Dr. Öğr. Üyesi

Ahmet Altıntaş

verifiedCreated with Sketch.

Kulak burun boğaz

82 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

*2002 yılında İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ nden mezun oldu. *Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi uzmanlık eğitimini Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma hastanesinde… daha fazla

Adresler

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
82 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • F

  Uzun süredir burnumun estetik açıdan bana kaygı yaratması sebebiyle estetik operasyon geçirmek istiyordum. Çok sayıda doktor ile görüştüm ve ardından kuzenimin tavsiyesiyle Ahmet Bey'den muayene randevusu aldım. İsteklerinizi tek tek dinleyen, bu istekler doğrultusunda hastasını kaygısız bir şekilde ameliyata hazırlayan bir doktor. Ameliyat öncesi ve sonrası dahil tüm süreçte tüm sorularımı tek tek yanıtladı ve en güzel şekilde ilgilendi. Sabrı, işine olan özverisi ve hasta- doktor ilişkisi; hiç şüphesiz "Benim doktorum" demenize sebep oluyor. Burun estetiğinin acılı ve ağrılı bir operasyon olduğunu düşünürken; doktorum sayesinde korkulmaması gereken, rahat bir operasyon olduğuna karar verdim. Ameliyattan sonra yok denecek kadar az şişliğim ve morluğum oldu. Sonucum ise; herkesten "Doktorun kim?" sorusunu alacak kadar memnun edici. Tekrarı olsa yeniden Ahmet Bey'i tercih ederim. İşini en güzel şekilde yapan harika bir doktor!

 • S
  Konum: başka bir yerHizmet: Burun Estetiği

  Yıllardır burun şeklimden memnun değildim, kemer ve burun ucumda düşüklük vardı. Estetik olmak istiyordum fakat ameliyat ve sonrası korkutucu geliyordu. Ama bu sene arkadaşım sayesinde Ahmet beyle tanıştım. İyi ki de tanışmışım :) Arkadaşım da burun estetiği olmuştu ve gerçekten ilk bakıldığında fark edilmiyordu. Ben de önümde böyle iyi bir örnek varken başka biriyle görüşüp kafamı bulandırmak istemedim. Ahmet bey bütün süreç boyunca çok yardımcı oldu, çok ilgiliydi ve ağrısız bir süreç geçirmemi sağladı. Ameliyatı 5 Eylülde oldum bugün tam 8 gün oldu ve ben normal hayatıma çoktan döndüm bile. Daha önce korkup yaptırmadığım için pişmanlık bile duyuyorum. Ahmet beye ne kadar teşekkür etsem az bu yüzden :)

 • I
  Konum: başka bir yerHizmet: Rinoplasti

  Bir hastasıyla karşılaşmıştım ve çok memnun olduğunu görmüştüm. yaklaşık 1 yıl takip ettim işlerini ve sonra muayeneye gittiğimde o kadar iyi bir tutumla karşılaştımki hemen ameliyat gününü belirledim istediğim en önemli şey doğal olmasıydı ve şuan ameliyat olduğumu bildiği halde unutan arkadaşlarım var. Ahmet Hocanın enerjisi ve bu kadar ilgili olması bu prosedürde insanı gerçekten rahatlatıyor.

 • Konum: İstanbul BakırköyHizmet: Burun Estetiği

  Çok uzun zamandır burnumun görüntüsünden rahatsızdım ve burnumda ciddi derecede nefes almamı engelleyen unsurlar vardı.Burun ameliyatı olmaya karar verdiğimde araştırmalar sonucu Ahmet Hocayla karşılaştım.
  Ahmet hocayla İlk muayeneye gittiğimde mesleğinde çok profesyonel ve olası süreci tane tane özveriyle ve abartıdan uzak anlatmasıyla size özgüven veren bir doktorla karşılaşıyorsunuz.
  Çeşitli açılardan fotoğraflar çekip bir doktor gözüyle olabilecek ve tabi benim de isteğime göre bir burun simülasyonu oluşturdu ve Ameliyat günü oluşturduk.
  ameliyat günü anesteziden uyandığımda hic bir agrım sızım yoktu.Ayna da kendıme baktıgımda yüzümde morluk ve şişlik yok denecek kadar azdı.
  Ailem ve cevremdeki arkdaşlarım doktorun eli gercekten cok hafifmiş hiç burun ameliyatı olmus gıbı gorunmuyorsun sislik morluk yok denecek kadar az
  gibi sözler söylendi.Nefes alma sorunum düzeldi.Çevremden burnum hakında cok guzel olmus diye sürekli yorumlar geldi.Ahmet hoca amaliyat öncesi sonrası sürekli doktor hasta ilişkisi yerine sürekli abi kardeş ilişkisi kurdu.İlgisi alaksını hiç eksiketmedi.Bu davranısları ıcın ahmet hocaya cok teşekkür ederim
  Çevreme sürekli olarak ahmet hocayı tavsiye etmekten gurur duyuyorum.Burun amaliyatı için tek tercih ahmet hoca guvenilir ve basarılı operasyonun tek adresi ahmet hoca

 • Konum: İstanbul Bakırköy

  Merhaba, kendimi bildigimden beri burnumdan hiç nefes alamıyordum, bunun yanısıra sürekli yorgundum ve kalitesiz bir uykum vardı.tüm bunlara rağmen ameliyat korkumdan dolayı Ahmet Beyle tanışana kadar bır operasyona sıcak bakmıyordum. Ahmet Beyin hastalarına karsı olan yaklaşımını , işine karsı olan saygısını ve verdiği güven duygusunu gördükten sonra fikrim değişti..agrısız , sızısız ve sorunsuz bir ameliyat donemi gecirdim. Diyebilirimki ben daha önce nefes almıyormusum.. artık gorsel acıdan çok güzel bir burnumun olmasının yanısıra kaliteli bir hayatım var.Diyebilirimki bu sureçte verdiğim en doğru karar doktorum olarak Ahmet Beyi şeçmemdi.şimdi aldığım her nefeste kendisine teşekkür ediyorum, ellerinize sağlık Ahmet Bey

 • R
  Konum: başka bir yerHizmet: Burun Estetik Cerrahisi

  Her soruma sıkılmadan açıklayıcı bir şekilde cevap verdi, isteklerimi tam olarak dinledi, operasyon sondunda İYİ Kİ diyorum çünkü sonuç mükemmel
  Doğal burnuma müdehale edilmemesini istemiştim operasyon yapılalı 3 ay olmuş olmasına rağmen ailem dahil bir operasyon geçirdiğime beni tanımasalar inanmayacaklarını söylüyorlar
  Teşekkürler

 • O
  Konum: İstanbul BakırköyHizmet: Burun Estetik Cerrahisi

  Nefes alma ve kemik egriligi yuzunden hem gorunusunden rahatsiz oluyordum hemde nefes almada sıkinti cekiyordum 29 haziranda ameliyatim gerceklesti suan hem rahat nefes alabiliyorum hem goruntusunden cok memnunum tesekkurler ahmet hoca

 • Konum: İstanbul Bakırköy

  Çok uzun zamandır burnumun görüntüsünden rahatsızdım ve burnumda ciddi derecede nefes almamı engelleyen bir eğrilik vardı. Burun ameliyatı olmaya karar verdiğimde araştırmalar sonucu Ahmet Hocayla karşılaştım ve. Burun gibi yüzün ortasında vücudun en görünür yerinde olup herkesin hem güzel görünmesini hem de sağlıklı nefes almasını istediği bir organ olması bu ameliyat kararını vermeyi çok daha zor hale getirebiliyor. Ancak İlk muayeneye gittiğinizde zaten mesleğinde çok profesyonel ve olası süreci tane tane özveriyle ve abartıdan uzak anlatmasıyla size özgüven veren bir doktorla karşılaşıyorsunuz. Ameliyat gününü de aldıktan sonra çeşitli açılardan fotoğraflar çekip bir doktor gözüyle olabilecek ve tabi benim de isteğime göre bir burun simülasyonu oluşturdu. Ve ameliyat günü anesteziden uyandığımda hatırladığım tek şey müthiş bir nefesti. Ameliyattan uyandığım ilk dakika dan itibaren ağrı hissi hiç yaşamadım buna inanmak evet zor ama gerçekten hiçbir şekilde ağrım olmadı. İnanın hiç ameliyat olmamış gibi hissettim. Doğru doktoru bulduktan sonra alışılageldiği gibi ağrılı ve sıkıntılı bir ameliyat olmadığını da fark ettim. Ameliyat olduğumu bilenler inanmıyor bilmeyenler zaten anlamıyor o kadar doğal oldu. Ameliyat sürecinde gerek muayenede gerek diğer konulardaki sorulara her şekilde yanıt verebilecek bir doktor. Ameliyat olalı bir ay oldu ve sonuç olarak sıfır ağrıyla aynaya her baktığımda daha mutlu, nefes almanın tadına varan , harika doğal buruna sahip bir ben oldum. Kafa karıştırmaya gerek yok kesinlikle Ahmet hocayı tavsiye ediyorum :)

 • A
  Konum: İstanbul BakırköyHizmet: Burun Estetiği

  Nefes alma zorluğu ve kemik eğriliği nedeniyle AHMET hocam la tanıştım geceleri uyuma problemim çok fazlaydı ve ciddi rahatsızlık boyutuna gelmişti yaklaşık 2 yıldır korkutuğumdan dolayı erteliyordum AHMET beyi tanıdıktan sonra kararımı verdim ve kulağımın biri diğerine göre büyüktü saçlarımı toplayamıyordum iki operasyonun da kararını AHMET beyi tanıdığım gün verdim ve 10 gün oldu ameliyatım gerçekleşti alçılarım bantlarım çıktı dikişlerim alındı nefes alma problemim Yok ve artık saçlarımı istediğim gibi toplayabiliyorum aynaya baktığımda çok mutluyum kimse 10 gün önce ameliyat olduğuma inanmıyor ağrısız bir dönem geçirdim keşke ertelemeseydim demek istiyorum ama demiyorum ertelemeseydim AHMET beyi tanıyamazdım bir kez daha olsa yine tercihim AHMET bey olurdu..

 • A
  Konum: İstanbul BakırköyHizmet: Nefes, Horlama,

  Nefes almamı zorlaştıran burun etlerinin alınması, eğriliğin düzeltilmesi ve başlangıç düzeyindeki uyku apnesine sebep olan küçük dilin küçültülmesi operasyonunu yaptırdım. Tek ameliyatta iki noktaya da mühahale edildi.
  Ameliyat sonrası kendime gelip de burnumdan nefes almam paha biçilmezdi. Şu anda ameliyat öncesi ve sonrası burundan nefes alma performansımda % 75 artış olduğunu ve henüz daha burun tam iyileşmemesine rağmen genelde % 90 seviyesinde nefes alabildiğimi hissediyorum.
  Ameliyattan sonra 1 hafta dinlendim, 7 günde tamponlar çıkarıldı ve 10. günde işe başladım. Neredeyse hiç bir belirti (Morarma, şişme, iz vs) kalmamıştı işe başladığımda.
  Ameliyat sonrasında burundan doğru nefes alma sonucunda uyku kalitem hissedilir şekilde arttı. Bunun sonucu olarak da güne daha zinde başlayabiliyor, 4-5 saat uyusam bile kendimi iyi hissedebiliyorum.
  Son olarak; daha ilk tanışma, teşhis ve planlama aşamasından; ameliyat ve ameliyat sonrası süreçte Dr. Ahmet Bey'in yaklaşımı, açıklayıcı tarzı, operasyon sonrası burnun alacağı şeklin simulasyonunun gösterimi ve güven veren, işine hakimiyet duruşu ile korkulan bu işlem ve süreçler kolayca, başarıyla ve sağlıkla tamamlandı. Teşekkür ederim herşey için.

Hakkımda

Hakkımda

 • *2002 yılında İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ nden mezun oldu.

  *Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi uzmanlık eğitimini Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma hastanesinde tamamladı.

  *Uzmanlık eğitimi ve sonrasında özellikle yüz estetik cerrahisi ile ilgilendi.

  * Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği çatısı altında Yüz Plastik Cerrahi Okulunu tamamladı.

  *Burun ve yüz estetiği dışında ; maksillofasiyal cerrahi, endoskopik sinüs cerrahisi, horlama cerrahisi, robotik cerrahi ile ilgilendi.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - Tıp fakültesi, 1995 - 2002