Buradasınız: 
Ana Sayfa
Created with Sketch.
Göğüs Cerrahisi
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Adem Güngör
Prof. Dr.

Adem Güngör

Göğüs cerrahisi

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hasta değerlendirmeleri:

14 görüş

 • LY

  25.01.2017 Çarşamba günü babamı önce Allah'a sonra da Adem hocama emanet ediyoruz. Babamın akciğerinde kitle var, adem hocam ameliyat olabilecek durumda olduğunu ve cerrahi müdahale gerçekleştirmek gerektiği tavsiyesinde bulundu. Hocamızın bize yaklaşımı ilgi ve alakası işinde profesyonel olduğunu birkez daha gösterdi. Rabbimin izniyle Adem hocamın ALTIN parmakları bize de şifa olacaktır diye temenni ediyorum. Hocam siz Allah'a, babam size emanet. Rabbim tüm hastalara acil şifalar nasip etsin.

 • Babamın akciğerinde kitle vardı .Adem hocamıza ameliyat oldu çok başarılı bir operasyondu.Kesinlikle hocama övgü sözleri çok az kalır.Ben her şey için hoca çok teşekkür ederim.Böyle hocalara ihtiyacımız var.Hocamın o şifalı parmaklarıyla bir çok kişiye şifa verecektir.

 • Sevgili Hocama, en kalbi duygularımla teşekkürlerimi sunarım.Babamı 1 ay önce Küçük hüreli dışı karsinom tanısnın ardından çok iyi bir klinik muayenesi sonucunda ameliyatına karar verdik.Tabi ALTIN PARMAK Adem hocamdan başkasına da bu ameliyatı güvenip yaptıramadık. Rabbim yolunuzu bahtınızı açık etsin Adem hocam,Rabbimin izni Adem GÜNGÖR hocamın ALTIN PARMAKları sayesinde ameliyat sonrası kemoterapi ve radyo terapi almasına gerek kalmadı.Durumu çok şükür şu anda çok iyi,Sizinle grur duyuyoruz iyi ki varsınız.

 • SA

  3 Gün önce eşim Akciğer Bronşektazisi teşhisi ile sağ alt lobun alınması ameliyatı oldu. Sevgili Adem hocamız oldukça hassas olan, ağrı eşiği düşük olan eşime hem cesaret vererek hem de başarılı bir ameliyatla çok uzun ve sancılı süreceğini düşündüğümüz bu süreci rahatlıkla atlatmamızı sağladı. Kendisini ailemizden biri gibi hissettirdi. Son derece sağduyulu ve empatik bir yaklaşımla içimize su serpti. Eşim bile kendine inanamadı. Adem hocam size güvenmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bize gösterdiğiniz için çok teşekkürler... Siz Türkiye için bir şanssınız. Allah sizi başımızdan eksik etmesin.

 • Saygıdeğer Adem Hocam,siz okadar değerli bir cerrah,o kadar mukemmel ve değerli bir insansiniz ki bunu anlatmaya kelimeler yetmez.Babami önce Allah'ın izniyle,sonra sizin o altın parmaklarinizla sağlığınıza kavusturdunuz ya hakkınızı nasıl öderiz bilemiyorum hocam.Allah yardımcınız olsun.Tum güzellikler sizinle olsun.Hosca ve sağlıcakla kalın.

 • Adem Hocamız, Dünya’nın ve Türkiye’nin sahip olduğu en iyi göğüs cerrahıdır. Belki çok iddialı bir cümle olarak gelebilir ama öyle bir insan düşünün ki hem alanı ile ilgili sonsuz bilgi birikimine sahip ve kendinden çok emin hem de hasta ve hasta yakını psikolojisini çok iyi bilen, yaşamış olduğunuz sıkıntılı süreçte sizinle arkadaş, abi olabilen ve inanılmaz mütevazı bir kişiliğe sahip. Adem hocamız babamızın akciğer ca ile ilgili ameliyatını 09.01.2015 tarihinde üst düzey teknik bir operasyonla gerçekleştirdi. Ameliyat sonrasında ki babamızın kontrollerini günlük olarak (Cumartesi-Pazar demeden) bizzat kendisi gerçekleştirdi. Şuan için rutin kontrollerimiz kendisinin gözetiminde devam ediyor. Eğer göğüs cerrahisi ile ilgili bir probleminiz varsa en doğru ve güvenilir adres Adem hocamızdır. Kendisi ne görüş bildiriyorsa gerçek odur.
  Kendisine babamız ve ailemiz adına sonsuz teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz.

 • 12 yıl önce akciğer ca nedeniyle babamın sol akciğerini hiç bir doktor ameliyat etmeye cesaret etmezken tümörle birlikte hocamız ameliyat etti ,tek akciğerle biraz nefes sıkıntısı olsa da halen hayatta çok şükür,hocamızın ellerine sağlık,,,

 • Alanında çok başarılı,mükemmel bir cerrah.Gayet açıklayıcı konuşmasıyla hastayı çok rahatlatıyor ve tamamen güvenilir.Ben ameliyat olmak için çok araştırma yaptım, doktor aradım iyiki ona ulaşmışım.

 • Mükemmel bir doktor. Sadece Türkiye'nin değil dünyanın sayılı değerlerinden. Onun gibi düzgün ahlaklı doktorların değerlerinin bilinmesi gerekir. Allah ona sağlık ve kuvvet versin.
  S.Samur

 • Çok olumlu yaklaşımları ve açıklamaları ile bizi çok rahatlattı.

 • babamın ameliyattan sonraki 3 aylık tüm kontrollerinde defalarca sormamıza rağmen ek(koruyucu) tedaviye ihtiyacı yok, çok çok iyi demişti. babamda kendisine çok güvendiği için asla bir başka doktora görünmek istemedi. fakat ameliyattan sonraki 1 yılın bitiminde maalesef babamın her yerini kanserin sardığını öğrendik. 1 yılın sonunda yalnızca üzgünüm dedi ve bizi 1 yıl önce göndermesi gereken onkoloğa gönderdi. maalesef 4 şubat 2013 itibarıyla sevgili babamızı kaybettik.

 • Annnemde metastatik akciğer karsinomu tespit edildi. Birçok hekim ameliyat olması gerektiğini söyledi. Annemin tetkiklerini alarak Adem Güngör Hoca'ya götürdüm. Metastazın bulunduğu yer nedeniyle ameliyat olmasına gerek olmadığını; bu durumdaki hastalarda radyoterapi ile cerrahi tedavinin başarısının aynı olduğunu belirtti. Böylece oldukça yaşlı olan annem gereksiz bir ameliyattan kurtulmuş oldu. Hocamıza sonsuz teşekkürler. Hekimlik sanatını iyi bilen ve kullanan cerrahların daha fazla olması dileğiyle, herkese sağlıklı günler.

 • hocama saygılarımı sunuyorum.Beni tekrar hayata döndürdü.ellerine sağlık 2010 yılı 8 ocak da ameliyatımı yaptı.

 • 2006 nisan ayında İZMİR'de Akc Ca teşhisinden sonra kemo-radyoterapi tedavileri devam ederken hocanın adını duydum.Tetkik sonuçlarını Ankara'ya oğlum götürdü.Ona babanı hiç beklemeden getir ameliyat yapalım diyor.Ben tedavi bitsin ondan sonra düşünelim dedim ancak keşke dinleseymişim.26.09.06 tarihinde sol akciğerin alt lopunu tümörle birlikte aldı.Bir hafta sonra 5 yıl bitiyor.Şu anda nefes azalması dışında önemli bir şikayetim yok.Öyle zannediyorum ki eğer hocaya zamanında gitseydim bu sıkıntım da olmayacaktı.Yani akciğeri ile sorunu olan hemen Adem hocama koşsun.O ne diyorsa o'dur.Her vakayı ameliyat etmez.Eğer netice alınacaksa op.eder.Beş yıldan beri kendisini takibediyorum.Ne mutlu bizlere ki böyle hocalarımız var.Allah kendisinden razı olsun.Önce Allahıma sonsuz şükürler sonra Adem hocama sonsuz teşekkürlerimi sunarım.