Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Alemdağ Cad. Sezer Sk. No:3-5 Ümraniye - İstanbul, Ümraniye
Özel Çakmak Erdem Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu


Hizmetler


Alemdağ Cad. Sezer Sk. No:3-5 Ümraniye - İstanbul, Ümraniye

Özel Çakmak Erdem Hastanesi

5 hasta yorumu

Genel skor

Doğrulanmış kullanıcı

Bugün 2 çocuğumuzda Yılmaz beye götürdüm, çok ilgili bir doktor, detaylarına kadar Güler yüzü ile anlattı. Bundan sonra hep Yılmaz beye gidicez teşekkürler Ebru güzel

Doğrulanmış kullanıcı

İşini iyi yapan bir doktor. Bir önceki doktoru soğuk tavırları, gereğinden fazla tahlil yazması ve bebeğin hastalığı konusunda yüzeysel bir şeyler söyleyip bir sonraki hastaya geçme çabası sebebiyle bıraktık. Yılmaz Bey'i buradaki tavsiyelerin de katkısı ile tercih ettik; isabetli de olmuş; yukarıda sıraladığım olumsuzlukların hiçbirini yaşamadık; bilakis bebeğin durumu konusunda çok açıklayıcı bilgiler verdi; işini aceleye getirip hasta yakınını tedirgin etmiyor; aklınızdaki soruları sormak için kendinizi rahat hissediyorsunuz, zaman bulabiliyorsunuz. Az sayıdaki bu tür doktorların video kaydını alıp tıp fakültelerinde öğrencilere doktor hasta diyaloğunun nasıl olması gerektiğini uygulamalı göstermek ve öğrencilerin bu alanda başarılı olduklarından emin olduktan sonra mezun etmek lazım. Teşekkürler Yılmaz Bey.

C

ÇOCUKLARIMI SÜREKLİ DOKTOR YILMAZ BEYE GETİRİYORUM GÖREBİLDİĞİM EN İYİ ÇOCUK DOKTORUDUR. HERKESE TAVSİYE EDERİM. UMARIM ERDEM HASTANESİNDEN HİÇ AYRILMAZ ....

Z

BEŞ YILDIR ERDEM HASTANESİNE GİDİYORUM.ÇOCUKLARIMIN TEDAVİ VE KONTROLLERİNDE YILMAZ BEYDEN ÇOK MEMNUNUM.HEM BİLGİSİ HEM ÇOCUKLARA VE EBEVEYİNLERE DAVRANIŞLARI ÇOK İYİ. ÖRNEĞİN ÇOCUĞUNUZ ZATÜRE OLMUŞ.MORALİNİZ SIFIR.YILMAZ BEY HEM ÇOCUĞUN TEDAVİSİNİ YAPIYOR HEM SİZİ DE SAKİNLEŞTİRMEYİ BAŞARIYOR.UMARIM ERDEM HASTHANESİNDEN AYRILMAZ.

A

Hastahanenizi sadece cocuk doktorumuz Yılmaz Bey'den dolayı tercih ediyorum.hasta yaklaşım deneyim son derece memnun edici.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet