Son 30 gün içerisinde 2 960 profil ziyareti var

Adres

Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Ali Özdek (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Kredi kartı, İş Bankası, + 14 daha fazla
0850 333.....

Rinoplasti

Timpanoplasti(kulak zarı ameliyatı)

Orta kulak ameliyatı +20 daha fazla

Geniz eti ameliyatı

Kulak tüpü takılması

Septorinoplasti

Tümünü göster

Bu adres online randevuya açık değil


Timpanoplasti(kulak zarı ameliyatı)

Orta kulak ameliyatı

Burun estetiği +16 daha fazla

Özgeçmiş

Hakkımda

1994 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1994-1998 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Çocuk Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Vertigo
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • istanbul Fen Lisesi


Videolar


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
183 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
A
Konum: Prof. Dr. Ali Özdek

Dudak Damak Yarığı hastasıydım burunda Eğrilik ve rahat nefes alamama şikayetim vardı.Ameliyatı olmak için güvenilir bir doktor arayışım vardı ve sonunda işinin ehli Prof. Ali Özdek' e ulaştım.Muayene sırasında anlıyorsunuz Prof. Ali Özdek 'in işini özenle yapan,detaycı ve hasta psikolojisinden anlayan biri olduğunu.Ameliyat öncesinde ve sonrasında çok ilgilendi.
Yalnız estetik bir burun değil sağlıklı nefese de kavuşmamı sağladığı için minnettarım.Çok Teşekkür ederim


T
Konum: Prof. Dr. Ali Özdek Normal Randevu

Orta kulak iltihabı ve işitme kaybı nedeniyle gittim. Ali bey çok ilgili kapsamlı muayene ediyor. Durumu çok iyi açıklıyor ve hastalık sürecinin takibini ivedilikle yapıyor. Teşekkürler Ali Hocam..


Konum: Prof. Dr. Ali Özdek İşitme kaybı

Nereden başlasam bilemiyorum çünkü sevinç ve üzüntüyü bir arada yaşıyorum.sevincim artık sesleri duyabiliyor ve sadece duymakla değil birinin benimle konuşunca onu anlayabiliyor olmam üzüntüm ise Ali Özdek hocamla daha önce tanışmamak.
Ali Özdek hocamla tanışmak aslında hayatımın bir nevi dönüm noktası oldu.şöyle düşünün 18 yaşında gençliginizin en güzel günleri ve bir gün işitme kaybınızın olduğunu öğreniyorsunuz ve gitmediğiniz doktor kullanmadığınız ilaç kalmıyor ,hatta kortizon hapları, hastanede kalmalar vb.durumlar yaşadım en kötü durumlar ise sürekli iki kulağımda ilerleme olmasıydı.Artık kalabalık dan kaçmaya başlamıştım çünkü arkadaş çevrem olsun Veya başka bir ortamda konuşulanları anlamayacak düzeye geldim her gittiğim doktor sadece işitme cihazı kullanmamı önerdi ve bunu hemen hemen her doktor çare olarak gördü.Tavsiyelere uyup işitme cihazı aldım ancak sesleri duya biliyorsanız da bu tam anlamıyla doğal sesler değildi ve sürekli pil değişimi ve arzalarıyla uğraşıyordum ve gittikçe işitme kaybım ilerliyordu sol kulagım 40 db ve sağ kulagim 45 db olmuştu taki Ali Özdek hocamla tanışana kadar.İnternet sayfalarında yorumlarını görünce gidip bizzat kendisiyle tanışmak ve onunda görüşünü almak istedim.Randevu saatim geldiğinde odasında bizi sanki daha önce tanıyormuş gibi samimi ve çok içten karşıladı.Güler yüzlülüğü ve samimiyetiyle ilk günden bize güven aşıladı .Durumu hocama anlattık Ali hocamın durumu oldukça iyi birşekilde aktarmasından ayrıca mutlu oldum çünkü düşünceleri mi bunun yanında sorularımı gayet rahat birlekilde anlatabiliyor ve bunların cevaplarını bulabiliyordum.
Daha sonra kontroller ve bir kaç testten sonra işitme kaybının nedenini kulak kireçlenmesi olduğunu ve bunun ameliyatla düzelecek ve eskisi gibi duya bileceğimi anlattı.Hayatimda ilk defa bukadar mutlu oldum çünkü duymamanın ne kadar zor bir süreç olduğunu şahsen yaşadım.Dediğim gibi üzüntüm ise daha önce hiç bir doktorun bunun farkına varmaması olmuştu ve bu süreç içerisinde yanı 6 yıl boyunca sürekli işitme kaybını yaşamak zorunda kalmıştım.hocamla ameliyat için konuştuk ve görüşlerini aldıktan sonra hemen ameliyat kararı verdim.Ancak bir kaç olumsuz durumdan da bahsedilsede hocamın verdiği olumlu etki ve güven bu kararı vermeme yardımcı oldu.Ameliyat ilk önce sol kulağımdan oldum ve sadece bir gün hastanede kaldım.ameliyattan sonra hiç bir şekilde ağrı veya bir sızı hissetmedim sadece bir kaç gün baş dönmesi bunun dışında sanki ameliyat dahi olmamışım çünkü ne bir yara izi nede ağrı vardi. hatta bir hafta sonra normal yaşantıma yavaş yavaş dönmeye başladım.
Bunun dışında sadece kulağımda tamponları hissediyordum.Tamponları ise bir hafta sonra aldırdık ancak hiç bir şekilde ağrı ve sızı yoktu.Dediğim gibi ameliyat oldukça başarılı geçmişti. Kontrollere gittiğimde ise işitme oranlarımda yükselmeler gözlendi ve en son yapılan işitme testin de sol kulağımda 40 db olan işitme kaybım 13 db kadar düştü. Artık sesleri çok rahat bir şekilde duyabiliyor ve anlayabiliyordum.Bazı sesleri yapay duymaya alışmıştım işitme cihazından dolayı ancak şimdilerde o sesleri duyunca ilk defa böyle bir ses duyuyor gibi hissesdiyorum.
Bu süreç devam edecek çünkü 6 ay sonra sağ kulağımdan da ameliyat olacağım ve umuyorum Ali Özdek hocam sayesinde eski günlerime geri döneceğim.bundan dolayı hocama nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum çünkü bu mutluluk kelimelerle anlatılacak kadar kolay değil.Bundan dolayı benim gibi işitme sorunu veya herhangi bir sıkıntı yasayanların hocama kesinlikle gidip onun görüşlerini almasını öneriyorum çünkü gerçekten , kbb daki tecrübesi ile birçok sorununuza çözüm bulacağına inanıyorum.


S

Küçükken orta kulak iltihabı nedeniyle kulak zarımda erime olmuştu, 11 ve 13 yaşlarımda geçirdiğim orta kulak ameliyatları ile problem çözülmeye çalışılsa da iki kulağımda da zar tutmadı. Yıllar içerisinde zarım olmayışı nedeniyle kulağımda kireçlenme oluştu ve duyma seviyem günlük hayatımda bile zorluk çıkaracak şekilde geriledi. Hangi doktora gittiysem kulağımın artık tedavi olamayacağını ve ancak işitme cihazı takmam halinde duymamın artabileceği cevabını aldım. 2018 yılı yazında her iki kulağımda da zar sürekli açık olduğu için ciddi enfeksiyonlar, baş ağrıları, akmalar meydana geldi derken bir arkadaşımın tavsiyesi ile Ali Hocam ile tanıştım. Antalya' da oturmamıza rağmen belki bir umut olur diye ancak iyileşeceğime de çok inanmadan Ankara' ya hocamın kliniğine gittik. O günü hatırlıyorum şimdi de nasıl endişeli ve heyecanlıydım, yıllardır duymak istediğim ama kimseden duyamadığım o cümleleri belki Ali Hoca söyler diye içeri girdim, ve Merhaba Songül Hanım diye müthiş bir enerji ve güler yüzüyle bizi karşıladı hocam. Ve o gün kulağımın iyileşebileceğini, tek ameliyat ile hem kireçlenmenin temizlenebileceğini hem de zarımın takılabileceğini bana söyledi, ben duyduklarımın gerçek olup olmadığını klinikten çıkıp ancak yürürken algıladım ve ameliyat olmaya karar verdim. Kendi içerisinde riskleri de olan bir ameliyattı ancak hocamın verdiği sıcaklık ve güven benim karar vermemde çok etkili oldu. 10 Ağustos 2018 de ameliyatımı oldum, ameliyat sonrası gözümü açtığımda başımda Ali Hocam vardı, elimi tutuyordu, başardık Songül Hanım dedi, o an seslerin ne kadar yüksek geldiğini farkettim. Bir gece hastanede kaldım, diğer gün hastaneden çıkarken gene hocamın tavsiyelerini ve iyi dileklerini aldım. 2 hafta sonra tamponlarım açılıp kulağım rahatladıktan itibaren iki ay içerisinde kulağımda inanılmaz bir duyma artışı oldu. Kulak zarım tutmuştu, kireçlenmeden dolayı hareket edemeyen kemikçikler tekrar hareket ediyor ve normal insan kulağı gibi duyma eşiğine gelmemi sağlıyordu. Beş aydır kulağım iyileşme süresinde bana tüm kaygılarımda sormuş olduğum her türlü soruya bıkmadan usanmadan yanıt veren doktoruma teşekkürü borç bilirim. Kendisi bugüne kadar tanıdığım en değerli ve en iyi doktordur. Buradan tüm herkese bunu samimiyetle söylüyorum. Şimdi diğer kulağımdan ameliyat olmak üzere yola çıkacağız. Eminim ki diğer ameliyatım için de aynı yorumları yapabileceğim aylar sonra. Ben de Ali Hocama buradaki yorumları okuyarak geldim, Ali Hocama gelin ve mucize ile tanışın. Sevgi ve saygılarımla hocam.


R
Konum: Prof. Dr. Ali Özdek Timpanoplasti(Kulak Zarı Ameliyatı)

2012 yılında geçirdiğim Burun ameliyatı sonrası orta kulak enfeksiyonu neticesinde sol kulak zarım yırtıldı ve doktora gitmeme tedavi olmama rağmen kapanmadı korumaya çalışsam da dönem dönem enfeksiyon oluyordu. 2017 yılında tatilde sol kulağım mantar oldu ve iyileşmesi çok süre aldı yaklaşık bir yıl tedavi gördüm ve ameliyat olmaya karar verdim. 2014 tarihinden bu yana kulağımı takip eden mantarı tedavi eden doktoruma ameliyat olmak istediğimi söyledim doktorum kulak arkasından açarak bu ameliyatı yapacağını ve iyileşmesi ise ilgili de fazla ihtimal vermedi. Bunun üzerine doktor araştırırken internet üzerinden Ali beyi buldum ve randevu alıp kendisine 3 Eylül 2018 tarihinde muayene oldum. Ali bey ise ilk görüşmede bana çok olumlu güven veren bir intiba verdi eğer ameliyat olacaksam bu Ali bey olmalı dedim. Ali bey de ameliyat olacaksam hemen ameliyat edebileceğini söyledi 5 Eylül günü ameliyatı yaptı.Ameliyatı laporoskopik yöntemle kesi olmadan yaptı ameliyatta hiç bir sıkıntı ve ağrı yaşamadım akşam sekizde ameliyat oldum sabah evime geldim.on gün sonra ve bir ay sonra kontrollere gittim kulak zarım iyileşti üç ay sonra tekrar kontrole gittim Ali bey artık tamamen iyileştiğini ve korumama gerek olmadığını söyledi. Artık önce Allah sonrada Ali bey sayesinde sağlıklı bir kulağım var. Sağlığına önem veren herkese tereddütsüz tavsiye eder Ali beye de çok teşekkür ederim. Saygılarımla. Rüştü KÖROĞLU


H
Konum: Prof. Dr. Ali Özdek

Ali hocamı internette araştırırken buldum ve iyi ki de gelmişim, yaklaşık 20 yıldır zaman zaman yaşadığım baş dönmelerimin ve denge sorunumun cevabını nihayet burada buldum,ekip deseniz hem çok bilgili ve de güleryüzlü,Ali hocam zaten bir numara,ben bu kadar detaylı testleri başka bir yerde görmemiştim,baş dönme probleminiz varsa bence doktor doktor gezmenize gerek yok,Ali Özdek hocamın kliniği bu sorunlar içim biçilmiş kaftan,şu anda tedavim devam ediyor,inşallah en kısa zamanda bu sorunlarımdan kurtulacağıma inanıyorum,tekrar teşekkürler


E
Konum: Prof. Dr. Ali Özdek Denge kaybı

Merhaba,
Denge kaybı rahatsızlığım 2014 Haziran ayında başladı. O tarihten bugüne dek türlü teşhisler duyduk ve bunlara yönelik tedavi yöntemleri denedik fakat herhangi bir faydasını göremedik. İyileşmeme yönelik inancımı ve umudumuzu kaybetmeye başlamışken araştırmalarım sonucu Ali Bey'den randevu aldık. Kendisiyle görüşmemizin ardından ailecek rahat bir nefes aldık ve adeta yeniden doğduk desem abartmış olmam. Herkesin aşina olduğu bir söz vardır "Bir işi yapacaksan en iyisini yapıcaksın." 28 yaşındayım ve gerçekten mesleğinin en iyisini yapan birine ilk defa Ali hocamızı gördüğümüzde denk geldim. Ne kadar anlatsam yine de az gelir mutlaka birşeyi atlamış olurum. Öncelikle kapıdan içeri girer girmez sizi karşılayan işinin ehli, güler yüzlü, samimi ve güven aşılayan personelleri var. Kendilerine de teşekkürü borç bilirim. Ali Bey müthiş bir bilgiye sahip, önce size rahatsızlığınızla ilgili sormuş olduğu sorular ve bu sorulara yönelik verdiği cevaplarla size bunu en sade ve doğru şekliyle gerekli bilgiyi aktarabilen çok iyi bir dinleyici ve dinlettirici. Kendisine o kadar minnetarız ki iyi ki tanımışız Ali hocamızı. Şu an o kadar çok iyiyim ki sanki o 4 yıllık sıkıntıyı hiç yaşamamış gibi hissediyorum kendimi. Vermiş olduğu tedavi ve başarabileceğime yönelik her daim beni desteklemesi, sorularımıza büyük bir sabırla güler yüzüyle verdiği cevaplarla ve her zaman ilgilenmesine ne kadar teşekkür etsem az gelir. Sizi tanımak ailem ve benim için büyük onur Ali hocam. Önceki hallerimi bilip gören ve beni tekrar gören kişilerin de takdirini alabilen çok iyi bir doktor kendisi. Sayenizde sağlığıma tekrar kavuşabildiğim için size minnettarız.
Saygılarımızla.


M
Konum: Prof. Dr. Ali Özdek Randevu

Doktor Bey babamın mevcut durumu ile ilgili çok ayrıntılı ve faydalı bilgiler verdi. Kulak yapısı ile ilgili görsel olarak anlattığı bilgiler herkesin rahatlıkla anlayabileceği şekilde. Teşekkür ederim.


P
Konum: Prof. Dr. Ali Özdek Otoskleroz Cerrahisi

Merhabalar,
Öncelikle güler yüzü ve insana verdiği güven için Ali beye çok tesekur ederim. Ben 2013 yılından bu yana otoskleroz hastasiyim. Ilk gebeligimden sonra böyle bir sıkıntım olduğunu öğrendim. Kahramanmaraş'ta yaşıyorum ve burada gitmediğim KBB uzmanı kalmadı. Bir kulağımda başlayan duyma kaybı ikinci gebeligimde diğer kulağıma sıçradı ve bu beni inanılmaz rahatsiz ediyordu artık toplum içine girmek istemiyordum. Yaşadığım yerde bulunan hiç bir doktor yaşanabilecek olumsuzluklarından dolayı bana ameliyati önermedi. Son bir yıldır cihaz kullanıyordum . Cihaz duymama yardımcı oluyordu fakat içerideki ilerleme malesef devam ediyordu. Şans eseri Ali bey i duyduk. Muayeneye gittik ve oradaki atmosfer gerçekten insana güven veriyor. Gerek Ali bey gerekse diğer personeller son derece güler yüzlü ve insana yardımcı. Ilk muayenede direk ameliyat dedi ve 1 hafta sonraya gün verdi. Ali beyin cerrahi bilgisi ve kendine güveni bizi hiç düşündürmedi ve ameliyata karar verdik. Elhamdülillah ameliyatım güzel gecti. Su an ameliyat olalı yaklaşık bir ay olacak ve ben cihaz kullanırken ki duyumumdan çok daha iyiyim. Inşallah daha da iyi olacağım ben doktoruma ben buna inanıyorum. Benim gibi sorun yaşayan otoskleroz hastalarına kesinlikle muayene almalarını tavsiye ederim. Bence Ali Bey hastayı korkutmadan çözüm bularak muayene eden tek doktor.
Tesekur ederim Ali ÖZDEK
Tesekur ederim Özlem hanım ve Zuhal hanım.


Konum: Prof. Dr. Ali Özdek Orta Kulak Ameliyatı

Arastirmalarimizdan dr ali beye randevu aldik babamin orta kulak iltihabi son noktaya gelmisti iltihap cenedeki sinir damarina baski yaptigindan yüz felcine donustu ve yüz felci basladi daha ilk karsilasmamizda sanki daha once tanisik oldugumuz bi abimiz arkadasimiz gibi hissettik guleryuz alcak gönulluluk sohbet acil oldugundan o gece ameliyata alindi babam okadar guvendikki hemen karar verdik cok basarili bir ameliyat gecirdik be odasina gelir gelmez yuz felcinin duzeldigini farkettik 5 gunde tamamen duzeldi kulak iltihabi diye bsy kalmadi en ufak bi baş donmesi bile yasamadi ameliyathaneden gelisiyle kalkmasi gezinmesi bir oldu en ufak suphe etmedik sizde etmeyin bi omurluk ameliyat olmak isterseniz ali beye gidin isi ehline verin silip.atin herseyi daha sonra 1 ay oncede ziyaretine gittik esiminde 8 yildir burnunda kirik vardi egrilik vardi nefes almada sorun yasiyodu korktugu ve guvenemedigi icin ameliyat olmayi hic dusunmuyorduki ali beyle tanistirana kadar soyleydi boyleydi sohbet derken esim karar verdi ameliyata burun deligini tamamen acti egriligi duzeltti yeni bir burun verdi en onemlisi dogal gorunumunu hic bozmadan yeni bir burun verdi bizim aile doktorumuz oldu ve cok sevdigimiz bi hocamiz 1 haftada tamamen rahatladi gecti gitti ali hocama tesekkur ederken allah zorda olanlari ali hocamla tanistirsin en ufak bi supheniz olmasin gidince zaten hak veriyosunuz


Hizmetler

Randevu


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek


Timpanoplasti(kulak zarı ameliyatı)


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek
Orta kulak ameliyatı


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek
Rinoplasti


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek
Septorinoplasti


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek


Otoskleroz cerrahisi


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek


Endoskopik sinüs cerrahisi


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek
Geniz eti ameliyatı


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek
Kulak tüpü takılması


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek
Septoplasti(nazal hava yolu cerrahisi)


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek
Septum perforasyon onarımı


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek
Radyofrekans uygulamaları


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek


Akustik nörinom cerrahisi


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek
Adenoidektomi


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek
Beyin sapı odyometrisi


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek
Biyonik kulak - koklear implant


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek


Sinüs cerrahisi


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek
Odiyometri-odyometri


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek
Ses cerrahisi (fonocerrahi)


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek
Laringoskopi


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek
Otoplasti


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek


Timpanoplasti ( kulak zarı değişimi)


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek


Otoakustik emisyon


Maidan İş Merkezi B Blok 110 No lu ofis Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No: 4, Ankara

Prof. Dr. Ali Özdek
Burun estetiğiNazal valv cerrahisiLarenjektomi


Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
183 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
A
Konum: Prof. Dr. Ali Özdek

Dudak Damak Yarığı hastasıydım burunda Eğrilik ve rahat nefes alamama şikayetim vardı.Ameliyatı olmak için güvenilir bir doktor arayışım vardı ve sonunda işinin ehli Prof. Ali Özdek' e ulaştım.Muayene sırasında anlıyorsunuz Prof. Ali Özdek 'in işini özenle yapan,detaycı ve hasta psikolojisinden anlayan biri olduğunu.Ameliyat öncesinde ve sonrasında çok ilgilendi.
Yalnız estetik bir burun değil sağlıklı nefese de kavuşmamı sağladığı için minnettarım.Çok Teşekkür ederim


T
Konum: Prof. Dr. Ali Özdek Normal Randevu

Orta kulak iltihabı ve işitme kaybı nedeniyle gittim. Ali bey çok ilgili kapsamlı muayene ediyor. Durumu çok iyi açıklıyor ve hastalık sürecinin takibini ivedilikle yapıyor. Teşekkürler Ali Hocam..


Konum: Prof. Dr. Ali Özdek İşitme kaybı

Nereden başlasam bilemiyorum çünkü sevinç ve üzüntüyü bir arada yaşıyorum.sevincim artık sesleri duyabiliyor ve sadece duymakla değil birinin benimle konuşunca onu anlayabiliyor olmam üzüntüm ise Ali Özdek hocamla daha önce tanışmamak.
Ali Özdek hocamla tanışmak aslında hayatımın bir nevi dönüm noktası oldu.şöyle düşünün 18 yaşında gençliginizin en güzel günleri ve bir gün işitme kaybınızın olduğunu öğreniyorsunuz ve gitmediğiniz doktor kullanmadığınız ilaç kalmıyor ,hatta kortizon hapları, hastanede kalmalar vb.durumlar yaşadım en kötü durumlar ise sürekli iki kulağımda ilerleme olmasıydı.Artık kalabalık dan kaçmaya başlamıştım çünkü arkadaş çevrem olsun Veya başka bir ortamda konuşulanları anlamayacak düzeye geldim her gittiğim doktor sadece işitme cihazı kullanmamı önerdi ve bunu hemen hemen her doktor çare olarak gördü.Tavsiyelere uyup işitme cihazı aldım ancak sesleri duya biliyorsanız da bu tam anlamıyla doğal sesler değildi ve sürekli pil değişimi ve arzalarıyla uğraşıyordum ve gittikçe işitme kaybım ilerliyordu sol kulagım 40 db ve sağ kulagim 45 db olmuştu taki Ali Özdek hocamla tanışana kadar.İnternet sayfalarında yorumlarını görünce gidip bizzat kendisiyle tanışmak ve onunda görüşünü almak istedim.Randevu saatim geldiğinde odasında bizi sanki daha önce tanıyormuş gibi samimi ve çok içten karşıladı.Güler yüzlülüğü ve samimiyetiyle ilk günden bize güven aşıladı .Durumu hocama anlattık Ali hocamın durumu oldukça iyi birşekilde aktarmasından ayrıca mutlu oldum çünkü düşünceleri mi bunun yanında sorularımı gayet rahat birlekilde anlatabiliyor ve bunların cevaplarını bulabiliyordum.
Daha sonra kontroller ve bir kaç testten sonra işitme kaybının nedenini kulak kireçlenmesi olduğunu ve bunun ameliyatla düzelecek ve eskisi gibi duya bileceğimi anlattı.Hayatimda ilk defa bukadar mutlu oldum çünkü duymamanın ne kadar zor bir süreç olduğunu şahsen yaşadım.Dediğim gibi üzüntüm ise daha önce hiç bir doktorun bunun farkına varmaması olmuştu ve bu süreç içerisinde yanı 6 yıl boyunca sürekli işitme kaybını yaşamak zorunda kalmıştım.hocamla ameliyat için konuştuk ve görüşlerini aldıktan sonra hemen ameliyat kararı verdim.Ancak bir kaç olumsuz durumdan da bahsedilsede hocamın verdiği olumlu etki ve güven bu kararı vermeme yardımcı oldu.Ameliyat ilk önce sol kulağımdan oldum ve sadece bir gün hastanede kaldım.ameliyattan sonra hiç bir şekilde ağrı veya bir sızı hissetmedim sadece bir kaç gün baş dönmesi bunun dışında sanki ameliyat dahi olmamışım çünkü ne bir yara izi nede ağrı vardi. hatta bir hafta sonra normal yaşantıma yavaş yavaş dönmeye başladım.
Bunun dışında sadece kulağımda tamponları hissediyordum.Tamponları ise bir hafta sonra aldırdık ancak hiç bir şekilde ağrı ve sızı yoktu.Dediğim gibi ameliyat oldukça başarılı geçmişti. Kontrollere gittiğimde ise işitme oranlarımda yükselmeler gözlendi ve en son yapılan işitme testin de sol kulağımda 40 db olan işitme kaybım 13 db kadar düştü. Artık sesleri çok rahat bir şekilde duyabiliyor ve anlayabiliyordum.Bazı sesleri yapay duymaya alışmıştım işitme cihazından dolayı ancak şimdilerde o sesleri duyunca ilk defa böyle bir ses duyuyor gibi hissesdiyorum.
Bu süreç devam edecek çünkü 6 ay sonra sağ kulağımdan da ameliyat olacağım ve umuyorum Ali Özdek hocam sayesinde eski günlerime geri döneceğim.bundan dolayı hocama nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum çünkü bu mutluluk kelimelerle anlatılacak kadar kolay değil.Bundan dolayı benim gibi işitme sorunu veya herhangi bir sıkıntı yasayanların hocama kesinlikle gidip onun görüşlerini almasını öneriyorum çünkü gerçekten , kbb daki tecrübesi ile birçok sorununuza çözüm bulacağına inanıyorum.


S

Küçükken orta kulak iltihabı nedeniyle kulak zarımda erime olmuştu, 11 ve 13 yaşlarımda geçirdiğim orta kulak ameliyatları ile problem çözülmeye çalışılsa da iki kulağımda da zar tutmadı. Yıllar içerisinde zarım olmayışı nedeniyle kulağımda kireçlenme oluştu ve duyma seviyem günlük hayatımda bile zorluk çıkaracak şekilde geriledi. Hangi doktora gittiysem kulağımın artık tedavi olamayacağını ve ancak işitme cihazı takmam halinde duymamın artabileceği cevabını aldım. 2018 yılı yazında her iki kulağımda da zar sürekli açık olduğu için ciddi enfeksiyonlar, baş ağrıları, akmalar meydana geldi derken bir arkadaşımın tavsiyesi ile Ali Hocam ile tanıştım. Antalya' da oturmamıza rağmen belki bir umut olur diye ancak iyileşeceğime de çok inanmadan Ankara' ya hocamın kliniğine gittik. O günü hatırlıyorum şimdi de nasıl endişeli ve heyecanlıydım, yıllardır duymak istediğim ama kimseden duyamadığım o cümleleri belki Ali Hoca söyler diye içeri girdim, ve Merhaba Songül Hanım diye müthiş bir enerji ve güler yüzüyle bizi karşıladı hocam. Ve o gün kulağımın iyileşebileceğini, tek ameliyat ile hem kireçlenmenin temizlenebileceğini hem de zarımın takılabileceğini bana söyledi, ben duyduklarımın gerçek olup olmadığını klinikten çıkıp ancak yürürken algıladım ve ameliyat olmaya karar verdim. Kendi içerisinde riskleri de olan bir ameliyattı ancak hocamın verdiği sıcaklık ve güven benim karar vermemde çok etkili oldu. 10 Ağustos 2018 de ameliyatımı oldum, ameliyat sonrası gözümü açtığımda başımda Ali Hocam vardı, elimi tutuyordu, başardık Songül Hanım dedi, o an seslerin ne kadar yüksek geldiğini farkettim. Bir gece hastanede kaldım, diğer gün hastaneden çıkarken gene hocamın tavsiyelerini ve iyi dileklerini aldım. 2 hafta sonra tamponlarım açılıp kulağım rahatladıktan itibaren iki ay içerisinde kulağımda inanılmaz bir duyma artışı oldu. Kulak zarım tutmuştu, kireçlenmeden dolayı hareket edemeyen kemikçikler tekrar hareket ediyor ve normal insan kulağı gibi duyma eşiğine gelmemi sağlıyordu. Beş aydır kulağım iyileşme süresinde bana tüm kaygılarımda sormuş olduğum her türlü soruya bıkmadan usanmadan yanıt veren doktoruma teşekkürü borç bilirim. Kendisi bugüne kadar tanıdığım en değerli ve en iyi doktordur. Buradan tüm herkese bunu samimiyetle söylüyorum. Şimdi diğer kulağımdan ameliyat olmak üzere yola çıkacağız. Eminim ki diğer ameliyatım için de aynı yorumları yapabileceğim aylar sonra. Ben de Ali Hocama buradaki yorumları okuyarak geldim, Ali Hocama gelin ve mucize ile tanışın. Sevgi ve saygılarımla hocam.


R
Konum: Prof. Dr. Ali Özdek Timpanoplasti(Kulak Zarı Ameliyatı)

2012 yılında geçirdiğim Burun ameliyatı sonrası orta kulak enfeksiyonu neticesinde sol kulak zarım yırtıldı ve doktora gitmeme tedavi olmama rağmen kapanmadı korumaya çalışsam da dönem dönem enfeksiyon oluyordu. 2017 yılında tatilde sol kulağım mantar oldu ve iyileşmesi çok süre aldı yaklaşık bir yıl tedavi gördüm ve ameliyat olmaya karar verdim. 2014 tarihinden bu yana kulağımı takip eden mantarı tedavi eden doktoruma ameliyat olmak istediğimi söyledim doktorum kulak arkasından açarak bu ameliyatı yapacağını ve iyileşmesi ise ilgili de fazla ihtimal vermedi. Bunun üzerine doktor araştırırken internet üzerinden Ali beyi buldum ve randevu alıp kendisine 3 Eylül 2018 tarihinde muayene oldum. Ali bey ise ilk görüşmede bana çok olumlu güven veren bir intiba verdi eğer ameliyat olacaksam bu Ali bey olmalı dedim. Ali bey de ameliyat olacaksam hemen ameliyat edebileceğini söyledi 5 Eylül günü ameliyatı yaptı.Ameliyatı laporoskopik yöntemle kesi olmadan yaptı ameliyatta hiç bir sıkıntı ve ağrı yaşamadım akşam sekizde ameliyat oldum sabah evime geldim.on gün sonra ve bir ay sonra kontrollere gittim kulak zarım iyileşti üç ay sonra tekrar kontrole gittim Ali bey artık tamamen iyileştiğini ve korumama gerek olmadığını söyledi. Artık önce Allah sonrada Ali bey sayesinde sağlıklı bir kulağım var. Sağlığına önem veren herkese tereddütsüz tavsiye eder Ali beye de çok teşekkür ederim. Saygılarımla. Rüştü KÖROĞLU


H
Konum: Prof. Dr. Ali Özdek

Ali hocamı internette araştırırken buldum ve iyi ki de gelmişim, yaklaşık 20 yıldır zaman zaman yaşadığım baş dönmelerimin ve denge sorunumun cevabını nihayet burada buldum,ekip deseniz hem çok bilgili ve de güleryüzlü,Ali hocam zaten bir numara,ben bu kadar detaylı testleri başka bir yerde görmemiştim,baş dönme probleminiz varsa bence doktor doktor gezmenize gerek yok,Ali Özdek hocamın kliniği bu sorunlar içim biçilmiş kaftan,şu anda tedavim devam ediyor,inşallah en kısa zamanda bu sorunlarımdan kurtulacağıma inanıyorum,tekrar teşekkürler


E
Konum: Prof. Dr. Ali Özdek Denge kaybı

Merhaba,
Denge kaybı rahatsızlığım 2014 Haziran ayında başladı. O tarihten bugüne dek türlü teşhisler duyduk ve bunlara yönelik tedavi yöntemleri denedik fakat herhangi bir faydasını göremedik. İyileşmeme yönelik inancımı ve umudumuzu kaybetmeye başlamışken araştırmalarım sonucu Ali Bey'den randevu aldık. Kendisiyle görüşmemizin ardından ailecek rahat bir nefes aldık ve adeta yeniden doğduk desem abartmış olmam. Herkesin aşina olduğu bir söz vardır "Bir işi yapacaksan en iyisini yapıcaksın." 28 yaşındayım ve gerçekten mesleğinin en iyisini yapan birine ilk defa Ali hocamızı gördüğümüzde denk geldim. Ne kadar anlatsam yine de az gelir mutlaka birşeyi atlamış olurum. Öncelikle kapıdan içeri girer girmez sizi karşılayan işinin ehli, güler yüzlü, samimi ve güven aşılayan personelleri var. Kendilerine de teşekkürü borç bilirim. Ali Bey müthiş bir bilgiye sahip, önce size rahatsızlığınızla ilgili sormuş olduğu sorular ve bu sorulara yönelik verdiği cevaplarla size bunu en sade ve doğru şekliyle gerekli bilgiyi aktarabilen çok iyi bir dinleyici ve dinlettirici. Kendisine o kadar minnetarız ki iyi ki tanımışız Ali hocamızı. Şu an o kadar çok iyiyim ki sanki o 4 yıllık sıkıntıyı hiç yaşamamış gibi hissediyorum kendimi. Vermiş olduğu tedavi ve başarabileceğime yönelik her daim beni desteklemesi, sorularımıza büyük bir sabırla güler yüzüyle verdiği cevaplarla ve her zaman ilgilenmesine ne kadar teşekkür etsem az gelir. Sizi tanımak ailem ve benim için büyük onur Ali hocam. Önceki hallerimi bilip gören ve beni tekrar gören kişilerin de takdirini alabilen çok iyi bir doktor kendisi. Sayenizde sağlığıma tekrar kavuşabildiğim için size minnettarız.
Saygılarımızla.


M
Konum: Prof. Dr. Ali Özdek Randevu

Doktor Bey babamın mevcut durumu ile ilgili çok ayrıntılı ve faydalı bilgiler verdi. Kulak yapısı ile ilgili görsel olarak anlattığı bilgiler herkesin rahatlıkla anlayabileceği şekilde. Teşekkür ederim.


P
Konum: Prof. Dr. Ali Özdek Otoskleroz Cerrahisi

Merhabalar,
Öncelikle güler yüzü ve insana verdiği güven için Ali beye çok tesekur ederim. Ben 2013 yılından bu yana otoskleroz hastasiyim. Ilk gebeligimden sonra böyle bir sıkıntım olduğunu öğrendim. Kahramanmaraş'ta yaşıyorum ve burada gitmediğim KBB uzmanı kalmadı. Bir kulağımda başlayan duyma kaybı ikinci gebeligimde diğer kulağıma sıçradı ve bu beni inanılmaz rahatsiz ediyordu artık toplum içine girmek istemiyordum. Yaşadığım yerde bulunan hiç bir doktor yaşanabilecek olumsuzluklarından dolayı bana ameliyati önermedi. Son bir yıldır cihaz kullanıyordum . Cihaz duymama yardımcı oluyordu fakat içerideki ilerleme malesef devam ediyordu. Şans eseri Ali bey i duyduk. Muayeneye gittik ve oradaki atmosfer gerçekten insana güven veriyor. Gerek Ali bey gerekse diğer personeller son derece güler yüzlü ve insana yardımcı. Ilk muayenede direk ameliyat dedi ve 1 hafta sonraya gün verdi. Ali beyin cerrahi bilgisi ve kendine güveni bizi hiç düşündürmedi ve ameliyata karar verdik. Elhamdülillah ameliyatım güzel gecti. Su an ameliyat olalı yaklaşık bir ay olacak ve ben cihaz kullanırken ki duyumumdan çok daha iyiyim. Inşallah daha da iyi olacağım ben doktoruma ben buna inanıyorum. Benim gibi sorun yaşayan otoskleroz hastalarına kesinlikle muayene almalarını tavsiye ederim. Bence Ali Bey hastayı korkutmadan çözüm bularak muayene eden tek doktor.
Tesekur ederim Ali ÖZDEK
Tesekur ederim Özlem hanım ve Zuhal hanım.


Konum: Prof. Dr. Ali Özdek Orta Kulak Ameliyatı

Arastirmalarimizdan dr ali beye randevu aldik babamin orta kulak iltihabi son noktaya gelmisti iltihap cenedeki sinir damarina baski yaptigindan yüz felcine donustu ve yüz felci basladi daha ilk karsilasmamizda sanki daha once tanisik oldugumuz bi abimiz arkadasimiz gibi hissettik guleryuz alcak gönulluluk sohbet acil oldugundan o gece ameliyata alindi babam okadar guvendikki hemen karar verdik cok basarili bir ameliyat gecirdik be odasina gelir gelmez yuz felcinin duzeldigini farkettik 5 gunde tamamen duzeldi kulak iltihabi diye bsy kalmadi en ufak bi baş donmesi bile yasamadi ameliyathaneden gelisiyle kalkmasi gezinmesi bir oldu en ufak suphe etmedik sizde etmeyin bi omurluk ameliyat olmak isterseniz ali beye gidin isi ehline verin silip.atin herseyi daha sonra 1 ay oncede ziyaretine gittik esiminde 8 yildir burnunda kirik vardi egrilik vardi nefes almada sorun yasiyodu korktugu ve guvenemedigi icin ameliyat olmayi hic dusunmuyorduki ali beyle tanistirana kadar soyleydi boyleydi sohbet derken esim karar verdi ameliyata burun deligini tamamen acti egriligi duzeltti yeni bir burun verdi en onemlisi dogal gorunumunu hic bozmadan yeni bir burun verdi bizim aile doktorumuz oldu ve cok sevdigimiz bi hocamiz 1 haftada tamamen rahatladi gecti gitti ali hocama tesekkur ederken allah zorda olanlari ali hocamla tanistirsin en ufak bi supheniz olmasin gidince zaten hak veriyosunuz


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1994 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1994-1998 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Çocuk Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Vertigo
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • istanbul Fen Lisesi

Deneyimler

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ KBB ANABİLİMDALI (1994-1998)
 • S.B.ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ (1998-2005)
 • S.B. DIŞKAPI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ (2005-2011)
Tümünü gösterVideolar


Bilinen diller

İngilizce

Ödüller

 • ULUSAL RİNOLOJİ KONGRESİ EN İYİ POSTER SUNUM 2. LİK ÖDÜLÜ
 • ULUSAL RİNOLOJİ KONGRESİ EN İYİ VİDEO SUNUM 2. LİK ÖDÜLÜ
 • ULUSAL OTOLOJİ KONGRESİ EN İYİ POSTER SUNUM 3.LÜK ÖDÜLÜ

Diğer içerikler

Yayınlar (20)

Makaleler (25)