopati kas hastası oğlum büyüdükçe,geliştikçe skolyozu artmaya başladı. Hareket etmesi,nefes alması zorlaştı bazen her şeyi benim yardımım ile yapıyordu. Bir müddet fizik tedavi uygulandı kaslarının güçlenmesi için ama iyi sonuçlar alınamadı skolyozu daha da fazla artmaya başladı. Sonra aleliyatta riskli olduğu için yaptırıp yaptırmamak ile tereddütte kalmıştır çünkü solunum sıkıntısı çekiyordu. Ameliyattan sonrası da çok riskli olduğu için bilemiyorduk. Ama ameliyat ettirmeye karar verdik ve Sinan Kahraman Bey’e gittik. Sinan Bey Ameliyat olması gerektiğini söyledi ve ameliyat umduğumuzdan da çok başarılı geçti ve doktorumuz sabah akşam gece her zaman bizimle ve diğer hastalarıyla çok güzel bir şekilde ilgilendi.Doktorumuz sayesinde oğlumun dim dik ayakta durması, yürümesi ve çok çabuk iyileşmesi bizi çok mutlu etti ve çocuğumun mezuniyetinde en önde hızlı bir şekilde yürümesi bütün öğretmenleri herkesi duygulandırdı ve ağlattı. Sinan Kahraman’a çok teşekkür ederiz ona çok güvendiğimiz için bu ameliyata karar verdik ve hiç pişman değiliz iyi ki karşımıza çıktı. Oğlum onun sayesinde ayakta ne söylesek az doktorumuz için. Adı gibi Kahraman Sinan Kahraman.


Konum: Şişli Florence Nightingale Hastanesi

Ben yelkenci bir adamım.ömrüm denizlerde geçdi.Eşim rahmetli prof Dr Rezzan Gürün Dr idi .bir denizci bir Dr olurmuş olurmuş! Nur içinde yatsın.Birbirimizi çok sevdik.teknemde dümeni kimseye bırakmadım, Yıllar sonra kim derdini ağrılar içinde geldiğim hastanede Doc Dr SinankahramanRezzan hanımın talebesine hayat dümenimi teslim edeceğim.beni ameliyat edip ayağa kaldıracak!Dr Sinan kahraman çok bilgili,özverili,gece gündüz hastasını düşünen bir Dr.ameliyatlar sonrası ilk adımımı atarken sevinçden az kalsın Türk filmlerindeki gibi Dr um yürüyorum diye bağıracakdım.canım Dr'um bütün hastalarına şifa olsun.şifa veren parmaklarınıza süper ekibinize servis ekibinize çok teşekkürler ediyorum. Rıdvan gürün.


B
Konum: Şişli Florence Nightingale Hastanesi Omurilik kanal darlığı

Annemin daha önce geçirdiği omurilik kanal darlığı ameliyatının başarısız olması, takılan vidaların gevşemesi sonucu ile tekrar kanal darlığı oluşmasıyla, revizyon ameliyatını gerçekleştiren bütün vidalarının sökülüp tekrar takılması ve kafes işlemiyle sağlamlaştırılması, kemik tozu kullanarak füzyon işlemini yapmasıyla annemin omurgasını tamamen iyileştiren, onu sağlığına kavuşturan, ağrılarından kurtaran, haftasonu dahil, saat kaç olursa olsun hastasını vizite gelen, pansumanını, ilaçlarını, yapılması gereken herşeyi kendisi takip eden, empatisi yüksek, özveriyle, duyarlılıkla hastasına yaklaşımıyla gördüğümüz nadir doktorlardandır Sinan Hocam. İyi ki varsınız. Sayenizde annem sağlığına kavuştu ve biz her zaman size duâcı olacağız. Herşey için çok teşekkür ederiz.


K
Konum: Şişli Florence Nightingale Hastanesi Skolyoz Ameliyatı

13 yasindayim Belimdeki asimetriklikten ve sırt agrilarimdan sikayetciydim aileme durumu izah ediyordum ve hepsi ergenlik döneminden dolayı duruş bozukluğu olduğunu geçeceğini söylüyorlardı Yaklaşık 3 ay önce doktora başvurduk ve skolyoz teşhisi konuldu. Daha once adini bile duymadigimiz bir hastalikti Teşhis konulduğu zaman çok üzgün ve endiseliydik o anki durumumuz hiç ama hiç aklımdan gitmiyor kötü düşünmek istemiyordum ama riskleri büyük bir ameliyatti. Ne kadar erken olursam o kadar iyiydi. Yaklaşık 1 ay boyunca doktor aradık ve gitmedigimiz arastirmadigimiz doktor kalmadı. Ama skolyoz olduğumu ve ameliyatimin kesinleştiğini öğrendiğimde beri aklimdaki ve gonlumdeki tek isim Azmi Hamzaoglu ve ekibiydi. Kime sorsak nereden arstirsak Azmi Hoca ve ekibini söylüyordu ve bizi kirmayip ameliyatimi yapacaklarini soylediler Azmi Hamzaoglunun ekibinden Sinan Kahraman ile tanıştık kendisi gercekten çok başarılı mesleğini çok seven, insanlara karşı çok samimi ve en önemlisi hastalara karşı çok ilgili bir doktor. Bize ameliyatın nasıl olacağını bizi nasıl bir dönemin beklediğini anlatırken ki o gülen yüzü bize verdiği güveni hissettikten sonra başka hiçbir doktora ameliyat olmak istemezdim. 1 Subat 2018 tarihinde ameliyat olacağım planlanmıştı. Ameliyata gülerek girdim. Hicbir korkum ve endisem yoktu çünkü ameliyatimi hayallerimdeki gibi işinin ehli bir doktor yapacaktı iste o doktor benim hayatımın kahramanı Sinan Kahramandı :)  Ameliyattan sonra 1 gece yoğun bakımda kaldim ve o zaman bile uyandigimda yanımdaydı. Bana hep guc verdi ve destek oldu. Şimdi okula başladım tahmin ettiğimden çok çok daha iyiyim. Biz en doğru adresteydik basta Azmi Hamzaoglu ve Sinan Kahraman olmak üzere ameliyatimda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Sizi çok seviyorum.
                                        
                                DAMLA ŞİMŞEK


M
Konum: Şişli Florence Nightingale Hastanesi skolyoz Ameliyatı

KÖSEOĞLU Ailesi
Skolyozla 2017 yılının nisan ayında ishal kusma sebebiyle uzun süre hastaneye gidip gelirken tesadüfen fark ettiğimiz kürek kemiğinin asimetrik durması sebebiyle çekilen röntgen ile kızıma konan skolyoz teşhisiyle tanıştım. Ameliyat olması gerektiğini ve ameliyatın içeriğini duyunca itiraf etmeliyim ki yaşadığım dehşeti korkuyu kelimelerle anlatabilmenin imkanı yoktu sanki benim için dünya durmuştu. 13 yaşında bir çocuğun 10 – 12 saat sürecek bir omurga ameliyatı geçirecek olması bir anne olarak çok kolay kabul edilebilen bir durum değildi .İnternetten , kitaplardan ne bulursam araştırıp skolyoz ile ilgili her şeyi okudum ve daha da çok panik oldum . Hastaneden ilk teşhisi koyan doktorun yönlendirmesiyle Dr. Sinan Kahraman ile tanıştık. Doktoru ilk gördüğüm anda hissettiğim güven duygusunu hiç unutmayacağım. Durumu izah edişi gülen yüzü hiç korkmayın %100 kızınız iyileşecek derken ve nasıl bir ameliyat olacağını ne yapılacağını bizi nelerin beklediğini yada beklemediğini korkmamız gerektiğini anlatırken o gülen yüzüyle , kendine duyduğu güveni inancı öyle güçlü bir şekilde panik olmuş ağlayıp duran bize geçirdi ki tamam dedim benim için aynı soyadı gibi kahramandı. Bizim kahramanımız Dr. Sinan beydi. Biz hiç düşünmeden Dr. Sinan Bey’e gönülden evet dedik. Okulların açılmasıyla ameliyat tarihimiz sömestre kaldı. 02.02.2017 tarihinde kızım ameliyat oldu. Her şey doktorumuzun anlattığı şekilde gerçekleşti iyileşme sürecimiz devam ediyor ve beklentimizin de üstünde hızlı bir şekilde normal hayatına dönmeye hazırlanıyor. Doktorumuzla birlikte ameliyata giren bütün ekibin profesyonelliği hasta bakıcısından hemşiresine kadar bütün ekibin işini o kadar iyi bir şekilde bilip uygulayabilmelerine hayran oldum.Gördüm , yaşadım ve inandım ki Dr. Sinan Kahraman yaşı itibariyle de bugünün ve gelecekte uzun yıllar bizim gibi bir çok hastanın kahramanı olmaya devam edecek , mükemmel bir iş disiplinine , bilgi , tecrübe ve motivasyona sahip bir doktordur.
Hastanede kaldığımız süre içinde her gün sabahın 7’sinde gülen bir yüz ve şevkatle bugün nasılsın diyen , gecenin 10 ‘nun da nasılsın diye gelen gecenin 1’inde telefona cevap veren , haftanın 7 gününü sabah 7 - …… çıkış saati belli olmadan geçiren işini büyük bir aşkla sevgiyle yapan doktorumuzu skolyoz ve tüm ortopedi hastalıklarıyla savaşan çare arayan kime güvenebilirim diye düşünen bütün hastalara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
Hayatını adadığı mesleğinde daima yolu açık olsun başarıları daim olsun , sonsuz teşekkürlerimizle.


M

Fatıh sultan mehmet hastanesı ortopedı dr sayın sinan karacaya menisküs ameliyatı oldum . Teşhis ve ameliyattan memnun kaldım ilgi ve alakası çok iyi idi . Başarılarının devamını dilerım.


Hizmetler

Romatoid faktörü testi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Kifoplasti

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Eklem enjeksiyonu(kortizon enjeksiyonu)

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Kalça protezi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Laminotomi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Spinal artrodez

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Skolyoz ameliyatı

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Mikrocerrahi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Lomber spinal füzyon

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Total diz ameliyatı

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Kırık cerrahisi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif)

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Ön çapraz bağ bağların ameliyatı

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Elde eklem replasmanı

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Kortizon enjeksiyonu

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Fibröz tümörün cerrahi olarak çıkarılması

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Ayak ve ayak bileği artrodezi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Spinal füzyon

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Fıtık ameliyatı

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Laserasyon onarımı

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Vertebroplasti

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Rotator kılıf (cuff) onarımı

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Et(hormon replasman tedavisi)

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Ampütasyon

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Bel cerrahisi(minimal invaziv lomber spinal füzyon)

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Total uyluk protezi ameliyatı

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Laparoskopik fıtık tedavisi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Apse insizyonu ve drenajı

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Lp(lomber ponksiyon)

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Bel kayması

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Stereotaktik radyocerrahi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Lokal anestezi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Ccp(siklik sitrülinlenmiş peptit antikoru)

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Diz artroskopisi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Tendon onarımı

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Ayak ve ayak bileği cerrahisi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Dexa(kemik yoğunluğu ölçümü)

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Ayak ve ayak bileği laparoskopik artrodezi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Anti-ccp(sitrülin antikoru)

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Ayak amputasyonu

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Kemik yoğunluğu ölçümü(kemik taraması)

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Tekal ponksiyon(lomber ponksiyon)

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Omuz ameliyatı

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Menisektomi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Morton nöroma çıkarılması

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Artroskopik bankart onarımı

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Total diz replasmanı

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Artroskopi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Östrojen replasman tedavisi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Jackson pratt dren

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Artritte steroid tedavisi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Diz altı ampütasyonu

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Artroskopik kalsifik tendinit cerrahisi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Kırık ve burkulmalarda sabitleme ve alçıya alma

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Diz artroplastisi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Halluks amputasyonu

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Yeni doğan kalça ultrasonu

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Diskografi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Brakiterapi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Ayak bileği artroskopisi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Radyoterapi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Mikrodiskektomi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Mikrovasküler oklüzyon

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Latarjet ameliyatı

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Eklem protezleri

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Kapalı manipülasyon

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Batık tırnak tedavisi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Yüzeyel elektromiyografi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Inflamasyonlarda debridman

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Kemik iliği transplantasyonu(periferik hematopoiet

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Diz protezleri

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Laminoplasti

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Robotik cerrahi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Robot destekli cerrahi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Preoperatif değerlendirme

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Eklem enjeksiyonu

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Spinal anestezi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Spinal ve epidural anestezi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Hormanal terapi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Lomber füzyon

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Herniorafi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Myelografi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Menisküs alımı

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Venografi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Nonkoroner damarın cerrahi olmayan revaskülarizasyon

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Dual x-ray absorbsiyometri (dxa)

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Artroskopik akromioplasti

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Biseps tenodezi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Fizik tedavi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Elektron işınlı bilgisayarlı tomografi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Laminektomi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Laparoskopi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Fizik tedavi ve artrit için mesleki terapi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Şiroterapi(sinir dondurma)

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Aortoiliak ve aortofemoral bypass grafisi ve cerrahisi

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Total kalça replasmanı

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi


Randevu

Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli

Şişli Florence Nightingale Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
19 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
H
Konum: Şişli Florence Nightingale Hastanesi Bel ağrısı

SN DR SİNAN KAHRAMAN I ilk kez tanıdım ;
Dakikliği ✅
alakası✅
Hasta şikayetini dinleme✅
Detaylı muayene✅********
6 ay önce akut boyun fıtığı ufalanmasıyla geçirdiğim amelyat Cd lerini inceleyip
Şilayetimin boyun omugslarında daralma , nedeniyle olabildigini ,yeni MR -TOMOGRAFİ -RÖNTGEN - istedi ve en kısa zamanda heyette inceleme yapıp Bilgi vereceğini bildirdi.
Bütün günün yorgunluğuna rağmen bizi karşılaması
yolculaması da ayrı bir güzellik ti
KendisineTEŞEKKÜR ediyorum
Yolu ve geleceği açık olsun


Konum: Şişli Florence Nightingale Hastanesi Skolyoz Ameliyatı

Kızımın skolyoz u vardı. Şubat 2018 de ilk gittiğimizde muayenesinde ameliyat olması gerekli olduğunu söyledi. Herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlatması bizi çok memnun etti. Ve skolyoz ameliyat ı Mayıs 2018 de gerçekleşti. İyileşme süreci çok hızlı oldu. Şu anda kızım liseye başladı hamdolsun çok çok iyi herşey çok güzel gidiyor. Gözünüz kapalı gidebilirsiniz. Allah razı olsun her daim. Dualarımız sizinle her zaman saygıdeğer hocam.

Fahri Gökçe


A
Konum: Şişli Florence Nightingale Hastanesi Konjenıtal skolyoz

Adını ilk defa duyduğumuz hiç bir zamanda unutamayacağı mız doktorumuz olan Azmi bey ve ekibinden Sinan kahraman soy adı gibi oğlum Ali imran ın kahramanı oldular.Hastaneye ilk gittiğimizde Sinan beyin sakinliği güler yüzlülüğü bize herşeyi ayrıntılarıyla anlatan aklımızda hiç bir soru işareti bırakmaması bizi çok rahatlattı .Ameliyatın çok başarılı geçmesi hastanedeki süreçte bayram tatili, hafta sonu demeden bizimle iletişimde olması ve ilgilenmesi bizi çok memnun etti .Her konuda bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyoruz hayatı boyunca başarılarının devamını diliyoruz .


K
Konum: Şişli Florence Nightingale Hastanesi Diz ağrısı

25.04.18 tarihinde başarılı bir diz protezi ameliyatı oldum. Gün geçtikçe iyiye giden sağlığımı, oğlum dediğim sevgili doktorum Doç.Dr. Sinan Kahraman’a borçluyum. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Hastalarına moral veren ilgisi, cana yakınlığı beni çok mutlu etti. Hastanede kaldığım sürede tatil, gece, sabah, erken demeden yanımızda olması çok dikkatimizi çekti. Canım doktorum Sinan ile birlikte benim için emek veren herkese, hastane personeline sonsuz teşekkürlerimle sevgilerimi sunuyorum.

B. Tülay Uğur


E
Konum: Şişli Florence Nightingale Hastanesi Skolyoz Ameliyatı

İsmim Semra Karataş oğlum Emir Erdem doğuştan miyopati kas hastası oğlum büyüdükçe,geliştikçe skolyozu artmaya başladı. Hareket etmesi,nefes alması zorlaştı bazen her şeyi benim yardımım ile yapıyordu. Bir müddet fizik tedavi uygulandı kaslarının güçlenmesi için ama iyi sonuçlar alınamadı skolyozu daha da fazla artmaya başladı. Sonra aleliyatta riskli olduğu için yaptırıp yaptırmamak ile tereddütte kalmıştır çünkü solunum sıkıntısı çekiyordu. Ameliyattan sonrası da çok riskli olduğu için bilemiyorduk. Ama ameliyat ettirmeye karar verdik ve Sinan Kahraman Bey’e gittik. Sinan Bey Ameliyat olması gerektiğini söyledi ve ameliyat umduğumuzdan da çok başarılı geçti ve doktorumuz sabah akşam gece her zaman bizimle ve diğer hastalarıyla çok güzel bir şekilde ilgilendi.Doktorumuz sayesinde oğlumun dim dik ayakta durması, yürümesi ve çok çabuk iyileşmesi bizi çok mutlu etti ve çocuğumun mezuniyetinde en önde hızlı bir şekilde yürümesi bütün öğretmenleri herkesi duygulandırdı ve ağlattı. Sinan Kahraman’a çok teşekkür ederiz ona çok güvendiğimiz için bu ameliyata karar verdik ve hiç pişman değiliz iyi ki karşımıza çıktı. Oğlum onun sayesinde ayakta ne söylesek az doktorumuz için. Adı gibi Kahraman Sinan Kahraman.


Konum: Şişli Florence Nightingale Hastanesi

Ben yelkenci bir adamım.ömrüm denizlerde geçdi.Eşim rahmetli prof Dr Rezzan Gürün Dr idi .bir denizci bir Dr olurmuş olurmuş! Nur içinde yatsın.Birbirimizi çok sevdik.teknemde dümeni kimseye bırakmadım, Yıllar sonra kim derdini ağrılar içinde geldiğim hastanede Doc Dr SinankahramanRezzan hanımın talebesine hayat dümenimi teslim edeceğim.beni ameliyat edip ayağa kaldıracak!Dr Sinan kahraman çok bilgili,özverili,gece gündüz hastasını düşünen bir Dr.ameliyatlar sonrası ilk adımımı atarken sevinçden az kalsın Türk filmlerindeki gibi Dr um yürüyorum diye bağıracakdım.canım Dr'um bütün hastalarına şifa olsun.şifa veren parmaklarınıza süper ekibinize servis ekibinize çok teşekkürler ediyorum. Rıdvan gürün.


B
Konum: Şişli Florence Nightingale Hastanesi Omurilik kanal darlığı

Annemin daha önce geçirdiği omurilik kanal darlığı ameliyatının başarısız olması, takılan vidaların gevşemesi sonucu ile tekrar kanal darlığı oluşmasıyla, revizyon ameliyatını gerçekleştiren bütün vidalarının sökülüp tekrar takılması ve kafes işlemiyle sağlamlaştırılması, kemik tozu kullanarak füzyon işlemini yapmasıyla annemin omurgasını tamamen iyileştiren, onu sağlığına kavuşturan, ağrılarından kurtaran, haftasonu dahil, saat kaç olursa olsun hastasını vizite gelen, pansumanını, ilaçlarını, yapılması gereken herşeyi kendisi takip eden, empatisi yüksek, özveriyle, duyarlılıkla hastasına yaklaşımıyla gördüğümüz nadir doktorlardandır Sinan Hocam. İyi ki varsınız. Sayenizde annem sağlığına kavuştu ve biz her zaman size duâcı olacağız. Herşey için çok teşekkür ederiz.


K
Konum: Şişli Florence Nightingale Hastanesi Skolyoz Ameliyatı

13 yasindayim Belimdeki asimetriklikten ve sırt agrilarimdan sikayetciydim aileme durumu izah ediyordum ve hepsi ergenlik döneminden dolayı duruş bozukluğu olduğunu geçeceğini söylüyorlardı Yaklaşık 3 ay önce doktora başvurduk ve skolyoz teşhisi konuldu. Daha once adini bile duymadigimiz bir hastalikti Teşhis konulduğu zaman çok üzgün ve endiseliydik o anki durumumuz hiç ama hiç aklımdan gitmiyor kötü düşünmek istemiyordum ama riskleri büyük bir ameliyatti. Ne kadar erken olursam o kadar iyiydi. Yaklaşık 1 ay boyunca doktor aradık ve gitmedigimiz arastirmadigimiz doktor kalmadı. Ama skolyoz olduğumu ve ameliyatimin kesinleştiğini öğrendiğimde beri aklimdaki ve gonlumdeki tek isim Azmi Hamzaoglu ve ekibiydi. Kime sorsak nereden arstirsak Azmi Hoca ve ekibini söylüyordu ve bizi kirmayip ameliyatimi yapacaklarini soylediler Azmi Hamzaoglunun ekibinden Sinan Kahraman ile tanıştık kendisi gercekten çok başarılı mesleğini çok seven, insanlara karşı çok samimi ve en önemlisi hastalara karşı çok ilgili bir doktor. Bize ameliyatın nasıl olacağını bizi nasıl bir dönemin beklediğini anlatırken ki o gülen yüzü bize verdiği güveni hissettikten sonra başka hiçbir doktora ameliyat olmak istemezdim. 1 Subat 2018 tarihinde ameliyat olacağım planlanmıştı. Ameliyata gülerek girdim. Hicbir korkum ve endisem yoktu çünkü ameliyatimi hayallerimdeki gibi işinin ehli bir doktor yapacaktı iste o doktor benim hayatımın kahramanı Sinan Kahramandı :)  Ameliyattan sonra 1 gece yoğun bakımda kaldim ve o zaman bile uyandigimda yanımdaydı. Bana hep guc verdi ve destek oldu. Şimdi okula başladım tahmin ettiğimden çok çok daha iyiyim. Biz en doğru adresteydik basta Azmi Hamzaoglu ve Sinan Kahraman olmak üzere ameliyatimda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Sizi çok seviyorum.
                                        
                                DAMLA ŞİMŞEK


M
Konum: Şişli Florence Nightingale Hastanesi skolyoz Ameliyatı

KÖSEOĞLU Ailesi
Skolyozla 2017 yılının nisan ayında ishal kusma sebebiyle uzun süre hastaneye gidip gelirken tesadüfen fark ettiğimiz kürek kemiğinin asimetrik durması sebebiyle çekilen röntgen ile kızıma konan skolyoz teşhisiyle tanıştım. Ameliyat olması gerektiğini ve ameliyatın içeriğini duyunca itiraf etmeliyim ki yaşadığım dehşeti korkuyu kelimelerle anlatabilmenin imkanı yoktu sanki benim için dünya durmuştu. 13 yaşında bir çocuğun 10 – 12 saat sürecek bir omurga ameliyatı geçirecek olması bir anne olarak çok kolay kabul edilebilen bir durum değildi .İnternetten , kitaplardan ne bulursam araştırıp skolyoz ile ilgili her şeyi okudum ve daha da çok panik oldum . Hastaneden ilk teşhisi koyan doktorun yönlendirmesiyle Dr. Sinan Kahraman ile tanıştık. Doktoru ilk gördüğüm anda hissettiğim güven duygusunu hiç unutmayacağım. Durumu izah edişi gülen yüzü hiç korkmayın %100 kızınız iyileşecek derken ve nasıl bir ameliyat olacağını ne yapılacağını bizi nelerin beklediğini yada beklemediğini korkmamız gerektiğini anlatırken o gülen yüzüyle , kendine duyduğu güveni inancı öyle güçlü bir şekilde panik olmuş ağlayıp duran bize geçirdi ki tamam dedim benim için aynı soyadı gibi kahramandı. Bizim kahramanımız Dr. Sinan beydi. Biz hiç düşünmeden Dr. Sinan Bey’e gönülden evet dedik. Okulların açılmasıyla ameliyat tarihimiz sömestre kaldı. 02.02.2017 tarihinde kızım ameliyat oldu. Her şey doktorumuzun anlattığı şekilde gerçekleşti iyileşme sürecimiz devam ediyor ve beklentimizin de üstünde hızlı bir şekilde normal hayatına dönmeye hazırlanıyor. Doktorumuzla birlikte ameliyata giren bütün ekibin profesyonelliği hasta bakıcısından hemşiresine kadar bütün ekibin işini o kadar iyi bir şekilde bilip uygulayabilmelerine hayran oldum.Gördüm , yaşadım ve inandım ki Dr. Sinan Kahraman yaşı itibariyle de bugünün ve gelecekte uzun yıllar bizim gibi bir çok hastanın kahramanı olmaya devam edecek , mükemmel bir iş disiplinine , bilgi , tecrübe ve motivasyona sahip bir doktordur.
Hastanede kaldığımız süre içinde her gün sabahın 7’sinde gülen bir yüz ve şevkatle bugün nasılsın diyen , gecenin 10 ‘nun da nasılsın diye gelen gecenin 1’inde telefona cevap veren , haftanın 7 gününü sabah 7 - …… çıkış saati belli olmadan geçiren işini büyük bir aşkla sevgiyle yapan doktorumuzu skolyoz ve tüm ortopedi hastalıklarıyla savaşan çare arayan kime güvenebilirim diye düşünen bütün hastalara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
Hayatını adadığı mesleğinde daima yolu açık olsun başarıları daim olsun , sonsuz teşekkürlerimizle.


M

Fatıh sultan mehmet hastanesı ortopedı dr sayın sinan karacaya menisküs ameliyatı oldum . Teşhis ve ameliyattan memnun kaldım ilgi ve alakası çok iyi idi . Başarılarının devamını dilerım.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Sinan Kahraman hem çocuk hem de erişkinlerdeki skolyoz, kifoz, bel fıtığı, bel kayması, bel düzleşmesi, omurga travmaları ve tümörleri gibi omurg...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Bel fıtığı
 • Boyun Fıtığı
 • Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz)
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - TIP, 1998 - 2004

Deneyimler

 • BEZMİ ALEM VAKIF GUREBA HASTANESİ, ORTOPEDİ ASİSTANI,
 • İstanbul Bilim Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Öğretim Üyeliği 2012-halen

Bilinen diller

İngilizce

Diğer içerikler

Yayınlar (1)