Adres

Özel Türkiye Hastanesi
Merkez Mahallesi Darülacaze Cad. No:14/1, Şişli

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu


Hizmetler


Merkez Mahallesi Darülacaze Cad. No:14/1, Şişli

Özel Türkiye Hastanesi

8 hasta/danışan görüşü

Genel skor

M
Doğrulanmış
Konum: Özel Türkiye Hastanesi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

Çok fazla doktor değiştirdim. Böyle iyi bir doktora anca denk geldim. Keşke ilk kızımda da tanıyıp getirseymişim dedim. Geçen hafta iki kızım içinde randevu oluşturdum. Öncelikle çok yoğun bir doktor en erken 9 gün sonra randevu verdiler sanırım. Tanışınca neden bu kadar yoğun olduğunu anlıyorsunuz. Güler yüzü, her sorunuza sıkılmadan sakince cevaplaması, konu hakkında sizi bilgilendirmesi o kadar iyi ki.. Her ay kızımı kesinlikle Şükrü Beye getireceğim. Çok memnun kaldım. Doktor arayışındaysanız mutlaka Şükrü Bey’i denemelisiniz, pişman olmayacaksınız.

S
Doğrulanmış
Konum: Özel Türkiye Hastanesi Diğer

2018 yılında kızımız doğduktan 4-5 aylıkken olumlu yorumlara bakarak gitmeye karar vermiştik, doktor o kadar yoğundu ki 2 oda arasında kapı açmışlar sırayla iki tarafa da yetişip çocuklara bakıyor ve bir sonrakine geçiyordu.
Yaklaşık 4 ay gittik. Gece çok terliyor dediğimizde D vitaminini belirttiği oranda verilen şişeler bitene kadar kullandık.
Ancak aşırı D vitamini yüklemesi yapılmış, fazlasının zararları olabiliyor, neredeyse 3 yaşında oldu ara ara baktırıyoruz haala o zaman ki D vitamini yüklemesi kullanılıyor,
Diğer sorun ise tuvaleti yapacağı organ neredeyse kapanacakmış bunun kontrolü yapılmamıştı. Maalesef bizim için iyi bir deneyim olmadı.

Uzm. Dr. Şükrü Cido

Günlük D vitamini ihtiyacı 400 ünite olmakla beraber kişisel durumlara bağlı 1000 üniteye kadar verilebilir. Eğer verilen dozun ihtiyacını karşılamadığı düşünülüyorsa , arttırabiliriz. İzlemde hemen d vitamini seviyelerine veya ciddi tetkiklere yönelmek çok tercih edilen bir durum değildir. Vaginal yapışıklık konusunda da bebeklerde basit bir tahrişe bile bağlı yapışıklık olabilir ve gereksiz müdahale, östrojen kremleri verilebilir. Biz idrarla ilgili bir problem yoksa , bezden kurtulunca değerlendirme yapmanın uygun olduğunu düşünüyoruz. Bu arada bir yaşımıza kadar muayene sırasında mutlaka pişik ve genital muayene yapmaya gayret ediyoruz. Yine de muayene sırasında problem olmayıp daha sonra yapışıklık kolaylıkla oluşabileceğini hatırlatıyorum. Samimi uyarılarınız için teşekkür ediyorum. Yoğun olduğum doğrudur, buradaki en büyük etken bizim hastamızla geçirdiğimiz süre konusunda rahat olmamızdandır. Hastamın memnuniyeti , çok fazla kişiye yardımcı olmaktan daha önemli . İki odamın olması karşılıklı paylaşımlarımız bitince, diğer hastamla daha fazla vakit geçirmek maksadıyladır.

D
Doğrulanmış
Konum: Özel Türkiye Hastanesi Diğer

Merhabalar, ben çok eski bir çocuk hastanız. Şu an 20 yaşındayım. İdrar yolu problemiyle sizde tedavi görüyordum(2006). Tedavim başarılı sonuçlanırsa bana kitaplığınızın üstündeki oyuncağı verecektiniz. Tedavim başarıyla sonuçlandı ama o oyuncağı hiç alamadım. Mazi kalbimde yaradır.

F
Doğrulanmış
Konum: Özel Türkiye Hastanesi

Kızım 9 yaşında doğduğundan beri Şükrü Cido bete götürüyorum.Çok memnunum işinin ehli,çocuklara karşı çok sevecen ve bize göre Türkiyede üstüne çocuk doktoru yok.Kime önerdiysem hep bana teşekkür için dönüş yapmışlardır.Allah ondan razı olsun.Mutlaka randevu alın çok yoğun oluyor.

Doğrulanmış

Azra'mızın 1 yaşında beri doktoru Şükrü Bey gerek mesleki yeterliliği, gereksiz ilaca boğmaması; gerekse yüksek enerjisi, ilgisi ve çocuklara yaklaşımıyla mükemmel bir doktor. Haliyle meslektaşlarına göre açık ara yoğunlukta fakat hastalarına bunu hissettirmeyecek kadar pozitif bir insan. Bu kadar yoğun çalışan bir doktorun, acil durumlarda gece gündüz demeden ulaşılabilir ve çok yardımcı olması ise ona çok saygı duymamıza bir başka sebep. Kızımız bırakın doktor fobisi hastanede bir başka branş doktoruna gitsek bile Şükrü amcasına uğramadan hayatta çıkmaz :) Tereddütsüz önereceğimiz Şükrü Bey'e teşekkür ve iyi dileklerimizle.

C
Doğrulanmış

çocukların sevgilisi, gereksiz ilaç vermekten özenle kaçınan, son derece bilgili ve herzaman ilgili mükemmel bir doktor.4 senedir oglumun sevgili doktoru.

M

Muhteşem bir doktor kardeşimin doktoruydu kardeşim suan onaltı yaşında şimdi benim bebeğim doğdu ve şükrü beyden başkasına guvenebılecegımı sanmıyorum çok ilgili çok bilgili ve çocukları seven bir doktor kolay kolay ilaç verme taraftarı değil. Süper bir doktor

Z
Doğrulanmış

Alı Emır çok şanslı bır çocuk ,sızın gıbı mukemmel bır hekıme sahıp oldugu için Allah tum guzellıklerı sızde toplamış Istedıgım zaman rahatlıkla arayabılıyoruz gece gunduz tatıl sızı çok sevıyruz yıkı varsınız

Hata oluştu, tekrar deneyin