Adresler (3)

BalDent Diş Klinikleri- Bigadiç
Abacı Mah. 1 Temmuz Cad. No: 46, Bigadiç , Balıkesir

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster
Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Normal Randevu


BalDent Diş Klinikleri- Karesi
Paşa Alanı Mah. 200. Sokak 7/A Kamçı Apartmanı, Karesi, Balıkesir

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster
Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Normal Randevu


BalDent Diş Klinikleri- Altıeylül
Bahçelievler Mah. 100. Teknik Lise Cad. No: 135-137/A/1, Altıeylül, Balıkesir

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster
Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Normal Randevu


Hizmetler

Diğer Hizmetler


Abacı Mah. 1 Temmuz Cad. No: 46, Balıkesir

BalDent Diş Klinikleri- Bigadiç


Paşa Alanı Mah. 200. Sokak 7/A Kamçı Apartmanı, Balıkesir

BalDent Diş Klinikleri- Karesi


Bahçelievler Mah. 100. Teknik Lise Cad. No: 135-137/A/1, Balıkesir

BalDent Diş Klinikleri- Altıeylül

Özgeçmiş

Hakkımda

Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (2014) mezunuyum. BalDent Diş Kliniklerinde Diş Hekimliği alanında hizmet veriyorum.


12 hasta/danışan görüşü

Genel skor

N

Ben memnunum. Yunus Emre Bey bana göre hastasıyla çok ilgili bir doktor. Sadece ben ilçedeyim kendisi Balıkesir'de o yüzden az görüyoruz ama sorun olduğunda diğer doktor arkadaşlarına yönlendiriyor. Ben hiç çözümsüz kalmadım. İmplant ve dolgu tedavimi yaptırdım. Tedavilerimden şu anda memnunum.

A

Yunus Emre Bey harika bir doktor. Yıllardan beridir ailecek hep oraya gidiyoruz. 2 implant tedavimi yaptırdım. Tedavim süper. Kendisinin ellerine sağlık. Kendisiyle diyalogumuz, insanlara yaklaşımı çok güzel ve çok yardımcı oluyorlar.

F

Doktorum çok iyi. Yunus Emre Bey çok hassas çalışıyor, çok sakin, çok efendi, işinin ehli ve eli çok yatkın bir doktor. İnsana koltukta çok güven veriyor bu anlamda çok memnunum. İmplant tedavimi yaptırdım. Tedavimden memnunum herhangi bir sıkıntım yok. Daha öncesinde farklı bir yerde tedaviye başlamıştım ama yarım bırakmak zorunda kaldım. Sonrasında arkadaşımın tavsiyesi üzerine Yunus Emre Bey'le görüşme sağladım. Şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Yapılacak diğer işlemlerim var onları da kendisine yaptırmayı düşünüyorum.

B

Ben çok memnun kaldım. Sürecim çok iyi ilerledi. Şu anda da çok memnunum. Daha öncesinde gitmeye bir türlü cesaret edememiştim. Orayla bu süreci hallettiğim için mutluyum. 4 tane implant tedavimi yaptırdım. Yunus Emre Bey çok yardımcı oldu. Kendisi dişlerimi çok güzel yaptı.

M

Doktorumuz eli çok hafif. Ben çok memnunum. 10 numara doktor. Herkese tavsiye ederim. İmplant, dolgu ve diş temizliği işlemi yaptırdım. Tedavilerimden memnunum.

Ş
Doğrulanmış
Konum: BalDent Diş Klinikleri- Bigadiç Diğer

Bigadiç kliniğinde görmüş olduğum implant diş yapımında doktor yunus emre bey gerçekten çok başarılı idi. Efendi dürüst kibar tam bir beyefendi kendisinden çok memnunum bir dış sorunum olsa tekrar gideceğim tek adres herkese tavsiye ederim hocam iyi ki varsın.

E

Kendisi öncelikle mükemmel bir hekim, inanılmaz derecede hızlı bir doktor. Ben kendisine implant tedavisi yaptırdım, bu zamana kadar hep dişçilerle sorun yaşayan biriyim, bu süreçte bana çok nazik ve çok narin bir şekilde davrandı, hiçbir şekilde canımı yakmadan işlemlerini yaptı, her zaman dişçilerle sorun yaşayan biri olarak bu zamana kadar gördüğüm en iyi doktor diyebilirim, iletişimi çok kuvvetlidir, kişiyi çok güzel sakinleştirir, çevremdeki herkese de kendisini tavsiye ediyorum.

T

Kendisine alt ve üst çene olmak üzere komple implant tedavisi yaptırdım, çok memnunum. Bu süreçte en ufak bir şikayetim dahi olmadı, yaptığı bütün muayenelerde de gayet iyiydi, günü gününe ve düzenli olarak her şeyimi yaptı, hala da tedavi sürecim devam ediyor.

F

Ben kendisinden gerçekten çok memnunum, son derece işinin ehli ve davranışı da bir o kadar güzel bir doktor olduğunu düşünüyorum. Kendisine implant tedavisi yaptırdım, yaptırdığım işlemden de memnunum,hala da sürecim devam ediyor.

N

Biz kendisine ailecek gittik, çocuklarımızla birlikte tedavi olduk, üç tane çocuğum var, ben de tedavi oldum. Bugüne kadar diş çekimi, diş dolgusu, köprü işlemi, kanal tedavisi gibi hemen hemen bir çok işlemi yaptırdık diyebilirim, hatta ben ablam ve arkadaşlarım olmak üzere bir çok kişiye de kendisini tavsiye ettim. Doktorumuzun tedavi süreci kısa, kısa sürede işlemlerini yapıyor, eli çok çabuk diyebilirim, aynı zamanda yaptığı işlemleri de çok güzel yapıyor ve hastasıyla çok güzel ilgileniyor, lüzumsuz ilaç da yazmıyor, lüzumsuz diş çekimi gibi işlemler yapmıyor, tedavi sürecinde ne yapılması gerekiyorsa onu yapıyor diyebilirim, kişilik olarak da kendisini çok beğeniyorum, hastalarını düşünen bir doktor, işinin de uzmanı diyebilirim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular