Op. Dr.

Turgut Türkel verifiedCreated with Sketch.

Çocuk cerrahisi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • A

  turgut bey çok profosyonel ve bir o kadar da işinin ehli bir doktor.
  ameliyattan öncesi ve sonrasında bütün sorularımıza cevap aldık ve rahat rahat gittik o gün hastaneye.. kesinlikle doğru bir seçim yapmışız.. genel anestezi sunnet ameliyatından 1 saat sonra taburcu olduk... oğlumda gayet memnun durumundan.. kesinlikle tavsiye ediyorum..

 • Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  12 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • A

   turgut bey çok profosyonel ve bir o kadar da işinin ehli bir doktor.
   ameliyattan öncesi ve sonrasında bütün sorularımıza cevap aldık ve rahat rahat gittik o gün hastaneye.. kesinlikle doğru bir seçim yapmışız.. genel anestezi sunnet ameliyatından 1 saat sonra taburcu olduk... oğlumda gayet memnun durumundan.. kesinlikle tavsiye ediyorum..

  • O
   Konum: Doruk Özel Bursa HastanesiHizmet: Ozofagus atrezisi ameliyatı

   Turgut bey tecrübesi ve profesyonelliğin yani sıra insanlığı ve insancılligi, iyi niyetliligi, insanı rahatlatan davranış tarzı ile kesinlikle mükemmel bir doktordur. Oğlumun doğumu gerçekleşti ve oglumuzda ozofagus atrezisi olduğunu duyduk ve kesinlikle acil bir şekilde ameliyat olması gerektiğini bize bildirdiler. Öğrendikten sonra neredeyse yıkılma durumuna gelmistik. Ameliyat olmaması durumunda yaşama şansı yoktu. Biraz araştırmamız neticesinde bütün yonler ve yollar Turgut beye çıktı. Bizim durumumuz ile ilgili kendisine bilgimizde gitmiş. Bende yanına gittim ve inanılmaz bir şekilde beni rahatlattı doğumdan sonraki güne ameliyat planladı çocuğumuzu da aynı gün görev yaptığı hastaneye aldırdı. İki saatlik çok başarılı geçen ameliyati sonrasında çocuğumuz oldukça iyi durumda. Oglum 9 aylık olmasına rağmen Turgut beyin ilgi ve alakası hala aynı şekilde eksilmeden ve çoğalarak devam ediyor. Ayni zamanda bu alakadarlik durumunun sadece bize özel bir durum olmadığını gördüm. İnsani değerlere ve İşine gosterdigi özen doğrultusunda kendisine cok teşekkür ederim.

  • P
   Konum: Doruk Özel Bursa HastanesiHizmet: Sünnet

   Alp 3 ayını doldurduğunda sünnet olmaya karar verdik araştırma yaptığımda internet yorumları ve çevremdekilerden Turgut Bey in adını duydum tavsiye üzerine kendisine gittik zamanlamanin doğru olduğunu ve operasyonun hangi yöntemlerle olabileceğini çok açıklayıcı bir şekilde anlattı. 25.10.2017 da sunnetimiz oldu. Sünnet sonrasında da çok ilgilendi. Kendisine buradan da çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Benim gibi internet ten yorum arayan annelere faydalı olmak amacıyla yaşadıklarımı paylaşmak istedim.

  • Beş yaşındaki kızımın fıtık ameliyatını yaptı ameliyat öncesi konuşmalarıyla bizi çok rahatlattı ameliyat sonrası ilgisindende çok memnun kaldık teşekkür ederiz...

  • S

   Oğlumun inmemiş testis operasyonunu gerçekleştirdi sonrasında en ufak bir problem yaşamadık. Insanın evladı söz konusu olunca herşeyin en iyisini ister tabi doktorununda. Hem ilgili hem güleryüzlü bizi o kadar rahatlattı ki Turgut beye gitmekle ne kadar doğru karar vermişiz. Tanıdığım en iyi doktorlardan kendisi Allah razı olsun ondan elleri dert görmesin inşallah ki insanlara faydalı olmaya devam etsin...

  • A

   geçen hafta oğlumun sünnetini yaptı.hiç sorun yaşamadık çabucak ayaklandı.hem hekimliğine hemde insanlığına hayran kalmamak mümkün değil.tavsiye ederim

  • S

   harika bir uzman hekim.hem kişiliği hemde yaptığı işi konusunda mükemmel biri. oğlumun sünnetini yaptı ,oğlum bu kadar çabuk ayağa kalkıp sorunsuz bir şekilde sürecin tamamlandığını görünce kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır....

  • S

   ben 10 üzerinden 10 verıyorum.adeta bir prikolog sankı aileyle ve cocukla iletişimi süper. kesinlikle tavsıye edebileceğim bir cerrah.karın fıtıgı ameliyatı olduk .amelıyat olduktan sonra süreklı yanımıza ugradı ,hıc yanlız bırakmadı.

  • A

   yaklaşık 1 sene önce 40 günlük bebeğimizi çok başarılı bir operasyonla sağlığına kavuşturan doktorumuz sn. Dr. TURGUT TÜRKEL e emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.Allah herkesin evladına sağlık versin.

  • A

   Geçen hafta sonu oğlum batuhanı fıtık ameleyatı ettirdim.İnnanın çok acı çekiryordu ağlıyordu.Ama şimdi durumu gayet iyi size küçük bir teşekkür etmek istedim.