Prof. Dr.

Abdülkadir Dökmeci

Gastroenteroloji

Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin
 • CRP Yüksekliği

  Hocam annemde CRP değeri 113 çıktı.Karaciğer enzim ve karaciğer ultrason sonuçları normal çıktı.Safra kesesinde 7 mm taş çıktı.Hepatit tahlilleri temiz çıktı.Kadın doğum kontrollerinde olumsuz bir sonuç çıkmadı.Batında maximum derinliği 9.5 cmye ulaşan asit izlendi.Sebepleri neler olabilir acaba ?

  VERILEN YANIT:

  Safra taşı olan bir hastada CRP yüksekliği olursa ilk akla gelecek safra kesesi ıltihabıdır. Bu durumda hastada karnın sağ tarafı ve sırta vuren ağrısı ve ateşide olur.
  Karında asit yapan çok farklı… Daha fazla

 • metastaz ve parasentez

  merhabalar babam 53 yasında ve 2005 yılında kolon CA nedeniyle ameliyat oldu ve 2008 yılında karacigere metastaz yaptıktan sonra tekrar ameliyat olup 2012de karaciger siroz ve en son agustos 2016 ise mide CA teshisi konuldu. mide CA dan sonra kemoterapi öngörüldü fakat bir kür kemoterapi aldıktan sonra… Daha fazla

  VERILEN YANIT:

  Hastada kanser ileri evrede peritonit metastaz yaptıktan sonra tedavi olanağı pek yok gibi.

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
4 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • 35 yasında yım Allah tan baska kımse korkmuyorum . 2005 yılında Samsun devlet hastasınde hepatıt Bdolasıyla 2 yıl tedavı ttıler (adı tedavi) sonra dr. efendı gulumseyıcı ve dalga gecercesıne karsında kı 26 yasındakı hastasına diğer hastaların içinde koridorda sirozsun dıyebıldı helal olsun dedım. ve Ankaraya dogru yol aldım ve Abdulkadır hocamla tanıstım 2007 de babacan yaklasımı ,gercekten hastasına herne olursa olsun gercegı soyleyebılmesı,cıddıyet ve guler yüzü aynı anda karsıya yansıtabılen,maddi anlamdada her turlü destegi sunabilen ve dalında mukemmel bir hoca hayatı boyunca mutluluklar dılerım .tek eksıgı bransındakı basarılar sayesınde yurt ıçi ve yurt dısı semıner ler nedenıyle genelde gittiğimde kendisine ulaşamamam olur heralde esenlıkler ve basarılar MEHMET OKUR.

 • Bir yakınım rahatsızlığımda bana tavsiye etti.Çok ilgili bir doktor sorunlarımı dinledi ve bana rahatsızlığımla ilgili hemen yardımcı oldu.Tedavimin çok kısa sürede çözümledi ve rahatlamamı sağladı.Yakınlarıma ve çevremdeki arkadaşlarıma çok rahat bir şekilde tavsiye ediyorum.

 • Daha Önceden tanıdığım bir doktordu.Eşimin rahatsızlığı ile gittik.Çok insancıl bir doktordur.Dalında uzman ve çok yardım severdir ayrıca çok da ilgili bir hekimdir. Hastasını her konuda tatmin eder ve çok güvenilirdir.Eşimin tedavisi hakkında bizi fazlasıyla bilgilendirdi. Buradanda kendisine çok teşekkür ederim.

 • KESİNLİKLE DALINDA ÇOOOK BAŞARILI BİR DOKTOR