Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 329 profil ziyareti var

Uzm.Dr. Ahmet Altıntığ özel muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir. daha fazla

Randevu al

Çok kolay

Size uygun tarih ve saati seçin, bilgilerinizi girin ve onaylayın. Hepsi bu kadar!

Güvenilir

Aldığınız randevu hekimin/uzmanın takviminde görünecek. Otomatik SMS size randevunuzu hatırlatacak.

Ücretsiz

Hastaların/danışanların randevu oluşturması ücretsizdir. (Muayene ücretlerini öğrenmek için hekiminize/uzmanınıza başvurun)

Hasta, Danışan Soruları (11)

Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun

Hakkımda

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
8 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • U

  Ahmet Bey çok hümanist bir doktor. Konusunda uzman hastalarına çok sıcak yaklaşıyor. Tedirgin edip ürkütmeden çok iyi teşhis koyuyor çok memnun ayrılmamızı sağlıyor.. Herkese tavsiye ederiz.

 • N

  Araştırarak gittim.Ahmet Bey 24 yıllık doktorum.Ahmet Bey sayesinde sağlığıma kavuştum.Hem kalp doktorum hemde pskiloğum,kendilerini çok seviyorum.Allah Ahmet Bey'i başımızdan eksik etmesin.Her zaman başarılar diliyorum.Bir çok yakınım da kendilerinin hastası.Kalpte sol blokta elektriklenme olmuştu.Her gittiğim doktor beni anjiyoya gönderdi.Ahmet Bey sayesinde bütün stresimden kurtuldum.

 • E

  Çok tecrübeli bir doktor teşhisi ve tedavisinden memnun kaldım.Ayrıca yaklaışımından da sonderece memnunum.Alanında başarılı bir doktor.Teşekkürler.

 • K

  Tavsiye üzerine gittim.1998 yılında kayınpederimin doktoruydu.Kalp için gittim.6 ayda bir rutin kontrollerim oluyor.Eşimi de götürüyorum kendilerine.Beraber muayene olup geliyoruz.Çok memnun kaldım Ahmet Bey'den.Bir çok arkadaşıma da tavsiye ettim.Giden de oldu.Memnunlar.

 • A

  25 senelik doktorum.Devamlı gidiyorum Ahmet Bey'e.Çok memnunum.Gerekli bilgileri veriyor..65 yaşındayım çekap ve kontrol için gittim.Bir sıkıntım yok.Tansiyonum dahi çok iyi.Doğru teşhis ve tedavilerinden çok memnunum.

 • O

  Tavsiye üzerine gittim.61 yaşındayım.Bir çok yakınımı kalp rahatsızlığından dolayı kaybettim.Kontrol amaçlı gittim.Kendilerinin tavsiyelerine uydum.Kendimi daha zinde hissediyorum.Dayıma da tavsiye ettim.Dayım'ın da tesadüfen Ahmet Bey'e gittiklerini öğrendim.Bana kalp ile ilgili sorulan sorularda veya soran ve gitmek isteyen hastalara tek önereceğim doktor Ahmet Bey.

 • L

  Tavsiye üzerine gittim.Kolestrol,kalp damar ve rukin kontrollerim için tercih ettim.10 senedir hastasıyım.Davranış biçimi,hastasıyla ilgilenmesinden ve teşhislerinden memnunum.Tedaviden ve süreçten de memnun kaldım.

 • G

  Tam gun ulasilabilir kardiyoloji ve ic hastaliklari uzmani

  Uzm. Dr. Ahmet Altıntığ2015-05-15

  her saat sorununuzu iletebilirsiniz