Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Aşağı Eğlence Mahallesi Altınoluk Sokak No:6-B Keçiören, Ankara
Sinan Kasım Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Diş Hekimi Randevusu

Randevu


Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Diş Gıcırdatma
  • Diş Çürükleri
  • Diş ve Diş eti hastalıkları
Tümünü göster

Hizmetler


Aşağı Eğlence Mahallesi Altınoluk Sokak No:6-B Keçiören, Ankara

Sinan Kasım MuayenehanesiAşağı Eğlence Mahallesi Altınoluk Sokak No:6-B Keçiören, Ankara

Sinan Kasım Muayenehanesi

7 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
A

Diş çekimi yapıldı, implant tedavim devam ediyor. Tedavim hakkında da bilgi veriliyor. Adresime yakın olduğu için görüşmeye gitmiştim, gayet hoş karşıladılar ve tedaviye başlamaya karar verdim. Çok saygılı ve güleryüzlüler. Bir diş doktorundan bekleyebileceğim her şey var kendisinde.


Ö

Tavsiye edenler olmuştu, ben de araştırdım ve öyle gitmeye karar verdim. Sinan Bey'den çok memnunum, implant oldukça zor bir tedavi süreci olmasına rağmen çok keyifli ve eğlenceli geçti. Tüm dişlerim tedaviden geçti, neredeyse işlem görmemiş dişim kalmadı ve hepsinden memnun kaldım. İşlemler süresince de bilgilendirildim. Kendisi ve ekibi çok keyifli insanlar.


A

İlgi ve alakasından, işlemlerin sonucundan çok çok memnun kaldım. Ben de kızım da kendisinin hastasıyız. Ben kontrol amaçlı gidiyorum, kızımın da alt ve üst çenede dolgu ve kanal tedavileri oldu. Hekim olarak hastaya yaklaşımı çok güzel, tedavileri de başarılı. Tek kelimeyle tavsiye ederim herkese.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Sinan Kasım Muayenehanesi Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

Diş Hekimi fobisi olan ve küçüklükten beri dişci koltuguna zorla oturtulan birisiyim .Buraya çok büyük korkularla geldim ancak karşılanma anından tedavi süreci de dahil olmak üzere her şey çok güzeldi .Sinan Bey işini ciddiyetle yapan çok tecrübeli bir hekim .İşlem sonunda tam istediğim gibi eksiksiz bir ağız bakımına sahip oldum . Diş taşlarım tamamen temizlendi ve politür işlemi uygulandı.Temiz ve ferah olan bu kliniği herkese tavsiye ediyorum . Ben çok memnun kaldım .


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Sinan Kasım Muayenehanesi

Ortodontik tedavi icin buraya basvurdum. Güler yüzlü ilgili davrandilar. Tedavi sürecim boyunca devamli bilgilendirmeler yaptilar. Mekan olarak temiz, ferah, ve hijyenik bir mekana sahipler. Sinan Kasim hocamiza ve ekibine teşekkür ediyorum iyiki sizleri tercih etmisim.


D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Sinan Kasım Muayenehanesi Implant tedavisi

Ben arkadas tavsiyesi üzerine implant yaptırmak için Dt.sinan Kasım in muayenehanesine gittim.güler yüzlü ekibi sayesinde içeri girer girmez korkularımın azaldığını hissettim. Sinan beyin tecrübeli yaklaşımı,implant hakkında bilgilendirmesi, detaylı anlatımı sayesinde kararımı verip tedavime başladık, son derece işini iyi yapan bir hekim ağrı sizi hissetmeden vidalar yerleştirildi iyileşme süreci başladı. herkese tavsiye edeceğim sıcak tertemiz bir muayenehane


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Sinan Kasım Muayenehanesi

Ben dolgu ve diş taşı temizliği yaptırdım çok memnun kaldım.Mesleki olarak gayet başarılı, tecrübeli, güler yüzlü ve hastayı rahatlatan bir tavrı var. İşleme başlamadan önce beni güzel bir şekilde bilgilendirdi. Koltuğa güvenle oturdum ve memnun bir şekilde kalktım.Tedavim güzel bir şekilde sonuçlandı. Doktoruma ve ekibine teşekkür ediyorum


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Diş Gıcırdatma
  • Diş Çürükleri
  • Diş ve Diş eti hastalıkları
Tümünü göster

İlgili aramalar