Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

ahmet adnan saygun caddesi, İstanbul
Dr Aydan Gürcan liv hospital ağız ve diş sağlığı kliniği

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster

Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Diş Hekimi Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Aydan Gürcan, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavis...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Diş Çürükleri
  • Diş Gıcırdatma
  • Diş ve Diş eti hastalıkları
Tümünü göster

Hizmetler


ahmet adnan saygun caddesi, İstanbul

Dr Aydan Gürcan liv hospital ağız ve diş sağlığı kliniği

36 hasta yorumu

Genel skor

S

Estetik amaçlı ihtiyaçlarım vardı. Üst dişlerim için porselen lamine tedavisi aldım. İşlem öncesinde nasıl olacağını bir uygulama ile gösterdi. Tedavim 10 gün sürdü ve tam istediğim gibi sonuçlandı. İki yıl oldu tedavim sonlanalı ve gayet memnunum. kontrollerim devam ediyor. Aydan Hanım hastasını çok iyi anlıyor ve ne istediğini biliyor. Hastasına yaklaşımı çok iyi, ilgili, alakalı ve titiz bir hekim. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.


T

Diş temizliği yaptırdım. Kendisini çok seviyorum, işinde çok başarılı bir hekim. Daha sonra dolgu tedavisi de aldım ve çok memnun kaldım. Ekip olarak çok başarılılar. Aydan Hanım çok tatlı, sevgi dolu bir doktor. Yapacağı her işlemi anlatarak ilerliyor ve bu çok rahatlatıcı. Kontrol ve takipleri de oldukça başarılı. Kendisine selamlarımı gönderiyorum.


N

Kanal, protez, kaplama vb. tedaviler aldım kendisinden. Aydan Hanım tedavilerini çok aydınlatıcı bir şekilde açıklıyor. Çok nazik ve ilgili bir hekim. Tedavilerimden çok memnun kaldım. Kısa sürede, hassas yaklaşımları ile harika bir iş çıkardılar. Kendisi de ekibi de muhteşemler. Olağanüstü bir enerjileri var ve bunu hastalarına doğrudan yansıtıyorlar. Dişçi korkumu dahi konuşarak, eğelenerek atlattım. Bir sorunum olması halinde mutlaka kendisini tercih ederim.


A

Diş ağrısı, apse ve dolgu düşmesi şikayetim vardı. bir referans ile Aydan Hanım'a ulaştım. Aynı gün içinde dolgum yenilendi, apse tedavim başladı. İnsani yaklaşımı beni çok memnun etti. Diş doktorundan çok korkmama rağmen beni çok rahatlattı ve en güzel şekilde tedavimi yaptı. Hem psikolojik, hem de tıbbi olarak memnun bir şekilde ayrıldım kendisinden. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum ve her yerde tavsiye ediyorum.


N

Ön dişlerimde dolgum vardı, bu düşünce bununla ilgili tedavi oldum. Aydan Hanım'ı bir arkadaşım tavsiye etti. Tedavi sürecinden çok memnun kaldım. İşlem istediğimden daha güzel oldu. Renk ve şekil olarak kendi dişimden daha güzel oldu. Aydan Hanım çok düşünceli, hastasına empatiyle yaklaşıyor ve çok anlayışlı bir hekim. Tedavi sonrasında beni arayarak durumumu kontrol etti. İşlem öncesinde bana alternatiflerimi gösterdiler ve tedaviyi birlikte seçtik.


A

Hastalığım nedeniyle dişlerimin çekilmesi gerekiyordu. Bu dişlerim çekildi ve takma diş tedavisi aldım. Aydan Hanım'ı doktorum tavsiye etti ve bu şekilde tanıştık. Aydan Hanım, doktorumla işbirliği içinde çalışarak beni her konuda bilgilendirdi. Şimdi mükemmel dişlerim var. Aydan Hanım'ın yaklaşımı, sevgisi, ilgisi ve psikolojik desteği beni çok memnun etti.


C

Kendisine tedavi oldum,memnunum.Dişimle beraber dolgum kırılmıştı,bunun tedavisini yaptı,dolgumu yeniledi.İlgili ve son derece güven verici bir yaklaşımı var.Bunun dışında da işinden memnun kaldım.Dolgumu rahatlıkla kullanıyorum.Tedavim iyi sonuçlandı,bir sıkıntım yok.


O

Aydan Hanım güleryüzlü bir hekim.İletişim anlamında sıkıntı yaşamadım, hatta en iyi anlaştığım hekimlerden biri.Tedavi sürecinde de gayet sakin bir şekilde beni germeden ilerledi.Herşeyi adım adım bilgilendirdi,bir sıkıntı yaşamadım.Dolgu tedavisi ve diş temizliği yapıldı.Tedavim gayet güzel sonuçlandı.Üzerinden baya uzun bir süreç geçmesine rağmen bir sıkıntı yaşamadım.Genel olarak çok memnun kaldım.


C

Aydan Hanım'a gittiğimizde işine son derece hakim,ilgili olduğunu gördük.Diş hekimlerine biraz korkarak gidiyoruz ama Aydan Hanım bize çok ilgili davrandı.İyi bir teşhis koydu ve sıkıntımızı kısa bir sürede halletti. İmplant tedavisi uyguladı. Tedavim hakkında gayet detaylı bilgilendirildim,olumlu sonuçlandı,şu anda hiç bir sıkıntım yok.


H

Aydan Hanım çok güleryüzlü,çok yardımcı bir hekim.Kendilerine gülüş tasarımı yaptırdım,eli çok hafif,çok güleryüzlü.Annemle birlikte geldim, annem de çok memnun kaldı.Kendisi çok temiz ve hijyenik, başkalarına da öneririm. Hekimin tavrı,davranışları önemliydi.Çok güler yüzlü bir doktor,teşekkür ederiz kendisine.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Aydan Gürcan, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavis...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Diş Çürükleri
  • Diş Gıcırdatma
  • Diş ve Diş eti hastalıkları
Tümünü göster

İlgili aramalar