Buradasınız: 
Ana Sayfa
Created with Sketch.
Ortopedi Ve Travmatoloji
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Berk Güçlü

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 797 profil ziyareti var

Tıp eğitimini Türkiye'de tamamlamış olup 2005 yılında Ortopedi ve Travmatoloji alanında Ankara üniversitesi tıp fakültesinden uzmanlığını aldı. 2006 yılından itibaren Ufuk Üniversi... daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • Tıp eğitimini Türkiye'de tamamlamış olup 2005 yılında Ortopedi ve Travmatoloji alanında Ankara üniversitesi tıp fakültesinden uzmanlığını aldı. 2006 yılından itibaren Ufuk Üniversitesi Dr Rıdvan Ege Hastanesinde çalışmaktadır.

Mezun olunan okullar

 • Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Eğitimi,
 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanlık,
 • Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi - Yard. Doçentlik,
 • Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik, 2012
daha fazla

Deneyimler

 • Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz)
 • diz Kireçlenmesi (Gonartroz)
 • Erişkin kalça çıkığı sorunları(DKÇ-koksartroz)
 • Kalça kırıkları Cerrahisi
 • Sorunlu diz ve Kalça Protezlerinde Revizyon cerrahileri
daha fazla

Hasta değerlendirmeleri:

 • Merhaba,
  Ameliyata karar vererek operasyon geçirdiğim 18.01.2012 tarihine kadar, dizlerimden ve bacaklarımdan kaynaklı sancılarım yürümekte çektiğim zorluklar,ayakta bile 5 dakikadan fazla kalmanın zulme dönüşmesi hayatımı zindana çevirmişti.Berk Bey'le tanışmam ve bana verdiği güven sayesinde ameliyata karar vererek bu sıkıntılarımdan 2 dizimden aynı anda operasyon geçirmeme rağmen kurtulmamı sağladı.Tahminlerimden daha kısa süren nekahat dönemi,doktorum sayesinde çok başarılı geçen ameliyat sayesindedir.Kısa sürede iyileşerek eski sağlığıma kavuşmamı sağlayan ve ameliyat sonrasında da ilgisini devam ettiren doktorum Doç. Dr. Berk Güçlü'ye sonsuz teşekkür ederim. Münevver Keçeli

 • Slm ben gökben dinler 32 yaşındayım.
  doğuşdan kalça çıkığı(DKÇ)hastasıyım.
  doğduğtan sonra 6 aylıkken başlamış benim ameliyatlarım taki 7 yaşıma kadar.
  en son 7 yaşımdaki ameliyatta korktum ve bir daha uzun bir süre
  doktorlara gitmedim.
  fakat 22 yaşıma geldiğimde yoğun ağrılarım vardı ve hareket edememeye başladım,
  öyleki psikolajim bozulmuş ve yaşamdan umudu kesmiştim.
  o dönemde tanışdığım bir arkadaşımın tavsiyesi ile
  DOÇ. DR BERK GÜÇLÜ ye muaneye gittim.
  ilk başta diğer gittiğim doktorlar gibi hemen ameliyat dicek diye
  korkuyla düşünürken.
  Berk hocam söze başladığında önce bir güven duydum
  ve devamında tedavi süreci başladı.
  10 yıldır protez var sol kalçamda ve hiç bir ağrım , şikayetim de yok.
  benden sonra çevremde tanığım ortapedik rahatsılığı olan
  tanıdıklarıma da berk hocamı tavsiye ettim.
  Berk hocama giden ve tadavi görenlerde çok memnun.
  TEŞEKKÜRLER BERK HOCAM.

 • Iyi bir doktorun neler yapabilecegini gosteren her konuda bilgilendiren ve her asamada bizzat ilgilenen biri oldugunu duymustum cok ciddi bir bilek kırığı sonucu Berk bey ile tanıştım işinde gercekten iyi ve ozenli zira ben cok zor bir hastayımdır. Ameliyat olali 5 ay oldu bu derece buyuk bir kirik icin rahat hareket ediyorum hersey icin tesekkurler hocam.

 • Ben, Müzeyyen Öztürk Şen. 1960 doğumluyum, solda DKÇ li olarak yaşamımı sürdürürken zaman içinde sağ kalçaya yüklenmeye bağlı ileri düzeyde deformasyonlar ve ağrılarım gelişmişti. Son yıllarda yaşam kalitem oldukça düşmüştü ve artık evde bile bastonsuz yürüyemez ve özellikle gece uyku uyuyamaz hale gelmiştim. Artık protez kalça ameliyatım kaçınılmaz olmuştu. Doktor arayışına geçip, internetten bir sürü isim buldum ama hangisine güvenecektim? Çevremde araştırmaya başladım.
  Hastane enfeksiyonu ve ameliyat sırasında gelişebilecek komplikasyonlar, ağrılar gözümü çok korkutuyordu ve bu yüzden yıllardır ameliyattan kaçıyordum. Bir kaç doktorla görüştükten sonra Doç.Dr. Berk Güçlü Hocamla karşılaştım. Kendinden ve yapacağı işten emin bir şekilde ameliyatı, iyileşme sürecini ve risklerini anlattı. Kafamdaki bütün soru işaretlerine ve kaygılarıma yanıt bulmuştum. Aslında hep “Eylülde havalar serinleyince ameliyat olacağım” derken; eve gelince eşimle “Neden Eylüle kadar bu ağrıları çekeyim?” diye konuşmaya başladık. Ertesi gün Berk Hocamı arayarak “Beni ameliyat prgğramına almasını” rica ettim. O günden sonra sürec hızla ilerledi. 21 Haziranda Ufuk Üniversitesinde seramik kalça protez ameliyatı oldum. Ameliyat sonrası çok ciddi kemik ağrılarım olabileceğini düşünerek yıllarca kaçmıştım ameliyattan ama Berk Hocam öylesine ustaca yaptı ki ameliyatımı hiç ağrı hissetmedim. Hastanede üç gün kaldıktan sonra eve taburcu oldum. Gün aşırı pansumanlarım devam etti ve şu anda ameliyatımın 35. günü. Wolcer ya da baston kullanarak yürüyor ve şimdilik basit egzersizler yapıyorum. Gece uykularım düzene girdi, yaşam kalitem hızla iyiye gidiyor. Biliyorum ki kısa sürede de desteksiz yürümeye geçeceğim.
  Doç.Dr. Berk Güçlü Hocama yurt dışında ya da tatilde olduğu süreçte bile her aradığımda ulaşabildim. Mesleki değerlerinin yanında hasta ve hasta yakınlarının kaygılarını çok iyi anlayıp destek olan doktoruma minnettarım. Ameliyattan korkup, ağrı çekenler işte yukarıda benim öyküm.
  Berk Hocamın ellerine, yüreğine sağlık..

 • Annem Meliha Yavuz yıllardır birçok doktora gitti ve hepsi de total diz protezi ameliyatı olması gerektiğini söyledi. Fakat annem korku ve güvensizlik nedeniyle ameliyat olmak istemedi. İnternette iyi bir ortopedi doktoru ararken, hakkında güzel yorumlar okuduğum Berk hocadan randevu aldım ve annemi gitmeye ikna ettim. Berk hocanın gençliği, dinamizmi,nezaketi ve bence en önemlisi kendine güvenli ve aynı zamanda mütevazi kişiliği annemi ameliyat olmaya ikna etti. Ameliyat sonrasında da hem kendisi hem de ekibi son derece ilgiliydiler. Berk hoca hem iyi bir hekim hem de insanlığını hiç yitirmemiş güzel bir insan. Böylesi bir dönemde bu iki özelliği birarada barındıran bir doktor bulmak o kadar zor ki. Berk hocaya ve ekibindeki Doktor Hakan Bey ve Fatih Bey'e çok teşekkür ederiz. Özlem Yavuz Gül.

 • Senelerdir her iki kalçamda da romotoit artritten oluşan deformeler var.Birçok doktora gittim fakat ikna olmadığım için ameliyat olmadım. Eşimin araştırmaları sonucu Berk hocam ile tanıştık.Hemen karar verecek kadar güvendik ve bir hafta sonra 23/03/2016 tarihinde ameliyatımı gerçekleştirdi ,Protezim takıldı. Sol bacağımda olduğum bu ameliyat ile 62 yaşımda yeniden hayat buldum.Şimdi sağ kalçamdan ameliyat için doktorumun olurunu bekliyorum. Doç.Dr..Berk Güçlü artık doktorumdan öte benim üçüncü oğlum. Sıcak kanlı,güven verici,yapacağı işten emin. İyiki varsın. Bendeki değişiklik bütün akrabalarım kadar arkadaşlarımın da sevincine neden oldu. Onların da duaları seninle......
  Neriman Çetinkaya . .

 • Herkesin bir hikayesi var... Benim hikâyemin bu parçasının kahramanı sn. Doç. Dr. Berk GÜÇLÜ.. 29 yaşındayım ve DKÇ sebebiyle Berk beye eşimin ısrarıyla muayene olmaya gittim.. Esasen hiç gitmek istemiyordum.. 8-9 aylıkken bir kaza geçirmişim ve iki bacağımda da çıkık meydana gelmiş ve fark edilememiş, daha sonra fark edildiğinde de gidilebilir her yere gidilmiş ( Adapazarı, İstanbul, Isparta) en son Isparta da platin takıldığını ve sonra ilk defa 6 yaşında yürüdüğümü hatırlıyorum... Her ne ise.. 15 yaşıma kadar çok ağrı ve acı çektim.. Beni tedavi eden doktor 20 yaşına geldiğimde protez ameliyatı olmam gerektiğini söyledi.. Acı ve ağrı çekerek 20 yaşıma geldiğimde ilk gittiğim profesör, protez ameliyatı için uygun kemik yapısına sahip olmadığımı, benim kemik yapıma uygun protez imal edilmesi gerektiğini ve bu işin Türkiye'de yapılmadığını söyledi ve sonra, asla evlenme, çocuk sahibi olma, sakın kilo alma, bundan sonraki yaşantını evde dinlenerek geçir dedi.. Tabi bundan sonra bi çok profesöre gittim ve aynı şeyleri söylediler.. Mümkün değil, bu kemiğe protez takılamaz... Ben evlendim.. Ve anne olmak istiyordum.. Eşim benim acı çekiyor olmama dayanamadı ve beni Berk Beye götürdü.. Ben yine aynı şeyleri duymayı bekleyerek ümitsizce kapısını çalmışken Berk Bey, çocuk sahibi olup normal doğum bile yapma ihtimalinin olduğunu söyledi.. Gerçekten bu cümleyi duyduğuma hala inanamıyorum..O an benim kahramanın oldu.. Keyifli sohbetinden ve ilgisinden hiç bahsetmiyorum şahane bir insan.. 25 Mart'ta sol kalçamdan total kalça protezi ameliyatı oldum.. İlk günler ağrılı geçti tabi ama mutluluktan ağlarken ağrılar hiç önemli olmadı.. Sabrettim ve kendime çok iyi baktım.. Şu an 7 hafta geçti üzerinden ve ben sağ bacağıma ne zaman protez ameliyatı olacağımı sorup duruyorum.. Yani herşey yolunda.. Çok mutluyum.. Ve herkese ben bile ameliyat olduysam ve başarılı geçtiyse, herkes herşeyi yapabilir diyorum.. Çünkü böyle hissediyorum.. Benim için imkansız bir olan bir durum gerçek oldu.. Belki kendisi için bir hastasıyım ama benim için hayatımı daha kaliteli yapan adam.. Yaşamak ve kaliteli yaşamak arasındaki farkı şu an hissediyorum.. Ağrımın son bulmuş olması benim için bir lükstü ve şimdi o lükse sahibim.. Evet Sayın Doç. Dr. Berk GÜÇLÜ'nün kahramanım olduğu bilgisi doğrudur.. Ve harika ekibi, Fatih bey, Emre bey, Barış bey, Hakan bey ve özür dileyerek isimlerini hatırlayamadığım diğer ekip arkadaşları.. Her birine ilgisinden ve bana sabırlarından dolayı teşekkür ediyorum.. O kadar bilgili, saygılı, kibar ve ilgililer ki hastanede biraz daha uzun kalmak istemiştim.. Tüm sağlık ekibi o kadar saygı değer insanlar ki, lütfen korkmayın ve gidin.. Ve bir gün oğlum olursa eğer adını Berk koyacağıma şüphe yok... Sonsuz teşekkürler ve saygılar..

 • Uzun zamandir cektigim agrilarima 16.4.21016 tarihinde yapmis oldugunuz kalca protezi ameliyati ile son verdiniz.size ve ekibinize sonsuz tesekkurler. basarilarinizin devamini diliyorum.ellerinize saglik.
  saygilar. emel dokuzoglu

 • mersinden ece ben 6 yıldır ağrı çeken hayatı kabusa dönen annem sevgili hocamız sayın berk güçlü tarafından ameliyat edildi.ağrılarından kurtuldu.sevgili hocamızın mucizeler yaratan ellerini saygıla öpüyorum,başarılarının devamını diliyorum.SEVGİLİ BERK GÜÇLÜ HOCAM SÜPER BİR HEKİMSİNİZ.TÜRKİYENİN ALTIN ELLERİNİNİ TANRI KORUSUN.

 • M

  19 Ağustos 2015 günü annem Azime Hamurcuer 'in diz protezi ameliyatını ekibi ile gerçekleştiren ve annemizin yürümesini sağlayan Sayın Berk Güçlü 'ye teşekkür ederiz. Ayrıca Hastane de görev yapan sağlık çalışanlarına da gösterdikleri yakınlıktan dolayı teşekkür ederiz. Münevver Özbek

 • 24 temmuz da sağ dizime protez takıldı. Diğer dizime aynı ameliyat 8 sene önce yapılmıştı. O süreçte çok zorlanmıştım, sıkıntılarım olmuştu. Bu kez ameliyat ve ameliyat sonrası çok rahat ettim. 2. gün yürümeye başladım hiç ağrım kalmadı. Minnettarım. İyi ki varsınız Doç.Dr.Berk Güçlü. Teşekkür ederim.
  Gülsüm Çapan

 • LEYLA TAŞKIRAN

  Sayın Doç..Dr.Berk Güçlü hocam, ben okadar hastaneye gittim hiçbir doktor bana garanti vermedi felç olacağımı ve bir daha kalkamayacağımı söylediler. Tavsiye üzerine size geldim siz beni ameliyat edeceğinizi ve beni düzelteceğinizi söylediniz. Bana güven vererek ameliyata karar verdiniz. 23.01.2015 tarihinde beni sol ayaktan ameliyat ettiniz ve sonrada 10.06.2015 tarihindede sağ ayaktan ameliyat ettiniz.Şu ana kadar çok şükür bir sorunum yok sayenizde ağrılarım dindi. Daha kalkıp yürümedim ama düzgün yürüyeceğimede eminim.

  Öncelikle sizlere sunmuş olduğunuz hizmetlerden ötürü teşekkür ederim. Her şeyden evvel beni yanıltmadığınız için o güzelim idealist ruhunuzun ellerinize yansıttığı başarıyla ve duruşunuzdaki hastanıza verdiğiniz güvenle beni bu hastalıktan kurtardığınız için Size ve ekibinize yürekten sonsuz teşekkkür ederim. İyiki varsınız. Allah sizleri bizlerin başından eksik etmesin saygılarımla kendinize iyi bakın yurdumun sizin gibi insanlara çok ihtiyacı var.
  Tekrar teşekkürler saygılar. Hastanız LEYLA TAŞKIRAN

 • 78 yaşındaki annemin yürüme sorunu vardı. daha doğrusu diz eklem kireçlenmesi nedeniyle sol ayağı iş görmüyordu. Doktor araştırması yaparken Berk Hocanın adını önce, en iyi hekim sitesinde gördüm, sonrasında yaptığım incelemede alanında çok başarılı, hasta iletişimi yüksek bir doktor olduğunu saptadım. Bir çok uzman arasında Berk Hocayı bilinçli bir araştırma sonunda bulduk ve tercih ettik. Annemin diz ameliyatı başarıyla gerçekleşti. Dizine protez takıldı. (diz aktroplastisi). Bu arada ufuk üniversitesi hastanesi ortopedi kliniğinin çok temiz, sakin ve yeterli olduğunu da söylemeliyim. Şu an ameliyat olalı 5 gün oldu. Annem 3. gün sonunda eve çıktı. Gayet iyi yürüme egzersizlerini yapıyor. ağrı, sızı yakınması yok. Kendisine dua ediyor. Ben de kendisine yakın ilgisi ve başarısı nedeniyle içtenlikle teşekkür ediyorum. fevzi ulug

 • Ben MURAT MUTLU yıllardır kalça ağrısı çekiyordum hangi doktora gittiysem protez için yaşımın genç olduğunu söylediler araştırmalarım ve bi tavsiye sonucu SN.BERK GÜÇLÜ hocamla tanışdım ve Ameliyatı yaptı Şuan çok iyim ağrısız ve aksamadan yürüyorum mükemmel bi insan hastasıyla bukadar ilgilenen bi doktor yoktur ekibinede özelliklede SN.FATİH beye çok tşk.ediyorum ALLAH sizleri başımızdan eksik etmesin l...

 • ben Şehriban Yakar 9 yıl önce sağ dizimden ameliyat oldum ve protez takıldı fakat ağrılarım bir türlü geçmedi yıllar geçtikçe yürümekte zorluk çektim. bir çok doktora gittim hepside yeniden ameliyat olmamı söylediler ama hiçbiri beni yeniden ameliyat olmaya ikna edemediler. bir tavsiye üzerine Doç.Dr.Berk güçlü ye gittim ve onun guler yuzu sevecenliği beni yeniden ameliyat olmaya ikna etti ve 2.5 ay önce ameliyat oldum çok başarılı geçti agrılarım hafifledi her geçen gün daha da iyiye gidiyorum ve daha rahat yürümeye başladım.saygıdeğer Doç.Dr.Berk Güçlü hocam ve ekibine tesekkur ederim. sevgili hocam kişiliği ve işine olan hakimiyetiyle muazzam bir doktordur. benim 2 oğlum var suan 3 oğlum oldu. Berk Hocamı oğullarım kadar seviyorum Allah uzun ömür versin ki biz hastarını tedavi edebilsin. ŞEHRİBAN YAKAR......

 • M

  ben Şehriban Yakar 9 yıl önce sağ dizimden ameliyat oldum ve protez takıldı fakat ağrılarım bir türlü geçmedi yıllar geçtikçe yürümekte zorluk çektim. bir çok doktora gittim hepside yeniden ameliyat olmamı söylediler ama hiçbiri beni yeniden ameliyat olmaya ikna edemediler. bir tavsiye üzerine Doç.Dr.Berk güçlü ye gittim ve onun guler yuzu sevecenliği beni yeniden ameliyat olmaya ikna etti ve 2.5 ay önce ameliyat oldum çok başarılı geçti agrılarım hafifledi her geçen gün daha da iyiye gidiyorum ve daha rahat yürümeye başladım.saygıdeğer Doç.Dr.Berk Güçlü hocam ve ekibine tesekkur ederim. sevgili hocam kişiliği ve işine olan hakimiyetiyle muazzam bir doktordur. benim 2 oğlum var suan 3 oğlum oldu. Berk Hocamı oğullarım kadar seviyorum Allah uzun ömür versin ki biz hastarını tedavi edebilsin. ŞEHRİBAN YAKAR......

 • Ben Şehriban Yakar 9 yıl önce sağ dizimden ameliyat oldum ve protez takıldı fakat ağrılarım geçmedi. yıllar geçtikçe yürümede zorluk çektim. bir çok doktora gittim hepside yeniden ameliyat olmamı söylediler fakat beni ikna etmeyi başaramadılar. bir tavsiye üzerine DOÇ.Dr.Berk Güçlü hocama gittim. onun güler yüzü samimiyeti ve sevecenliği sayesinde yeniden ameliyat olmaya karar verdim ve 2.5 ay önce ameliyat oldum . çok başarılı geçen ameliyat sonucunda ağrılarım hafifledi her geçen gün daha iyiye gidiyorum ve daha rahat yürümeye başladım. saygıdeğer Doç.Dr.Berk Güçlü ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. sevgili hocam kişiliği ve işine olan hakimiyetiyle muazzam bir doktordur. benim 2 oğlum var ve simdi 3 oldular. Berk Hocamı oğullarım kadar seviyorum. Allah ona uzun ömürler versin ki hastalrını tedavi edebilsin. teşekkur ederim. ŞEHRİBAN YAKAR...

 • Mukaddes yengemin tedavisi sirasinda gosterdiginiz ilgi icin tesekkur eder, basarilarinizin devamini dilerim.

 • Hasta ve hasta sahibi ilişkileri mükemmel, onlar için kosusturan, güler yüzlü, mesleğinin uzmanı, güzel insan Sayın Dr. Berk Güçlü 'ye sevgi ve tesekkurlerımızı sunarız. Mukaddes - Ayhan Aydanarığ

 • Ağrısız ameliyat dedikleri böyle bir şey olsa gerek. Birsen çok sorunları olan diz ameliyatım sonrası inanın ağrı kesiciler kullanmadan en küçük bir ağrı yaşamadım. Güleryüzü ve olağanüstü ilgisi ile ameliyatımı gerçekleştiren siz sayın Hocam'a ve değerli ekibinize teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. İyi ki varsınız.
  Saygı ve muhabbetlerim ile.

 • Annem 88 yasında 10 yıl önce kalca protez ameliyatı geçirdi. Agrıları nedeniyle tavsiye üzerine Berk beye ullaştık.Annemin yasi nedeniyle endişeleniyordum.Berk beyın verdigi güvenle hiç düsünmeden ameliyata karar verdik.Kavaklıdere Umut hastanesinde Basarılı ameliyat sonrası Berk beye ve ekibine sonsuz tesekkür ederiz.Berk beye altın eller diyorlar.Altın eller lakabı Berk beye cok yakışıyor.tekrar sonsuz tesekkürler.

 • Doktorumuza ilgisi, alakası, alçak gönüllülüğü ve gerçekten başarılı hekimliği nedeniyle sonsuz teşekkürlerimi sunarken, herkesin gönül rahatlığı ile kendini emanet edebileceği bir hekim olduğunu belirtmek istiyorum.

  Sayın Berk Hocam, göstermiş olduğunuz ilgi ve tevazuya teşekkür eder, kucak dolusu sevgi ve selamlarımı iletir, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim... TÜLİN ANADOL

 • HATİCE PAYDAŞ KUŞÇU Annem 85 yaşında ve 8 ocakta markete giderken karda düşmesi sonucu sağ kalça femur kemiği kırıldı. Eş dost ve internette en iyi hekim sitesi sonucu Berk Güçlü hocamıza ulaştık. Berk Hocamın güller yüzlü, samimi davranışları anneme yakın ilgisi alakası, alçak gönüllülüğü ameliyat öncesi moral verdi.(bu özelliğin tüm hekimlerimizde olması gerekir).Ameliyat çok başarılı geçti protez takıldı . Annem henüz ameliyattan 15 gün geçmesine rağmen yürüteçle çok güzel yürüyor.Ufuk üniversitesi hastanesi personelide çok ilgili, ameliyat sonrası hasta takibi yapılıyor.,şu anda iyileşme sürecindeyiz.( pansuman ve gelişmeleri izleme konusundada süper),Ufuk Üniversitesi Rıdvan Ege Hastanesine , Berk Güçlü hocamıza ve ekibine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı sonsuz teşekkürler

 • Serdar Cömert
  Çok teşekkür ederim Berk hocam. Annemin bir Yıldır çektiği diz ağrısını sona erdirdiniz, çok doktor dolaştırdık annemi. Ameliyata bir türlü ikna olmuyordu. Ancak size getirdik ve ikna ettiniz. Diz ameliyatı çok başarılı geçti ve iki günde taburcu olduk. Dördüncü günde annem gayet rahat yürümeye başladı. Allah sizden Razı olsun.

 • Bir hekim olsaydım şayet şu fani dünyada, Berk Hoca'ya benzemek isterdim: Mesleki bilgisi, ilgisi ve sevgi dolu sıcak yaklaşımıyla her be an ben burdayım diyor adam.. Oysa ne ağrılar çekmişti anam; bizde zannediyorduk ki yaşlılıktan..Memlekette doktor kalmamıştı sanki, Kayseri'den tez çıktık, ünü yurdun her tarafına yayılan Berk Hoca'nın yanına.. 2014/Haziran ayında anneme yaptığı protez kalça operasyonu ile annemi sağlığına kavuşturdu, Benden duymayın hocam, annem hala baston kullanıyor; tembellikten olsa gerek.. :)) Gösterdiğiniz ilgiye ve tevazuya çok teşekkür eder, kucak dolusu sevgi ve selamlarımızı iletirim. Keşke, bütün hekimler size benzese, güleç adam.. Hikmet DURUKAN-KAYSERİ

 • 03.11.2014 Tarihinde yaptığı başarılı kalça revizyon ameliyatı ile beni eski sağlığıma kavuşturan Doç. Dr. Berk Güçlü'ye ailece teşekkür ederiz.
  Ertuğrul Ertan

 • Yaklaşık iki buçuk ay önce düşerek ayak bileğim iki yerden kırılmış olarak Ufuk Üniversitesi Rıdvan Ege Hastanesine yatırıldım. Sn.Doç.Dr.Berk Güçlü tarafından ameliyat edildim. şu anda sağlıklı bir şekilde yürüye biliyorum. çok mutluyum, bu nedenle Doç.Dr.Berk Güçlü ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim.
  5.12.2014 Aysel ŞAHİN

 • Yaklaşık iki buçuk ay önce düşerek ayak bileğim iki yerden kırılmış olarak Ufuk Üniversitesi Rıdvan Ege Hastanesine yatırıldım. Sn.Doç.Dr.Berk Güçlü tarafından ameliyat edildim. şu anda sağlıklı bir şekilde yürüye biliyorum. çok mutluyum, bu nedenle Doç.Dr.Berk Güçlü ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim.
  5.12.2014 Aysel ŞAHİN

 • sayın berk hocam öncelikle size ve ekibinize çok teşekkür ediyorum.sizin tecrübeniz hastalara olan ilginiz gerçekten beni çok memnun etti,o kadar güler yüzlüsünüzki insana psikolojik olarak moral ve güç veriyosunuz..arkadaşlar ben geçen hafta protez kalça ameliyatı oldum sayın berk hocam inanın bir dakika olsun bile beni ilgisiz bırakmadı ve ekibide aynı şekilde içten samimiyeti ile bana destek oldular sizin gibi değerli hocalar malesef çok az sayıda bulunuyo sizin benimle hasta doktor olarak değilde beni kardeşiniz gibi benimsemeniz ve tecrübeniz sayesinde çok şükür ameliyatı başarıyla atlattık ve ameliyat sonrası beni sürekli arayıp sormanız ekibinizin her daim yanımda olması gerçekten beni çok mutlu etti iyiki sizi tanımışım iyiki varsınız hocam değeriniz tecrubeniz ve o güler yüzünüzdeki tebessüm her insana nasip olmaz ALLAH sizden ve ekibinizden razı olsun hocam saygılar...

 • Berk hocamı 2006 yılından beri tanıyorum.kendisi Bir doktor olarak değilde bir abi olarak yaklaştı bana süper bir insan ve doktor.Ne zaman ihtiyacım olduysa kendsine ulaşabildim kendisine çok teşekkür ederim