Dt.

Ayşe Halide Akıncı verifiedCreated with Sketch.

Diş hekimi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Selamlar..Tavsiye üzerine Halide hanımın Bahçelievlerdeki özel diş polikliniğine gittim..Her zamanki gibi yine beni güler yüzle karşıladı..Muayene ortamı son derece titiz ve hijyenik...15 İMPLANT yaptırdım..Tedavim boyunca aşırı derecede bir ağrı hissetmedim..İMPLANT tedavim 6 ay sürdü..Sonuç itibariyle doğal dişlere çok yakın pırıl pırıl dişlerime kavuştum..Halide hocama saygı ve sevgilerimi iletiyorum..

 • Hakkımda

  Hakkımda

  Dt. Ayşe Halide Akıncı 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Ayşe Halide Akıncı kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  18 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Selamlar..Tavsiye üzerine Halide hanımın Bahçelievlerdeki özel diş polikliniğine gittim..Her zamanki gibi yine beni güler yüzle karşıladı..Muayene ortamı son derece titiz ve hijyenik...15 İMPLANT yaptırdım..Tedavim boyunca aşırı derecede bir ağrı hissetmedim..İMPLANT tedavim 6 ay sürdü..Sonuç itibariyle doğal dişlere çok yakın pırıl pırıl dişlerime kavuştum..Halide hocama saygı ve sevgilerimi iletiyorum..

  • F

   Halide hanımı çok başarılı buldum.Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gitmiştim.Alt çenemde 8 dişime zirkonyum yapıldı.Netice de istediğim sonuca ulaştım.Genel anlamda doktorumuzun tavrı ,tedavisi ve hijyen konusunda son derece başarılı buldum.Halide hanıma buradan da çok teşekkür ederim.

  • H

   Ben ağız sağlığı konusunda çok titizim.4 tane diş hekimine gittik.Sürekli araştırıyordum.Araştırmalarımda hiç tanımadığım farklı kişilerden aldığım duyumlar üzerine gittim.Hatta 3 kardeş gidiyoruz.Hiç yemek yiyemeyen ablama alt üst çene protez yapıldı.Diğer ablama ve bana implant yapıldı.Bir de her birimizin daha önce yapılan ama rahatsızlıklarımız olan dişlerimizde de yenileme yapıldı.Her bakımdan biz Halide hanımdan çok memnun kaldık.Herkese tavsiye ederim.

  • M

   Ayşe Halide hanımdan çok memnunum.Çok değerli ,çok itinalı,güler yüzlü yani aldığım sağlıkla ilgili hizmet kalitesinden de çok memnunum ve herkese tavsiye ediyorum.Genel olarak bir çok işlem yapıldı.Hepsinden çok memnun kaldım.Maddiyattan önce hastasının memnuniyeti ve sağlığı önde geliyor.Yılların doktoru çok kıymetli ve değerli benim için ayrıca aldığım hizmet kalitesinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

  • V

   Bana bir arkadaşım tavsiye etti. Arkadaşım gidiyordu ve çok memnun kaldığı için tavsiye etti. Ben dişçiden çok korkardım. Samimiyetiyle rahatlattı. Diş çekimi,implant işlemleri yapıldı. Tedavi sürecim devam ediyor ve çok memnun kaldım şimdiden. İğneden ve dişçiden korkan biriydim,Hocam'ın sayesinde bu korkumu yendim. Herkese tavsiye ediyorum.

  • F

   Halide hanımdan çok memnunum yaptığı hiç bir işlemden sonra ağrı sızı duymadım. Hastasını karşılaması çok güzel her bakımdan iyi bir hekim . Memnuniyetimden ötürü tavsiye de ediyorum.

  • A

   Bana yakın olmasından dolayı ve tavsiye üzerine gittim. Çok memnun kaldım kendisinden. Çenemin üst kısmına kemik koydurttum. 6 tane de implant işlemi yaptırdım. Gerçekten on numara bir doktor. Kardeş gibi davranır hastasına. Yeni tanımama rağmen çok sevdim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • S

   Uzun zamandır diş tedavilerimi Hocam'a yaptırıyorum. Çok müşviktir kendisi. Hastalarını güler yüzüyle karşılar. Şefkatli bir doktor. İlk yirmilik dişimle başladık. Çok büyük ağrılarım vardı ve defalarca doktor'a gitmiştim. Kendisine gittiğimde hemen halletti. Kolay kolay çekmez dişi,kurtarmaya çalışır. Para kazanmakdan daha çok,insan sağlığına önem veren bir doktor. Maddi olarak da yardımcı olan bir doktor. İğne yapacağı zaman 2-3 saat birşey yiyemeyeceğim için karnımın aç olup olmadığını sorar.gerekirse yemek söyler. Dolgu yaptıkdan sonra dinlendirir hastasını. Her hastasına eşit davranan bir doktor. Yapmacık tavırları asla yok,gayet doğal bir hekim. Hijyene çok önem verir. Bir toz göremezsiniz muayenehanesinde. Yeni teknolojileri takip eden ve seminerlere giden bir doktor. Muayenehanesinde yeni cihazlar bulunur. Herkese tavsiye ediyorum Hocamı.

  • E

   Evime yakın olduğu için tercih etmiştim. Uzun bir tedavi olacağı için yakın bir yer olmasını tercih ettim. Çok pratik yöntemler uyguladı.Çok ilgili,alakalı Cana yakın bir doktor. Hem alt hem üst implant yaptırıyorum. Tedavi sürecim devam ediyor.Hocamdan çok memnun kaldım.

  • E

   Ayşe Halide hanım hanım hastalarına karşı son derece anaç ve hastasını işini benimseyen bir hekim,kendisinden son derece memnunum . Porselen ve çürük tedavisi gördüm. tedavimi de minimum ağrıyla atlattım . Hatta tedavim 1 haftada başarılı bir şekilde sonuçlandı ve sonuçtan memnun kaldım .