Op. Dr.

Berk Karataş

verifiedCreated with Sketch.

Üroloji

37 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

1999 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2000 yılında Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesinde Üroloji eğitimine başladı. 2011-2014 yılları arasında Bursa Acıbadem… daha fazla

Adresler

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
37 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M
  Yer: Berk Karataş MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  5 aylık oğlumuz Uzay’ın sünetini yaptırmak için Berk Bey’e bir arkadaş tavsiyesi üzerine ulaştık.Gerek ilgisi gerek doktorluk tecrübesi gerekse ofis çalışanları bizi çok memnun etti.Ve sünnetten kısa bir süre sonra hiç bir sıkıntımız olmadan iyileştik.Teşekkür ederiz.

 • Ö
  Yer: Berk Karataş MuayenehanesiHizmet: Sunnet

  3,5 aylik oglumuz Berk'i sunnet ettirmek uzere Berk Bey e arastirmalarimiz sonucu ulastik.Adas olmalari da ayrica hos bir tesaduf oldu.. Berk Bey Lokal anestezi sonrasi oglumuzun sunnetini gerceklestirdi, oldukca hareketli olan Berk in islem sonrasi hicbir sikintisi olmadi. Cok kisa surede saglikli ve problemsiz bir sekilde iyilesiyor. Ellerinize saglik Berk bey. Tesekkur ederiz.

 • Değerli Hocamız, 16 aylık oğlumuzu genel anestezi ile sünnet etmiş olup, son derece hareketli olan oğlumuz bu operasyondan hıcbir sekılde etkılenmemış ertesi günü yürümeye, hatta tırmanmaya devam etmiştir.
  Emekleriniz için tesekkur ederiz Hocam.
  Elif - Kerem ÇAVUŞOĞLU

 • 1 aylık bebeğimizi sünnetinde güvenle emanet ettiğimiz ve içimizin daima rahat olduğu işini laikiyle yapan Dr.Berk beye sonsuz teşekkürler.

 • F

  Sertleşme sorunu nedeniyle Dr.Berk Karataş tarafından 6 seans penise şok dalga tedavisi oldum. Çok memnunum iyi ki tedavi olmuşum. İlaçlar ile boşuna zaman harcadığımı düşünüyorum. Dr.Berk beyi ve şok dalga tedavisini herkese öneririm.

 • H

  Böbrek taşı ile ilgili kendisine arkadaşlarımın referansı üzerine ulaştım.İlk ameliyatımda benim vücudumla ilgili bir sorun yaşadım.Hocamla alakalı değildi.Daha sonrasında 2 ameliyatı gerçekleştirdiğinde başarılı geçti.Ve sağlığıma kavuşmamı sağladı.Hastasına rahatsızlığı ile ilgili bilgilendiriyor aynı zamanda sorulan sorular detaycı bir şekilde hastasını bilgilendiren başarılı bir doktor.Kendisine saygılarımı sunmak isterim.

 • Z

  Berk Bey çok iyi bir doktordur.Senelerdir doktorum.Bir çok kez tedavi oldum.Ameliyatta oldum kendisinde her gördüm tedavi doğru teşhis ve doğru tedavi uyguladı.Böbrek taşı için operasyon geçirdim ve eswl tedavisi gördüm son olarak .Hepsinden başarılı sonuçlar aldım.Kendisini çok seviyorum çok iyi bir insan ve sağlık açısından da çok desteğini gördüm.Çok memnun düşüncelerim olumlu herkese samimiyetimle tavsiye ederim.

 • M

  Uzun yıllardır şeker hastalığımdan dolayı sertleşme sorunum vardı.İlaçlar larda yan eki yaptığı için kullanamadım.Bir arakadışımın tavsiyesi ile Dr.Berk Karataş tarafından penisime 12 seans şok tedavisi uygulandı.Şimdi rahatlıkla ilişkiye girebiliyorum.Dr.Berk beyden ve bu tedaviyi bulandan Allah razı olsun.

 • Ö

  Çok ilgili bir doktor çok memnun kaldım.Tavsiye üzerine gittim.böbrek taşı lazer tedavisi gördüm ve şuan hiç şikayetim kalmadı.Dalında çok başarılı bir doktor kendisine çok teşekkür ederim.

 • S

  Böbrek taşı lazer tedavisi gördüm.Daha öncesinde kızımda hocamda aynı tedaviyi gördü.Şikayetlerimiz son buldu.Bir yakınımın referansıyla gitmiştik.hastasına çok güzel davranıyor güler yüzüyle karşılıyor.O kadar samimi ki kendi oğlum gibi görüyorum.Doktorumuzu çok seviyoruz.Alanında çok başarılı herkese tavsiye ederim.

 • I

  Gayet güler yüzlü, tatlı dilli, hastasının derdini dinleyen, hastasıyla diyalog kurabilen hekimliği kadar insan olarak mükemmel biri.Tedavi bittikten sonra bile hastasını takip eden durumunu başarılı bir hekim.Arkadaşımın tavsiye ile gittim ve çok memnun kaldım.

 • N

  Böbrek taşı konusunda tavsiye edebileceğim en iyi doktorlardan biri.Hasta çok samimi davranıyor.Babam da benden sonra ameliyat oldu.Hiç bir sıkıntı yaşamadan şikayetlerimiz sona erdi.Çok doktora gittim.Son olarak bir akrabamın tavsiyesi üzerine Berk hocama ulaştım.Kendisine buradan çok teşekkürlerimi iletmek isterim.

 • T

  Güler yüzlü, hastalarıyla güzel ilgilenen ve kendini kafdağında görmeyen bir doktor.Kardeşimin tavsiyesi üzerine gitmiştim.Böbrek taşı lazer tedavisi gördüm.Sayesinde sağlığıma kavuştum.Başarılarının devamını diler ,kendisine teşekkürlerimi sunarım.

 • C

  Yaşadığım böbrek taşı sıkıntısından dolayı daha önce de farklı doktorlara gitmiştim. Önceki gittiğim doktorlar direkt ameliyat yapalım diyorlardı. Fakat Berk bey ilaç tedavisi uyguladı. Hemen ameliyat yoluna gitmedi. Öncelikle ilaç tedavisiyle başladık. Sağ böbreğimde ve sol böbreğimde 10'ar tane taş vardi. Fakat şöyle bir şey oldu: Taşlar düşmeye başladı fakat çok fazla taş olduğu için vücudumda düşen taşlar idrar kanallarında tıkanma yaptı. Sonrasında çok rahat bir operasyon geçirdim. Haziran ayında ameliyat oldum ve inanılmaz rahat geçti. Operasyondan sonra çok hafif ağrılarım oldu. Fakat zaman içerisinde onlarda sona erdi. Şu anda gayet iyiyim. Hiçbir sıkıntım kalmadı. Hastalarına karşı arkadaş gibi. Normalde doktorlara gittiğinizde soğuk davranırlar. Berk hoca yıllardır tanıdığınız arkadaşınız gibi ve rahatça derdinizi paylaşabiliyorsunuz. Böbrek taşı sorunu yaşayanlar başka doktorlara giderek zaman kaybetmesinler, direkt Hocam'a gelsinler.

 • Y

  Çocuğumun gittiği doktorunun tavsiyesiyle ulaştım. İşine hakim bir doktor. Çocuğumu ürkütmeden korkutmadan bilgilendirerek sünentini gerçekleştirdi. Hatta sünnet esnasında bizde bulunduk çocugumuzun yanında. Aldığım hizmet tavır ve hareketlerden dolayı çok memnun kaldım. Daha sonra kontrollere gittiğimizde de yakın davrandı ve neler yapılması gerektiği hakkında bilgilendirdi. Akrabalarım arasında sünnet olacak tanıdıklarımız çocuklarına da tavsiye ettim, onlar da gidecekler.

 • E

  Yakın çevremden tavsiye üzerine ulaştık Berk Bey'e. Her şeyden önce karşılaması, davranışları, çocukla kurduğu ilişki mükemmeldi. Aklımızda hiçbir soru kalmadı. Çocuğumu korkutmadan, anlatarak gerçekleştirdi operasyonu. Sonrasında hiçbir sorun yaşamadık, son derece iyi bir operasyon oldu. İnsanların yaşadığı hiçbir sıkıntıyı yaşamadık. Evlerinde misafir ediyormuş izlenimi vardı sanki muayenehanesinde kaldığımız zaman içinde. Hasta doktor ilişkisi yoktu, arkadaş gibi. Tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum.

 • E

  Çocuğum da böbrek taş sorunu çıktı ve gittiği doktor tavsiye etti. Çok ilgili davrandı gittiğimizde. Lazerle taş kırma işlemi yaptı. Öncesinde çocuğumun İdrarında kan oluyordu. Çocuğum 2 yaşında ve çok ufak oldugu için operaston yoluna gitmedi. ufak ufak lazerle kırmanın daha uygun olacağını söyledi ve öncesi-sonrası hakkında detaylı olarak bilgilendirdi. Kırma işleminden sonra kızarıklık ve şişlik olabileceğinin ve bu durumun normal oldugunu söyledi. hiçbir sorun çıkmadı ne kızarıklık ne de şişlik. Hocam gerçekten bu alanda bir numara.

 • S

  Eskiden Tıp merkezindeyken benim doktorumdu ve memnun kaldıgım için tercih ettim. Detaylı olarak açıklama yapması çok memnun etti. Genelde doktorlar düzgün bir şekilde açıklama yapmazlar ve soğukturlar. Berk Hocam öyle değildir. Böbrek taşı kırma işlemi yapıldı lazerle. önceden ağrılarım vardı,şuanda taş kalmadığı için ağrılarımda sona erdi. Daha dün bir arkadaşıma tavsiye ettim.

 • H

  Torunumun böbrek taşı için gitmiştim. 5 yaşındaki torunumda kusma ve ağrıları oluyordu. doktora gittiğimizde taş olduğunu belirtti. lazerle kırma işlemi yapıldı ve süreç sorunsuz ilerledi. Hocam doktor gibi değilde sanki oğlu gibi bir ilişkimiz vardı. hastalarıyla çok ilgili bir doktor.

 • I

  Çocuk doktorumuzun tavsiyesi üzerine gitmiştik. Alanında başarılı bir doktor oldugunu belirtmişti tavsiye eden doktor. Gittiğinizde konusunda uzman oldugunu gözlemleyebiliyorsunuz. Sünnet için birkaç hastane seçeneğini sundu ve seçimide bize bıraktı. sünnet sonrasında pansumanını kendisi yaptı. basit bir operasyon olmasına rağmen 3 ay sonra kontrole çağırdı. Bursada üroloji alanında çok en başarılı doktor diyebilirim. tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum.

 • M

  Babamın zaten gittiği doktor vardı onun tavsiyesiyle ulaştık. Gerektiği kadar ilgilendi bizimle. Prostat ameliyatı oldu ve çok iyi geçti operasyonu. Operasyon sonrasında ağrısı ve komplikasyon gelişmedi. Hatta operasyon öncesi gece geç vakıtlerde babamın fenalaşması üzerine muayenehanesini açtı bizim için ve yardımcı oldu. bunu unutamam. çok ilgili ,bilgili bir doktor. bir sene oldu ameliyat olalı ve bu aralar tekrar kontrole gitmeyi düşünüyoruz.

 • K

  Hocamla ilk tanışmamız tesadüfen çalıştığı hastaneye gitmemizle oldu. çok memnun kaldığımız için iki çocugumun da doktoru oldu sonrasında. Açıkcası çok samimi. çocuklarla dialog kurmasını biliyor. bizden biri gibiydi. bilgi amaçlı ziyaretine gittik ve rutin neler yapılması gerektiği hakkında açıklamalarda bulundu. İki çocuğumun sünnetide çok başarılıydı hiçbir sorun yaşamadık. çocuğumun böbreklerinden şüphelenityorduk ve sorun varmı diye gittik fakat hçbir sıkıntının olmadıgını belirtti. içimiz rahat etti. çok başarılı bir doktor alanında. Tanıdıklarımıza da tavsiye ediyoruz.

 • E

  Ameliyat etti beni hocamdı ve o vesileyle tanışmıştık.Hastasını dinleyen ve konunun üzerine detaylı olarak eğilen bir doktor. İdrar torbasının çıkışında darlık vardı. operasyon geçirdim. sıkıntımdan kısmende olsa kurtuldum. ama hocamdan yine de çok memnun kaldım. Diğer doktorlar gibi başından savmıyor,çok güzel ilgileniyor. hocamı herkese tavsiye ediyorum.

 • A

  Daha önce bir yakınım gitmişti Berk Hocaya ve memnun kaldığı için gittim. İlgisinden gayet memnun ediciydi. Daha önce birçok böbrek taşı için doktorlara gittim çözüm bulunamadı tam olarak. Operasyon geçirdim ve bütün taşlarımdan kurtuldum. operasyon sonrası gayet olumlu geçti tedavi süreci. tanıdıklarıma hep tavsiye ediyorum Hocamı.

 • I

  Taşlarım çok büyüktü ve kırdırtmak için bir doktor araştırıyordum.İnternetten araştırdım Berk Hocam'a ulaştım. sıcakkanlı,güleryüzlü ve işinde başarılı olması etkiledi beni. Lazerle kırdırttım. Öncesinde yaşadığım ağrılarım sona erdi. Daha önce birçok doktor'a gittim ve taşlarım çok büyük olduğu için hiçbiri kırmıyordu tıp fakültelerine devlet hastanelerine yönlendiriyorlardı. Ben gitmek istemiyordum. Ayvalıktan gittim hocama. gerçekten çok memnun kaldım. 2 defa kırdırttım.operasyon sonrası acı yaşamadan geçti. çok teşekkğr ediyorum. Ayvalık da yaşıyorum ve buradaki böbrek taşı yaşayan tanıdıklarıma Hocamı tavsiye ediyorum.

 • U

  Daha önce gittiğimiz çocuk doktorunun tavsiyesiyle gittim hocama. Çocuğa karşı yaklaşımı güzeldi ve ilgilendi. Sünnet sonrasındada kontrollere gittiğimizde gayet ilgiliydı. Sünnet hakkında nasıl süreç yaşayacağımız hakkında detaylı olarak bilgilendirildik. hocamı tavsiye ederim.

 • Ş

  Kendi çocuk doktorumuza bağırsak sıkıntısından dolayı gitmiştik. yapılan tetkikler sonucunda böbreklerinde taş oldugu saptandı. Doktorumuz Berk Hocamı tavsiye etti. ama öncesinde biz başka doktorlara da gitmiştik. çocuğum kücük olduğu için lazerle taş kırma yöntemi yoktu büyük hastanelerde ve operasyon diyorlardı. Bursada bu işlemi yapan nadır doktorlardan biriydi Berk Hocam. bir kaç defa da bütün taşlarından kurtuldu çocuğum ve arada kontrollerine gidiyoruz. ilgisi alakası hastaya hitabı mükemmel bir doktor. Çocuğunda bu sorunu yaşayanlara önerimdir.

 • S

  Arkadaşım gitmişti memnun kaldığı için bana tavsiye etmişti. Hastalarıyla çok ilgilenen bir doktor. İdrar yapamıyordum. İdrar yollrımın tıkandığını belirtti. prostatdan operasyon geçirdim ve temizleme işlemi yapıldı. şuanda sağlığım çok iyi. operasyon sonrasındada pek sıkıntı yaşamadım. Tanıdığım birkaç kişiyede tavsiye ettim kartını verdim.

 • A

  Hocamızı bize tavsiye ettiler. Birebir ilgilendi uzun zaman harcadı çocuğumla.Memnun kaldım hizmetinden. Çocuğumun böbreğinde taş vardı.Lazerle taşı kırdı ve sıkıntısından kurtuldu evladım. Sağlığına kavuştu sayesinde. Hocam bu konuda uzman bir doktor olduğu için tavsiye ediyorum.

 • U

  Böbreklerimde taş olmasından dolayı internette böbrek taş konusunda arattırodığımda Berk hocam'ın adına ulaşıyordum. yapılan yorumlarındanda yola çıkarak hocam'ı tercih ettim. Kendisinin gerek hastaya yaklaşımı ve yazarak çizerek anlatması açıkcası çok etkiledi.Böbrek taşımın kırılmasndan doalyı ağrılarım sona erdi ve sonrasında herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Geçen hafta Rize deydim ve sıkıntı yaşadım ve telefonla hocamı aradım sonuçları gönderdiğimde yardımcı oldu. 8.7 cm büyüklüğünde bir taşım vardı ve Hocam sayesinde sıkıntımdan kurtuldum. Tüm yakınlarıma da tavsiye etmekteyim Berk hocamı.

Hakkımda

Hakkımda

 • 1999 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.
  2000 yılında Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesinde Üroloji eğitimine başladı.
  2011-2014 yılları arasında Bursa Acıbadem Hastanesinde Üroloji Uzmanı ve Organ nakli Cerrahı Olarak çalıştı.
  2014 yılından itibaren kendi muayenehanesinde çalışmakta.

Okullar / Eğitimler

 • Antalya Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Eğitimi, 1993 - 1999
 • Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi, Uzmanlık, 2000-2005

Deneyimler

 • Acıbadem Bursa Hastanesi, Üroloji ve Organ Nakli Bölümü, 2011-2014
 • Memorial Şişli Hastanesi , Organ Nakli Bölümü , 2010-2011
 • Rentıp Tıp Merkezi, Üroloji Bölümü, 2006- 2011
 • Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi, Üroloji Uzmanı, 2000 - 2005
daha fazla

Fotoğraflar

Makaleler

 • Erken Boşalma

  16 Ocak 2018

  Erken boşalma kişinin , boşalma üzerinde kontrolünün ve denetiminin olmamasıdır.Kişiler ilişkiye başlamadan , başlar başlamaz yada başladıktan kısa bir...