Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Tem Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1Bağcılar, İstanbul
İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

25 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Diğer

Babamın kalp damarlarından 3 ü tıkalı idi. Bypass da olabilir, stent ile de çözüm sağlanabilir bilgisini aldık gittiğimiz hastanelerden. Babamın damar yapısı ve tıkanıklık durumundan kaynaklı stent zor idi. Sonra yolumuz Bilal hocam ile kesişti. Öncelikle hastasını anlayan ve rahatlatan babacan biridir kendisi. Kendisi başarılı bir şekilde stentleri taktı. İşlem öncesinde ve sonrasında çok ilgili davrandı. Bizim gibi stent takma sırasında dışarıda bekleyen bir çok hasta yakını kişiden aynı feedback leri aldım. Hocama buradan başarılar diliyorum. Allah razı olsun. Okursanız hocam Çekerekli İdris'in oğlu Fatih, Selamlar. :)

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Diğer

Annemin 2 damarı da %90 tıkalıydı. Bulunduğumuz şehirdeki doktorlar kesinlikle bypass olması gerektiğini söylerken, Bilal beyle karşılaştık. Bilal bey annemin %90 tıkalı olan damarlarını 2 tane stent takarak tıkanıklıklarını açtı. Doktorumuzdan çok memun kaldık. Bilal bey bizim için bir mucizeydi. Kesinlikle hiç şüphesiz gidilmesi gereken bir proftur. Annemi bize sağlıklı bir şekilde kavuşturduğun için teşekkür ederiz Bilal bey.

T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Diğer

Annemin 8 damarı tıkalı idi. Açık kalp ameliyatı (Bypass) olması gerekiyor idi. Sağolsun bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bypass ameliyatının bir gün öncesinde kendisine ulaştık ve 5 stent takarak tedavi edebileceğini söyledi. Hemen annemizi kendisine götürdük. 5 değil 6 stent takarak annemizi tedavi etti. Bypass ameliyatında hasta yaklaşık 10gün hastanede yatış yapacakken , stent takılması ile sadece 1 gün sonra taburcu edildi. Önce şifayı verdiği için rabimize sonra aracı olan hocamıza buradan teşekkür ediyoruz. Kesinlikle çok iyi bir doktor.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Eşim Remzi Yücenin Tavi yöntemiyle aort kapak değişimi ameliyatında başarısı , hastaya yaklaşımı, pozitif iletişimiyle Sayın Prof. Dr Bilal Boztosun hocama ve ekibine teşekkürlerimizi sunarız Hatay/ Samandağından Sevgiler Saygılar Yüce Ailesi

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Diğer

Bilal hocam babam Hasan Akkalay'ın rotablatörlü stent işleminde üstün tecrübesiyle babamızın sağlına kavuşmasını sağladı. Başarılı çalışmalarının devamını dileriz.

B
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Diğer

Anneme gerçekleştirdiği anjiyo operasyonundan gayet memnun kaldık. Ayrıca kendisi aile yakınlarına da gereken ilgi ve alakayı da vermektedir. Kendisine çok teşekkür ederiz. Allah razı olsun

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi

Bilal hoca çok zor bir işlem sonuda tam tıkalı damarımı ve iki bay pas damarımı açtı guler yüzlü mütevzi harika bir insan kendisine teşekkür ediyorum . Naci Ahmet Usçopur

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Babamın mitral kapak yetmezliği sebebiyle.

Mesleğini severek yapan ve en ufak maddi beklenti içinde olmayan, hastalarına samimiyetle davranan kısaca ADAM GİBİ ADAM. İyi bir doktordan önce iyi bir insan. Babam Recep işbaralının kalp yetmezliği şikayetiyle tanıma imkanım olan bu güzel insanı, bize gösterdiği yakın ilgi alaka ve samimiyetinden dolayı teşekkür edip herkes tavsiye ediyorum. Hastalarına kendi yakınıymış gibi canı gönülden davranan mükemmel bir insan. Rabbim hep böyle iyi insanlarla karşılaştırsın.

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Aort Kapak Replasmanı

Annemi yaptigi başarılı ameliyatla annemizi sağlığına kavusturan güleryüzlü tecrübesi ilgisi ve özverisi ile hastasını kucaklayan güven veren muhteşem insan sayın PROF BİLAL BOZTOSUN 'a teşekkürlerinizi ve minnet borcumuzu anlatmak kelimelere sığmaz. Anneme 2.hayat bahşettiniz. Iyiki varsınız.... Emeğinize yüreğinize sağlık.sizinde ömrünüz sağlık ve mutlulukla geçsin. Allah sizin gibi kıymetli hocalarımızı yaşantımızdan eksik etmesin. Saygı ve şükranlarımızla...Ülgen Ailesi

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi kardiyoloji muayene

Doktorumuz çok güzel insandır. Hem güzel insandır, hem de profesyönel doktordur. Bu kadar şanlı doktor olmasına rağmen, kendisi çok güleryüzlü, nazik, mihriban, hastasını sonuna kadar dinleyen, çok iyi bir insandır, çok güzel doktordur. Annemin kalbiyle bağlı şikayetlerini sonuna kadar dinledi, sorunun neden kaynaklandığını net şekilde anlattı. Gerekli ilaçları yazdı, tavsiyelerini verdi. Bize yaptığı iyilikten dolayı kendisine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Muhammed (Bakı, Azərbaycan)

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet
İlgili aramalar