Tuğçe Özbek Çağlar, Diş Hekimi Ankara

Uzm. Dt. Tuğçe Özbek Çağlar

Kaydet

Diş Hekimi, Ortodonti

20 görüş

Kaydet


Adresler (2)

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Diş Hekimi Randevusu

Ortodonti Randevusu

Randevu +38 daha fazla

20'lik Diş Çekimi

Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

Ağız Koruyucusu

Tümünü göster


Ramazan Arslan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Ortodonti uzmanı Tuğçe Özbek Çağlar, 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde başladığı yüksek lisans eğitimini dereceyle bitirm...

Daha fazla


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


AnkaraAnkaraAnkara


Güneşevler Mah. 126.Sok 18/C,

Ramazan Arslan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Diğer Hizmetler


AnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkara


AnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkara


AnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkara


AnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkara

20 hasta/danışan görüşü

Genel skor

S
Doğrulanmış
Konum: Ortodonti Randevusu

İlk başta görüntü sebebiyle başvurduğum tedavide daha başka sorunlarımın olduğu ortaya çıktı. Tuğçe ablam her zamanki titizliği ve profesyonelliği ile her şartta tedavimi çok güzel sürdürdü. Benim vok pimpirikli olmama rağmen her sorumu sabırla gerek telefondan gerekse yüz yüze cevapladı. Tedavinin zor süreçlerinde bile acaba nolucak diye hiç düşünmedim çünkü kendimi emin ellere emanet ettigimi biliyordum. Şu an tedavim bitti ve konusmamdaki bozukluklar vs. hepsi düzeldi. Burdan ona tekrardan çok teşekkür ediyorum

Doğrulanmış
Konum: Ortodonti Randevusu

Tel tedavisi olmam gerekiyordu. Gittiğim birçok hekimden diş çekimi artı vida tedavisi uygulayarak uzun bir süreçte bu tedaviyi gerçekleştirebileceklerini söylüyorlardı. Fazlaca doktor araştırdim ve gezdim. Sonrasında Tuğçe Hocamla karşılaştık. Kendisi bu tedaviyi diş çekimi olmadan yapabileceğini söyledi. Kendisine vida da istemediğimizi söylediğimde yapabileceğini bunun süreden uzayacağını ama olabileceğini belirtti. Dediği gibi de yaptı. Hatta süre olarak dediğinden kısa süre içerisinde olabilecek şeklinden iyi halde tedavim bitti. Kendisine ilgi ve güler yüzlülüğü için çok teşekkür ederiz.

N
Doğrulanmış
Konum: Ortodonti Randevusu

Tuğçe hocamla uzun zaman araştırma yaparak tanıştım.Gitmis olduğum doktorlar çok zor bi vaka olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söylediler.Moralim çok bozuldu doktor doktor gezmeyi bırakıp ameliyat olabileceğim en iyi yeri araştırmaya başlamıştım.Arkadasimin tavsiyesiyle renyum dış polikliniğine gittim.sahibi olan tuğçe hocamla tanıştım ve kendisinin uzman doktor olduğunu ve hacettepe ve turkiyede dereceli bi hekim olduğunu öğrendim.Kendisi de zor bi vaka olduğunu ancak ameliyatsız bir şekilde tedavisini başarabileceğini söyledi.O kadar ilgili olması ve hastalarıyla birebir ilgilenmesi,hakkında yaptığım araştırmalar sonucunda iyki dediğim tuğçe hocamla tedavime başladım ve şuan çok güzel sonuç aldım tedavimde sona yaklaştık.Kendisine sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum.tedavimin bu kadar güzel bi sonuca varacagini tahmin etmiyordum.ortodonti için gerçekten güven istiyosaniz bence Renyum kliniğine uğramalısınız.Ayrica babam renyum da sinuslift ameliyatı oldu ve 12 adet implant yaptirdi.O da çok memnun kaldı.Tugce hocam ve klinigindeki tüm hekimlerine ailecek teşekkür ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

A
Doğrulanmış
Konum: Ortodonti Randevusu

Kızımın dişlerindeki yamukluk ve çene darlığı tedavisi için doktor ararken yaptığımız arastırmalardan sonra Tuğçe hocamıza gitmeye karar verdik. Daha ilk muayene randevusundaki guleryüzü, bilgisi ve tecrübesiyle dogru ellerde olduğumuza emin olarak tedaviye başladık. Tel tedavimiz sonunda cocugumun dişleri cok güzel oldu hocamdan Allah razı olsun cok emek verdi. Surec boyunca bizi her zaman acıklayıp bilgilendirdi. Ortodonti tedavisi isteyen herkese Tuğçe hocama muayene olmadan asla tedaviye baslamamalarını öneririm. Tekrardan herşey için çok sagolsun.

D
Doğrulanmış
Konum: Ortodonti Randevusu

İki yıl önce pek çok yerde ancak ameliyatla düzeltilebileceği söylenen dişlerim Tuğçe Hanım'ın tedavisiyle birlikte çok çok iyi bir seviyeye geldi. Üst damağım oldukça dardı, alt ve üst çenedeki dişlerim eksikti, çarpıklık ve açık kapanış vardı. Süreç sonlandiginda bütün bu kusurlar Tuğçe Hanım'ın uzmanligi ve tedavisi sayesinde giderilmisti. Bu kadar guleryuzlu ve basarili bir hekim oldugu icin ve ayrica tedavi surecini en iyi sekilde yonettigi icin kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum.

R
Doğrulanmış
Konum: Ortodonti Randevusu

Yaklaşık bir buçuk yıl oldu ortodonti tedavime başlayalı ve şuan son aşamasındayım sonuç çok güzel oldu. Benim dil yapım uzun olduğu için dişlerimin hepsi ayrıktı ama Tuğçe hocam gibi güzel ve işinin ehli bir insana rastladığım için tedavi süreci çok güzel ve rahat geçti. Tuğçe hocamla tedavi süreci çok eğlenceli geçiyor, sohbeti çok hoş, müzikleriyle sıkıcı bir muayene değil tam aksine enerji yükselten Bi muayene oluyor. Genelde insanlar dişçiye gitmeye tedirgin olurken ben koşa koşa sevine sevine giderdim. Kısacası Tuğçe hocam eşittir güzel sonuçlar, güzel gülüşler. :) Ellerinize emeğinize sağlık hocam herşey için çooooookkkk teşekkür ederim

Z
Doğrulanmış
Konum: Diğer

Yaklaşık 1.5 seneden beri dişlerimdeki yapısal ve şekilsel bozuklukların tedavisi için Tuğçe hanımın takibindeyim. Bu süreçte kendisinden ve tedavi sürecinden ziyadesiyle memnun kaldım. Bu nedenle de tedavinin ilerleyen aşamalarında Ankara dışında yaşamama rağmen kendisiyle tedaviye devam ettim. Bu süreçte kendisi de sağolsun çok yardımcı oldu. İşinde iyi, yaptığı işi yarım bırakmayan, özverili bir hekim. Kendisine buradan da teşekkürlerimi iletiyorum.

Ö
Doğrulanmış
Konum: Diş Hekimi Randevusu

Dişlerimin görüntüsünden çok rahatsızdım. Ön dişlerim küçük, araları acık ve rengi sarıydı. Gittiğim başka yerlerde zirkonyum kaplama yapmayı önerdiler ama dişlerim zaten küçük olduğu için ufalttırtmak istemedim. Benimle en çok ilgilenip bilgilendiren Tuğçe hocamla tedaviye başladım. Dişlerime önce diş beyazlatma tedavisi uygulandı. Dişlerim bembeyaz oldu ve hassasiyet çok olmadı. Daha sonra ön dişlerimi kompozite dolguyla büyüttü. Sonuçtan cok memnunum. Hem ana dişlerime zarar verilmedi hem de boyutları büyütüldü çok doğal ve güzel oldu. Tuğçe hocamın ellerine sağlık tam bir sanat eseri gibi oldu. Şimdi sürekli gülümsemek istiyorum çok mutluyum. Hastasına cok değer veren ve işini en profesyonel şekilde yapan hocamı herkese tavsiye ederim.

M
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Dişlerim yamuktu ve üst çenemde fazladan diş geliyordu bu yüzden Ankara Üniversitesine başvurdum doktorum Tuğçe Hocaydı ki kendimi bu yönden çok şanslı hissediyorum, gerek tedavi sırasında bana neler yapılacağından bahsederek endişemi ortadan kaldırması gerek güleryüzlüğüyle her şeyiyle mükemmel bi süreçti.
Kendisi çok nazik,naif,egosu olmayan,kolayca iletişime geçebildiğimiz,tedaviyle alaklı bir şey sorunca acaba kızar mı diye tereddüt etmediğimiz birisi,mesleğine saygılı ve çalışkan bir doktor.
Benim üstteki fazla dişlerimi çekmeden diğer dişlerimle hizaya getirdi uyguladığı tedaviyle ailemdeki kişiler şaşırıyor o dişler nasıl çekilmeden aşağıya indi diye.
Covid sebebiyle tedavimiz biraz uzadı ama buna değdi.
Kendisiyle iyi ki tanışmışım tedavi sonrasında yine yardımcı oldu eski hastam demeyip bu beni çok mutlu etti.
Çok teşekkür ediyorum hocama verdiği emek için,bir gün mutlaka kliğine gitmek istiyorum.

I
Doğrulanmış
Konum: Diğer

Diş yamukluğu ve alt çene küçüklüğü ile doktoruma başvurdum önce 8 ay kadar aprey plak tedavisi uyguladı ardından 2,5 sene tel tedasi uyguladı sonuç gerçekten çok güzel ve sağlıklı ilerledi

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Ortodonti uzmanı Tuğçe Özbek Çağlar, 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde başladığı yüksek lisans eğitimini dereceyle bitirm...

Daha fazla


İlgili aramalar