Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Ankara
Doktor Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Ayla Harmancı, Özel Koru Ankara Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir.Hizmetler


Ankara

Doktor Muayenehanesi

13 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Ayla hocama gebelik şekerim çıkınca başvurduk. Muayene dışında da telefonla iletişim kurarak şekerimi takip etti.insüline baslamadan bu süreci atlatmami sağladı. İşinde titiz detaycı ilgili bilgili. Ayla hanıma tedavimde ve hastalık takibimdeki destegi için cok teşekkür ederim.işinde böyle titiz doktorlarımızın olması gurur verici

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

10 yaşından beri primer hipoparatiroidi hastasıyım.
İki senedir de hipertiroidi oldum, ameliyatla tiroid bezim alındı.
Bu süreçte yaklaşık 10 senedir sevgili Ayla Hocamla birlikteyim
Kendisinin herbir tahlili ve
tahliller arasındaki ilişkiyi tek tek ve dikkatli bir şekilde incelemesi ve bu doğrultuda titizlikle karar vermesini önemsiyorum.
Kendisinin ilgili sakin ve nazik tavırlarından dolayı çekinmeden aklıma takılan herşeyi rahatça sorabiliyorum
Sayın Hocam sizi çok seviyor bir o kadar da saygı duyuyorum
Allah size sağlık afiyet versin herşey gönlünce olsun inşallah, Daha nice uzun seneler birlikte olmak dileğiyle. ...

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Koru Ankara Hastanesi Gebelik şekeri

Ayla hanımla 2015 yılında gebelik şekerimin çıkması üzerine doktorumun yönlendirmesi ile tanıştım. Sakin dinleyen ve ilgili bir doktor. En fazla iki kere muayene için gittim fakat gebelik süresi boyunca tatil, bayram vs demeden telefonla her gün takipteydi bu sayede şekerimi kontrol altına aldık ve çok rahat bir gebelik geçirdim.

D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Koru Ankara Hastanesi

Ayla Hanım vakit ayırarak bütün sorularımı ayrıntılı şekilde cevaplandırdı. Örneğin kan tahlil sonuçlarımda bazı değerler yüksek çıkmasına rağmen, bunların neden endişe kaynağı olmaması gerektiğini tam da beklentimi karşılayacak şekilde teknik detaylarıyla anlatınca, içim rahat etti. Ayrıca, kendisi muayene sırasında tamamen hastasına odaklı, ve bu da insana doktoru tarafından gerçekten dinlenildiğini ve derdinin anlaşıldığını hissettiriyor. Kısacası, Ayla Hanım, bilgili, ilgili, nazik, ve hastasına saygı gösteren bir doktor.

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Koru Ankara Hastanesi

Hastanın doktoruna teknolojinin imkanlarını kullanarak kolaylıkla ulaşabileceği bir ortam yaratması hastanın güvende hissetmesini sağlıyor. Naif, sakin, ilgili ve çözümcü bir doktor ayla hoca. Hipotrioidi takibimi ve şimdi de gebelik şekeri takibimi birlikte yapıyoruz. İlgisine ve güzel enerjisine minnettarım. İyi ki var... Özgül SÜSLER YILDIZLI

A
Doğrulanmış kullanıcı

Ayla Hanımla gebelik şekeri sürecimde tanıştık. Onunla tanışmadan önce panik ve çok kaygılıydım. Sakinliği, ilgisi, hergün iletişime geçip ölçümlerimi iletebilmem benim bu süreci daha sakin atlatmamı sağlıyor. Şuan 7 aylık hamileyim sayesinde şekerimi dengelemeye çalışıyoruz. Herkese tavsiye ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

K
Doğrulanmış kullanıcı

Ayla hanım hastasıyla çok ilgili bir doktor Ben diyabet hastasıyım onun sayesinde şekerim kontrol altında Allah razı olsun başarılarının devamını dilerim

S
Doğrulanmış kullanıcı

Ayla hanım kendimi ve çevremde benim gibi problemleri olan tüm arkadaşlarıma önerdiğim bir doktor. Hastalarına karşı ilgili, bilgili, hastalarının halinden anlayan anlattığınız herşeyi dikkatle dinleyip değerlendiren iyi bir insan. Teşekkür ediyorum kendisine. selma ö.

E
Doğrulanmış kullanıcı

Ayla Hanım, hem çok iyi bir doktor, hem de çok iyi bir insan.Sayesinde hamilelik şekeri sürecini çok iyi geçirdik. Kendisine tüm desteği ve takibi için tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Hiç düşünmeden herkese öneriyorum.

A
Doğrulanmış kullanıcı

Ayla Hanım hem ilgili hem bilgili bir doktor olmanın yanı sıra rahatsızlığı çok iyi inceliyor.Hastalarına çok yardımcı oluyor en azından bana çok yardımcı oldu.Teşekkür ediyorum kendisine...

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Ayla Harmancı, Özel Koru Ankara Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir.İlgili aramalar