Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 247 profil ziyareti var

1999 yılında Adana Fen Lisesi'ni kazandım. 2000 yılında İngiltere Canterbury Collage'da yabancı dil eğitimimi aldım. 2002 yılında Adana Fen Lisesi'nden Onur Belgesi ile ödüllendirilerek… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
20 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S

  Araştırarak gittim.Yaklaşımını çok beğendim.Pinpirikli bir bayanım, çok doktor değiştirdim. Kist problemim vardı. Güvenemiyordum kolay kolay.İfade edişi, söylediklerime çok güzel karşılık verip anlatması,bişeyleri izah etmesi çok güzel.Takip ve yönlendirmesinden de memnundum.Kontrollerim oluyor.Kendisinden çok menunum ve gidenlerinde bir sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum.

  Zeynep Saatlı2018-06-01

  Güzel sözleriniz için teşekkürler, geçmiş olsun.

 • S

  İnanılmaz bir doktor.Küçük bir ameliyat geçirdim.Hiç ağrım olmamıştı.Hemen ayağa kaltım sayesinde sağolsun.Bundan sonra başka bir doktora gitmem.Güleryüzlü.Panik yaşıyorsanız korku duyuyorsanız bunları hemen alıyor, telkin ediyor.Takibi çok iyi.Benim unuttuğum randevumu bile kendisi hatırlattı bana.Çok çekincelerim vardı.Her anlamda çok iyi.Çok ilgili.Kuzenime de tavsiye ettim kendisini.İnanılmaz bir doktor. Sağolsun o olmasa Başka bir doktora ameliyat olacağımı düşünmüyordum.

  Zeynep Saatlı2018-06-01

  Teşekkürler güzel sözleriniz için, çok geçmiş olsun:)

 • K

  Kontrol amaçlı gitmiştim kendisine.Hem hizmetinden hemde hastayla olan ilişkisinden memnun kaldım.Bir daha rahatsızlığım olsa kendisi için tekrar kalkıp istanbuldan İzmir'e giderim.Güleryüzlü ,sakin ve hastaya güven veren biri.Muayene anındaki ilgisinden ve bilgisinden çok memnun kaldım.Çok iyi bir doktor.Kendisini seviyorum.

  Zeynep Saatlı2018-06-01

  Böyle güzel sözleriniz için çok teşekkürler, İstanbul'dan gelecek kadar güven uyandırmışsam ne mutlu bana:)

 • H

  Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim.Çok memnunum. Her konuda hastalık konusunda da diyalogda her zaman iletişimdeyiz kendisi ile.Tedavisinden çok memnunuz.İlk önce iletişimi daha sonrasında vermiş olduğu tedaviden memnundum.Geri dönüşleri var.İletişim konusunda sıkıntı yaşamıyoruz.Verdiği ilaç tedavisi çok iyi geldi.Hekimliği olsun insanlığı olsun her yönden çok iyi bir doktor.Herkesede tavsiye ederim.

  Zeynep Saatlı2018-06-01

  Bu güzel sözleriniz için teşekkürler, geçmiş olsun.

 • G

  Tavsiye üzerine gittim.İnsancıl davranışı, teşhisi ,kararlı davranışı, hastaya yaklaşımı çok güzel. Net bir tavır ortaya koyuşu çok iyi. Tedavisinin çok iyi olması beni çok memnun etti.Güzel davranışlar sergiliyor.Çok memnun kaldım.Hiçbir problem olmadan herşeyimizi hallettik.Başarılarının devamını diliyorum.Bu güzel davranışları için ona çok teşekkür ediyorum.Sağlıklı ve mutlu günlerde tekrar kendisi ile görüşmek istiyorum.

  Zeynep Saatlı2018-06-01

  Güzel sözleriniz için ben teşekkür ederim, geçmiş olsun tekrar.

 • A

  Deneyimlerini de araştırmıştım.Çok iyi olduğunu öğrendim.Bundan 1.5 ay öncesinde vajinusmus tedavisine başladım.Bana ve eşime ciddi yardımları oldu.Sorunumuzu atlattık. Zaman zaman konuşuyoruz.Çok memnun kaldım kendisinden.Doktor-hasta ilişkisi içerisinde yakınlık ilgi ve alaka gösterdi.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Başka hastalara da yardımcı olabileceğini düşünüyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

  Zeynep Saatlı2018-06-01

  Güzel sözleriniz için teşekkürler, geçmiş olsun tekrar.

 • E

  Bir tavsiye üzerine gittim.Tedavi sürecimden memnun kaldım.Samimiydi tedavimi yarısını güleryüzlülüğü ve samimiyeti ile sağladı.İnsanlarda en çok aranan özellik karşısındaki kişinin onu dinleyebilmesi Zeynep Hanım'da böyle biri. Tedavimin %95 kısmını hallettik.Ara ara kontrollerim oluyor.Kendisini akrabalarımada önerdim ve onlarda çok memnunlar.

  Zeynep Saatlı2018-06-01

  Güzel sözleriniz için teşekkürler, gülümseme en iyi ilaç :) geçmiş olsun tekrar.

 • D

  Tavsiye üzerine gittim kendisine.Spiral taktırdım.Normalde bir bayan için zor bir muayene.Kendisi çok özenli yaklaştı.Memnun kaldım.Hiçbir sıkıntım kalmadı.Güleryüzlü bir doktor. Bir sıkıntım olursa ben yine kendisini tercih ederim.Yakınlarımada tavsiye ederim.

  Zeynep Saatlı2018-06-01

  Teşekkürler güzel sözleriniz için, geçmiş olsun.

 • D

  Referans üzerine gittim kendilerine.Çok ilgili doktor.Kontrollere gidiyodum çok memnun kalmıştım.Çok sakin ve çok içten. Güzel güzel anlatıyor herşeyi.Baştan salma değil.Ben çok memnunum.Herkesede tavsiye ediyorum.

  Zeynep Saatlı2018-06-01

  Güveniniz ve güzel sözleriniz için teşekkürler, geçmiş olsun tekrar

 • R

  Çok memnun kaldım.Vajinusmus şikayetim vardı.Çok yere gitmiştim. Psikiyatriye de gitmiştim. İşinde gerçekten iyi. 3 günlük zaman zarfında beni rahatlattı.Psikolojik olarak da hazırladı.Yaptığı bazı şeylerde çare buldu.Beni dinliyor. Güleryüzlü hastaya önem veriyor ve bunu hissettiriyor.Tedavisinden de memnun kaldım.Kız kardeşimede tavsiye ettim.Oda gidiyor kendisine.Gülen yüzü hiç solmasın.Başarılarının devamını diliyorum.

  Zeynep Saatlı2018-06-01

  Sağolun, ben de sizin gibi başarı öyküsü hastalarımla gurur duyuyorum. Geçmiş olsun tekrar.

Hakkımda

Hakkımda

 • 1999 yılında Adana Fen Lisesi'ni kazandım. 2000 yılında İngiltere Canterbury Collage'da yabancı dil eğitimimi aldım. 2002 yılında Adana Fen Lisesi'nden Onur Belgesi ile ödüllendirilerek mezun oldum. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazanarak 2008 yılında mezun oldum. 2014 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı‘nda uzmanlığımı tamamladım. 2016 yılında CİSED Cinsel Terapi Eğitimi'mi tamamladım. Mecburi hizmetimi İzmir Menemen Devlet Hastanesi'nde tamamlayarak kamu görevimden ayrıldım. Halen kurucusu ve sahibi olduğum İnci Klinik'te hastalarıma hizmet vermekteyim.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı
 • Canterbury Collage İngiltere
 • Adana Fen Lisesi
 • Adana Ticaret Odası Anadolu Lisesi
 • Özel Çağ Koleji İlkokulu
 • Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) Cinsel Terapi Eğitimi
daha fazla

Deneyimler

 • İnci Klinik - Op.Dr.Zeynep Saatlı Muayenehanesi
 • İzmir Menemen Devlet Hastanesi
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı

Makaleler

 • Kısırlık

  10 Eylül 2018

  İnfertilite, yani halk arasında bilinen ismi ile kısırlık, sanıldığı gibi dünyanın sonu, korkunç bir durum değildir. Öncelikle kime infertil, yani kısır,...