Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Yıldız mahallesi eski yıldız caddesi park apartmanı no:22 kat:3 daire:5, Beşiktaş, İstanbul
Uzm. Çg. Ayşenur Bekaroğlu Çocuk Gelişimi Merkezi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: her yaştan çocuk

Pedagoji Randevusu

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm.Çg./Ped. Ayşenur Bekaroğlu, 2013 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nden mezun olmuştur. 2017 y...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Evlilik Sorunları
  • Yeme Bozuklukları
  • Kaygı Bozuklukları
Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Yıldız mahallesi eski yıldız caddesi park apartmanı no:22 kat:3 daire:5, İstanbul

Uzm. Çg. Ayşenur Bekaroğlu Çocuk Gelişimi Merkezi

Diğer Hizmetler


Yıldız mahallesi eski yıldız caddesi park apartmanı no:22 kat:3 daire:5, İstanbul

Uzm. Çg. Ayşenur Bekaroğlu Çocuk Gelişimi Merkezi

33 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
D

Ayşenur Hanım gerçekten 6 tane çocuk gelişimi uzmanından sonra tanıdığım en iyi uzman. 4 senedir kaka tutma problemimizi çocuğumu hiç görmeden sadece videosuyla verdiği talimatlarla 1 gün içerisinde çözdü. Benim için inanılır gibi değil. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Ayşenur Hanım sıcakkanlı, yardımsever, işini severek yapan bir uzman. Kendisini gece 11-12 de aradığım oldu kusura bakmayın rahatsız ediyorum dediğimde önemli değil saat kaç olursa olsun bunaldığınız zaman arayabilirsiniz dedi. 2 seans görüşme sağladık. Diğer seansımızda kuralları azaltmak amacıyla görüşme sağladık. Ayşenur Hanım seansa ihtiyacımı olmadığını söyledi. Farklı bir problem olduğu zaman irtibata geçebileceğimizi söyledi.


Ş

Ayşenur Hanım sağ olsun bize karanlık tünelde bir ışık oldu. Bayağı ilerleme kaydediyoruz. Biraz daha yolumuz var. Kendisinin bize çok katkısı oldu. Ayşenur Hanım olmasaydı ne yapardık bilmiyorum. Kendisine çok teşekkür ederim. Ayşenur Hanım'la oğlum için görüşme sağlıyoruz. Görüşmelerimizden önce oğlum göz teması kurmuyor sanki başka bir dünyada yaşıyordu ama şimdi çok şükür daha iyi. İnşallah her şey daha da iyi olacak.


T

Ayşenur Hanım'la kızım sayesinde tanıştık. Kızımın odaklanma ve dikkat eksikliği olduğu için kendisiyle görüşme sağladık. Görüşmelerimiz olduktan sonra dikkati, odaklanması ve okuldaki başarısının arttığını gözlemledik. Kızım LGS'ye hazırlanıyor. Öncesinde puanı 380'lerdeyken şimdi 450'lere yaklaştı. Tam olarak derslerine odaklanıyor ve tam performans çalışıyor. Ayşenur Hanım iyi, danışanını takip eden, çok ilgili bir uzman. Çocuklar kendisini çok seviyorlar.


N

Ayşenur Hanım'la 4 senedir görüşmelerimiz oluyor. Oğlumla ilgili çok olumlu gelişmeler oldu. Sürecimizi kendisiyle devam ettirdik. Biz kendisinden gayet memnunuz ve herkese tavsiye ederim. Ayşenur Hanım çocuklarla iletişimi gayet iyi bir uzman. Kendisi bu süreçte ilerlerken ailelere verdiği destekle gelişimimiz açısında önemli ve anlaşılabilir. Ayşenur Hanım'la güzel bir ekip olabiliyoruz. Görüşmelerimizden sonra çocuğumuzla iletişimimiz daha sağlıklı oldu. Çocuğumuza nasıl davranacağımızı öğrenmiş olduk.


C

Ayşenur Hanım'ın ilgisi, ayırdığı zaman terapi şeklinden her şeyi ile çok memnunum. Kendisini herkese tavsiye ederim. 2 aydır danışmanlık hizmeti alıyorum ve devam ediyorum. Seanslarımızdan sonra kendimi çok iyi hissediyorum. Ayşenur Hanım'dan almış olduğum danışmanlık hizmetinden çok memnunum.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Uzm. Çg. Ayşenur Bekaroğlu Çocuk Gelişimi Merkezi Pedagoji Randevusu

5 yaşındaki kızıma verdiği destekle zor bir okul sürecini yönetebilmemizi sağladı. Kendisi enerjisiyle bize cok sey kattı.


Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ayşenur Bekaroğlu Diğer

Gerçekten çok ilgili çok tatlı işinin ehli daha da önemlisi işine aşık bir insan. İşine aşık bir hekim bir hastanın başına gelebilecek en güzel nasibtir diye düşünüyorum. İyiki yolumuz kesişti. O artık üç yaşındaki oğlumun ilk arkadaşı ilk sırdaşı hatta ilk aşkı :) iletişimleri öyle güzel bağları öyle sağlam kuruldu ki bu bağ ikisinin arasından taşıp tüm çevresine yansıyor ve oğlumun iletişim sorunlarını çözmesine vesile oluyor hızla. Henüz işimiz bitmedi,galiba da ömür oldukça ergenliğe kadar yolumuzu ayırmam aişenur hanımcığmla. Zira her dönemde kendisinden öğreneceğimiz şeyler olduğunu düşünüyorum. Ama çocuğunuza yapacağınız en büyük iyilik iyi bir pedagog desteğiymiş onu anlamış oldum. Ayşenur hanıma güvenebilirsiniz bir anne tavsiyesi kendisi :)
Not: konuşma gecikmesine bağlı olarak bir gelişim geriliği sebebiyle çaldık kapısını


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ayşenur Bekaroğlu Gessell Gelişim Testi

Gelişim gecikmesi yaşayan çocuğumu kısa sürede toparlamasından dolayı minnettarım her ebeveynin kesinlikle çocuğu ile 1 kere gitmesini öneriyorum. Öğreneceğiniz çok çok güzel şeyler sizi bekliyor


A

Biz iki yılı aşkın süredir çok büyük gelişmeler sağladık.Birçok kişiyi de yönlendirdik, biz çok yol katettik.Hiçbir sıkıntımız olmadı.Oğlumu ilk götürdüğümüzde hiç yemek yemezdi, parka gitmezdi, kendini yerden yere vurmaları vardı.Özellikle konuşmasını ben ve babasından başka kimse anlamıyordu.Bu süreçte hepsini yendik, oturup bizimle beraber yemek yiyor, kreşe gidiyor.Bir başka çocuk varken parkta kayamıyordu, şimdi bütün çocuklarla iletişimi çok güzel.Yemeğini yiyor, konuşabiliyor, çok çok ilerleme kat ettik.Şimdi biraz yüksek sesle konuşması var.Ayşenur Hanım bizi yönlendirdi, duyu bütünleme testinden sonra bir program alacağız Ayşenur Hanım'dan.Kendisine minnettarız, hiçbir şekilde gözümüz arkada kalmadı.Çok yol katettik, evden çıkarken yürümezdi, kucak isterdi.İlk götürdüğümüz gün Ayşenur Hanım kucağınıza almayın dedi.Sonra çocuğumuz yürüdü, koştu, kucak istemedi.Gerçekten her sıkıntımızı aştık.Her zaman saatin kaç olduğu önemli olmuyordu.Ayşenur Hanım o rahatlığı bize veriyordu.Her zaman Ayşenur Hanım'a danıştık.Danışmadan birşey yapmıyorum.Oğlumun sınıf arkadaşı vardı, yönlendirdik.Ayşenur Hanım'a çok güveniyorum ki farklı insanları da yönlendiriyorum.Minnettarım kendisine.


K

Kendisine iki kere gittik, ikisinde de danıştığımız konularda çok yardımcı oldu.Yapın dediği şeyleri uyguladık ve sorunumuz çözüldü.Kızımız 2 yaşında, uyku eğitimi için gittik.Gece 12ye kadar uyutma sürecimiz oluyordu.Ayşenur Hanım'ın tavsiyelerinden sonra 2 günde uyku saatimiz akşam 8 oldu.Tuvalet eğitimi konusunda kendisine danıştık, süreci bilemediğmiz için kendisi bizi aydınlattı. Yönergeleri doğrultusunda uyguladık, şu an daha iyiyiz.Hala devam ediyoruz.Ayşenur Hanım'ı tavsiye ederiz.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm.Çg./Ped. Ayşenur Bekaroğlu, 2013 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nden mezun olmuştur. 2017 y...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Evlilik Sorunları
  • Yeme Bozuklukları
  • Kaygı Bozuklukları
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (7)

İlgili aramalar